Black Friday 2021 zaključana tema

poruka: 452
|
čitano: 140.318
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Black Friday 2021

Pa problem je što svi hoće 3090 grafu u pola cijene, novi iphone, novi laptop. 

Ima dosta solidnih stvari koje koštaju 200kn, pa im je cijena sad 160kn. I takvih sličnih stvari.

Pa i vjerovatno najbolji bestbuy mobitel, XIAOMI POCO X3 PRO, je ispod 2000kn kod nas u trgovinama.

Onaj tko traži solidan mobitel, sad će uštedjeti par stotina kuna na ionako odličnu ponudu za ovaj mobitel.

 

Pa i RAZER Seiren Mini mikrofon je nekih 100-150kn jeftniji nego je ikad bio i u kojem dučanu. Trenutno u linksu ponuda.

Ili ako ideš preko ebaya imaš Seiren x, koji je doslovno u pola cijene nego inače. Također Blue mikrofoni su spušteni nekih 200-300kn ovisno o modelu.

Skoro 500kn popusta za razeru capture card. avermedia isto ima nekih 300-400kn popusta za svoje kartice.

 

 

Eto to je onako na prvu, jer to je ono što ja tražim sad kupit.

Nisu veliki popusti, ali na kraju, 5-6 stvarčica, nakupi se 1500-2000kn.

 

Nije loše za nešto što bi ionako kupio...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
6 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2021

Naišo sam na ponudu na amazon.de i instar-u laptopa istih specifikacija (različiti proizvođači) gdje je cijena kod nas malo jeftinija.

 

Amazon.de - https://www.amazon.de/-/en/UX325EA-B08CRHVYKW-Asus-ZenBook/dp/B08CRHVYKW?ref_=Oct_DLandingS_D_1e035bdd_72&smid=A3JWKAKR8XB7XF&th=1

 

Instar - https://www.instar-informatika.hr/ultrabook-acer-swift-3-nxa0yex001-14-fhd-ips-intel-core-i7-1165g7-up-to-47ghz-16gb-ddr4-512gb-nvme-s/4104889/product/

 

Dali se isplati uzeti u instaru navedeni laptop ?

7 godina
offline
Re: Black Friday 2021
rooswelt1991 kaže...

 

Pa i vjerovatno najbolji bestbuy mobitel, XIAOMI POCO X3 PRO, je ispod 2000kn kod nas u trgovinama.

Onaj tko traži solidan mobitel, sad će uštedjeti par stotina kuna na ionako odličnu ponudu za ovaj mobitel.

 

 Inače, X3 Pro je bio 1899 kuna u dosta dućana od svibnja do rujna (znam jer sam stalno pratio).

A to da je best buy - ovisi, ako naletiš na dobar digitizer, inače bude više na servisu nego kod tebe...

 

Kruha i igala...
5 godina
offline
Black Friday 2021

Pozdrav, da li ima tko iskustva sa ovom stranicom (https://laptopi.hr/) ? imaju dodatnih 5% popusta za black friday..

 

Zanima me ovakav laptop , piše da je outlet Gold (laptop je novi i prepakiran u ekološku kutiju (New product)) , da li se isplati kupiti? https://laptopi.hr/proizvod/lenovo-ideapad-5-14are05-amd-ryzen-5-4500u-8gb-512gb-ssd-m-2-14-1920-x-1080-amd-radeon-graphics-windows-10/

 

Hvala

 

14 godina
offline
Re: Black Friday 2021
fer-de-lance kaže...
rooswelt1991 kaže...

 

Pa i vjerovatno najbolji bestbuy mobitel, XIAOMI POCO X3 PRO, je ispod 2000kn kod nas u trgovinama.

Onaj tko traži solidan mobitel, sad će uštedjeti par stotina kuna na ionako odličnu ponudu za ovaj mobitel.

 

 Inače, X3 Pro je bio 1899 kuna u dosta dućana od svibnja do rujna (znam jer sam stalno pratio).

A to da je best buy - ovisi, ako naletiš na dobar digitizer, inače bude više na servisu nego kod tebe...

 

 Naravno da ne, zašto bi uzimao laptop sa Windows-om

14 godina
offline
Re: Black Friday 2021
filipblazek kaže...

Pozdrav, da li ima tko iskustva sa ovom stranicom (https://laptopi.hr/) ? imaju dodatnih 5% popusta za black friday..

 

Zanima me ovakav laptop , piše da je outlet Gold (laptop je novi i prepakiran u ekološku kutiju (New product)) , da li se isplati kupiti? https://laptopi.hr/proizvod/lenovo-ideapad-5-14are05-amd-ryzen-5-4500u-8gb-512gb-ssd-m-2-14-1920-x-1080-amd-radeon-graphics-windows-10/

 

Hvala

 

 Nije on loš, ali:

 

https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad/IdeaPad_5_14ARE05?M=81YM00AGMB

 

znači nema nadogradnje RAMa, a i ekran mu nije neka sreća

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Re: Black Friday 2021
ova cijena od 8.399 kn vrijedi samo za web shop ne i za dućan,bio sam danas u Instaru.Tako je za sve na sniženju za crni petak kod njih,dok u SD kupuješ normalno i u dućanu.Uzeo sam si Logitec G432 za 359 umjesto 500 kn
Sve da i imam,otkud mi
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2021 14:37 (ZdravkoZ).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2021
assassin.st kaže...
mzopg kaže...
jocommb kaže...
mzopg kaže...

Do sada sam uzeo Amazon Firestick 4k i 4k max. Uzeo bi bio 2 4k Max, ali amazon.de ima limit na njega i može se samo jedan kupiti, dok se običnih 4k može uzeti više, čini mi se 3 kom.

 2 4K je max... uvijek.. uzeo sam ih preko 30 koada do sad sigurno... i samo po 2...

 Meni je sad dozvolio samo jedan komad, kad odaberem 2+ izbaci upozorenje da moram otvoriti biznis račun.

 Ja sam sinoc kupio 2 komada u jednoj narudzbi

 Kod mene ne ide, evo sad sam opet probao.

Obični 4k mogu dva komada, a 4k max samo jedan.

 

 

4 godine
offline
Re: Black Friday 2021
mali.kresho kaže...

 

Zasto links koji mozemo reci da je najpoznatiji ducan/brand informaticke opreme, ima gotovo najvise cijene proizvoda? Ako si brand koji je velik, ima poslovnice diljem rvacke, kupuje vise robe i sigurno po nizoj cijeni ili istoj cijeni kao manje firme, a prodaje robu po vecoj cijeni...sve je kod nas obrnuto i krivo nego vani, gdje najveci imaju najbolje cijene i popuste...

 

 U tome i je "kvaka". Ovi veliki su pootvarali dućane na raznim lokacijama i u njima zaposlili ljude i sve to treba platiti. Osim toga, često ipak imaju neki lager s robom, za razliku od Webshopova koji uglavnom nemaju ništa i sve naručuju tek kada im se plati. Nedavno mi se dogodilo da sam išao kupovati nove UTP kablove, pa sam pao u nesvijest da ni toga baš nema (UTP 6) tj. nema dužina koje meni trebaju. Tako da je ponuda slabija i treba više čekati. Ove godine nisam ništa kupio u vrijeme BF-a, a vjerojatno niti neću. Takva je godina. Treba gledati popuste mimo BF-a i onda uzeti nešto, jer ovi popusti od 5% nisu nešto.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2021
rooswelt1991 kaže...

Pa problem je što svi hoće 3090 grafu u pola cijene, novi iphone, novi laptop. 

Ima dosta solidnih stvari koje koštaju 200kn, pa im je cijena sad 160kn. I takvih sličnih stvari.

Pa i vjerovatno najbolji bestbuy mobitel, XIAOMI POCO X3 PRO, je ispod 2000kn kod nas u trgovinama.

Onaj tko traži solidan mobitel, sad će uštedjeti par stotina kuna na ionako odličnu ponudu za ovaj mobitel.

 

Pa i RAZER Seiren Mini mikrofon je nekih 100-150kn jeftniji nego je ikad bio i u kojem dučanu. Trenutno u linksu ponuda.

Ili ako ideš preko ebaya imaš Seiren x, koji je doslovno u pola cijene nego inače. Također Blue mikrofoni su spušteni nekih 200-300kn ovisno o modelu.

Skoro 500kn popusta za razeru capture card. avermedia isto ima nekih 300-400kn popusta za svoje kartice.

 

 

Eto to je onako na prvu, jer to je ono što ja tražim sad kupit.

Nisu veliki popusti, ali na kraju, 5-6 stvarčica, nakupi se 1500-2000kn.

 

Nije loše za nešto što bi ionako kupio...

Kupujem ovih dana desetak proizvoda i doslovno kod nas niti jedan nije jeftiniji, a neki su čak i skuplji u odnosu na cijenu prije 2-3 tjedna.

 

Primjer: Macbook Air M1, Samsung soundbar Q800A...

 

I ne tražim 50% popusta, dovoljno je i 10-15%, ali stvarnog popusta, ne kao za Mac gdje je cijena odjednom skočila na 9500kn i onda je s popustom 8500kn.

 

Adobe daje 40% popusta na pretplate za Creative Cloud, kod nas niti slova o toj ponudi.

 

BlackFriday je inače poznat po popustima osjetno većim nego što su klasični popusti i rasprodaje kroz ostatak godine.

15 godina
offline
Re: Black Friday 2021

Pa da raspordaje, njegova poanta i je prodavanje dreka kaj stoji na skladistu i nemoze se prodat i onda se na tom fino sreze. Nitko ni kod nas ni vani ne prodaje nove stvari koji ionako idu po nekim suludim popustima mozda 10% max, eventualno se stavi jako limitiran broj arikala ak se u ducanu prodaje cisto da se privuce kupce a na snizienje ide ovo ceg se inace nemoze rjesit.

4 godine
offline
Re: Black Friday 2021
R4zOR229 kaže...

Pa da raspordaje, njegova poanta i je prodavanje dreka kaj stoji na skladistu i nemoze se prodat i onda se na tom fino sreze. Nitko ni kod nas ni vani ne prodaje nove stvari koji ionako idu po nekim suludim popustima mozda 10% max, eventualno se stavi jako limitiran broj arikala ak se u ducanu prodaje cisto da se privuce kupce a na snizienje ide ovo ceg se inace nemoze rjesit.

 Nemoj pričat...

 

Neki dan je Lenovo nudio X1 Carbon gen 9 i5 11. generacije 8/256 početni model za 999 dolara (popust 59%) u Americi. U sklopu Black Fridaya. Sada košta 1168 dolara (popust 50%).

 

A kod nas? Nit imaš takvu ponudu, nit su cijene takve.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2021 15:35 (zelenapaprika).
16 godina
offline
Black Friday 2021

Tko hoce kava aparat, nema kaj mislit...

Truth in engineering.
16 godina
offline
Black Friday 2021

Ja sam se nadao da će mobiteli otići dolje, ali zadnja 2 tjedna su poskupili svi od reda.

Omiljeni gaming žanrovi: simulacije vozila i RPG
6 godina
offline
Re: Black Friday 2021
Batista kaže...

Tko hoce kava aparat, nema kaj mislit...

 lažno napucan cijena i kod nas je oko 300€

 

DeLonghi ESAM 4000B Magnifica S (14-225715) | TIA Mobiteli (tia-mobiteli.hr)

14 godina
offline
Black Friday 2021

Ja povaginio na Amazon.de...

 

upiknuo sam pred 2 mj (18.9.) za klinku OHUHU flomastere i sebi Samsung 980 Pro 1 TB - 147 € minus 20 $ - Sammy ispadne 130 €...

 

SSD bi izravno iz Samsung trgovine poslali meni u HR, ali flomiće ne, pa sam kao svoju adresu stavio od kolegice u njemačkoj podružnici - ionako mi je dostava besplatna, a ona će mi poslati preko ugovorene dostavne usluge, sve unutar tvrtke...

 

flomići stigli, SSD ne, i dva mj. ja se ping-pongam s njihovom službom, na trgovini pod SSDom nigdje ne piše "Out of stock", ali ne dolazi.. i konačno me krenu uvjeravati da eto samo što nije, i tako dva-tri puta i daju mi još 9 € popusta na slijedeću narudžbu...

 

i onda povaginim do kraja, otkažem narudžbu i uzmem opet 980 Pro 1 TB, ali sad je 139 €, pa tih 9 € dolje i eto ga na  130 €..

 

a na povratu su mi vratili 147 €, tako da efektivno mi je još 17 € jeftiniji, 113 €....

 

i eto ga, isporučen kolegici, sutra kreće u Hrvatsku...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2021 17:11 (Stric_Jura).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2021
13 godina
offline
Re: Black Friday 2021

Alchemist     Ja da mi treba telka bi ovog si zel odmah,naravno pogledajte koji review.....

 

 

tv-55-sony-bravia-TV 55'' Sony Bravia XR-55X93J 2021g

 

Link-6.999,20 kn za black friday

 

 

 

 

Akcijske cijene vrijede od 22.11.-29.11.2021.g
BLACK FRIDAY pogodnosti 22.11. do 29.11.2021.g.: - 20% popusta uz PBZ Premium Visa kartice do 36 rata uz promo kod PREMIUMVISA-20! Ne zbraja se sa ostalim promo popustima!
15% popusta za sve oblike plaćanja do 12 rata uz promo kod BF-15 u periodu od 22.11. do 29.11.2021.g.Ne zbraja se sa ostalim promo popustima!

 

 

 

To Each His Own.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2021 18:06 (lmutak).
14 godina
offline
Re: Black Friday 2021
zhUPer_C18 kaže...

 Na Amazon.de jos bolje

Angebot: Logitech G502 HERO Gaming-Maus Special Edition mit HERO 25K DPI Sensor, RGB-Beleuchtung, Gewichtstuning, 11 programmierbare Tasten, anpassbare Spielprofile, PC/Mac - Schwarz/Weißhttps://www.amazon.de/dp/B07W6JP8N2/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_dl_D87MGX6DFN2WVSXQ33H2?_encoding=UTF8&psc=1

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Black Friday 2021

Jel naletio tko mozda na kakvu dobru ponudu za smartphone do nekih 2000kn?

12 godina
offline
Black Friday 2021

Ekipa jel ko vidio kakvu po uđu za TV do 3-4k.

 

Tražim nešto za baku i djeda oko 50inch za te pare, ništa posebno im ne treba. 

Sony Alpha A7III, 16-35mm 2.8 GM, 70-200mm 2.8 GM, 85mm 1.4, DJI Ronin S2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2021
Kelam kaže...

Ekipa jel ko vidio kakvu po uđu za TV do 3-4k.

 

Tražim nešto za baku i djeda oko 50inch za te pare, ništa posebno im ne treba. 

 ne znam za "po uđu", ali imaš ovako nešto. meni se čini ok za te novce, a sad je li ima nešto bolje ne bi znao.

 

55" 4k HDR10, Dolby Vision, Android, DVB-T2 za 3999kn

https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Katalog-TV%2C-mobiteli-i-elektronika-Televizori-i-dodaci/MITV-P1-32%22/p/900GTRK

 

50" 4k HDR10, Dolby Vision, Android, DVB-T2 za 3739kn

https://www.chipoteka.hr/tv-led-50-xiaomi-mi-tv-p1-4k-uhd-android-tv-dvb-t2c-hdmi-wi-fi-usb-energetska-klasa-g-1099900910

 

Fora je kako je kod abrakadabre 50" skuplji od 55". dobro slažu ponude i popuste. 

8 godina
offline
Re: Black Friday 2021
gamer34 kaže...

Jel naletio tko mozda na kakvu dobru ponudu za smartphone do nekih 2000kn?

 možda ovo:

 

HUAWEI nova 8i-Smartphone 6,67 Zoll, 66W SuperCharge, 64MP 4-fach KI-Kamera, 6GB RAM + 128GB ROM, 4300 mAh, EMUI 11 - 222€, sa dostavom 243€.

 

Nabava od 2400kn. Ušteda u odnosu na nabavu je oko 550kn.

 

https://www.gsmarena.com/huawei_nova_8i-11002.php

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2021 23:12 (Harbringer).
13 godina
offline
Re: Black Friday 2021
Harbringer kaže...

 

Kakva je trenutno situacija s Huaweijem i Play storeom? Prema toma da osoba za koju gledam nije pretjerano informaticki zainteresirana.

11 godina
offline
Re: Black Friday 2021
gamer34 kaže...
Harbringer kaže...

 

Kakva je trenutno situacija s Huaweijem i Play storeom? Prema toma da osoba za koju gledam nije pretjerano informaticki zainteresirana.

 Nikakva, sve skidas sa Huawei gallery ili petal searcha (spojeno na apkpure)

 

Za GooglePay ima alternativu CurvePay ako mu treba

12 godina
offline
Black Friday 2021

I ja gledam da li bi Xiaomi Tv box s ili firestick 4K, z KODI te Netflix.

Može netko s iskustvom dati savjet?

 

everyday i'm shuffling...
4 godine
offline
Re: Black Friday 2021

Nemam iskustva, ali sam jučer naručio sa amazon.de onaj Roku 4K

https://www.amazon.de/-/en/3940EU-Express-Streaming-Media-Player/dp/B09D3252PM

Ispadne nekih 35€ sa dostavom, pa čisto za probu.

9 godina
offline
Black Friday 2021

Ovo mi se čini kao solidna ponuda za 65' TV. Svugdje drugdje je znatno skuplji.

 

Taj model nebi trebao biti puno drugačiji od Q60 modela.

 

Samsung TV 65“ 65AU9072 Abrakadabra

 

14 godina
offline
Re: Black Friday 2021
Hrabar.Dabar kaže...

Nemam iskustva, ali sam jučer naručio sa amazon.de onaj Roku 4K

https://www.amazon.de/-/en/3940EU-Express-Streaming-Media-Player/dp/B09D3252PM

Ispadne nekih 35€ sa dostavom, pa čisto za probu.

 Šalju ga direktno za HR?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2021

Da li ta verzija sticka (firestick 4k konkretno)ima engleski? Hoce raditi na tome nas maxtvtogo, hbo, netflix? Vidim da ne salju nama, samo njemacka/austrija. Ako tko zna, koliko ispadne na kraju onda preko mailbox (9 eura postarina na mailbox  pa onda jos jedna postarina u Hr?)? Mozda nekome glupa pitanja, ali zahvaljujem ako tko odgovori i pomogne sa odgovorima

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.11.2021 12:07 (Josiip).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice