Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.221.299
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: siskoSB

 

Predmet:

 

Opis trgovanja: vidio prvo oglas na njuškalu, nazvao čovjeka i rekao da je rezervirano za nekoga. Čekao sam danima dok taj nije odlučio hoće ili neće vgeć sam rekao prodavaču da nije u redu da ja čekam toliko dugo dok taj odluči hoće uzimati ili ne, a drugi kupac (ja) čekam. Novci uplaćeni na bankovni račun i matična s torbom stigla drugi dan, bilo dobro zapakovano. Sve pospajano i ispravno. Ocjena niže zbog dugog odugovlačenja rezervacije.

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 4/5 √

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2012 8:00 (Najbrži).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Seller: Tomo53nja

Buyer: Batista

Item: socket kopca i stock cooler

----------------------------------------

 

Feedback: ja postavio oglas da trazim navedene stvari, covjek se javio, dogovorili cijenu, ispostovali svaki svoj dio, paket stigao, sve stima :)

Ocjena: 5/5

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2012 8:18 (Batista).
15 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
lange kaže...

prodavač:http://www.bug.hr/forum/user/zoharbizo/37803.aspx

kupac: JA 

PREDMET:http://www.bug.hr/forum/topic/racunala/prodaja-amd-quad-core-gaming-pc-ekranom/161505.aspx?page=0&jumpto=3124271&sort=asc&view=flat

 

posalo sam PP decko mi odgovorio,dogovorili se,poslao mi busom (uredno zapakirao) makar nisam imao love-trenutno-isao je na preporuku mog kolegehttp://www.bug.hr/forum/user/fromcelltohell/9313.aspx a ja sve u dogovoreno vrijeme platio i svi sretni i zadovoljni. btw komp radi bezprijekorno!! svaka preporuka!!

 

da je makar vise takvih ljudi koji daju "robu" na povjerenje!

 

ocjena: 5/5

 

E,ovdje moram i ja nešto napisati:

 

Nije ti u redu da si na poruci naveo mene kao "svog" kolegu.

 

Ante i ja smo veći i bolji frendovi.

 

Od tebe sam samo kupio slušalice,jednom se vidjeli...malo popričali i to je to od našeg "prijateljstva".

 

Dalje....ti očito nisi sve na vrijeme platio i Ante ispade posran što je išao na povjerenje.

 

I na kraju,ovo pišem da me se ne bi uzimalo tu na forumu kao suučesnika u toj raboti gdje si čovjeku ostao "kratak" 300 Kn.

 

Ante zasigurno neće ali ostali ne znaju pa eto....ja sam svoje napisao.

 

I daj čovjeku pošalji novce,nećeš valjda okaljati obraz za 300 Kn.!?

 

Ekipa,sorry za offtopic,jednostavno sam morao reagirati na ovo.LP svima{#}

 

 

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Buyer: Batista 

Seller: Ziga

Item: Epson Stylus

------------------------

 

Feedback: Vidio sam njegov oglas za printer, razmjenili nekoliko PP-ova, dogovorili se ubrzo, a i tom brzinom rijesili kupoprodaju. Covjek platio jedan dio postarine + poslao cca 200 plain papira gratis - nije neka vrijednost, al itekako lijepa gesta. Ne znam koja vec po redu trgovina sa navedenim forumasem i svaka prodje besprijekorno.

 

Ocjena: 5/5

 

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2012 12:09 (Batista).
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: Cropunk

Kupac: Jonathansark

Predmet: Kucno kino

Opis: Culi se preko foruma,onda preko telefona.Brzo dogovorili kako sta treba,rekao uplata bu sutra tokom dana.Opet ga zvao da vidim dal zna kad bu bila,rekao do 13,sjelo oko pola 13. Nema problema sve uredno proslo.

Ocjena: 5/5

 

edit - stvarno mi nisu jasni ljudi,i njihovi zakljuci ali ok,svako svoje ima...
slobodno dalje nastavite,posto je vama negativno da ja posaljem covjeku paket odmah isti dan kad me zvao jer mu hitno treba,bez da mi je prije izvrsio uplatu vec sljedeci dan,jer sam imao neko povjerenje, i postarinu sam uzeo na svoj trosak. Uzivajte... 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2012 17:31 (cropunk).
14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: Absu

 

Kupac: flapo

 

Predmet: Mugen 3 rev. B

 

Iskustvo: Do sada najugodnija kupnja :) Javio se kolegi i u dvije poruke sve dogovorili. Kad mu je sjela lova poslao u kutiji dobro zapakirano i sa svim djelovima. Stigao cooler za 2 dana i evo sad "ladi" bebu...

 

 

Ocjena: 5

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2012 13:42 (flapo).
11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac :http://www.bug.hr/forum/user/smretko/62391.aspx

Prodavac :http://www.bug.hr/forum/user/vrinho/32077.aspx

Predmet :http://www.bug.hr/forum/topic/periferije/prodaja-speedlink-medusa-nx-51/163857.aspx

Opis :  Dogovorili se u nekoliko poruka,poslao nakon šta smo se dogovorili,stiglo sve uredno kako je i rekao u porukama,racun,garancija,stanje tip top ka iz ducana ugl sve najbolje i preporuke od mene {#}

 

Ocjena : 5/5

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac CroL1k1n7

Kupac mislavgray

Predmet :GTX 580 Lightning

 

Opis : Vidio sam da covjek i dalje prodaje navedenu karticu na njuskalu, znao sam i da ovdje prodaje. Uglavnom uzimao sam drugu za SLI. Culi se telefonom i dogovorili razmjenu , moja ASUS 7970 za njegovu 580 i da mi nadoplati 800 kuna. Slozili smo se, te se nasli kod mercatone-a kod mene u kvartu. Isprobao sam karticu i davala je sliku u 2d-u. Po meni je radila, te sam ju posudio frendu skupa s drugom 580 , posto mi se blizio ispit, te jednostavno nisam nista stizao. Iduci dan frend javlja cuj grafa ti ne radi u sli-u , niti ne daje solo sliku. Nista rekao , nemoj brinut kartica ima garanciju. No frend rekao fino da na kartici nema naljepnica , dok na drugoj ima, te je primjetio da je netko nesto lemio na kartici kod display porta. Pogledao ja na kutiju , takoder nema naljepnica sa S/ N-om te jamstvenog lista. Ostao sam paf naravno. Zvao navedenog prodavaca koji je rekao da ju je on kupio bez naljepnica , kao nije prvi vlasnik . Objasnio mu kartica ne radi, ja cu sutra ici reklamirati. Naravno pravi terror je tek uslijedio. Zovem ja links, i kartica fino NEMA garancije. Račun je krivotvoren, nije se broj maloprodajnog racuna niti datum slagao s racunom u bazi kod linksa. Pod brojem od grafe je neki modul od ddr-a 2. Nista zovem ja covjeka ljut ko vrag, velim cuj kartica ti nema garanciju. Naravno neko cudenje je izjasnio dok nije prodao prvoklasnu pricu, mozda istinita... Rekao je da je kupio karticu od zene prvog vlasnika, posto je on poginuo u prometnoj nesreci. Kroz razgovor je napomenuo da moja kartica kao NE radi, sto mi je poprilicno cudno bilo, jer mi od 5 mjeseca kod sat radi. Izvadio iz kompa i takvu mu je odnio. Rekao je da se moja kartica rusi kad se driveri stave, kao bsod, na sto sam rekao neka napravi clean install. Rekao je da nema vremena ovo ono, na sto sam rekao ok moja ne radi ni tvoja, koja ujedno niti nema garancije. Prijedlog je bio da mu ja vratim njegovu karticu i 800 kuna i on meni moju. Kaze sve 5 ali on kao nece uzeti karticu nazad ako ne radi. Naravno prica puste bajke da je on ostecen, da on nije znao za krivotvorenu garanciju, te da kao nije prvi vlasnik. Koliko ja znam da je 43542542 vlasnik , garanciju je trebao provjeriti prije prodaje, sto ujedno ju je znaci lazno oglasavao te uz to je njegova greska jer mi je zavaljao grafu bez garancije. I nista rekao covjeku meni kartica dolazi navecer autobusom, na sto je on kao poceo obrusiti *rat da sta sam je ikom posudivao , da je moguce da je frend kriv. Pitam ja fino kakve veze frend ima sa karticom koja nema garancije, jednostavno ne radi. Rekao sam nek postavi vremensku radnju recimo mjesec ili godinu poslije. Kaj bi i onda filozofirao za garancijom. Rekao sam u 20 sati mi dolazi kartica te cu mu javit dal radi ili ne. Naravno on je rekao da nitko u ovakvoj situaciji nebi vratio karticu. Naravno da nebi da kartica IMA GARANCIJU, DA SE MOZE REKLAMIRAT, no nema nista od navedenog.  Nista pokupio ja grafu na autobusnom, i javlja meni maher idem ja na put vracam se u utorak. Nista rekao javim se kad probam grafu. Dodem doma i grafa radi. Neznam u cemu je problem bio, no dala mi je sliku. Zovem ja majstora iskljucen mob. Zvao sam barem 20 pita do pola 12 no nista. Puko mi film i rekoh sam sebi ak se ne javi sutra do 12 idem na policiju zbog prijevare. I dalje nista. Nasao sam ga preko imenika na internetu , te zvao na broj na kojem je prijavljen. Javlja mi se neka starija gospoda, pretpostavljam majka doticnog, veli on vam nije ovdje nego kod zene. Pitam imate neki broj na koji ga se moze dobiti? Objasnio sam da je nedostupan preko mobitela. Sve rjesili , gospoda mi dala broj. Zovem ja gospona zdenka na drugi broj, javlja se zena doticnog, pitam jeli zdenko ovdje, naravno kad paf, maher odjednom doma a nije na putu , nista javi se rekoh sta je s mobom, kao iskljucen je veli jel kao ima problema? Velim naravno da ima... ne javljas se i nisi na putu kako si rekao. U trenutku je s puta za srbiju skocio na put iz slovenije te se kao vratio sinoc i ide opet... inace rekao da se vraca u utorak. Fino mu javljam da mu kartica radi, na sto je on rekao kao kaj da? Bio je svjestan da je prodao karticu u fushu. Dao sam mu ultimatum da do 18 sati mora bit rjeseno, pa sam se predomislio ipak za 16, zasto bih ja cekao i trosio svoje dragocjene minute? Nista rekao covjeku da cu mu na policiju ic, na sto je on obursio da mu nemogu nista, i misteriozno paf moja kratica je proradila. Pravdao se ovo ono kao da nije napravio celan install sad kao radi. Odvrtio sam kombustor s njegovom grafom, uredno takoder radila. Javio mu ishod te rekao moze doc do mene testirat, samo kad mi se starci vrate. Nije htio tu kombinaciju, naravno tko bi htio kad nekog zvaljas za garu? Predlozio je da ja kao idem do njega, ali ja nemam vremena , ta kombinacija bi mi oduzela preko 4 sata. Nista pristali smo se naci na istoj lokaciji gdje je obavljena primopredaja i to je to. Nikome ne preporucujem trgovinu s navedenim, te provjeravajte garancije ljudi! Da vas ne zadesi slicna sudbina ko mene!

 

 

Ocjena : 0/5 , Bila bi i manja da je moguce.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2012 20:18 (mislavgray).
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Ovog puta bez kartona. Probleme resite preko privatnih poruka ili telefona

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: ATIRade
http://www.bug.hr/forum/user/atirade/56208.aspx
Kupac: guymer
http://www.bug.hr/forum/user/guymer/9390.aspx
Proizvod: zvučna kartica
http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/kupovina-zvucna-kartica-bilo-kakva/142994.aspx

Vidio sam ovaj oglas, preko PP se javio i dogovorili smo cijenu za 25 kn. Našli smo se, došao je na vrijeme (čak i prije),
brzo smo se prepoznali, obavili posao, ponudio sam mu povrat u slučaju problema za zvučnom. Možete trgovati sa ovim članom.

Ocjena: 5/5

14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: pirat

Kupac: ja

Predmet: logitech cordless rumblepad 2 | oglas

 

-nasli se na dogovorenom mjestu cak i prije dogovorenog vremena (oboje uranili), razmjenili gamepad i lovu, sve proslo po planu.

-gamepad je u savšenom stanju te se vidi da je minimalno korišten, uglavnom sve informacije iz oglasa su bile točne

 

5/5, preporuka

 

edit: sorry na nerednom oglasu, pisao s moba prvo

Pričam i serem bezveze
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2012 16:44 (The Unforgiven).
12 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: The Man

Kupac: Zin8

Predmet: USB 3.0 kabel

 

Vidio je moju poruku da trebam duži kabel.On se meni javio.Sve dogovorili u par poruka, a čak je i prvi poslao kabel jer se nismo mogli dogovoriti za cijenu pa kad stigne ja mu uplaćujem novce.

Definitivno preporuka za trgovinu s njim

 

 

Ocjena 5/5 da bude po pravilima,a po meni 10/5

 

11 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: Tomo53nja

 

Kupac: Darko92

 

Predmet: Matična ploča ( MSI 870-C45 ) i ddr3 ram ( Corsair XMS3 2x2Gb) ,dogovor je bio postignut preko PP-a.

 

 

Iskustvo: Znači dogovorili smo se preko PP-a, vrlo jednostavno, ja sam mu uplatio novce na račun i on je poslao matičnu i rame. Sve je ispravno i radi. Pohvala na lijepo zapakiranom paketu i naravno sve preporuke od mene.

 

Ocjena: 5/5

 

14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

- cut. cini se da ce covjek vratit novce pa valjda ond anema smisla da pise sve ovo...

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.10.2012 8:53 (tkovi).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:Karlovac_047

 

Kupac:Chaky

 

Predmet:TOSHIBA 32AV934G

 

Iskustvo: Bez obzira sto je oglas naslovljen kao razmjena, obavljena je klasicna prodaja. Pohvale prodavacu. Sve je kako je naveo u oglasu. Isprobali da li sve radi. Original ambalaza i sve kompletirano. Ne bi bilo fer da mu dam nizu ocjenu od zasluzene.

 

Ocjena: 5/5

Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: zvijer

 

Kupac:Bulldozer

 

Predmet:Mugen 3 PCGH 

 

Iskustvo: Tu se nema šta previše za pričat forumaš je legenda našao sam mu broj preko vip imenika te ga nazvao dogovorio se u dvije rečenice te se našli sat vremena kasnije ugodno popričali o informatici te se dogovorili za daljnja poslovanja lik je legenda sve 5

 

Stanje predmeta je izvrsno vidi se da prodavač ne laže i da je iskren 

 

Ocjena: 5/5

AŠrot Superman, Gigabyte Kryptonite, If you want ŠROT buy ASRock, if you want quality buy Asus
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Yamacha

Kupac: Hacker907

Predmet: Razmjena 6850 za 6970

 

Iskustvo: Sve je prošlo odlično, razmjenili poštom i uplata na račun. Nemam nikakvih primjedbi i preporučam dotičnog člana za trgovinu.

 

5/5

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:misizulja

 

Kupac:Kruskar

 

Predmet: ATI Radeon 4870

 

Iskustvo: Vidio temu od kolege javio se,sve se dogovorili preko pm i telefona,sve uredno prošlo,po dogovoru stigli 4870 i 2gb rama.Nemam primjedbe,svaka čast kolegi.Ovakvi ljudi treba na ovom forumu.

 

Ocjena: 5/5

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: ZVONJOLA

 

Kupac:BillY_the_KiD 

 

Predmet: [Prodaja] Procijena i eventualno prodaja Sapphire

 

Iskustvo: Dogovorili sve u nekoliko poruka, uplatio sam kolegi 450kn na račun. On je odmah poslao karticu, platio poštarinu. Kartica radi bez greške. Tiha, hladna, sve uredno! Sve pohvale i preporuke za kolegu! {#}

 

Ocjena: 5/5

 

 


11 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz Bug oglasnika
Liverpool1892 kaže...



Razmjene i poklanjanje se ne računaju. Možete napisati razmjenu i poklanjanje u temu, ali neće biti dodano na listu. Također prodaja Key-eva se NE računa.
Tko ne napiše iskustvo kupnje po pravilima neće biti dodan na listu. 

 

Zadnje dodano na listu: 28.9.2012 16:36h{#}

 

Prodavači su dodani i sa prijašnjih tema D/L iskustva iz oglasnika!

 

Pitanje za moderatore. Što je sa ocijenama onih na žutoj listi ili prevaranata?

Na primjer prevarant napiše da je kupac, linka oglas i pozitivno ocijeni nekog forumaša prodavača, hoće li se i njegova ocijena uzeti u obzir?

1 Da
0 Ne
19 Žuta da, Crvena ne
bla bla
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Najbrži kaže...

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: siskoSB

 

Predmet:

 

Opis trgovanja: vidio prvo oglas na njuškalu, nazvao čovjeka i rekao da je rezervirano za nekoga. Čekao sam danima dok taj nije odlučio hoće ili neće vgeć sam rekao prodavaču da nije u redu da ja čekam toliko dugo dok taj odluči hoće uzimati ili ne, a drugi kupac (ja) čekam. Novci uplaćeni na bankovni račun i matična s torbom stigla drugi dan, bilo dobro zapakovano. Sve pospajano i ispravno. Ocjena niže zbog dugog odugovlačenja rezervacije.

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 4/5 √

 

EDIT:

 

Tu mislim na ovog lika:

http://www.bug.hr/forum/user/najbrzi/2141.aspx

 

Nalazi se na listi prevaranata, a drugom je korisniku dao ocjenu 4/5, i koliko može ta ocijena biti pouzdana, ipak je od nekog sa liste prevaranata?

Jel o ovome vodite računa?

 

NFSTheRun2013 kaže...
Liverpool1892 kaže...



Razmjene i poklanjanje se ne računaju. Možete napisati razmjenu i poklanjanje u temu, ali neće biti dodano na listu. Također prodaja Key-eva se NE računa.
Tko ne napiše iskustvo kupnje po pravilima neće biti dodan na listu. 

 

Zadnje dodano na listu: 28.9.2012 16:36h{#}

 

Prodavači su dodani i sa prijašnjih tema D/L iskustva iz oglasnika!

 

Pitanje za moderatore. Što je sa ocijenama onih na žutoj listi ili prevaranata?

Na primjer prevarant napiše da je kupac, linka oglas i pozitivno ocijeni nekog forumaša prodavača, hoće li se i njegova ocijena uzeti u obzir?

 

bla bla
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Dim

 

Kupac: njuskalo1983

 

Predmet: MSI GTX 580 Lightning

               Msi z68a gd65 g3 i Vertex 3 120gb

 

 

Iskustvo: stavija oglas da mi prijatelj kupuje Gtx 580 i slucajno vidija da je kolega napisa u jednom postu da ima Gtx 580 Lightning Xtreme Edition 3GBodma ga kontaktira i nije je odma prodava ali mi se kroz par dana javija pa smo se telefonski ka ljudi dogovorili i u kratkom roku sam mu uz grafu kupija jos i maticnu i ssd :).Kolega je ozbiljan i posten forumas i svakako moja preporuka za daljnu trgovinu {#}

 

Ocjena: 5/5

♣ ♥ ♦ ♠
11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Požalio bi se na prodavača maraac s ovoga topica: http://www.bug.hr/forum/topic/konzole-oprema-igranje/prodaja-konzole-oprema-igre/164570.aspx

 

Javim mu se prije dva dana za određeni artikl, jučer smo sve dogovorili oko cijene koju je naveo fiksnu, dogovorili mjesto primopredaje za danas za par sati, razmjenili mobove i to i dns vidim ujutro da mi je poslo poruku oko 2 sata ujutro da za isti artikl mu je netko ponudio višu cijenu i sad bi kao se trebo aukcijski natjecat s nepoznatim kupcem s već praktički kupljenim artiklom po određenoj cijeni koju sam dogovorio s prodavateljem jer on očito želi zaraditi još više. Gledajuć da topic je star 10 dana jako teško mi je vjerovat da za isti artikl za koji se dva dana dogovaro se sad misteriozno neko javio u 2 sata ujutro mu s većom cijenom da me outbida da tako kažem. Užasno neprofesionalno

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.10.2012 7:43 (Krscho).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavac: http://www.bug.hr/forum/user/misizulja/41361.aspx

 

Kupac: http://www.bug.hr/forum/user/kruskar/40124.aspx

 

Predmet: ZAMJENA http://www.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/prodaja-ati-radeon-4870/164360.aspx +

 

         http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/prodaja-transcend-2-gb-ddr3-1333mhz-dimm-cl9/164402.aspx

 

Opis: Poslao mi poruku na PM da je zainteresiran za navedenu neispravnu grafu,ponudio mi je ako mi treba kakav HW da se možemo zamjeniti,te sam se pristao zamjeniti,grafa i memorija za napajanje,čuli smo se i preko mobitela,prošlo sve u redu,jedina mala zamjerka na to šta sam napajanje dobio 2 dana kasnije nego šta je on dobio grafičku,a poslali smo navodno isti dan,možda nije do člana nego do pošte  (možda je i pričekao da vidi dal ću mu ja poslati svoje da ga nebi zahebao slucajno  pa je on onda kad je dobio poslao svoje )

 

Ocjena: 4/5

 

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač : iri

 

Kupac : shegyman

 

Predmet : Prodaja matične ploče i hard diska

 

Opis : kontaktirao sam člana preko PM-a, dogovorili se oko cijene, uplatio mu na račun, on poslao dogovoreno i dobro zapakirano. sve ispravno i radi odlično.

 

Ocjena : 5/5

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac:bezobzira

 

Kupac: Ja

 

Predmet: Logitech X-530

 

Zvucnici su u boljem stanju nego opisano, prodavac vrlo ozbiljan dogovorili se preko jednog poziva, zvucnici stigli u original kutiji, ja uplatio novac.Preporucujem trgovinu sa navedenim.

 

Ocjena: 5/5 {#}

Poteškoća se ne skriva ni u crtanju, ni u bojama, već nadasve u pravome i nepogrešivom gledanju.
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:Karlovac_047

 

Kupac: Ja

 

Premet: Battlefield Bad Company 2

 

Sve prošlo u najboljem redu, preporučujem prodavača!

 

Ocjena: 5

٩(●̮̮̃•̃)۶ ٩( -̮̮̃ –̃)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2012 23:04 (mlonc).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: Ferritin

Kupac: Neville2MUFC

Predmet: Roccat Kone +

Opis: Našli smo se prema dogovoru i obavili kupo/prodaju. Miš je prema opisu prodavaca. Preporucujem, navedeni prodavac prodaje još neke stvari.

Ocjena: 5/5

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.10.2012 18:07 (Neville2MUFC).
11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: http://www.bug.hr/forum/user/strong8472/41982.aspx

 

Kupac: http://www.bug.hr/forum/user/vojnik/63064.aspx

 

Predmet: grafička kartica Gigabyte HD 7970 OC

 

Opis: Iako sam vrlo skeptičan po pitanju ovakvog trgovanja nakon nekoliko razmjenjenih poruka ipak sam se odlučio na isto i nisam pogriješio. Kolega se pokazao iznimno korektan i strpljiv za neke moje upite i sve je prošlo u najboljem redu i besprijekorno. Temeljem ovog iskustva preporučujem kolegu kao pouzdanu i povjerljivu osobu.

 

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2012 9:17 (Vojnik).
12 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Neville2MUFC

Kupac: Pranja

Predmet: Microsoft Sidewinder X3

Iskustvo: Miš je u stanju kakvo je navedno u oglasu,radi besprijekorno. Trgovina je obavljena kako i spada.

Ocjena: 5/5

 

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice