Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.224.538
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
zelenbic kaže...

Prodavac:zelenbic

Kupac:slevin

Predmet prodaje:shuriken

Sve je proslo dobro novci su dosli nakon par dana sve uredno proslo

 

5/5

ako nekoga zanima imam jos par shurikena {#}

Dobra fora, znaš li ti da kupac stavlja preporuke ?

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
14 godina
moderator
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Diplomat

Kupac: XXX-Man

Predmet: MDA Compact III

 

Opis: Vidio sam da nudi mob za razmjenu, ali nisam imao ništa za ponudit pa smo se dogovorili da mi ga proda. Malo smo se teže dogovorili da se nađemo zbog mojih i njegovih obaveza, ali uspjeli smo nekako {#} Uglavnom ja sam sasvim zadovoljan sa svim, mob je i bolji nego sam očekivao :))

 

Ocjena: 5/5

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija................na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke????
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:nick54312

 

Kupac:Pixidar

 

Predmet: Battlefield 3 LE BOX

 

Opis: Sve proslo po dogovoru, poslano poštom i isporučeno u rekordnom roku :p

 

Ocjena: 5/5

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Scoot

Kupac: Ja (Laškač)

Predmet: Battlefield 3 LE ENG KEY

Opis: Sve proslo po dogovoru, uplaćeno na račun, poslao preko privatne poruke key, ispravan, fest brzo :)

Ocjena: 5/5

16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Poštovanje, evo mene opet u ovoj temi po treći put sa ovakvim postom.

 

Kako je krenula akcija na Steamu, spustili su cijenu Test Drive Unlimiteda 75%, i sad je 5€.

 

Čim sam vidio, poslo sam poruku OriginalEXE - u i zamolio ga da kupi, naravno da ću vratit novce, a on je bio dobar čovjek ko i uvjek i evo igra je već na mome računu {#}

 

Prošli put kad mi je uzeo GTA Complete Pack rekao sam da me slobodno zapalite na lomači ak mu nevratim novce, a to vrijedi i za ovaj put. (naravno da sam mu bio vratio {#} )

 

Dobro se dobrim vraća..hvala puno prijatelju, znaj da ti neću ostat dužan {#}

 

Lijep pozdrav gospodo {#}

13 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:oddball

 

Kupac:soundstream

 

Predmet:http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-cl-audigy-se/126023.aspx?page=0&jumpto=2448480&sort=asc&view=flat

 

Sve proslo odlicno po dogovoru uplaceni novci na racun i drugi dan je zvucna stigla..

 

Ocjena: 5/5

http://www.soundstream.com/
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.12.2011 14:12 (soundstream).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: eplati.com

Prodavač: mackorisnik27


Predmet: http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli-playeri/prodaja-hitno-prodajem-dvije-nokie-n95--nokiu/126417.aspx

Predmet : http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-prodajem-hitno-hard-disk-1-terabajt/126415.aspx



Opis: U kratko samo d aprije svega pohvalim moju prvu trgovinu na Bug.hr

Moje iskustvo je bilo jako dobro znaci u par recenica s navedenim kupcem sam se dogovorio kako i sta iako je bio skeptican oko kupovine jer kako je rekao iskocio sam kao iz vedroga neba al sve u svemu ispalo je ok dogovrili smo se kako ce mi uplatiti novac tek kada mu izbacim sve slike i potvrde gore navedenih stvari koje imam itd i naravno sto sam i ucinio i u svaku sitnicu sto sam mu napisao pa cak i slikao oko 15 slika sam poslao vjerujem i nisam imao problema jer smoje strane postenje je ispalo ok i naravno poslano je ucer putem dostavne sluzbe hp expres i rok dostave 24 sata no uglavnom moj paket koji sam spakoao nije bio prikladan za ljude ic Hrvatskih Pošta pa sam morao uzeti novu kutiju njihovu narano uzeo sam i to kako bih kupca zadovoljio njegove kriterije i ja sam sve to ljepo spakovao i poslao mu al jucer kada sam dosao doma nasao sam jednu stvarcci koju nisam spakovao pa sam ljepo osobno na moj racun poslao jutros isto paketic mali za istoga clana bug.h/foruma koji je jako povjerljiv SVE PREPORUKE STO SE TICE DALJNJE TRGOVINE UGLAVNOM SVE POHVALE!

 

OVCJENA : + 5/5

Ocjena: 5/5

13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
perkoxcar kaže...

Dobra fora, znaš li ti da kupac stavlja preporuke?

mackorisnik27 kaže...

Kupac: eplati.com

Prodavač: mackorisnik27


Predmet: http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli-playeri/prodaja-hitno-prodajem-dvije-nokie-n95--nokiu/126417.aspx

Predmet : http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-prodajem-hitno-hard-disk-1-terabajt/126415.aspx



Opis: U kratko samo d aprije svega pohvalim moju prvu trgovinu na Bug.hr

Moje iskustvo je bilo jako dobro znaci u par recenica s navedenim kupcem sam se dogovorio kako i sta iako je bio skeptican oko kupovine jer kako je rekao iskocio sam kao iz vedroga neba al sve u svemu ispalo je ok dogovrili smo se kako ce mi uplatiti novac tek kada mu izbacim sve slike i potvrde gore navedenih stvari koje imam itd i naravno sto sam i ucinio i u svaku sitnicu sto sam mu napisao pa cak i slikao oko 15 slika sam poslao vjerujem i nisam imao problema jer smoje strane postenje je ispalo ok i naravno poslano je ucer putem dostavne sluzbe hp expres i rok dostave 24 sata no uglavnom moj paket koji sam spakoao nije bio prikladan za ljude ic Hrvatskih Pošta pa sam morao uzeti novu kutiju njihovu narano uzeo sam i to kako bih kupca zadovoljio njegove kriterije i ja sam sve to ljepo spakovao i poslao mu al jucer kada sam dosao doma nasao sam jednu stvarcci koju nisam spakovao pa sam ljepo osobno na moj racun poslao jutros isto paketic mali za istoga clana bug.h/foruma koji je jako povjerljiv SVE PREPORUKE STO SE TICE DALJNJE TRGOVINE UGLAVNOM SVE POHVALE!

 

OVCJENA : + 5/5

Ocjena: 5/5

http://www.njuskalo.hr/korisnik/LivCRO1892
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.11.2011 11:33 (Liverpool1892).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
da znam ali sam samo htio navesti da je odlican kupac sa svim pohvalama i da mi je izasao u susret i nije fora nego istina sto ce i kupac potvrditi tako da nisam imao nikakvih problema sve izrealizirano
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: F10EXX

 

Kupac:1987veki

 

Predmet: Gainward 560GTX ti 2gb

 

Doduše,nije grafička sa link-a.Dotičnu je prodao,ali imao je još jednu od Gainwarda.

Nakon 2-3 email-a smo se dogovorili,poslao je u roku od sat vremena nakon dogovora.

Grafička uredno stigla i radi ispravno.

Sve preporuke za dotičnog.

 

Ocjena : +5/5

14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: mackorisnik27

Kupac: Ja

Predmet : HDD,2 mobitela + dodatno

 

Opis: Uglavnom,mi se fino dogovorili,mislim 2 sata da smo se dogovarali,ja sam naravno ciljao na najsigurniju soluciju,i dogovorili se mi da kada mi fino dokaze da je sve poslane,da me posteno mora uvjeriti u to sve,ja sam mu uplatio novac,drugi dan dolazi HP ekspres,i unutra fakat dobijem E66 i N95 i 1TB WD black caviar,i sada pocinju forice,na nokiji E66 je ekran ostecen (crveni polumjesec),pravi se covjek blesav,N95 bez mem. kartice koja stoji u oglasu, a HDD je full ispravan sto me zacudilo,na kraju,popravak svega toga da dovedem u odlicno stanje ce me kostati oko 100-150 kn,nista strasno,e sad ide prica,vece muljaze u zivotu nisam dozivjeo,takve price mislim stvarno,moras biti zesci genijalac i talent da ides ovakve fore prodavati cega sam se ja naslusao,uglavnom,prodavač taj mackorisnik27 je zapravno gospon prevarant pod imenom : ŽELJKO BJELIĆ  ,jel nekome poznato ime ? =))) 

 

uglavnom,covjek ima mislim najveci broj prijevara u RH ,i vec ima dosje , i naravno genijalac mi je nonstop davao brojeve racuna drugih ljudi svaki puta,nikako da otkrije svoj identitet,ali SLIJEDI NASTAVAK,jucer smo se dogovorili da ce mi poslati iphone 4 (kojeg je poslao i dao mi sliku potvrde ali bog zna sto ce biti u kutiji kada dobijem) , ja jos taj paket naravno mu nisam platio posto mi je to sve sumnjivo od kada sam saznao za njegov pravi identitet (ako stvanro bude ok paket cak CU MU I PLATITI JER SAM POSTEN) ,uglavnom, IDE PRIJAVA POLICIJI , posto sam imao prije mjesec dana slucaj prijevare pa sam na policiji vec kao domaci =) 

 

PS . jos uvijek me cudi sto sam uopce dobio nokiu n95,e66 i hard disk (stvarno nevjerojatno zar ne? )

 

ocjena: Izbjegavati u debelom luku

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Neznam zasto si toliko govno od covijeka sada jebo te taj pacjent s kojim imas nesto tko god da je uglavnom ja sam svoje ispostovao sve i nezanima me kad aje netko mucko djubre i nezanima me ovaj hebeni forum i zelim odavde ici ca jer nisi ispao fer
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
eplati.com kaže...

Prodavac: mackorisnik27

Kupac: Ja

Predmet : HDD,2 mobitela + dodatno

 

Opis: Uglavnom,mi se fino dogovorili,mislim 2 sata da smo se dogovarali,ja sam naravno ciljao na najsigurniju soluciju,i dogovorili se mi da kada mi fino dokaze da je sve poslane,da me posteno mora uvjeriti u to sve,ja sam mu uplatio novac,drugi dan dolazi HP ekspres,i unutra fakat dobijem E66 i N95 i 1TB WD black caviar,i sada pocinju forice,na nokiji E66 je ekran ostecen (crveni polumjesec),pravi se covjek blesav,N95 bez mem. kartice koja stoji u oglasu, a HDD je full ispravan sto me zacudilo,na kraju,popravak svega toga da dovedem u odlicno stanje ce me kostati oko 100-150 kn,nista strasno,e sad ide prica,vece muljaze u zivotu nisam dozivjeo,takve price mislim stvarno,moras biti zesci genijalac i talent da ides ovakve fore prodavati cega sam se ja naslusao,uglavnom,prodavač taj mackorisnik27 je zapravno gospon prevarant pod imenom : ŽELJKO BJELIĆ  ,jel nekome poznato ime ? =))) 

 

uglavnom,covjek ima mislim najveci broj prijevara u RH ,i vec ima dosje , i naravno genijalac mi je nonstop davao brojeve racuna drugih ljudi svaki puta,nikako da otkrije svoj identitet,ali SLIJEDI NASTAVAK,jucer smo se dogovorili da ce mi poslati iphone 4 (kojeg je poslao i dao mi sliku potvrde ali bog zna sto ce biti u kutiji kada dobijem) , ja jos taj paket naravno mu nisam platio posto mi je to sve sumnjivo od kada sam saznao za njegov pravi identitet (ako stvanro bude ok paket cak CU MU I PLATITI JER SAM POSTEN) ,uglavnom, IDE PRIJAVA POLICIJI , posto sam imao prije mjesec dana slucaj prijevare pa sam na policiji vec kao domaci =) 

 

PS . jos uvijek me cudi sto sam uopce dobio nokiu n95,e66 i hard disk (stvarno nevjerojatno zar ne? )

 

ocjena: Izbjegavati u debelom luku

Neznam koji onda vrag kupujes po oglasima ako si vec domaci na policiji, nema smisla. Bitno je opametiti se, zar ne?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Nikada od tebe covijeka i zapamti nesto ja ti nisam oni cigani s černomerca vjeruj mi ja neredim s francuskim kljucevima i te djecije fore neznam sta radis i tu me blatis i s koje kakvim pacjentima me usporedjujes i stavlja sme u kos sve sam psoteno sredio i dao a ti serendas serutavac jedan
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

 

 

Šta reći sve pet, u roku od par minuta dobio key ja uplatio lovu  poslao screenshot uplate i dobio key u vrlo kratkom roku  preporuka svima budućim kupcima B3

5/5

Uvijek budi nezadovoljan onim što jesi ako želiš postati ono što još nisi; jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo ćeš i ostati.
16 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: Ivsa

 

Kupac:  mladen_87

 

Predmet : Maticna GIGABYTE 990XA-UD3 (poslao mi pm da prodaje na moju temu)

 

VELIKO RAZOČARANJE!

idemo redom:

1. Korisnik nije poslao kao sto je bilo dogovoreno postom vec hp ekspresom. Tako da je postarina bila veca nego dogovorena. Onda 7 dana se natezali da mi vrati ostatak.

 

2. Slagao mi da je ploca stara mjesec dana, kad je dosla ispostavilo se da je stara dva mjeseca.

 

Ali to nije toliko bitno jer smo sve bili rjesili. Rekao sam mu da necu moci odmah isprobat plocu, nego tek kad nabavim neki proc. Sto je bilo sinoc evo teme i problema.

 

3. Ploca koja je dosla je neispravna! Znaci sve sam ustekao (nije prvi komp koji slazem) i ploca sere da oprostite. Danas je nosio na garanciju i sad cekam odgovor od servisa. Samo se nadam da nece biti nesto negativno, da ne bude da je gospodin "Ivsa" vrsio neke eksperimente na ploci pa uvalio meni.

 

ocjena 0/5

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2011 0:31 (mladen_87).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
eplati.com kaže...

 

evo i opet si dao malo vremena:

- nasao sam da je koristio i LAŽNO ime BOJAN BEKIĆ, dosta je ljudi zveslao.

- Prevario je preko 40 ljudi na njuskalu, bio je po osijeku, rijeci, istri i pitaj boga di nije. Ulovili su ga mislim u varazdinu u 6 mjesecu al pustili ga kao nema dokaza (molim!?!?!)

- tu je na bugu vec prodavao pod imenom " puky22 " - bar ju tu tako pisano

 

IZVORI:

https://groups.google.com/group/hr.ponuda.hardver.komponente/browse_thread/thread/820011f09173c158/a23b6568a5b385ba?lnk=raot&pli=1&hl=hr

http://www.forum.hr/showthread.php?t=252383

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/dobra-losa-iskustva-iz-bugovog-oglasnika/68958.aspx?page=6

http://cro-ps3.net/showthread.php/9154-Beki%C4%87-Bojan-Prijevara

MOJA PITANJA:

- kak to da nije u cuzi?

- godinu i pol varao okolo i da mu nitko nije polomio prste, cudno....

NIJE ISTO, ali prikladna {#} 

 (btw obozavam ovaj film)

i najvaznija od svih, najvise je operirao na njuskalu od sredine 2010 do danas (valjda).

14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Molim da se ta stranica s njim ne povezuje, tamo ima puno poštenih i pametnih ljudi, ovog debila ako tamo nađemo odma ide ban.

14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Eto,danas mi je stigao od Željkeca "iphone 4" doma =) ,kao sto sam i rekao,ja ga platio nisam,tolika budala ipak nisam,Željkec,danas idem na policiju,očekuj ubrzo poziv,LP

 

Tko treba jos vise njegovih slika,ili imena njegovih prijatelja,ili vise njegovog personal infa PM me

 

 

Tko treba info o Željku Bjeliću netka mi se javi na PM ako imate nerjesenih racuna
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Ja

 

Prodavač: Ivanjino96

 

Predmet: Noctua SB12 FLX

 

Iskustvo 2/5 (Možda i prevelika ocjena)

 

U Utorak 8.11. smo se dogovorili da ču ja njemu poslati 24 pin produžni kabel (Sleeved), A on je meni u zamjenu trebao poslati Noctu-u i sve smo se dogovorili s tim da ja njemu pošaljem u srijedu a on meni u četvrtak na šta sam ja pristao te mu poslu sutradan (Srijeda). I poslje me je tražio da mu pošaljem kao neku sliku da se uvjeri da ja imam kabel. Pošto sam ja morao ići u stan u drugi grad po kabe rekao sam mu da ču ga uslikati prije slanja te da ču mu ga poslati šta sam i napravio. Nakon toga u petak on meni javlja da mu nije stigao kabel ta da je otkazao svoju pošilljku kao da sam ga prevario (Mada ne razumijem kako je mogao otkazati paket koji je poslao dan prije). Neznam kako ni što se desilo sa mojom pošiljkom koja je njemu stigla tek 17.11. barem on tako kaže i rekao mi je da šalje vent sutra. I ja cijelo vrijeme čekam niti mu nisam slao poruke jer sam mislio čovjek je neće me sjeb*ti. Tako meni danas poštar nosi paket i ja gledam kuverta ista ko moja i moj rukopis na njoj. Kad ono moja koverta i unutra samo ventilator bez ULN-adaptera i bez Molex to 3 pin connectora. Znači doećko je da bi manje platio poštarinu (Koja iznosi max 15 kn) stavio samo vent u moju kuvertu i još što je najgore gledam datum kad je poslano kad ono 25. 11. a on je rekao da je poslo 17. Eto to je moje iskustvo snjim pa ako neko želi imati 3 tjedna muka neka kupuje od njega. 

To je sve od mene.

Prodajem djelove marki: Evga, AsusROG, Mushkin, te djelove za vodeno hlađenje sa stranice Aquatuning.de i Geizhals.at
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.11.2011 15:48 (irumora).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: ja

Prodavač: rooswelt1991

Predmet: Sempron 140 

 

Ocjena: 5/5

 

Primopredaja prošla bez problema, malo popričali o faksu, prodavač još malo spustio cijenu jer se obećani poklon iznenađenja pokvario :). Na kraju ispalo da se primjerak procesora otključava i trenutno fino kucka na 3,2 GHz.

 

Preporuka za trgovinu s ovim članom foruma.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.11.2011 1:31 (Zvona).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Pozz,

 

Kupac: Ja

Prodavac: ivica91

Predmet: LOL Acc

 

Ovako dogovorili smo razmjenu lol acc za cod 4....i sad nademo se Xfire i sve dogovorimo...on meni pass ja njemu key. Provjeri on Key na punkbusteru i veli sve okay. Ja promijenim pass i mail na lol.u i sve okay.

Za par minuta mi dolazi poruka da je Key regan na cb-u tj da je neku guid vec iskoristen. I da on meni da key nazad ja njemu njegov lol acc. Prvo ja taj key nikad nisa nigdje registriral niti nis nego samo igram na PBCT promod serveru tu i tam.

Jel je moguce da ga je on sad registriral i da me vuce za nos? Ja mu LOL zasad nedam nazad niti ne mislim dok ne utvrdim 100% o cemu je rijec.

 

Cak da budemo tocniji dal sam mu 2 keya jedan od buraza i svoj posto je rekel da moj nije dobar (buraz i ja tu i tam pucamo bezveze i ne niti jedan nije regan) i on veli da mu se cinim ko varalica da nece niti probati drugi key.

E sad posto si je ugrabil jedan key bilo bi cudno da je i drugi (po njegovom) regan zato niti nece probati..uglavnom neznam kaj mi je raditi samo znam da mu lol nedam nazad jer me ocito preveslal.

 

 

P.S. Vec mu se dosta ljudi javilo na forumu da bi zamjenu s njim ali ocigledno nis nije uspel obaviti...a u meduvremenu prodaje 2 cod keya i nudi zamjene istih.

 

 

Hvala

 

 

LP

Vladimir

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: bobo84

Kupac: novogodisnjak

 

Predmet: 2500k + 2x2gb Hyperx genesis 1600

 

Opis: Dogovorili se u par poruka, razmjenili brojeve mobitela, covjek mi nije htio dati na 2 rate, ali potpuno ga razumijem tako da mu i nezamjeram.

Ja uplatio u petak, covjek poslao u subotu, stiglo u ponedjeljak. Sve komponente sam imao u utorak i onda sam isprobao i sve sljaka, procesor kucka veselo na 4.4 GHz, ja zadovoljan :D

U svakom slucaju, covjek od rijeci, stiglo sve kako je i opisano i poslano kad je i rekao.

 

Ocjena: 5/5 preporuka :)

 

PS: neznam jesam li sad napisao sve po pravilima ovog foruma?

PS2: vidim da je bobo84 u temi stavio da je prodao clanu Nightmare, a ne meni, pa neka popravi to ako mu nije problem :D

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: JA (bancic123)

Kupac: 84737

 

Predmet: Nokia n95

 

Opis: covjek se lijepo javio ma PM dogovorili se u par poruka,nazvao me malo poslije i dosao za 10 minute do mene,prodao mu mob i sve 5 {#}

 

5/5

vatefak is going on :D
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
bancic123 kaže...

Prodavač: JA (bancic123)

Kupac: 84737

 

Predmet: Nokia n95

 

Opis: covjek se lijepo javio ma PM dogovorili se u par poruka,nazvao me malo poslije i dosao za 10 minute do mene,prodao mu mob i sve 5 {#}

 

5/5

Kupac ostavlja poruku u ovu temu ako hoće,a ne prodavač ( ti ) .

13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
1987veki kaže...
bancic123 kaže...

Prodavač: JA (bancic123)

Kupac: 84737

 

Predmet: Nokia n95

 

Opis: covjek se lijepo javio ma PM dogovorili se u par poruka,nazvao me malo poslije i dosao za 10 minute do mene,prodao mu mob i sve 5 {#}

 

5/5

Kupac ostavlja poruku u ovu temu ako hoće,a ne prodavač ( ti ) .

a di to pise da samo kupac ostavlja poruku?

sta ako te kupac zahebe u koju temu ces napisati?

sigurno kupac nece napisati u ovoj temi da je nekog zeznuo

16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: Fluj

Kupac: ukay1000 (ja)

 

Predmet: Kupovina mobitela (nokia 5310) tema u linku

 

Opis: Javio mu se preko PP-a ovdje da zelim kupit, pitao ga odakle je i dal salje pouzecem. Rekao je da je iz Zagorja i da salje. Poslao mobitel jucer, stigao danas, digao paket a unutra POTRGAN (ekran i jedna brojcana tipka), ZALJEPLJEN (tipke sa strane), MOBITEL KOJI SE NE PALI I BEZ PUNJACA.

Okay, dao sam 50 kn za mobitel i 50 za postarinu, necu propast. Ali eto, da se zna. Bas i ne radi "besprijekorno".

 

1/5

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Želim upozoriti na člana Najbrzi ako se upustite u kupnju s njim, kupio sam LG GT540 od njega koji je bio krš ,nikako nije odgovarao onim podacima šta je dao,izbjegava svaki konktat s mnom a na pitanje vraćanja novca  odmah poslije kupovine nije prihvatio te ne izbriso svaki kontakt s mnom a što je još gore taj lik je iz mog grada(županja) i ne udostoji se javit mi se. Taj isti pokvareni uređaje nabavio odavdje na forumu od kupca max1919 za 200 kn s 8 gb karticom koji mu je reko da mobitel ne valja( matična skurena zbog povezivanja s pojačalom) i ovaj ga je opet kupio do njega. Tako je on meni nedavno utrapio taj isti mob za 350 kn bez ikakve opreme (samo punjač) i k tome pokvareni tvrdeći da "baterija nije ispravna te stoga mobitel traje oko 1 -2 h sata max). 

Mob je prošo dijagnostiku i kupljena je nova baterija no uzald potrošene pare. 

 

Da ne ulazim u još veće detalje ne želim da se još tko opeče na njega pa pripazite s kim trgujete!

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.11.2011 23:39 (markanzyxel).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Teme nema jer sam kupio sa njegovog oglasa sa njuškala  kojeg je on kupio ovdje sa bugu,uglavnom čuo sam s s tim likom koji mu je prodo taj mob i kako sam čito ovaj je pop*** šta je neispravan pa je želio što prije utrapit nekom (meni) evo razgovora s provtnim vlasnikom: 

 

max1919

 

ma.... duga priča... ugl skračeno, to je nekada bio moj mob (prije 3-4 mj) i prodao sam ga najbržem jer je on želio neki polufunkcionalni mob, samo doma za face (nezz koja mu je logika bila, ja sam mu rekao da je shebana matična, ali ne... on je želio taj mob.... i kad ga je dobio onda je bio ljut jer se mob grije i baterija kratko traje). vjerovatno ga je i zato prodao.
trajanje nema veze sa baterijom (tako su mi rekli u servisu), treba dati nesto para (nisu mi znali reči točno koliko) i promijeniti matičnu. ugl u tom servisu nisam mogao promijeniti matičnu, a nije mi se dalo zahebavati s tim pa sam prodao najbržem.
sada si ti nahebao sry :/ jel ti je uopće najbrži rekao kaj sve ne radi? i koliko si platio mob?

ekran je više-manje oduvjek bio takav kakav je, tekućina se nikada nije prolila po njemu. wifi mora raditi, bluetooth nisam koristio (najbrži kaže da radi), baterija bi trebala biti ok.
ne radi 3.5mm audio jack i gps i matična se grije.
kako je do toga svega došlo: mislim da se matična počela grijati malo više prije koja 4-5 mjeseca, ali tada to nije bilo ništa kritično. no ja sam prije 3-4 mjeseca nešto eksperimentirao s frendovim pojačalom (koje je bilo pokvareno) i tako prispojom ja mob... radi ok pola minute, a onda započne neko krčanje.
i tako mi je njegovo pojačalo shebalo 3.5mm audio jack :/ (kasnije smo utvrdili da se dogodio kratki spoj u pojacalu i da je na moj mob dovedeno 12V :(
problemi su bili i prije, ali pojačalo je još malo pripomoglo trenutnoj situaciji.
eto to je još jedan razlog zašto mislim da treba promijeniti matičnu :/

ja sam ovo napisao najbržem (dobro ne naš ovako u detalje), ali on je rekao ok, daj mob, pa bum ja videl. eto, videl je da ne radi i tebi uvalio i još zaradio 150kn.
pretpostavljam da karticu od 8gb nisi dobio s njim? (da za 200kn sam mu i to dao) 

 

dogovorili smo se za cijenu 250kn, ali je i mene prevario i dao mi 200kn na kraju :(
napiši primjedbu u temi dobra i loša iskustva iz bol oglasnika.
za popravak nezz jer kao što sam rekao u tom servisu mi nisu mogli zamijeniti matičnu, a dalje se nisam raspitivao.

 

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice