Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.219.919
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Nešto tipa žuti karton, crveni karton...

Living in a world of dreams...
14 godina
protjeran
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Dodaš još Yellow i Red listu:


Yellow - nerazjašnjeni problemi u trgovini nekih transakcija.

Red - razjašnjeni problemi u trgovini nekih transakcija.

 

Dakle, nisu skroz loši trgovci, ali nastaviti sa oprezom kupnju.

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: CrNa StreLa

Kupac: ja

Predmet: monitor SamsungBW 2233

 

Izmjenili smo 10-tak poruka dok smo se dogovorili kako i u koje vrijeme poslati.

Ja sam uplatio novac a CrNa StreLa je nakon toga poslao monitor. 

Došao je u roku dva dana jer je bio vikend i neki praznik koliko se sjećam.

Uglavnom, sve je  prošlo i došlo kako treba.

 

Ocjena: 5/5

14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Ma stavi ti mene kud god hoćeš, zaboli me za tu ljestvicu kad ovaj tak izmišlja gluposti samo da mi našteti... Imam dokaze u svoju korist i BMK kaj on misli ili hoće.

 

Rekao mi je da će mi doći kući :)

@jazika:

jedva te čekam :*

 

{#}za {#}.

 

Prodavač:

rockatansky iliti erreesse na njuškalu

Kupac:

plahi

 

Predmet: matična ploča sa njuškala.

 

Ja njemu uplatio nofce i on isti dan poslao. Bilo je super zapakirano i sve je kako treba. Toplo preporučam.

5/5

PRODAJEM SVOJ KOMP! INFORMACIJE NA PP!
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.5.2011 16:00 (Plahi).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: lovac82

 

Kupac: Batista

 

Predmet: Pentium X2

--------------------------------

 

Dojam: uplatio na ziro racun u petak, danas sve stiglo kako treba.

Ocjena: 5/5

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.5.2011 9:37 (Batista).
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Don Kihoty kaže...

Dodaš još Yellow i Red listu:


Yellow - nerazjašnjeni problemi u trgovini nekih transakcija.

Red - razjašnjeni problemi u trgovini nekih transakcija.

 

Dakle, nisu skroz loši trgovci, ali nastaviti sa oprezom kupnju.

Ili jednostavno:

 

Povećani oprez?

Da taj status dobije svatko tko se u roku od 3 dana nije na dostojan način opravdao ili nešto toga tipa?

Da, svatko tko se nađe na toj listi je dužan opravdati se ovdje nekim tipom dokaza, u svoju korist.

 

Razumijete? Nevezano sada za plahog, može to biti bilo tko. {#} NHF :=)

** Live 4 Music **
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Dodana je YELLOW lista!

Oni koji su na yellow listi, ne mora značiti da nisu pouzdani prodavači, nalaze se tamo jer neki predmet koji su prodali NE radi, a prije toga su se nalazili na white listi.

Svi koji se nalaze na yellow listi biti će maknuti sa nje kada prodaju određeni broj predmeta.

Ako se ponovo vrate na White listu i opet prodaju nešto što NE radi odmah idu na black listu i velika je mogućnost da bude protjeran sa BOL Foruma!

 

Forumaš "Plahi" se nalazi i na White i Yellow listi.

Na white liste je upozorenje pokraj imena:

 

Plahi 20/25  (5x) NALAZI SE NA YELLOW LISTI

Sve možete vidjeti na prvome postu!

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.5.2011 16:54 (Liverpool1892).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Liverpool1892 kaže...

 

Dodana je YELLOW lista!

Oni koji su na yellow listi, ne mora značiti da nisu pouzdani prodavači, nalaze se tamo jer neki predmet koji su prodali NE radi, a prije toga su se nalazili na white listi.

Svi koji se nalaze na yellow listi biti će maknuti sa nje kada prodaju određeni broj predmeta.

Ako se ponovo vrate na White listu i opet prodaju nešto što NE radi odmah idu na black listu i velika je mogućnost da bude protjeran sa BOL Foruma!

 

Forumaš "Plahi" se nalazi i na White i Yellow listi.

Na white liste je upozorenje pokraj imena:

 

Plahi 20/25  (5x) NALAZI SE NA YELLOW LISTI

Sve možete vidjeti na prvome postu!

 

Ovo nije istina i izvoli to editirati! Nemam ništa protiv yellow  i kaj ja znam kakve liste, ali ovo nije istina i nisam to ničim zavrijedio.

PRODAJEM SVOJ KOMP! INFORMACIJE NA PP!
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Oly_E3 mi je besplatno dao torbicu za bicikl. Što više reći nego 5/5 {#}

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Plahi kaže...

Ovo nije istina i izvoli to editirati! Nemam ništa protiv yellow  i kaj ja znam kakve liste, ali ovo nije istina i nisam to ničim zavrijedio.

Čuj, plahi. Nitko ne sumnja, ali dokazi su ti kojima laici vjeruju. Uz dužno poštovanje, da bi se opravdao, dokaži to BUGovom tribunalu. Smtram da je ovo u redu.

Ako si uistinu čist i nije istina to što je ovaj pričao o tebi, nećeš dugo imati status žutog.

NHF

** Live 4 Music **
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
sudy_freak kaže...
Plahi kaže...

Ovo nije istina i izvoli to editirati! Nemam ništa protiv yellow  i kaj ja znam kakve liste, ali ovo nije istina i nisam to ničim zavrijedio.

Čuj, plahi. Nitko ne sumnja, ali dokazi su ti kojima laici vjeruju. Uz dužno poštovanje, da bi se opravdao, dokaži to BUGovom tribunalu. Smtram da je ovo u redu.

Ako si uistinu čist i nije istina to što je ovaj pričao o tebi, nećeš dugo imati status žutog.

NHF

a čime je to dokazal jazika svoje tvrdnje?tak sad ja mogu napisati da sam kupil od nekoga neku stvar i reči da je neispravna.ne znam ako si prije videl kad je plahi stavil svoje dokaze ali ih je miro obrisal skupa sa spamom.jazika tvrdi da je napajnje bilo neispravno e sad možda je bilo možda nije.možda je plahi poslal ispravno napajnje ali se tijekom transporta nekaj shebalo.pa i ako je bilo neispravno nije ga trebal otvarati jer je imal garanciju za njega.ovak ga je otvaral i izgubil garanciju.

Edit:nisam na strani niti od plahija niti od jazike samo velim da bi se to trebalo nekak drugačije riješiti.

ovo je zadnji moj post da ne poberem bezveze karton.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.5.2011 17:42 (jura).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
sudy_freak kaže...
dokaži to BUGovom tribunalu.

Ako si uistinu čist

 

 

Seriously,WTF?

 

Potpis.
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
jura kaže...

a čime je to dokazal jazika svoje tvrdnje?tak sad ja mogu napisati da sam kupil od nekoga neku stvar i reči da je neispravna.ne znam ako si prije videl kad je plahi stavil svoje dokaze ali ih je miro obrisal skupa sa spamom.jazika tvrdi da je napajnje bilo neispravno e sad možda je bilo možda nije.možda je plahi poslal ispravno napajnje ali se tijekom transporta nekaj shebalo.pa i ako je bilo neispravno nije ga trebal otvarati jer je imal garanciju za njega.ovak ga je otvaral i izgubil garanciju.

Edit:nisam na strani niti od plahija niti od jazike samo velim da bi se to trebalo nekak drugačije riješiti.

ovo je zadnji moj post da ne poberem bezveze karton.

forzzuk kaže...

Seriously,WTF?

Da završimo ovu eristiku. Odgovor obojici i ujedno moj zadnji post, da se admini ne naljute. Nije dokazao ni Jazika, u tome i jest problem, ne možemo nikako dokazati, ni jednu, ni drugu objektivnu istinu.

Zato treba nešto, što sam rekao BUG-ov tribunal, zadužen za dokazivanje objektivne istine. Ako nećemo riješavati ovakve situacije, ne treba ni biti ove liste. Tko me treba razumijeti, razumijeti će. Upleo sam se u

raspravu bez razloga, zato želim zavšriti opravdavajući se ovime što sam rekao.

Ako je ovo forum, "trg" na kojem svatko iznosi svoj stav, mišljenje, svoju istinu, treba postojati neko "tijelo" koje će utvrditi objektivnu isitinu, ako postoji.

 

Vjerujem da svi želimo da je što manje ljudi na Black listi. Jasnije sada?

 

** Live 4 Music **
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Batista

Kupac: moj prijatelj, posrednik Najbrži

 

Predmet: Matrix sunčane naočale preko ebay-a

 

Iskustvo: 5/5 našli se danas kod Elektrona u VŽ-u, izvršili primopredaju i otišli u elektron popili piće, ja sam usput ručao

 

Još jedno od mnogih mojih pozitivnih iskustava s Batistom {#}

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Harold kaže...

Prodavač: CrNa StreLa

Kupac:  ja

Predmet:  monitor SamsungBW 2233

 

Izmjenili smo 10-tak poruka dok smo se dogovorili kako i u koje vrijeme poslati.

Ja sam uplatio novac a CrNa StreLa je nakon toga poslao monitor.

Došao je u roku dva dana jer je bio vikend i neki praznik koliko se sjećam.

Uglavnom, sve je  prošlo i došlo kako treba.

 

Ocjena: 5/5

Evo kao sto kolega kaze nakon par dana izmjenjivanja poruka dogovorili smo se da ja nakon uplate novca na moj ziro racun njemu saljem monitor,covjek je stvarno u roku od 24sata uplatio novce i ja sam mu poslao monitor.

Uglavnom ovo je bilo pozitivno iskustvo

Ocjena:5/5

 

INSOMNIJA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.5.2011 2:31 (CrNa StreLa).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: sudy_freak

Kupac: ja

Predmet: Elitegroup L4VXA2 (V1.0C)

 

 

Iskustvo: 5/5

Snižena cijena, poslano nakon 2 dana, pokupio danas, isprobao još nisam jer sam zaboravio procesor doma {#} tako da ću sutra isprobati. Uglavnom, što se tiče transakcije preprouka navedenog prodavatelja.

 

Choose your excuse: 1. Lag | 2. Reg | 3. Cheats | 4. Bad Server | 5. Bullshit | 6. Mouse | 7. Fps lag | 8. All of The Above
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: Fićo_CoD 5

 

Kupac: yeo

 

Predmet: Sapphire HD4850 

 

Iskustvo: Dogovorili se preko vikenda, izašao mi je u susret jer smo se dogovorili u ponedjeljak i utorak, ali na kraju smo se našli danas zbog mojih problema pa sam snizio cijenu na 350 kn. BTW neki dan sam tražio zamjensku karticu na oglasniku dok ne nađem novu i yeo je pitao svog frenda da mi posudi i donio je grafičku danas i evo sve radi :) Topla preporuka svima {#}

 

5/5

 

a.k.a. T R 1 P L 3 X
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.5.2011 17:56 (Fićo_CoD 5).
13 godina
offline
Re: Dobra iskustva !

Prodavač: thejura ( http://www.bug.hr/forum/user/thejura/24320.aspx )

 

Kupac: Skidy (ja) ( http://www.bug.hr/forum/user/skidy/29292.aspx )

 

Predmet: Xbox 360 Elite 120GB ( http://www.bug.hr/forum/topic/konzole-oprema-igranje/kupovina-xbox-360-elite-jasper/98464.aspx )

 

Iskustvo: Dogovorili se oko cijene i svega ostalog preko PP, moja postarina(iako mi je mogao izac u susret s postarinom, al nije za zamjerit), platio pouzecem, brzo je stiglo, dobro i uredno zapakirano i sto je najvaznije sve radi bez problema..

 

Ocjena: 5/5

MetalHead
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.5.2011 21:23 (Skidy).
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:Psycho_Cro

 

Kupac: moja malenkost

 

Predmet:Audigy 2 ZS

 

Iskustvo: Dogovorili se brzo, blizu mene živi tako da ako nešto ode k vragu znam gdje ga mogu naći {#} Inače, platio sam 10 krznenih više nego smo se dogovorili jer je mislio da neću morati platiti poštarinu kod primanja jer je naveo cijenu koja je uključivala pola poštarine koju je on navodno platio prilikom slanja. Rekao da nije namjerno (mislio da neće ništa naplatiti opet) tako da nemam šta zamjeriti {#}

 

Ocjena: 5/5

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
14 godina
neaktivan
offline
Loša iskustva

Prodavač Definho

 

Kupac Ja

 

Predmet:http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/kupovina-20-21-zvucnici/99397.aspx

 

Stavim ja oglas da kupujem nekakve zvučnike do 350 kn i javi mi se Definho da bi mi prodao Logitech x 540 za 300 kn.

Sve bilo u redu do jučer poslijepodne.Otkad sam ga pitao za slike, broj ili mail više nije odgovarao a bio je više puta online te je odgovarao na neke teme.Ako ne vidi privatnu neznam što da kažem.

Definitivno bezobrazno s njegove strane.

 

Ocjena 0/5

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavac: oddball

Kupac: ja

Predmet: microSD

 

Dojam: forumas mi izasao u susret jer sama vrijednost kartice i nije nesto, dogovorili se oko cijene i sve stiglo kako treba

Ocjena: 5/5

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Prodavac: monopol

Kupac: ja

Predmet: SE punjac

 

Dojam: sve se dogovorili kao i kod prosle transakcije, stiglo sve kako spada

Ocjena: 5/5

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.5.2011 21:43 (Batista).
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Liverpool1892

Kupac: sudy_freak

Predmet: USB Bluetooth adapter

 

Ocjena: 5+/5{#}

(Jedino negativnošto je adapter bio umotan kao da ide na put u središte Zemlje {#}. Šala, bolje je obezbediti kako bi naši susjedi rekli).

 

U nekoliko poruka dogovorili, uplatih na račun, u roku 2 dana stiglo. Iskrena preporuka navedenog gospodina. A što se tiče samog Bluetooth adaptera, odlična stvarčica. Vrlo mala, praktična, velikog dometa.

** Live 4 Music **
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: Ja, Luxy2501

Kupac: Izbjeglica_02

Predmet: Minecraft account

Sve je fino proslo, covjek uplatio, novci stigli, sve 5

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2011 14:12 (Luxy2501).
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Luxy2501 kaže...

Prodavac: Ja, Luxy2501

Kupac: Izbjeglica_02

Predmet: Minecraft account

Sve je fino proslo, covjek uplatio, novci stigli, sve 5

OBAVEZNO je da linkaš sebe, kupca i predmet

http://www.njuskalo.hr/korisnik/LivCRO1892
14 godina
online
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: xerexy

kupac: ja  

predmet: cooler master 212+

 

prodavao je preko bug oglasa navedeni cooler,pohvale na strpljenju jer sam bio skeptik i trazio ga ako ima nekog u zgu da mozemo preko njega obavit razmjenu,rekao je da ima i da nema problema,poslao je cooler u zagreb prije 2 dana iz trogira,doslo danas,dobio poruku od njegova prijatelja da je stigao,odma smo se dogovorili za mjesto i vrijeme te obavili razmjenu.

 

sve je stiglo kao iz trgovine

 

ocjena: 6/5

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2011 14:48 (lollik91).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
cuspajz kaže...

Oly_E3 mi je besplatno dao torbicu za bicikl. Što više reći nego 5/5 {#}

To se kaže poklonio {#}

 

Nego vodio sam više "poslova" ovdje na forumu i sa svim navedenm forumašima i nekim koje sam zaboravio, sam imao sasvim ugodna iskustva, bez previše kerefeka:

 

- Batista (xD kartice, razmjena)

- MiNiMoY ( prodao mi je 9800GT grafu u odličnom stanju)

- Lord Marko (prodao mi je 9600GT grafu u odličnom stanju)

- Cant (više puta sam mu prodao neki stari hardver, čist i fluidan posao)

- oddball (prodao sam mu 4830, također uredan posao)

- Rikeru mislim da sam nekog Celerona uvalio, isto ga je dečko fino podigao i platio, a ja sretan {#}

 

Možda ima još koga, više ne pamtim kome sam što i kada i gdje (ovdje..., njuškalo.., drop-bike.., ah to je biciklistički forum{#}

Q9650 @ 3.0GHz | ASUS P5Q-E | 8GB @ 800MHz | Gainward GTX480 | 2x WD Caviar Black 640GB RAID 0 | Corsair HX850W | CM-690 |
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

 

 

rooswelt1991

 

 

 

 

kupio od njega vodeno hladjenje..

 

sve ispravno..

 

 

5/5

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2011 13:57 (Vesperian).
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač : rooswelt1991{#}

 

Kupac : Vesperian

 

Predmet : Vodeno hlađenje

 

Sve 5/5, našli se ja mu dao on platio i gotovo :-)

I da, pošto sam dan prije prodao proc, a to je bio razlog zašto sam prodao vodeno (novi proc), onda sam mu dao 20% jeftinije.

 

Kupac za preporuku!!!

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Vidim da se neki ne pridržavaju pravila kako postaviti primjer iskustva:

 

Primjer iskustva:

 

Prodavač: xxxxx(forumaš mora biti linkan,odnosno klik na ime mora voditi na njegov profil)

 

Kupac: yyyyy(forumaš mora biti linkan,odnosno klik na ime mora voditi na njegov profil)

 

Predmet: Link na predmet koji kupujete,prodajete,razmijenjujete (oglas)

 

Iskustvo:Ocjenjuje se brojkom od 0 do 5 gdje 0 predstavlja jako lošu neuspjelu kupnju,prevaru i sl,a broj 5 predstavlja kupnju bez ikakvih poteškoća,kao npr u visini poštarine,da li vam je sve rečeno o predmetu kupnje ili slično(u davanju ocjene probajte biti maximalno objektivni jer sustav bodovanja ovisi o visini primljenih bodova). 

 

MOLIM DA SE TOGA PRIDRŽAVATE! 

 

Ukoliko pišete preko m.bug, dovoljno je na kraju napisati da je napisano sa mobitela, i onda kad budete na računalu uredite taj post i napravite kako treba biti. 

Tko god se ne pridržava pravila pisanja iskustva neće ići biti smješten na listu, jer za to vam treba manje od 60sekundi!

http://www.njuskalo.hr/korisnik/LivCRO1892
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Liverpool1892 kaže...
Luxy2501 kaže...

Prodavac: Ja, Luxy2501

Kupac: Izbjeglica_02

Predmet: Minecraft account

Sve je fino proslo, covjek uplatio, novci stigli, sve 5

OBAVEZNO je da linkaš sebe, kupca i predmet

jesam :)

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice