Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.219.997
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: TheBeast


Kupac: atom

Predmet: Corsair HX520

Iskustvo: Dogovorili se da ja prvo posaljem novce a zatim da on posalje napajanje. Tako je i bilo, sve je stiglo uredno, ispravno i radi bez problema. 

Ocjena: 5/5 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.4.2012 15:18 (atom).
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:http://www.bug.hr/forum/user/simeparanoja/6212.aspx

 

kupac:ja

 

predmet:http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli-playeri/prodaja-huawei-u8650/144308.aspx

 

Iskustvo:Nakon dogovorene kupnje navedenog moba prodavatelj "odustaje" jer je nakon 5 dana od moje ponude baš danas kad je odlučio meni poslati dobio "bolju" ponudu..moš mislit...mislim da mob nije niti bio na prodaju nego se navedeni član htio,eto,malo igrati...i pri tome namjerno ili ne mene zavlačio zbog čega sam popušio i bolje ponude no iz pristojnosti i kulture nisam htio otkazati dogovorenu trgovinu kao što je on napravio...

Dakle,oprez u trgovini sa navedenim jer je ovom trgovinom pokazao neozbiljnost i nezrelost.

ocjena 1/5

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.4.2012 22:38 (gogych).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: augi80

 

Kupac: njuskalo1983

 

Predmet: Gigabyte GTX260 SOC

 

Iskustvo: prijatelj me zamolija da mu nadjem nesto grafe do 600-tinjak kuna gleda sam ih tu par komada sa foruma i odlucija sam se na ovu od kolege iz splita posla sam mu poruku na pp i onda ga kontaktira preko mobitela i sve se ka ljudi dogovorili i nisam moga doc sebi kako je grafa i cijeli bundle ocuvan doslovno se sve moze vratit u ducan nijedna kesica od dodatnog kabela od napajanja i hdmi-a i tvornickog cd drivera su netaknuti niti ikad otvoreni i na grafi jos stoji datum kad je kupljena prije 2 godine u admu stvarno svaka cast i preporuke svima za daljnu trgovinu sa kolegom evo par slika {#}

 

Ocjena: 5/5

♠ ♠ ♠ ♠ ♠
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: Ivanjino96

Kupac: Ja

Predmeti prodaje: Corsair h50

 

Dogovorili se u par poruka,sve je islo glatko po dogovoru,pohvale

 

5/5

12 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac :  E-mil-mil   http://www.bug.hr/forum/user/mil-mil/41431.aspx

Kupac : JA   http://www.bug.hr/forum/user/krpazg/51464.aspx

 

Predmet : HX 520w Corsair modularno napajanje...  http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/prodaja-hx520-ifx-14-scythe-musashi-ventilato/145355.aspx?page=0&jumpto=2822301&sort=asc&view=flat

 

Sve se dogovorili, ja poslao novce on napajanje i svi sretni :D 5/5

 

Krpa
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.4.2012 18:36 (KrpaZG).
14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: thomilla05

Kupac: Ja(CroVandal)
Predmet: SE NEO V

 

Iskustvo:

 

Dogovorili se kroz preko vikenda!Cak je smanjio i cijenu i poslao o svom trosku HP ekspressom! Uredaj stigao kako je opisan!

 

Ocijena: 5++

 

Svaka preporuka trgovati sa doticnim!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.4.2012 13:12 (CroVandal).
12 godina
online
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Patrick_cro

Kupac: strong8472
Predmet: Corsair memorija

Razmjenili nekoliko PMova,dogovorili oko slanja i načina plaćanja,paket stigao 2 dana nakon,sve 5 :D

 

Ocjena trgovine 5/5

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.4.2012 14:14 (strong8472).
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: mikic89

Kupac: DamageHigh

Predmet: Corsair H60

 

Dogovorili se, našli, sve šljaka, sve kako je i rekao.

 

5/5

 

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Iako nije došlo do kupoprodaje, mislim da moje iskustvo ipak pripada ovdje.

 

Prodavač: Ivanjino96

Kupac: DamageHigh

Predmet: Gigabyte 990XA-UD3

 

Kao što možete vidjeti, oglas se pretvorio u kupnju monitora...{#}

Uglavnom, nakon što smo izmjenili 10-ak privatnih poruka, dogovorili već i mjesto primopredaje i cijenu, dotični se ipak sjetio da bi mogao kupiti monitor. Posebna doza neozbiljnosti se vidi i po tome što je nakon otvaranja oglasa i nakon što smo se dogovorili, išao otvoriti temu isplatili mu se uopće ploču prodavati.

Mislim...što reći. Prevario me nije niti je pokušao, ali sljedeći put ću njegov oglas preskočiti. Topli savjet i vama - ušparajte si vrijeme, a možda i živce.

 

Mislim da nema smisla davati ocjenu, pošto predmet nije kupljen...

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: http://www.bug.hr/forum/user/zuja/17354.aspx

 

Kupac: http://www.bug.hr/forum/user/intelduo1/43430.aspx

 

Predmet: http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli-playeri/prodaja-htc-sensation/142543.aspx

 

Dogovorili smo razmjenu. Prodavač mi je na riječ poslao uređaj prije nego sam ja poslao njemu Nokia N9 u razmjenu. Prodavač se pokazao kao vrlo korektan i pouzdan i svakako ga mogu preporučiti. 

 

 

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.4.2012 22:00 (intelduo1).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

prodavač: nbafan
kupac:  JohnyJocker
predmet: 2x 2GB RAM DDRII 800Mhz (1x 2GB Kingmax & 1x 2GB takeMS) [predmet nije otvoren kao tema na forumu pa nema linka]

Preko foruma zamolio prodavača da testira memoriju (i to bez mojeg nadzora) te da mi pošalje screenshot CPU-Z programa da vidim neke pojedinosti o pločicama RAMa. Prodavač je to uredno obavio, drugi dan smo dogovorili primporedaju, mjesto i vrijeme trgovine. Najnormalnije obavili trgovinu, prodavač nije kasnio. Memorija kad je preuzeta je testirana i radi točno onako kako je i prodavač opisao.

Prva trgovina sa ovim prodavačem i prošla je gotovo savršeno... Prodavač je mladi dečko, pristojan i uglavnom od riječi. 

ocjena 5/5 

JohnyJ
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2012 18:02 (JohnyJocker).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Seller: JurcO

Buyer: Batista

Item: HD3870

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Feedback: Vidio sam oglas, cijena je bila i vise nego fer, ali smo ju jos malkice skorigirali. :)

Brzo dogovorili poslic, danas stigao paket, sve sljaka.

Nikakve zamjerke, samo pohvale za koreknost.

 

Ocjena: 10/10

 

 

 

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2012 11:15 (Batista).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

prodavač (seller): Cojonero Cojones
kupac (buyer): Johny Jocker
predmet (item):  matična ploča [mainboard]: Gigabyte GA-M57SLI-S4, procesor [cpu]: AMD Athlon 64 X2 4800+ socket AM2

U samom startu nisam htio kupovati ništa niodkoga sa kime nemogu doći u direktan kontakt, iako sam baš zapeo za predmet koji je navedeni prodavač prodavao. Već samo nekoliko sati kasnije (kada sam se ponovo vratio na forum) u temi predmeta našao sam poruke raznih članova foruma koji su mi naveli činjenicu da je Cojonero sasvim OK prodavač i da posluje sa članovima foruma maksimalno korektno. Kao što sam naveo, bio sam nabrijan na predmet prodaje i vrlo brzo sa prodavačem dogovorio uplatu dogovorenog iznosa na njegov račun, a prodavač je već drugi dan ujutro poslao paket sa jednog kraja države u glavni grad. Nakon samo 24 sata paket je stigao na odredište ćitav i stvarno predobro upakiran.

E sad ono najbolje, u paketu, osim dogovorenih predmeta kupoprodaje stigle su još također neke sitnice poput stock coolera za procesor, sata kabel, I/O stražnji limić (back shield) te jedna eksterna mrežna kartica. Prodavač je bio toliko korektan da je meni (kupcu) poslao još te dijelove u istoj cijeni pod kojom su bili navedeni samo procesor i matična ploča. Sva roba je testirana i radi besprijekorno dobro. Roba jest rabljena al' je i poprilićno očuvana. Samo pohvale za prodavača, sa čovjekom se može najnormalnije trgovati, čak postoji i mogućnost da vas ugodno iznenadi (kao mene) sa još ponekom sitnicom na poklon!!! :) :) :) xD

ocjena: 5/5 

JohnyJ
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2012 14:47 (JohnyJocker).
15 godina
online
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Evo,poslje podužeg razmišljanja u vezi ovoga,odlučih dati prijedlog:

 

A,to je:

 

Bilo bi dobro imati temu "Pouzani-nepouzdani kupci s BUG foruma"

 

Dakle,tema na kojoj bi prodavači iznosili svoja iskustva s dobrim/lošim kupcima.

 

U kojoj bi također po obrascu ove teme prodavači ocjenjivali iskustva pri prodaji.

 

 

Šta mislite,da li bi ovakva tema bila potrebna?

16 Da,takva tema bi bila OK
56 Ne,nema potrebe za temom
Old Insomniac
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Duje00

 

Kupac: Ja ( sLim95 )

 

Predmet: Saphire HD5670

 

Iskustvo: Dogovorili se u par poruka, nakon toga se nasli i obavili prodaju, sve pohvale za kolegu koji mi je cak ponudio da pokupim grafu, isprobam ju pa tek onda da dam novce, no to nije bilo potrebno :)
Sve pohvale, ocjena 5/5!

 

 

16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: r3pka

 

Predmet:

 

Opis trgovanja: Da ne duljim u detalje kao što znam, samo ću napisati da je mobitel stigao slijedeći dan (danas) i da su dogovori prošli relativno brzo. Uplatio sam mu prvo iznos za mobitel + poštarinu na bankovni račun. Mobitel je odlično bio upakiran, jedno 10 puta je mobitel fino zamotao u novinski papir (newsception sa 24sata) svaka čast jer trebalo je truda to uraditi.

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac:Expertzor ilitiga Dorijan Damijanic {#}

Prodavač: Ja

 

Tema: bila je, ali je onda obrisana nakon što je zabranjena prodaja cd-keyeva. 

 

Opis: Naime, stavio sam da prodajem cod4 key, javio mi je ovaj mali sa spikom da će uzeti, ali da nema trenutno love, pa da će mi uplatiti za koji dan. Vidio sam da je dugo na forumu, nema ga na crnoj listi pa et rekao dat ću mu cod4 key, ipak tražim 40kn za njega, nije nikakva lova. I onda je krenulo njegovo izmotavanje, kao ne zna šta da upiše pod model plaćanja preko e-zabe iako sam mu 3 puta rekao da stavi 00 ili 01, da je tako svejedno. I od onda mi se ne javlja. Ali zato ja imam key koji mi je ostao u poslanim mailovima, pa ću se sada igrati malo wh-om dok ne dobijem global ban {#}

Eto, da ne misli da pričam gluposti, ovo je prva polovica ključa: UQQD-SEUE {#}

Jadno da ide nekoga zayebati za 40kn, jadno, nadam se da će i njega netko za veću lovu kad tad.

 

Ocjena: 0/5

 

 

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

  Kupac:BMK

Prodavac: JA

 

Opis: Prodavao sam iPhone 4S 64GB ovdje na forumu, javio se BMK da li moze zamjena za njegov 2 mjeseca star Galaxy Nexus. Posto je jedan od uvjeta bio osoban dolazak u Koprivnicu u par poruka dogovorili sve. Covjek dosao. Osli na cugu, razmjenili, napricali se (da je bilo vremena i napili bi se i pojeli cevape), mobitel bio u savrsenom stanju, jos mi je stavio custom rom i sve nastelao :)

 

Ocjena: 5/5 {#}

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.5.2012 15:22 (ukay1000).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
ukay1000 kaže...

  Kupac:BMK

Prodavac: JA

 

Opis: Prodavao sam iPhone 4S 64GB ovdje na forumu, javio se BMK da li moze zamjena za njegov 2 mjeseca star Galaxy Nexus. Posto je jedan od uvjeta bio osoban dolazak u Koprivnicu u par poruka dogovorili sve. Covjek dosao. Osli na cugu, razmjenili, napricali se (da je bilo vremena i napili bi se i pojeli cevape), mobitel bio u savrsenom stanju, jos mi je stavio custom rom i sve nastelao :)

 

Ocjena: 5/5 {#}

 

Takoder sve preporuke za UKAY1000-a.

Mobitel u tip top stanju, sve kako je rekao, same pohvale.

Sve preporuke clana!

5/5 !!! 

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:gvego

Kupac:volegradele

Predmet kupovine:Muskin ddr2 RAM 2x4GB

 

Iskustvo:Čuli se prek telefona,drugi dan se našli,isprobali RAM i to je to,kupljeno,zadovoljstvo obostrano!

 

Ocjena:5/5

[url=http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2349188][img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/2349188.png[/img][/url]
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac : ja

Prodavač : vrx

 

Predmet: seagate 500GB hdd.

 

Ocjena 5/5, nije mu bilo lijeno odgovorit sta me zanimalo i obavit par testova. Pohvale za pakiranje hdd-a,nije mu ništa moglo bit da su ga vukli po cesti a ne stavili u kombi.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2012 18:13 (athlon64).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Seller: MARKOZD15

Buyer: Batista

Item: Gigabyte 965P-DS4

------------------------------------

 

Feddback: Dogovorili se preko PP-ova, razmjenili podatke i danas sprobao plocu koja je stigla odmah drugi radni dan fino zapakirana.

Sve je ok, tako da mozete biti sigurni u sellera da je fair player.

 

Ocjena: 5/5

Truth in engineering.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
mislavgray kaže...
genser_zg kaže...

Kad vec veli svoju pricu, evo moje . Dosao sam na kucni prag , doslovno. Rekao istestiraj sve i pogledaj, naravno kod mene je 3200+ bio i kod prvog vlasnika, i frend je isto to vidio. Dao sam ti tjedan dana usmene garncije. Ove brije da je stajao sa strane maloj djeci mozes prodavat. U zivotu nisam nikoga, za nista skratio niti preveslao. Sta se tice bezobrazluka, nije mi opce problem staviti razgovor s gmaila, pa neka se zakljuci tko je bezobrazan i tko prijeti.

eto kakva laž.. "naravno kod mene 3200+ bio" a ja držim 2500+ u ruci.. da istestiram sve?? pa bez da skidam cooler ili resetiram bios ne mogu saznati kad post prijavljuje 3200+.. ti si uspio prodati procesor da ne skužiš, ako sad ne lažeš da nisi znao, a ja sam trebao tada odmah to primjetiti.. maloj djeci priče da prodajem.. pa ti si malo dijete, daj uključi malo mozak i zaključi bi li se zafrkavao sa ovime da nije tako kako kažem.. sve u svemu, prodao si krivu stvar, nije te briga da problem rješiš, bahat si, rekao si da slobodno napišem tu post prije nego da rješiš situaciju, znao si da će te tu pokrivati par ljudi i da ćeš svoju starnu priče reći i idemo dalje.. ja mislim da si s pravom tu završio

15 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
genser_zg kaže...

Čisto jedna informacija za razmisliti, ti nisi uspio skužiti to u mjesec i pol, kako je onda to treba skužiti on koji je komp imao 2 dana?

Mislim pod uvjetom da je stvarno ti "podvalio" proc...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
rooswelt1991 kaže...

ja ga nakon što sam ga kupio od njega i vidio da sve radi nisam ni palio.. i ne kažem da je morao skužiti, ali kad se onda javim sa ovom situacijom može ga bar biti briga za nju i njeno rješavanje.. u tome je poanta.. kao prodavač imaš nekakve obaveze.. jedna od njih je prodati ono što piše u oglasu.. i nisam ga ni krenuo gnjaviti s ne znam kakvim zahtjevima, nego samo da minimalno nadoknadi.. ali on je bez ikakve brige oko trgovine koju obavi, makar nekoga zakinuo

14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Ovako, poslovao sam mislavgrey-em, poprilicno neslavno. Ja sam zeznuo par stvari, decko se nije uzrujavao ni napadao me a imao je sva prava da me.. Mi smo rjesili nesuglasice, ali da je on nekoga namjerno preveslao, ne vjerujem.
The right side man, the right side of life.
16 godina
moderator
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Eto zašto dobijem volju da sve oblike (pre)prodaje na forumu zabranimo! {#}

 

Jedan prodaje od prvog vlasnika koji mu je rekao da je stvar super, treći kupuje da proda četvrtom, koji onda kaže da stvar ne radi, pa treći želi lovu nazad nakon mjesec dana od kupnje?!?

 

Ma dajte molim vas! Prestanite sa spamom teme jer ćete biti banirani!

 

{#}

 

EDIT: U međuvremenu se ispostavili da cijelo prepucavanje uopće ni nema veze s forumom - prodaja je obavljena preko sasvim drugog oglasnika! {#}Sve se briše i dijele kartoni...

 

{#}

 

 

...
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.5.2012 1:08 (Miro).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Glupa stvar u ovoj temi je sto 90% ljudi ni ne ostavlja pozitivna iskustva, jer ne osjeca potrebu za tim, osim onih naravno koji su forumski inventar. Prodao sam ovdje na forumu vec 99 raznih stvari i nikad mi se nitko nije pozalio, ali posto su kupci u mom slucaju bili uglavnom ljudi koji su na forumu "jednom godisnje" (osim u vrijeme kad nesto kupuju ili prodaju), nitko se nije udostojio da ostavi post. Posebno mi se u pamcenje urezao jedan vise/manje aktivan forumas iz malog mjesta na Krku, koji je bio toliko bezobrazan da se nakon sto sam mu izasao u susret i platio postarinu umjesto njega (zbog tog da ga ispadne najjeftinije) nije ni zahvalio na tome, a kamoli da se ponudio da mi uplati te pare nazad, posto je dogovor bio da on placa postarinu. Stvarno je sramotno sto sve majka rodi i koliko se ljudi danas bruka za sitne pare (u mom slucaju 20 kuna) i radi od sebe budalu. Svi bi sve besplatno i u grupe se grupiraju (kao mucka djubrad), pa ruse drugima po oglasniku cijene, a kada oni prodaju, onda obavezno vrijede neka druga pravila. Da nije tuzno bilo bi smijesno. Nadam se da urednistvo ovo ne smatra spamom, jer nemam u planu biti baniran i samo sam razocaran nacinom na koji sve ovo NE funkcionira, jer oglasi se uredno bumpaju po par puta dnevno "jer je hitno" (ma nemoj, a ostalima nije) od strane autora ili njegove ekipe.
15 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
The Man kaže...
Glupa stvar u ovoj temi je sto 90% ljudi ni ne ostavlja pozitivna iskustva, jer ne osjeca potrebu za tim, osim onih naravno koji su forumski inventar. Prodao sam ovdje na forumu vec 99 raznih stvari i nikad mi se nitko nije pozalio, ali posto su kupci u mom slucaju bili uglavnom ljudi koji su na forumu "jednom godisnje" (osim u vrijeme kad nesto kupuju ili prodaju), nitko se nije udostojio da ostavi post. Posebno mi se u pamcenje urezao jedan vise/manje aktivan forumas iz malog mjesta na Krku, koji je bio toliko bezobrazan da se nakon sto sam mu izasao u susret i platio postarinu umjesto njega (zbog tog da ga ispadne najjeftinije) nije ni zahvalio na tome, a kamoli da se ponudio da mi uplati te pare nazad, posto je dogovor bio da on placa postarinu. Stvarno je sramotno sto sve majka rodi i koliko se ljudi danas bruka za sitne pare (u mom slucaju 20 kuna) i radi od sebe budalu. Svi bi sve besplatno i u grupe se grupiraju (kao mucka djubrad), pa ruse drugima po oglasniku cijene, a kada oni prodaju, onda obavezno vrijede neka druga pravila. Da nije tuzno bilo bi smijesno. Nadam se da urednistvo ovo ne smatra spamom, jer nemam u planu biti baniran i samo sam razocaran nacinom na koji sve ovo NE funkcionira, jer oglasi se uredno bumpaju po par puta dnevno "jer je hitno" (ma nemoj, a ostalima nije) od strane autora ili njegove ekipe.

Stavi ime kupca kojeg si prozvao a ne ovako, onda ce ispasti da smo svi iz Krka nepošteni{#}

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Kupac: Vietnam

 

Prodavač:   gvego http://www.bug.hr/forum/user/gvego/39104.aspx

 

Predmet: Q6600  http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/procjena-procjena-prodaja/146626.aspx

 

Iskustvo: Prodavač se potrudio poslikati kompletno pakiranje procesora, potvrdu pošiljke iz pošte i pokazao zaiteresiranost oko mog primtka paketa.

                Kupovao više stvari od raznih prodavača i mogu reći  da je svakako preporučljivo kupovati od Gorana

 

 

 Ocjena:    5/5

 

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice