Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.224.220
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:INKOGNITO3

Kupac: ja

Predmet: 2.5" sata HDD, 80GB

Opis: prodavač brzo odgovara na poruke, predmet je vjerno opisan, bez problema smo se dogovorili, našli i obavili posao..

Ocijena: 5/5

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: yeo


Kupac: ja

Predmet: Matična ploča socket 478

Opis: Postavio oglas da kupujem navedenu matičnu ploču, kolega yeo se javio, brzo se dogovorili i poslao mi poštom. Odlično zapakirano, sve 5.

Ocijena: 5/5

Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje; Čovjek je rođen da radi, da trpi i da se bori; tko tako ne čini, mora propasti; Ljudska je zadaća odreći se nasilja. Nikola Tesla
14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
gamer34 kaže...

Kupac: Gamer34

Prodavac: ImHere

Predmet: Steam account s igrom Mw3

 

Javio mi se covjek da bi prodao svoj steam acc i sve se mi dogovorili  te ja njemu uplatio dogovorenih 120kn.Zatim je on nesto odugovlacio kao mora otic u banku provjerit dal je uplaceno.Uglavnom ja sam njemu poslao sliku na kojoj se vidi da je novac poslan i da je drugi dan sjeo na njegov racun.Kad je vidio to rekao je kao sve u redu ide mi sad poslat podatke acca.Ali od kad je poslao tu poruku ne javlja se vec 4 dana iako ga ja vidim svakodnevno online.Nikako ne preporucam,prevarant {#}

 

0/5

 

btw.ako netko zna covjeka uzivo,broj mobitela ili nesto molim da mi se javi na pm

 

i evo nekih njegovoih dodatnih podataka:

 

Broj racuna : 2500009-1000000013
Poziv na broj odobrenja: 200848779
Primatelj: Marko Matajevic

oprostite na offtopicu:
to ti je perkan777  dodaj ga na xfire: perkan777 imao sam i ja problema sa bfom 2 tjedna iako je svakodnevno bio onlajn, jednog dana se javio, dao mi kljuc od bf 3 le za 100 kuna(acc sam inace kupio) i ispricao se

jos jednom {#}{#}

14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: BeroVK

Kupac: flapo

Predmet: WD Caviar Blue 320GB & LG prža

Opis: Dogovorili se preko foruma. Uplatio na sestrin tekući (bilo mi malo čudno, ali ajde neka :). Stiglo jako dobro zapakirano.

Ocijena: 5

14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: gvego

Kupac: flapo

Predmet: Codegen midi tower 6220L-CA+LC Power 420

Opis: Dogovorili se preko maila. Uplatio na tekući. Stiglo zapakirano i očuvano.

Ocijena: 5

16 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

prodavač: Zodiak

kupac: ja, Pupo

predmet: Dota2 beta key za frenda

Ocjena: 5/5

sve prošlo u najboljem redu, brzo i korektno.

WaterCooled
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2012 14:46 (Pupo).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

prodavač:http://www.bug.hr/forum/user/kant/178.aspx

 

kupac: ja

 

predmet: hdd 250gb

 

ocjena: 5/5

 

 

opis: dogovorili se za hdd dao mi broj racuna ja mu uplatio drugi dan mi covijek odmah poslao u kutiji punoj novina i stiropora da hdd nije mogao 1cm da se pomakne:) svaka cast i nadam se da cu jos imat koju trgovinu sa ovim gospodinom

veky
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac:pranja

 

 

Kupac:JA

 

Predmet:http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/prodaja-corsair-h70/142152.aspx

 

Culi se ,dogovorili se, Pranja poslao pouzecem,drugi dan je stiglo,ODLICNO ZAPAKIRANO, OCUVANO..PREPORUKA SVIMA

POUZDAN PRODAVAC

 

OCJENA: 5/5

 

{#}

Fear is good!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.4.2012 12:39 (zagy15061984).
14 godina
online
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: lollik91

 

Prodavac: zagy15061984

 

Predmet: Cooler Master V8

 

Iskustvo:

 

Covjek je trazio razmjenu ili prodaju, ja sam ponudio koliko je trazio da ga proda. Dogovorili se da cemo napravit primopredaju preko mog frenda, posto su oboje iz varazdina. tak da je obojici pasalo. sve je proslo bezbolno i u najboljem redu. 

 

5/5

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: NSRkić

 

Predmet:

 

Opis trgovanja: javio se navedenom forumašu preko PP da sam zainteresiran za kupnju navedenog mobitela. Sve se dogovorili, uplatio sam novce, mobitel poslan u subotu i stigao danas. Mobitel je dobro upakirao i zaštitio dnevnim novinama. Mislio sam da mobitel nije otključan, ali sam skužio da sam krivo okrenio SIM karticu.  Jedina zamjerka je što poklopac od baterije je vrlo slab, ali ništa što izolir traka ne može riješiti. Mikrofon je slab kao što je već i naveo u oglasu i na to nemam zamjerku. Ako koga zanimaju slike mobitela, imate u navedenom oglasu.

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Wozzye => http://www.bug.hr/forum/user/wozzye/15417.aspx

 

Kupac: Ja => http://www.bug.hr/forum/user/skoosha/56463.aspx

 

Predmet: http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/prodaja-gigabyte-ep35-ds4/143225.aspx

 

Iskustvo: Eo nisam nabasao na Wozzye-a na forumu nego na njuškalu, no pretpostavio sam da se radi o istom gospodinu! Platio malo više zbog povećane potražnje i poštarine, možda da sam se regao i platio preko foruma bi me i jeftinije izašlo. Enivej, ploča došla, instalirana (iako još nisam digao Winse jer čekam proc), nema se šta za sada prigovoriti. Sve stiglo uredno i lijepo zapakirano, baš kao što je navedeno. Ako sam kojim slučajem pogriješio sellera, neka se isti ne ljuti. Lijep pozdrav!

 

Ocjena: 5/5, dobio sve što sam tražio.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2012 22:48 (skoosha).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Panjabi!!!

 

Kupac:  Ja

 

Predmet: hard disk baracuda 250gb http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/prodaja-t-com-routeri-2x-hdd/140065.aspx

 

Iskustvo:  Uz manje poteškoće sve prošlo u najboljem redu, preporučam prodavača..

 

Ocjena: 5/5

٩(●̮̮̃•̃)۶ ٩( -̮̮̃ –̃)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.3.2012 22:17 (mlonc).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: njuskalo1983

 

Kupac: Ja

 

Predmet: I7 2600k,Asus Maximus IV Gene-Z, G.SKILL Ripjaws X Series 2x2 GB DDR3 2133MHz

 

Iskustvo: Sve pozitivno. Od cijene, komunikacije do pakiranja. Svaka preporuka za ovog BUG forumasa.

 

Ocjena: 5 / 5

 

 

Duboke isprike svima kojima je moj 10/10 nanio dusevnu bol i koji zbog toga nisu mogli mirno spavati. Eto sad je ispravljeno i sve 5. {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2012 10:43 (wowawiwa).
13 godina
odjavljen
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
wowawiwa kaže...

Prodavač: njuskalo1983

 

Kupac: Ja

 

Predmet: I7 2600k,Asus Maximus IV Gene-Z, G.SKILL Ripjaws X Series 2x2 GB DDR3 2133MHz

 

Iskustvo: Sve pozitivno. Od cijene, komunikacije do pakiranja. Svaka preporuka za ovog BUG forumasa.

 

Ocjena: 5 / 5

Fix'd ;)

16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Acimer

 

Kupac: ja

 

Predmet: Sennheiser PX100

 

Iskustvo: Dogovorili se za slušalice s potrganim kabelom, brzo se našli i sve je prošlo odlično. Ispalo je da su slušalice inače u odličnom stanju, kabel sam sredio i sve funkcionira savršeno. Čak sam dobio i originalnu plastičnu kutijicu, što nismo ni spomenuli u dogovoru.

 

Ocjena: 5/5

 

 

Još jedna trgovina, skoro sam zaboravio ovo:

 

Prodavač: Fićo_CoD 5 

 

Kupac: ja

 

Predmet: Gainward GTS 250

 

Iskustvo: Na sam dogovor s čovjekom nemam zamjerki, ali dao mi je grafičku na koju je kuler bio montiran BEZ termalne paste. Na stranu to što su i lageri od ventilatora bili pri kraju, bila je i cijena ispod prosjeka tak da za to nije bilo prigovora, ali ostao sam šokiran kad sam vidio da grafička pri pokretanju igre ide preko 100 °C. To sam na sreću primjetio odmah jer uvijek detaljno testiram kupljene komponente, ali nekom drugom je komotno mogla grafička otić k vragu.

 

Ocjena: 3/5

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2012 13:33 (Zvona).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: irumora

Kupac: ja

 

Predmet: sleeve

 

Iskustvo: Covjek mi je stvarno napravio veliku uslugu time sto je narucio sleeve jer da nema njega nebi ga nikad ni vidio,sve je je doslo lijepo zapakirano, preporucam svima da trgujete s navedenim clanom!!!

 

Ocjena: 5/5

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

kupac: ja

prodavac: http://www.bug.hr/forum/user/merchandise/55782.aspx

evo dogovorili za zamjenu uz nadoplatu za ps2.stvarno mi je decko izasao u susret pricekao me za novce 2-3tjedna i jos tome nasli se na pola puta. svaka cast majstore i jos jednom sorry na cekanju.

ocjena 10/10

ok,ispravak netocnog

ocjena 5/5

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2012 5:16 (lange).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

{#}for {#}

Dajte molim vas, ocjene mogu biti od 0 do 5, a ne da izmišljate 10 i 5+ i takve stvari, poštujte pravila koja su napisana.

{#} again. 

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :)
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: JA

 

Prodavač: Skank666  -  http://www.bug.hr/forum/user/skank666/8000.aspx

 

Predmet: 2x140mm fan, 1x120mm fan - http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/prodaja-corsair-tx750-schyte-kabuto--jos-toga/141092.aspx

 

Ocjena: 5/5 

 

Uplatio, poslao vrlo brzo nakon uplate. Pošto ide s otoka malo duže je trajala dostava, ali ništa strašno. Dobio i hrpu vrećica gratis, taman mi zafalilo! Preporuka! 

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: p990

 

Predmet: iPhone 4s

 

Kupac: JA

 

Dogovor je bio da se razmjenimo znaći ja njemu Samsung Omnia 7 i 500 kn nadoplate a on meni iPhone 4s.U ponedjeljak ujutro sam mu uplatio 500 kn na račun i on je meni poslje toga trebao poslati iPhone.Poslao sam mu poruku da je uplačeno i on je rekao da je poslano hp ekspresom.Od tada paket ne dolazi a dotični mi se ne javlja ni na forumu ni na mobitelu.

Njegovo pravo ime je:Marko Duraković

Materino ime: Azra Duraković

Ako je nekoga ovaj korisnik prevario i ako zna više o njemu neka mi se javi.

 

Ocjena: 0/5 {#}

Poteškoća se ne skriva ni u crtanju, ni u bojama, već nadasve u pravome i nepogrešivom gledanju.
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: Nazgulzg

Kupac: Ja

Predmet: Hard disk

Opis kupnje: Forumaš mi se javio da ima hard disk i brzo se dogovorili. Poslao mi autobusom na povjerenje i ja mu danas uplatio novac. Stvarno pohvalno od njega i preporučujem suradnju s dotičnim forumašom. Svaka mu čast. Možete bez brige s njim trgovati. {#}

Ocijena: 5/5

 

Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje; Čovjek je rođen da radi, da trpi i da se bori; tko tako ne čini, mora propasti; Ljudska je zadaća odreći se nasilja. Nikola Tesla
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavatelj: Panjabi!!!

Kupac: ja

predmet: Router Thomson

 

Opis trgovine: Culi se preko PM-a, dogovorili cijenu i nasli se u Vz. Router je u odlicnom stanju te je s njime sve kako je i bilo dogovoreno. Preporuka za trgovinu s doticnim clanom!!

 

Ocjena 5/5

15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: lollik91

 

Kupac: rooswelt1991

 

Predmet: RAM

 

Iskustvo: Ja tražio ram u temi, čovjek se javio, našli se u gradu, i sve riješili {#}

 

Ocjena 5/5

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac:Ivanjino96

 

Prodavač: Jura

 

Predmet: Cyborg R.A.T. 5

 

Iskustvo: Javio sam mu se na PM dogovorili se ja mu uplatio u petak na račun on posalo poslijepodne stiglo danas super zapakirano miš je kakav je i naveo čovjek još i platio poštarinu sve pohvale.

 

Ocjena: 5/5

Prodajem: Tipkovnica Revoltec Fightboard Advanced Gaming i Miš Chicony MS-9656 javite se na PM
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

kupac : ja

prodavač: definho

 

Predmet: Speedlink Medusa NX

 

Iskustvo :  Pošto su mi trebale slušalice koje idu preko 3.5 mm a sve doma mi idu preko usb-a ( g35 i g930 ) naletio sam na oglas od kolege uvezi medusa,davno davno sam imao meduse one stare koje sam pokupio na velesajmu davno davno,i za mali novac dobijes prakticki dobre slusalice. Sve u svemu,prodavač je maksimalno korektan i spreman za brzi i efikasni dogovor,sve preporuke za trgovinu

 

Ocjena: 5/5

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Zoharbizo

 

Prodavac: Fixcar

 

Predmet: Sharkoon Fireglider Black

 

Ocjena: 5/5

 

Paket stigao odlicno upakiran i na vrijeme.Hvala mladom gospodinu na suradnji.

clock2much
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: MARKOZD15

Kupac: ja, mate960

Predmet: HD4870 1GB (ne znam zasto su temu obrisali)

 

Dosao kod covjeka po grafu i pokupio ju, sve 5 :)

Standardno dobra usluga kod naseg Markana {#}

 

Ocjena: 5/5

Ofc.
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač : Jakovp

Kupac : 8ax

Predmet : Sharkoon Plexi kućište, ASUS 8600GT

 

Sve je prošlo savršeno, jako je dobro upakirao, i poslao mi na povjerenje. 5/5, 5/5.

You can either try to destroy it... Run from it... Or concede to it. Aren't you tired of running? /// Everyone has a dark side--you show me yours and I'll show you mine.
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Quake6

 

Kupac: njuskalo1983

 

Predmet: i5 2500k

 

Iskustvo: sastavljan neki komp prijatelju i taman vidim da je quake stavija da prodaje proc,odma ga kontaktira dogovorili se u 5 min i nisam odma ni zna da je proc novi i da ce mi doc direktno iz linksa na moju kucnu adresu :) stvarno svaka cast i preporuka svima za trgovanje sa kolegom Quake6 {#}

 

Ocjena: 5/5


♠ ♠ ♠ ♠ ♠
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

KliJent: moj Ego

Trg0vac: Aladin 

PreDmet: PHenOm II X6 1100 BE 

 

Iskustvo: Par PM-ova i gotov dogovor...Dobio popust :D{#}

Paket 101% ispravan....Što reči kad je stock koler ne otvaran i bez mrve prašine.... A CPU ni mrvice na njemu a kamoli crtice...{#}

Sve navedene informacije iz Oglasa su Točne

 

ocijena 5/5

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice