Black Friday 2020 Covid-19 special edition zaključana tema

poruka: 876
|
čitano: 150.781
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Meni isto megastore nije nista javio u vezi narudzbe, poslao im mail i nista nisu odgvorili tako da mislim da ni nemaju robe dovoljno ili je bila fake ponuda.

15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Pitanje za ekipu koja je sa Mailboxa uzimala sad.

Pakrt mi poslan 25.11, tracking status mi se od 26.11 nije updateo.

Ima jos neko slicnih problema u ovo doba?

Vise puta sam narucivo sa MB i paketi su mi uredno dolazili kroz nekoliko dana. Sad ce bit 2 tjedna od slanja. Poslali su mi sa onim CZ delivery gdje ce jedan dio dostave odradit posta.

Poslao sam im upit na support
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
AmonZero kaže...
Pitanje za ekipu koja je sa Mailboxa uzimala sad.

Pakrt mi poslan 25.11, tracking status mi se od 26.11 nije updateo.

Ima jos neko slicnih problema u ovo doba?

Vise puta sam narucivo sa MB i paketi su mi uredno dolazili kroz nekoliko dana. Sad ce bit 2 tjedna od slanja. Poslali su mi sa onim CZ delivery gdje ce jedan dio dostave odradit posta.

Poslao sam im upit na support

 oni imaju dobar support pa im pošalji mail. Da nije baš tako dugo prošlo od slanja pomislio bih da je krivac pošta. 

13 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Imao sam ja takvu situaciju sa CZ poštom. Čekao sam paket cca 3 tjedna. Mailbox mi u ovom slučaju nije ništa pomogao, samo su rekli nemamo tracking broj i to je to....

Od onda uvijek odaberem GLS kad mi mailbox šalje, skuplje je ali nemaš ovih briga.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Ima ko da je dobia narudžbu s megastora? Tek sad vidim po recenzijama da su ajme majko
13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Na drugom forumu pišu da su dobili one zvučnike (cca 30 kn koje btw i sam jos uvijek čekam, placanje po preuzimanju) i da OK sviraju..nekima je narudzba samo otkazana.
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 11:40 (nansale).
15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Da, nakon par dana sam pozalio sto nisam dao koji euro vise jer tad bi vec sve bilo kod mene, a ovak ga potencijalno mogu izgubit, pogotovo sto je i posta sada u igri.
Jbg po defaultu ti odabere tu opciju zbog same velicine paketa.

Rekli su mi na supportu da se strpim jer su im sad guzve i da je paket na putu.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Da tako i meni, u biti ti mailbox ovdje nemože nikako pomoći...i da se paket izgubi neće ga nitko nać... Kažem ti, odabereš prvu iduću opciju (najčešće je to GLS) i imaš tracking broj pa si na miru.

8 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

E-kupi, naruceno 30.11... do danas stoji "u obradi".....

 

Chat sa "korisnickom podrskom" je besmislen, samo genericki "postovani, zahvaljujemo na upitu"....i dalje ignore, vec sat vremena nikakvog odgovora na "chatu"....

 

Vec sam se lagano pozdravio s tom narudzbom...

 

Da se nadovezem na koju stranicu prije - eto zbog ovakvih slucajeva, placanje pouzecem je jedino placanje koje priznajem na nasim shopovima. Nista unaprijed.

 

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
6 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Meni danas stiglo iz Megastorea...

6 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Damir22 kaže...

E-kupi, naruceno 30.11... do danas stoji "u obradi".....

 

Chat sa "korisnickom podrskom" je besmislen, samo genericki "postovani, zahvaljujemo na upitu"....i dalje ignore, vec sat vremena nikakvog odgovora na "chatu"....

 

Vec sam se lagano pozdravio s tom narudzbom...

 

Da se nadovezem na koju stranicu prije - eto zbog ovakvih slucajeva, placanje pouzecem je jedino placanje koje priznajem na nasim shopovima. Nista unaprijed.

 

 

 ja naručio s e-kupi nešto sad ovaj petak popodne, stiglo jutros prije 9.

6 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
PCNjubara kaže...

Meni danas stiglo iz Megastorea...

 si dobio neku potvrdu da je prikupljeno poslano ili je samo banulo na vrata ?

6 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
dejo74 kaže...
PCNjubara kaže...

Meni danas stiglo iz Megastorea...

 si dobio neku potvrdu da je prikupljeno poslano ili je samo banulo na vrata ?

 samo doslo (ne racunajuci poziv dostavljaca 10tak min prije)

12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Kad si naručio?

6 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Tony1999 kaže...

Kad si naručio?

 26.11. oko 14h

13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
PCNjubara kaže...

Meni danas stiglo iz Megastorea...

 Ja prije 11 dana i još ništa, na pozive i mail ne odgovaraju

15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
snake44 kaže...

Da tako i meni, u biti ti mailbox ovdje nemože nikako pomoći...i da se paket izgubi neće ga nitko nać... Kažem ti, odabereš prvu iduću opciju (najčešće je to GLS) i imaš tracking broj pa si na miru.

Da se razumijemo, dobio sam ja i ovjde tracking broj, al me brine da se on nije refreshao od 26.11 kada je zabiljezeno da je proizvod stavljen u vrecicu i poslan prema odredisnoj zemlji.

Al opet mozda im tako funkcionira taj njihov tracking broj (ko kod ovih nekih kineza) da dobijes samo informacije do odredjenog eventa i onda nakon toga nista.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
9 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
AmonZero kaže...

Da se razumijemo, dobio sam ja i ovjde tracking broj, al me brine da se on nije refreshao od 26.11 kada je zabiljezeno da je proizvod stavljen u vrecicu i poslan prema odredisnoj zemlji.

Al opet mozda im tako funkcionira taj njihov tracking broj (ko kod ovih nekih kineza) da dobijes samo informacije do odredjenog eventa i onda nakon toga nista.

Dobio sam u četvrtak GLS tracking broj za paket poslan preko Mailboxde, zasada nema nikakvog update-a, korisnička danas kaže: Your shipment has been moved to Czech republic,because we are using czech GLS for the transport.Due to busy Christmast time it takes little longer for the shipment to be process in the system.

My redemption lies in your demise
15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ne moras se nist brinit. Preko GLS ide ko po spagi.

Ja sam sad prvi put uzimao tak mali paket pa mi ide sa ovom "losijom" opcijom dostave.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
16 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Danas u Mülleru 50% na PYN i Hytech

12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Jimmy kaže...

Danas u Mülleru 50% na PYN i Hytech

 Tko su ti? Kakve proizvode imaju?

(Da, radije ovdje pitam nego da surfam :D )

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
PNY proizvodi pamtidbene prutice. Hytec slusalice, mikrofone i slicnu audio opremu.
9 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Stigo paket od megastora. (vanjski hdd, 2 zvucnika (za tu cijenu su vrh)) Naruceno 26.11
Jos sam bio napravio drugu narudbu negdje 30.11 al za to nisam jos ni potvrdu narudbe dobio 

16 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Jesi unaprijed platio ili pouzećem?

13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
PCNjubara kaže...

Meni danas stiglo iz Megastorea...

 Kolega što si naručio ako nije tajna? Neki mali paketić ili paketinu. Ne znam da li im je to neki kriterij. 

Ja sam narudžbu napravio 27.11. u 16:55. Naručio neke taste i miševe. Dobio potvrdu o narudžbi i od tada ništa. Poslao mail, nema odgovora. Nazvao nekoliko puta, nitko se ne javlja.

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Jimmy kaže...

Jesi unaprijed platio ili pouzećem?

 pouzecem

6 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Alizalb kaže...
PCNjubara kaže...

Meni danas stiglo iz Megastorea...

 Kolega što si naručio ako nije tajna? Neki mali paketić ili paketinu. Ne znam da li im je to neki kriterij. 

Ja sam narudžbu napravio 27.11. u 16:55. Naručio neke taste i miševe. Dobio potvrdu o narudžbi i od tada ništa. Poslao mail, nema odgovora. Nazvao nekoliko puta, nitko se ne javlja.

 

 vise stvari,zvucnike,igre za ps4,mob,kablovine svakakve,torbe.moze bit da salju radje vece pakete prvo.Ja sam zvisio za jedne zvucnike jer im je sve taman stalo u jednu veliku kutiju pa im se valjda nije dalo zajebavat s 1 zvucnicima pa kao nema.

13 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ja sam naručio (27og oko 18h) onaj vanjski HDD i one zvučnike za 35kn. U subotu je došlo, ali samo HDD, zvučnika nema...Ovaj sa In Time-a nije ništa znao o zvučnicima, on ih nema...Na računu je samo HDD koji je ispod bio ispod 300kn, a besplatna poštarina je iznad 300kn, a bila je besplatna.

 

S tim da sam slučajno naručio x2 zvučnike, pa sam poslao mail da mi trebaju samo jedni i dobio sam uredno odgovor od njih da nema problema da će onda poslati samo 1 komad.

 

Sumnjam da će stići naknadno, ali opet zašto onda besplatna poštarina...?

4 godine
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Update za Megastore:

 

Naručeno u 26.11.2020 u 19:36 h, način plaćanja pouzećem.

Nisam dobio nikakvu obavijest od narudžbe mailom nego poziv dostavljača da ima paket.

Kutija veličine dva atx kućišta isporučena jučer. Sve kako je dogovoreno

osim što je dostavljač rekao da je plaćeno i nije uzeo novac.

Na kutiji koverta sa računom na kojemu je način plaćanja novčanice i pod opis piše plaćanje nakon pouzeća.

Zvao ih bezuspješno, na kraju poslao mail da vidim kako da platim. Javili se danas i poslali IBAN i zahvalu. 

Zvučnike nisam probao ali ona mehanička tipkovnica od 149 kn nema osvjetljene tipke već neko bočno osvjetljenje, slova su onim premazom kao

na tipkovnicama koje imaju osvjetljenje pa se apsolutno ništa ne vidi, tipka se napamet ali je osjećaj ok. Klinci su oduševljeni RGB tipkovnicom koja mijenja božićno drvce koliko žiži.

 

8 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Koja dostavna služba ti je dostavila paket iz Megastorea?

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 8:07 (Kalisto).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice