Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.224.287
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
zagy15061984 kaže...

Prodavac:AbeDomeNuS


Kupac:zagy15061984


Predmet:Gskill Sniper 1866MHz 2X4gb


culi se,dogovorili,poslano pouzecem na moj trosak postarine u cijelosti


ocjena 4,5/5


p.s. mogo si smanjit cjenu za postarinu ili barem pola..{#}

 

Nisam je ja korigirao, metnuo sam kako smo se dogovorili, kupac plaća poštarinu, ima baš ta opcija i to je to jbg :/

\/\/ F1des911 \/\/ The world is better without a few morons that get under the knife that I hold :)
12 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac:Fat Tony 10370


Kupac:Ja


Predmet:PSP


culi se,dogovorili,poslao mi psp,


ocjena 5/5

15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

prodavač:boston

 

kupac:ja

 

predmet:dota 2 acc+2 x dota 2 invite

 

 

sve prošlo uspejšno obavljeno brzo i jednostavno ..preporuke ;) 

5/5

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: Ivanjino96

http://www.bug.hr/forum/user/ivanjino96/33462.aspx

 

Predmet : G Skill Ripjaws X 2x2GB.

Kupac : Fat Tony 10370

http://www.bug.hr/forum/user/fat-tony-10370/42113.aspx

 

Napravili smo razmjenu ja njemu Razer Lycosu a on meni navedenu Ram Memoriju.

Sve je bilo u redu, uredno i na vrijeme poslano.

Predlazem da vratite korisnika Ivanjino96 na White listu ili barem na Yellow.Sorry sto sam ovako napisao ali na mobitelu sam.

Ocjena: 5/5

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
pirat kaže...

Spam obrisan.

 

Kao što sa već rekao (70x) u ovoj temi samo napišite iskustvo prilikom prodaje/kupnje.

 

Komentirati možete u ovoj temi.

 

Primjer iskustva:

Prodavač: xxxxx(FORUMAŠ MORA BITI LINKAN!,odnosno klik na ime mora voditi na njegov profil)

 

Kupac: yyyyy(FORUMAŠ MORA BITI LINKAN!,odnosno klik na ime mora voditi na njegov profil)

 

Predmet: MORATE STAVITI LINK NA PREDMET KOJI KUPUJETE,PRODAJETE,(oglas)

 

Iskustvo:Ocjenjuje se brojkom od 0 do 5 gdje 0 predstavlja jako lošu neuspjelu kupnju,prevaru i sl,a broj 5 predstavlja kupnju bez ikakvih poteškoća,kao npr u visini poštarine,da li vam je sve rečeno o predmetu kupnje ili slično(u davanju ocjene probajte biti maximalno objektivni jer sustav bodovanja ovisi o visini primljenih bodova).

Za one koji ne znaju, da opet ponovimo pravila ove teme....

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am :P
16 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: igor1311


 Kupac: ja


Predmet:Cyborg R.A.T. 5


Opis: dogovorili se u par pp,sve 5,preporuka


Ocijena:5/5

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Seller: vrinho

Buyer: Batista

Item: Samsung 17"

-----------------------------

 

Feedback: Cijena je i vise nego fer, dogovorio primopredaju, monitor je pizzicato. Simple as that :) 

Ocjena: 5/5

Truth in engineering.
13 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:jas

 

Kupac: ja

 

Predmet: GTX570

 

 

Opis: S obzirom da tražim grafu do 2 soma kuna javio mi se sa ponudom gtx570 za 1700kn na što sam ja pristao i rekao da može doći do mene i da tržimo 100%. No prošla su 3 dana a da se nije javio pa sam mu poslao sms, kad mi kaže da ništa jer je prodao karticu danas za 1800kn. Što je jako neozbiljno jer ne samo da je imao sigurnog kupca nego je i sam postavio cijenu.

 

Ocjena: 0/5

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2012 18:04 (Doctor Freak).
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: DaffyDuck

Kupac: Alkaline

Predmet: http://www.bug.hr/forum/topic/konzole-oprema-igranje/prodaja-darujem-strgani-psp/141125.aspx

 

Stavljam ovo ovdje iako nije klasična kupnja nego je čovjek darovao PSP za dijelove.

Sve kako je i opisano u oglasu, čovjek poslao poštom i sve je stiglo brzo.

 

Ocjena 5/5.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2012 19:30 (Alkaline).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: PCI-E

 

Predmet:

 

Opis trgovanja: javio se navedenom forumašu preko PP da sam zainteresiran za kupnju navedenog HDD. Sve se dogovorili, uplatio sam novce, HDD jučer popodne poslan i stigao danas, dobro je upakirano premda sam bio jako sumnjičav kada mi je poštar predao HDD u ruke. Sada čekam da HDD nadođe na sobnu temp da ga stavim u laptop, instaliram Win7 i testiram HDD. Napomena: dojam i ocjena će biti kada testiram HDD.

Nadopuna: testiran HDD, prošao je testove

Posljednja nadopuna: poslao je šarafe za HDD da mogu spojiti kako treba, nisam rekao da mora premda je bilo poželjno da sa HDD-om dođu i pripadajući šarafi

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2012 16:35 (Najbrži).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac:Ja

 

Prodavač:XXX

 

Predmet:Eksterni hard disk

 

Iskustvo: 5 / 5

 

Kolega se javio na PP i poslao link na disk koji prodaje iz linksa (oko 1000kn nov),

rekao sam mu da nažalost ne mogu ponuditi približnu sumu, već manje, na što je

on odgovorio da je potpuno u redu jer ga je kupio u vrijeme kad su cijene još bile

normalne - dogovorili cijenu i primopredaju bez problema.

 

Na dan primopredaje me nazvao i rekao da je pogriješio u garanciji - umjesto 2 godine,

traje godinu i dana i rekao da mu je jako žao i da slobodno mogu odustati od kupnje,

dogovorili smo mrvu manju cijenu i našli se.

 

Zaključak: backup je upravo u tijeku, hard je u savršenom stanju (kutija, kablovi, račun,

garancija čak i one plastike za vezanje kablova) ostao sam iznenađen ljubaznošću, kulturom

i susretljivošću forumaša XXX - moja iskrena preporuka za bilo kakvo trgovanje s njim :)

 

 

14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 Kupac: Canabis

 

Prodavač/posrednik:Liverpool1892

 

Predmet:Termal pad 

 

Ocjena 5/5 

 

Iskustvo: šta reći dečko je maksimalno fer i korektan,preporuka svima da bez imalo straha posluju sa ovim forumašom.Hvala još jednom!

Uvijek budi nezadovoljan onim što jesi ako želiš postati ono što još nisi; jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo ćeš i ostati.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2012 19:09 (CANABIS).
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Sheeva


Prodavač/posrednik:Nvidiarules

Predmet: Hitachi 400gb x2


Ocjena 5/5



Iskustvo: pa sve se dogovorili, prodao hardove obadva za 400( jos sam mu trebao 100 kn kad ih skupim al eto kako je tako je) jedan je oso frendu drugi meni, onaj koji sam frendu dao je uzasno glasan i tu i tam zasteka a moj nekad nezeli otvorit app, testiro sa hdtune i jako los benchmark sa 70? + mb padne na 30 i pada konstantno, tako oba dva, i kazem covjeku to i danas vratio novce i reko da ostavim harde mada nece jos dugo al eto, ocjena je 5/5 i mislim da je fer i svaka cast kako je pakirao, ocito serverski hardovi nisu najbolji za racunalo heh;) uglavnom, jako dobro iskustvo sn jim mada je proslo tako kako je

13 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: MARKOZD15

Prodavač: bradonja_85

 

Predmet: Sapphire HD 4670

 

Iskustvo: Čovjek je stavio navedenu karticu na procjenu, ponudio sam mu 200kn i poštarina na moj račun. Pristao je. Jučer mu uplatio novce, istog dana je poslao. Danas stigla, sve po dogovoru. Lijepo zapakirana i garancija uredna.

Preporučujem svima da posluju s navedenim čovjekom. Neće vas prevariti.

 

Ocjena: 5/5

12 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: skank666 http://www.bug.hr/forum/user/skank666/8000.aspx

 

Kupac: Pranja http://www.bug.hr/forum/user/pranja/48518.aspx

 

Predmet: Scythe Kabuto http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/prodaja-corsair-tx750-schyte-kabuto--jos-toga/141092.aspx

 

Iskustvo:

Kontaktirao ga,dogovorili se,poslao je prije nego li sam uspio uplatiti,došlo u super stanju i odlično zapakirano. Ne može bolje. I drago mi je da sam pomogao Izdriziju oko kuće. {#}

 

Ocjena: 5/5 (Tko je rekao manje? Tko se usudio to pomisliti? Čija mati crnu vunu prede?)

SK crew
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

većer! zainma me jedan član, vidim da stavlja dosta mobitela na prodaju... pa da se nebi zaje ako budem kupovo-evo link do njega hsatUSA 

School for money!
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.3.2012 20:50 (1995matej).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Skank666

Kupac: GimmieCorsair (ja)

Predmet: Saitek Cyborg evo

Iskustvo: On poslao, bez da sam ja i uplatio. Na kraju doslo super upakirano cijena sitnica, shipping također. Ugodno preporucam ovog prodavaca.

Ocjena 5/5 ( i vise da se moze ;) )

Gamers Don't Die, They Respawn.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2012 9:56 (GimmieCorsair).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Ovi profili (Forumaši) koji su trajno uklonjeni ili protjerani sa foruma, da ih maknem sa liste?
I molim bez {#}

EDIT: Odlučeno: 52 DA, 8 NE
EDIT2: Maknuti su sa liste. 

56 Da
8 Ne
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2012 16:53 (Liverpool1892).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

PRODAVAC: http://www.bug.hr/forum/user/doc-holiday/45846.aspx

 

KUPAC: http://www.bug.hr/forum/user/vekyyy/32287.aspx

 

PROIZVOD: graficka saphire 5670 ddr5

 

 

0/5

 

Evo da ovdje naglasim da me ovaj clan foruma mislio zeznuti za navedenu graficku.. Posto mi vrag nije dao mira isao sam sve ispitati posto 300kn meni nije mali novac.. Prvo mi se doc holday javio da ima graficku sa garancijom 20mjeseci.. Kada sam naveo da kupujem pokvarene graficke opet mi se javio on da prodaje istu graficku ali da nije ispravna da ima lem na sebi a 2-3 dana prije se javio i prodavao istu graficku sa 20 mjeseci garancije.. Aj ok je to sve.. Poslje sam se sa njim dogovorio da cu mu uplatiti 150kn pa neka mi posalje graficku da vidim dali to radi on pristao na to.. Forsirao je da mu jutros uplatim novac i opet sam se isao dalje raspitivati i dosao do clana ovog foruma Duje00 koji mi je jucer rekao da je graficka trenutno kod njega i da ceka novac od don holidaya da mu vrati graficku..Znaci da mi je doc holiday htio prodati graficku koja uopce nije kod njega.. Poruka od jutros

Bok!

Aj plz javi mi na mob SMS odmah čim mi uplatiš 150 da znam kada provjeriti da ti pošaljem karticu!

 

Ako treba mogu sve njegove poruke uslikati i pokazati.. Uglavnom hvala bogu pa sam isao provjeriti pa nije doslo do trgovine ali mislim da ipak mu mogu dati negativne bodove i trazio bi od admina da ovog clana maknu iz trgovine jer ako sam ja trebao ispasti zrtva njegove prevare biti ce ih jos

 

 

Hvala

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.3.2012 12:43 (vekyyy).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: njuskalo1983

 

Kupac:zagy15061984

 

Predmet: zamjena

 

Iskustvo:vidija sam da trazi neku od navedenih kartica,kontaktira sam ga na pp,malo se dogovarali jer nisam zna oce li mi ovaj prijatelj uzet grafu jer me je odugovlacija par tjedana i onda nisam ima vise zivaca ga cekat jer je bija neozbiljan i dogovorija sam se sa zagyem i sve je proslo super po dogovoru.Preporuka svim forumasima za dobroga i postenog forumasa {#}

 

Ocjena: 5 / 5

D.P
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: MARKOZD15

 

Kupac: Ja

 

Predmet: Nokia x2

 

Sve je prošlo u najboljem redu.. Mobitel u odličnom stanju, sve je išlo prema dogovoru. Preporučam prodavača..

 

ocjena 5/5

 

 

٩(●̮̮̃•̃)۶ ٩( -̮̮̃ –̃)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.3.2012 12:26 (mlonc).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac:Ja

 

Prodavač: mislavgray

 

Predmet:[Prodaja] 2500k + P67 Extreme 4

 

Iskustvo: Dogovorili se u par poruka, uplatio mu novce drugi dan na tekuci, kolega poslao kako smo se dogovorili, čak je i naknadno poslao limić koje je zaboravio staviti u kutiju s matičnom. Preporuka

 

Ocjena: 5/5

14 godina
online
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: lollik91

 

Prodavac: Plahi

 

Predmet: Seasonic X 560 napajanje

 

Iskustvo:

browsajuci oglasnikom naisao na ovaj oglas, nisam ni imao namjeru kupovat dok nisam malo proguglao tocno o kojem napajanju se radilo. kad sam skuzio,nisam se ni predomisljao i dao sam ponudu te malo cijenkajuci dosli do konacne cijene, koja je bila vrlo povoljna. dogovorili se u par poruka, on mi je poslao slike da se uvjerim o ispravnosti napajanja, cak je htio snimit i video s ukopcanim napajanjem u kompu da nebi bilo nismo znali. strpljivo je pricekao par dana dok nisam prikupio sve novce. dan nakon uplate je stigao paket, zapakiran bolje nego sto neke trgovine pakiraju. unutar kutije full bundle koji dolazi s napajanjem te jedna mala porukica rukom napisana: "may the force be with you =)" s potpisom -Plahi-

 

apsolutno sam odusevljen trudom i nacinom na koji kolega Plahi posluje, pobrinuo se za svoj dio dogovora i vise nego sto je bilo potrebno. preporuka bez premca

 

6/5*

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
lollik91 kaže...

Kupac: lollik91

 

Prodavac: Plahi

 

Predmet: Seasonic X 560 napajanje

Pohvale Plahi.
Dobro su ti došle sankcije početku teme.

U početku badass, sada sve najbolje.


Svaka čast! {#}

 

 

{#}4{#} .
Morao sam napisati! 

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
16 godina
moderator
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Jedan hvali kupca, a taj kupac tom istom trgovcu daje ocjenu 10000/5, a iza sebe imaju niz prodaja/kupnja tema - i misle da tako neće upasti u oči i na kraju dobiti ban?!?

 

{#}

 

 

...
12 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
vekyyy kaže...

 

PRODAVAC: http://www.bug.hr/forum/user/doc-holiday/45846.aspx

 

KUPAC: http://www.bug.hr/forum/user/vekyyy/32287.aspx

 

PROIZVOD: graficka saphire 5670 ddr5

 

 

0/5

 

Evo da ovdje naglasim da me ovaj clan foruma mislio zeznuti za navedenu graficku.. Posto mi vrag nije dao mira isao sam sve ispitati posto 300kn meni nije mali novac.. Prvo mi se doc holday javio da ima graficku sa garancijom 20mjeseci.. Kada sam naveo da kupujem pokvarene graficke opet mi se javio on da prodaje istu graficku ali da nije ispravna da ima lem na sebi a 2-3 dana prije se javio i prodavao istu graficku sa 20 mjeseci garancije.. Aj ok je to sve.. Poslje sam se sa njim dogovorio da cu mu uplatiti 150kn pa neka mi posalje graficku da vidim dali to radi on pristao na to.. Forsirao je da mu jutros uplatim novac i opet sam se isao dalje raspitivati i dosao do clana ovog foruma Duje00 koji mi je jucer rekao da je graficka trenutno kod njega i da ceka novac od don holidaya da mu vrati graficku..Znaci da mi je doc holiday htio prodati graficku koja uopce nije kod njega.. Poruka od jutros

Bok!

Aj plz javi mi na mob SMS odmah čim mi uplatiš 150 da znam kada provjeriti da ti pošaljem karticu!

 

Ako treba mogu sve njegove poruke uslikati i pokazati.. Uglavnom hvala bogu pa sam isao provjeriti pa nije doslo do trgovine ali mislim da ipak mu mogu dati negativne bodove i trazio bi od admina da ovog clana maknu iz trgovine jer ako sam ja trebao ispasti zrtva njegove prevare biti ce ih jos

 

 

Hvala

 

Ovak dosta mi je, sada da svi znate, ta graficka je kupljena od mene i garacija(ime prezime adresa) sve je moje tako da ja poslije nebi imao problema!
Ja i on smo se nasli u Rijeci (centar) sve je stimalo sa grafickom, posto sam kupio 6870 ova mi vise nije bila potrebna, otisla je za cijenu 300 kuna culi smo se poslije i rekao je da je sve u redu.

Prije 2 tjedna posjetim malo ovaj kutak foruma i vidim da se duje zali i sjetim se da je na garanciji moje ime prezime i adresa, pa se malo cujem preko PP sa dujom i rijesim problem i sada opet dodem i opet doc holiday probava uvalit nekom graficku a uopce ne daje svoje podatke svi podatci su na garanciji (moji) 

graficka se tijekom transporta uzhebala zato sto ju doc holiday nije dobro zapakirao(bar mi je duje tako rekao), tako da nemojte kupovat tu karticu.
Modovi ako ikako mozete ukloniti tog forumasa, boga pitaj sto ce jos napraviti sa tim pa mene uvaliti u probleme i dolaziti mi ljudi na vrata!

 

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/prodaja-radeon-hd5670/137442.aspx

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2012 19:59 (XVII Mini).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
sudy_freak kaže...
lollik91 kaže...

Kupac: lollik91

 

Prodavac: Plahi

 

Predmet: Seasonic X 560 napajanje

Pohvale Plahi.
Dobro su ti došle sankcije početku teme.

U početku badass, sada sve najbolje.


Svaka čast! {#}

 

 

{#}4{#} .
Morao sam napisati! 

 

Plahi nikad nije bio varalica , ono što se desilo jednom je koliko se sjećam bio nesporazum.

Evo i jednog mog iskustva otprije mjesec dana.

 

Prodavač:MARKOZD15 http://www.bug.hr/forum/user/markozd15/34464.aspx

Kupac:Explorer 4 http://www.bug.hr/forum/user/explorer-4/18169.aspx

Predmet:Gamerski miš Omega http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-omega-om-265-gamerski-mis/135673.aspx

 

Iskustvo:Vidio oglas , javio se Markanu , brzo se dogovorili oko primopredaje i obavili sve u najboljem redu.Opis proizvoda je bio odličan , čak mi je poklonio neke stvari , stvarno lijepo od njega , svaka čast , maksimalno korektan momak.

Ocjena:5/5

 

 

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2012 13:05 (explorer 4).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Gamer34

Prodavac: ImHere

Predmet: Steam account s igrom Mw3

 

Javio mi se covjek da bi prodao svoj steam acc i sve se mi dogovorili  te ja njemu uplatio dogovorenih 120kn.Zatim je on nesto odugovlacio kao mora otic u banku provjerit dal je uplaceno.Uglavnom ja sam njemu poslao sliku na kojoj se vidi da je novac poslan i da je drugi dan sjeo na njegov racun.Kad je vidio to rekao je kao sve u redu ide mi sad poslat podatke acca.Ali od kad je poslao tu poruku ne javlja se vec 4 dana iako ga ja vidim svakodnevno online.Nikako ne preporucam,prevarant {#}

 

0/5

 

btw.ako netko zna covjeka uzivo,broj mobitela ili nesto molim da mi se javi na pm

 

 

Javio se covjek konacno na pm i dao acc,a na accu jos dobio uz mw3 i neke druge igre {#}

 

3.5/5

 

Zbog lose komunikacije i duuuuugog cekanja.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2012 15:30 (gamer34).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

PRODAVAČ: frrikk

 

KUPAC: JA

 

PREDMET: SAMSUNG F2/1Tb

 

OCIJENA: 5/5

 

Dogovor u par PM-ova, na zahtjev posebno pakirano.

 

Iako su na forumu pali komentari na nisku cijenu, poštovani forumaš je odradio prema dogovoru, cijenu je dao shodno nabavnoj cijeni koliko je platio.

 

Svaka čast

 

 

miro
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice