Chat tema ljubitelja hardvera zaključana tema

poruka: 24.323
|
čitano: 2.611.407
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Evo cim obavim nes prikljucim se temi.

15 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Timo 

 

Vezano za Kingston Hyper X Cloud 2

Nisu slusalice loše no ja osobno sam imao bolje, moja sugestija je samo izbjegavati 7.1 model s druge strane mozda sam dobio model s pogreškom.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2018 14:23 (toxic).
11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
toxic kaže...

Timo 

 

Vezano za Kingston Hyper X Cloud 2

Nisu slusalice loše no ja osobno sam imao bolje, moja sugestija je samo izbjegavati 7.1 model s druge strane mozda sam dobio model s pogreškom.

 ma sve 5, skuzio sam kada si napisao da ti u BF nije dobro radilo,

 

znao sam da je to toga da si ukljucio 7.1, koji je sve samo ne 7.1, degradira zvuk totalno, ne samo u igranju nego i u ostalim stvarima, muzika filmovi itd 

 

tako da ga ja nisam niti koristio, medutim opet je bolje njiuh kupiti nego stereo jer je ta USB zvucna koja dolazi sa njima odlicna, i pomaze kada nosis slusalice okolo po kompovima i prijenosnim racunalima koji imaju ocajne zvucne

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Timo kaže...
toxic kaže...

Timo 

 

Vezano za Kingston Hyper X Cloud 2

Nisu slusalice loše no ja osobno sam imao bolje, moja sugestija je samo izbjegavati 7.1 model s druge strane mozda sam dobio model s pogreškom.

 ma sve 5, skuzio sam kada si napisao da ti u BF nije dobro radilo,

 

znao sam da je to toga da si ukljucio 7.1, koji je sve samo ne 7.1, degradira zvuk totalno, ne samo u igranju nego i u ostalim stvarima, muzika filmovi itd 

 

tako da ga ja nisam niti koristio, medutim opet je bolje njiuh kupiti nego stereo jer je ta USB zvucna koja dolazi sa njima odlicna, i pomaze kada nosis slusalice okolo po kompovima i prijenosnim racunalima koji imaju ocajne zvucne

 Tnx na infu.

Mlslim slusalice su neporederive ali moras shvatit mene.

imao sam asus strix 7.1 koje sam platio fakat puno i onda su pukle, za hyper x se govorilo sve u superlativima i mene je obuzeo hype i uzeo sam ih.. kad sam dosao doma meni to nije bilo to... prevelika ocekivanja i jbga otislo je kod mene nepovratno... 

 

kad smo vec kod sluska, zanima me njihov revlover model jel su one bolje?

15 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

picajzla0707 

 

Ne slažem se vezano za Rival 300 ali ne u smislu cijene - to možda netko drugi može bolje objasniti.

Naime imam navedenog miša i zamjenio sam ga s g402 i jako je dobar cak i bolji od g402, precizniji tako da njega koristim za 24/7 a 402 mi je kod kceri.

 

edit: jel mi mozes pojasnit ovaj dvoklik kod Logija, prvi put to cujem?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2018 14:53 (toxic).
11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
toxic kaže...

picajzla0707 

 

Ne slažem se vezano za Rival 300 ali ne u smislu cijene - to možda netko drugi može bolje objasniti.

Naime imam navedenog miša i zamjenio sam ga s g402 i jako je dobar cak i bolji od g402, precizniji tako da njega koristim za 24/7 a 402 mi je kod kceri.

 možda je bolji od g402, no ja sam ga usporedio s firegliderom od kojeg je bio triput skuplji, a meni osobno nije ništa bolji

čisto osobno iskustvo, jer sam očekivao da će biti wow u odnosu na jeftinjaka koji se mogao za 100 kuna kupiti u konzumu, kad ono kita - lošije sjeda u ruci, za razliku od fireglidera na kojem nikad nisam slučajno stisnuo bočne tipke, na ovom mi se to događa i nakon više od godinu dana navikavanja

kažem, možda je za neke brze igre bolji od fireglidera, ali za ono što ja igram (rpg, strategije, gta, povremeno poneku sp pucačinu tipa metro) i za uobičajeno net korištenje nije bolji niti u čemu, bar meni osobno

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
picajzla0707 kaže...
toxic kaže...

picajzla0707 

 

Ne slažem se vezano za Rival 300 ali ne u smislu cijene - to možda netko drugi može bolje objasniti.

Naime imam navedenog miša i zamjenio sam ga s g402 i jako je dobar cak i bolji od g402, precizniji tako da njega koristim za 24/7 a 402 mi je kod kceri.

 možda je bolji od g402, no ja sam ga usporedio s firegliderom od kojeg je bio triput skuplji, a meni osobno nije ništa bolji

čisto osobno iskustvo, jer sam očekivao da će biti wow u odnosu na jeftinjaka koji se mogao za 100 kuna kupiti u konzumu, kad ono kita - lošije sjeda u ruci, za razliku od fireglidera na kojem nikad nisam slučajno stisnuo bočne tipke, na ovom mi se to događa i nakon više od godinu dana navikavanja

kažem, možda je za neke brze igre bolji od fireglidera, ali za ono što ja igram (rpg, strategije, gta, povremeno poneku sp pucačinu tipa metro) i za uobičajeno net korištenje nije bolji niti u čemu, bar meni osobno

 tnx na infu.

 

12 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

picajzla0707 

 

Ja sam za razliku od tebe prije imao odbojnost prema Logitech misevima jer mi nikako nije pasala njihova ergonomija, na kraju sam zavrsio na Logitechu g303 i od svih miseva koje sam koristio sam ostao najvise odusevljen. Osim senzora koji suvrhunski kod novih serija bas ono sto me se najvise dojmilo su lijevi i desni klik, osjecaj klikanja i ta neka responzivnost su mi neusporedivo bolji od bilo kojeg drugog misa kojeg sam probao. Imam frenda koji je u potrazi za "ergonomski savrsenim misom" i on ih je kroz godinu i pol dana izmjenjao brdo vec, svaki put kad bi on isao prodavati mis ja sam ga posudio na probu, sto se tice tipki istu stvar ti mogu potvrditi za g502, g403, pa cak i super jeftini g203. Ako je jedina stvar koja te sprijecavala da uzmes Logitech mis problem sa tipkama onda se definitivno ne moras brinuti oko toga.

 

EDIT: Logitech misevi su me toliko odusevili da cu sad dalje kupovati samo njih, a dodatni plus je i njihov odlicni support.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2018 15:06 (war3_tft).
15 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Ajar 

 

Vezano za disk p300

ovdje možemo nastaviti..

Meni je on uzasno glasan, ruzi i ruzi neprekidno, kuciste mi ne na stolu i cujem ga. Takoder mi se cini da se ne ode u sleep u zadano vrijeme a budi se precesto.

Nisam bas zadovoljan, kupio sam ga zato jer je najjeftiniji nisam isao za time jel bucan ili nesto trece, danas bi izabrao neki drugi disk definitivno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2018 15:11 (toxic).
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Timo kaže...
toxic kaže...

Timo 

 

Vezano za Kingston Hyper X Cloud 2

Nisu slusalice loše no ja osobno sam imao bolje, moja sugestija je samo izbjegavati 7.1 model s druge strane mozda sam dobio model s pogreškom.

 ma sve 5, skuzio sam kada si napisao da ti u BF nije dobro radilo,

 

znao sam da je to toga da si ukljucio 7.1, koji je sve samo ne 7.1, degradira zvuk totalno, ne samo u igranju nego i u ostalim stvarima, muzika filmovi itd 

 

tako da ga ja nisam niti koristio, medutim opet je bolje njiuh kupiti nego stereo jer je ta USB zvucna koja dolazi sa njima odlicna, i pomaze kada nosis slusalice okolo po kompovima i prijenosnim racunalima koji imaju ocajne zvucne

 Ma da taj njihov 7.1 je izbugiran, no recimo bez njega ukljucenog u bf1 uz neki headset surround audio opciju su meni funkcionirale savrseno, bas se fino culo iz kojeg smjera sve dolazi

Jastucici isto ocaj za ljeto, premekani skroz se priljepe na usi, pa kad je vruce fino zakuhaju uhice

12 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

ansha 

 

Sto se tice Meshify C slazem se da treba imati planove koje komponente ce ici unutra pa uzeti u obzir prostor kucista, al neke stvari se nenadano dogode pa ne ispadne bas kako je covjek planirao. Evo konkretno ja sam sam sebi rekao dok sam bio na rx470 kad budem uzimao jacu karticu da cu uzeti neku sa kojom cu naprijed moci staviti 360 AIO ako budem danas sutra htio, dogodilo se to da mi se pruzila prilika za uzeti karticu koju sad imam po odlicnoj cijeni i tu je mogucnost ugradnje AIO-a sa prednje strane sad prekrizena dok ne budem kupovao novu karticu. 

11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...

sto se tice tipki istu stvar ti mogu potvrditi za g502, g403, pa cak i super jeftini g203. Ako je jedina stvar koja te sprijecavala da uzmes Logitech mis problem sa tipkama onda se definitivno ne moras brinuti oko toga.

bio sam oduševljeni korisnik i zagovaratelj dugi niz godina, sve do tog famoznog dvoklika

ali kad isprobaš tri različita primerka istog modela s istim problemom, pa onda još jedan skuplji i opet isto, ohladiš se skroz naskroz

doduše, to je bilo prije nekih 4-5 godina, vjerojatno su promijenili prekidače ili nabavljača istih 

 

EDIT:

haha, baš gledam original temu... čak i bez rasprave ima više odgovora nego (ne)preporuka  

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2018 15:25 (picajzla0707).
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Vjerujem da je frustrirajuce kad se tako nes dogodi, meni je recimo svaki Razer proizvod osim jednog (i to najstarijeg) otisao, dva Deathadder misa, Carcharias headset i Lychosa tipkovnica, ne bi vise Razera da mi ga poklonis...

 

Razlika je u tome sto za Razer cujem puno loseg i sa drugih strana pa znam da nije samo do mene, a Logitech manje vise svi hvale barem sto se miseva tice. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2018 15:32 (war3_tft).
15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
picajzla0707 kaže...
war3_tft kaže...

sto se tice tipki istu stvar ti mogu potvrditi za g502, g403, pa cak i super jeftini g203. Ako je jedina stvar koja te sprijecavala da uzmes Logitech mis problem sa tipkama onda se definitivno ne moras brinuti oko toga.

bio sam oduševljeni korisnik i zagovaratelj dugi niz godina, sve do tog famoznog dvoklika

ali kad isprobaš tri različita primerka istog modela s istim problemom, pa onda još jedan skuplji i opet isto, ohladiš se skroz naskroz

doduše, to je bilo prije nekih 4-5 godina, vjerojatno su promijenili prekidače ili nabavljača istih 

 

EDIT:

haha, baš gledam original temu... čak i bez rasprave ima više odgovora nego (ne)preporuka  

 Tako ce to i biti jer kad se napisu ne preporuke vise njih se napise u jednom mailu.

Neka, neka, nes se pokrenulo malo drugacije.

14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...

ansha 

 

Sto se tice Meshify C slazem se da treba imati planove koje komponente ce ici unutra pa uzeti u obzir prostor kucista, al neke stvari se nenadano dogode pa ne ispadne bas kako je covjek planirao. Evo konkretno ja sam sam sebi rekao dok sam bio na rx470 kad budem uzimao jacu karticu da cu uzeti neku sa kojom cu naprijed moci staviti 360 AIO ako budem danas sutra htio, dogodilo se to da mi se pruzila prilika za uzeti karticu koju sad imam po odlicnoj cijeni i tu je mogucnost ugradnje AIO-a sa prednje strane sad prekrizena dok ne budem kupovao novu karticu. 

Al to opet nije mana kucista, trebalo bi bit vece da stane sve to a onda bi opet to bila "mana" onima sta zele manje kuciste. 

16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Tak vam i treb kad keširate mrtve novce za gej kućišta. Ali MS je ispod časti a za šaku kuna dobijete sve kaj vole mladi.

12 godina
online
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...

Tak vam i treb kad keširate mrtve novce za gej kućišta. Ali MS je ispod časti a za šaku kuna dobijete sve kaj vole mladi.

 Uzeo za Ryzen 2200g konfu.

 

Nikad više.

16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Tvoj problem, ja sam i dalje narajcan na svoju invensticiju od 20 eura

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2018 16:59 (XXX).
8 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Imam to kućište, sve ok, nikakvih problema nema 

Baci neku ponudu za bilo kakav ssd i 8gb ddr4 rama
12 godina
online
Chat tema ljubitelja hardvera

Znam da jesi.

 

Cijeli forum ti to vjeruje .

16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Kakvi mrtvi problemi, tri SSD-a+ 1 HDD i svaki ima svoje mjesto a stene još diskova. Otraga za kablove mjesta ko u priči, čak i ja koji to sve pobacam u pola sata uspio složiti da se izgleda kao u apoteci....a košta ko šteka cigareta

12 godina
online
Chat tema ljubitelja hardvera

Vjerujem da ti je airflow fantazija unutra.

 

Kvaliteta izrade isto. Super su mi oni limići koje doslovno moraš odvalit da bi stavio karticu. Doduše ja sam trpao u Helios.

 

Buđet kućište za buđet konfu. Ništa više.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2018 17:08 (DarthMarkus).
16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Ako želiš postam temparture, sve hladno ko u frižderu

12 godina
neaktivan
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Imao sam ja neko ms kuciste... dosta niza klasa od tvog ali svejedno nikad nisam mislio da ce mi kuciste pravit toliko problema... Na kucistu vibrira sve zivo i toliko mi je islo na zivce da sam hard izvadio i stavio ispod maticne na komad spuzve a imeđu napajanja i gornje strane kucista komad kartona protiv vibracije
12 godina
online
Chat tema ljubitelja hardvera

Naravno da ne trebaš.

 

i3 8100+lc-cc-95 + Gigica 1060 bi bili hladni u mikrovalnoj.
Motorino kaže...
Imao sam ja neko ms kuciste... dosta niza klasa od tvog ali svejedno nikad nisam mislio da ce mi kuciste pravit toliko problema... Na kucistu vibrira sve zivo i toliko mi je islo na zivce da sam hard izvadio i stavio ispod maticne na komad spuzve a imeđu napajanja i gornje strane kucista komad kartona protiv vibracije

 A utori za šarafiće, kao da je Stevie Wonder bušio.

 

U Bundlu dobiješ pauka umjesto vijaka uz naznaku "snađi se rođo".

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2018 17:13 (DarthMarkus).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
DarthMarkus kaže...

Naravno da ne trebaš.

 

i3 8100+lc-cc-95 + Gigica 1060 bi bili hladni u mikrovalnoj.

Ipak bi to želio, čisto da vidiš kako je to imati hladan stroj u kućištu od 20 eura

12 godina
online
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...
DarthMarkus kaže...

Naravno da ne trebaš.

 

i3 8100+lc-cc-95 + Gigica 1060 bi bili hladni u mikrovalnoj.

Ipak bi to želio, čisto da vidiš kako je to imati hladan stroj u kućištu od 20 eura

 Mićo, cijeli tvoj stroj je od 20 eura.

 

Da košta 40, izgorio bi ko Kripton.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
DarthMarkus kaže...
XXX kaže...
DarthMarkus kaže...

Naravno da ne trebaš.

 

i3 8100+lc-cc-95 + Gigica 1060 bi bili hladni u mikrovalnoj.

Ipak bi to želio, čisto da vidiš kako je to imati hladan stroj u kućištu od 20 eura

 Mićo, cijeli tvoj stroj je od 20 eura.

 

Da košta 40, izgorio bi ko Kripton.

Pa otprilike me toliko i koštao Gaming na 200 wata za šaku kuna

12 godina
online
Chat tema ljubitelja hardvera

Zato i kažem...

 

16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

I ja isto

 

a vi sam trpajte puste pare u gej kućišta

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice