Black Friday 2020 Covid-19 special edition zaključana tema

poruka: 876
|
čitano: 151.008
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Danas ujutro vidim na pcekspert forumu da je na akciji amazon es bio externi hdd od 4 TB za 60 eura.

Naravno da sam ga masio. Jao
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
dejo74 kaže...
bloodborne kaže...

ne vjerujem da bi trebalo biti s njima nekih problema. cine se sasvim okej,

ne tako davno dok su jos pored A1 imali poslovnicu u mall-u sam naletio

na kolegu s faxa da tamo radi, bilo mu je okej sve osim plaće. :D

 di ok brate mili kaznena prijava protiv gazde za friziranje stanja oko dobivanja kredita,zatvaranje svih poslovnica u RH 

Novac - Vlasnik Hangara 18 lažnim podacima u poslovnim knjigama oštetio banku za 7 milijuna kuna? (jutarnji.hr)

 

 znam, kazem to im je valjda dovoljan poticaj da se pokusaju spasiti

 okej uslugom i opet ne takvim muljazama. doduse kad politicar osteti drzavu

 onda nikom nista :D

 

 frend je tad bio zadovoljan, a afera koja je bila u tijeku nije bila znana tada javnosti.

 nisam osobno nikad nista kod njih kupio. jer se drzim tih nekih ducana sa kojima

 ako sam imao problema bili su minimalni. kao npr. ( svijet medija, links, ronis, tu i tam hg spot, elipso,
 futura, adm ) ducani/web shopovi koje izbjegavam ( e.digital, mobileshop, abrakadabra, instar i slicni klaunovi )

11 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
ddarknessfairyy kaže...
roby27 kaže...

 Hvala na obavijesti, i ja ga uzeo samo me malo strah 720p rezolucije ali valjda bude dobro, cijena je brutalna hvala 

 Ja sam ga mislila uzeti al sam odustala jer kamera daje gotovo identične slike kao i nokia 5 koju sad imam. Macro čak ispadne bolje na ovoj nokiji koju imam nego na 5.3(možda sam samo imala sreće s kamerom na petici). Tak da sad čekam poco M3 da vidim kakva bude njegova. 

 Gdje si ga narucila posto meni treba relativno hitno mob? Vidim da je bolji M3 dosta... 

7 godina
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
AmonZero kaže...
Danas ujutro vidim na pcekspert forumu da je na akciji amazon es bio externi hdd od 4 TB za 60 eura.

Naravno da sam ga masio. Jao

 

Jbg pisalo ti na Geizhalsu sve...

https://geizhals.at/?deals=1&interval=31d&sort=p&o=3

 

Mogao si tu popratiti, pise ti tocno u postotak, koliko je proizvod spusten,

i dali je to bio "best offer all time" za taj proizvod, tj. najniza cijena uopce.

 

Tako sam naletio sa SGT 8TB eksterni za 109€, sad je taj isti 159€.

Za dodatni backup super, ne smeta mi SMR jer je USB disk i brzina pisanja je ogranicena po USB portu.

Spojit cu ga na NAS, jer na njemu imam 2+1 USB port, na njemu ce ici tjedni imagei od laptopa i PC-a,

plus inkrementalni backup - nista posebno.

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
ddarknessfairyy kaže...
 Ja sam ga mislila uzeti al sam odustala jer kamera daje gotovo identične slike kao i nokia 5 koju sad imam. Macro čak ispadne bolje na ovoj nokiji koju imam nego na 5.3(možda sam samo imala sreće s kamerom na petici). Tak da sad čekam poco M3 da vidim kakva bude njegova.

 

te macro kamere na svim mobitelima ne valjaju ništa već su čisti marketing da se mogu hvaliti kako mob ima 3-4 kamere...

bolje rezultate dobiješ ak slikaš nekaj s normalnom kamerom i onda cropaš sliku 1:1 na neki detalj ili uzmeš one jeftine clip-on leće koje se zateftere na mob pa slikaš fino macro u full rezoluciji s glavnom kamerom... (je malo nezgrapnije, al realno - koliko često ljudi koriste taj macro na mobitelima? )

 

 

12 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition
12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
protjeran
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Oce netko samnom narucit popola? Ja biram sljivu

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
3 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
bloodborne kaže...
dejo74 kaže...
bloodborne kaže...

ne vjerujem da bi trebalo biti s njima nekih problema. cine se sasvim okej,

ne tako davno dok su jos pored A1 imali poslovnicu u mall-u sam naletio

na kolegu s faxa da tamo radi, bilo mu je okej sve osim plaće. :D

 di ok brate mili kaznena prijava protiv gazde za friziranje stanja oko dobivanja kredita,zatvaranje svih poslovnica u RH 

Novac - Vlasnik Hangara 18 lažnim podacima u poslovnim knjigama oštetio banku za 7 milijuna kuna? (jutarnji.hr)

 

 znam, kazem to im je valjda dovoljan poticaj da se pokusaju spasiti

 okej uslugom i opet ne takvim muljazama. doduse kad politicar osteti drzavu

 onda nikom nista :D

 

 frend je tad bio zadovoljan, a afera koja je bila u tijeku nije bila znana tada javnosti.

 nisam osobno nikad nista kod njih kupio. jer se drzim tih nekih ducana sa kojima

 ako sam imao problema bili su minimalni. kao npr. ( svijet medija, links, ronis, tu i tam hg spot, elipso,
 futura, adm ) ducani/web shopovi koje izbjegavam ( e.digital, mobileshop, abrakadabra, instar i slicni klaunovi )

 Koji kralj zeznuo banke, koću reći Kralj (Mario). Nema veze dignut će oni kamate na kredite i nadoknaditi gubitak.

 

Naručivao više puta od e.digital i abrakadabre i brza dostava sve ok, dok je links užas bezobrazan - prodaju pokvarenu robu pa vozaju ljude sa servisom za robu koja je pokvarena prodana i nikad nije ni radila umjesto da vrate novac odmah.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
bloodborne kaže...

 znam, kazem to im je valjda dovoljan poticaj da se pokusaju spasiti

 okej uslugom i opet ne takvim muljazama. doduse kad politicar osteti drzavu

 onda nikom nista :D

 

 frend je tad bio zadovoljan, a afera koja je bila u tijeku nije bila znana tada javnosti.

 nisam osobno nikad nista kod njih kupio. jer se drzim tih nekih ducana sa kojima

 ako sam imao problema bili su minimalni. kao npr. ( svijet medija, links, ronis, tu i tam hg spot, elipso,
 futura, adm ) ducani/web shopovi koje izbjegavam ( e.digital, mobileshop, abrakadabra, instar i slicni klaunovi )

 

Prije bi rekao da pokusavaju izvuc lovu koliko jos mogu prije likvidacije poduzeca i bok.

 

Inace kakvih si losih iskustava imao s Instarom pa da iz izbjegavas? Ja samo pozitivna iskustva s njima.

4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
gamer34 kaže...
bloodborne kaže...

 znam, kazem to im je valjda dovoljan poticaj da se pokusaju spasiti

 okej uslugom i opet ne takvim muljazama. doduse kad politicar osteti drzavu

 onda nikom nista :D

 

 frend je tad bio zadovoljan, a afera koja je bila u tijeku nije bila znana tada javnosti.

 nisam osobno nikad nista kod njih kupio. jer se drzim tih nekih ducana sa kojima

 ako sam imao problema bili su minimalni. kao npr. ( svijet medija, links, ronis, tu i tam hg spot, elipso,
 futura, adm ) ducani/web shopovi koje izbjegavam ( e.digital, mobileshop, abrakadabra, instar i slicni klaunovi )

 

Prije bi rekao da pokusavaju izvuc lovu koliko jos mogu prije likvidacije poduzeca i bok.

 

Inace kakvih si losih iskustava imao s Instarom pa da iz izbjegavas? Ja samo pozitivna iskustva s njima.

 kupio unazad par godina kod njih lg g3 ( da skratim pricu sta je bilo s mobom kak se to sve odvilo )

 10 dana imam mob rikne maticna i ode baterija ( rijeci iz agrama ) okej g3 je imao famozni bootloop.

 umjesto da mi ponude novi mob, zamjenu, povrat sto sam i ocekivao oni meni oce popravit taj mob.

 reko jebi se ocu novi mob.

 

 frend kupi pc kod njih dodemo kod njega doma, spojimo pc komp se ne pali vratimo njima dobije ispriku

 da je kolega krivo spojio graficku i riknula je, daju mu novu bolju. fura doma komp, odluci nakon 2 tjedna koristit

 opticki pogon ( nije mu trebao do tad ) otvara ladicu ladica na pola stane nejde van, al se vraca unutra.

 opet furaj pc, opet isprike bla bla bla...

 

 to mu nije bilo dosta kupi kod njih lenovo legion da 6500 za laptop, pol tipki unutar mj dana

 jednostavno ostalo uvuceno pod kuciste, ctrl mu je cak i ispao.

 

 kad se na to sve sjetim njihovih pocetaka na nasem trzistu i promoviranje i silovanje Razer ( smeca ) perfierije

 kao da je klesana od ruku grckih bogova odma mi se pocne povracati od njih.

3 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
bloodborne kaže...
gamer34 kaže...
bloodborne kaže...

 znam, kazem to im je valjda dovoljan poticaj da se pokusaju spasiti

 okej uslugom i opet ne takvim muljazama. doduse kad politicar osteti drzavu

 onda nikom nista :D

 

 frend je tad bio zadovoljan, a afera koja je bila u tijeku nije bila znana tada javnosti.

 nisam osobno nikad nista kod njih kupio. jer se drzim tih nekih ducana sa kojima

 ako sam imao problema bili su minimalni. kao npr. ( svijet medija, links, ronis, tu i tam hg spot, elipso,
 futura, adm ) ducani/web shopovi koje izbjegavam ( e.digital, mobileshop, abrakadabra, instar i slicni klaunovi )

 

Prije bi rekao da pokusavaju izvuc lovu koliko jos mogu prije likvidacije poduzeca i bok.

 

Inace kakvih si losih iskustava imao s Instarom pa da iz izbjegavas? Ja samo pozitivna iskustva s njima.

 kupio unazad par godina kod njih lg g3 ( da skratim pricu sta je bilo s mobom kak se to sve odvilo )

 10 dana imam mob rikne maticna i ode baterija ( rijeci iz agrama ) okej g3 je imao famozni bootloop.

 umjesto da mi ponude novi mob, zamjenu, povrat sto sam i ocekivao oni meni oce popravit taj mob.

 reko jebi se ocu novi mob.

 

 frend kupi pc kod njih dodemo kod njega doma, spojimo pc komp se ne pali vratimo njima dobije ispriku

 da je kolega krivo spojio graficku i riknula je, daju mu novu bolju. fura doma komp, odluci nakon 2 tjedna koristit

 opticki pogon ( nije mu trebao do tad ) otvara ladicu ladica na pola stane nejde van, al se vraca unutra.

 opet furaj pc, opet isprike bla bla bla...

 

 to mu nije bilo dosta kupi kod njih lenovo legion da 6500 za laptop, pol tipki unutar mj dana

 jednostavno ostalo uvuceno pod kuciste, ctrl mu je cak i ispao.

 

 kad se na to sve sjetim njihovih pocetaka na nasem trzistu i promoviranje i silovanje Razer ( smeca ) perfierije

 kao da je klesana od ruku grckih bogova odma mi se pocne povracati od njih.

 Links proda pokvareno i neda novac nazad, nego popravlja i čekaš mjesec dana da ti kaže da popravak nije moguć i onda želi da kupiš višestruko skuplji proizvod i konačno jedva vrati novac jer tog proizvoda nema. Više od mjesec dana ne znaš hoćeš kupovati drugi proizvod ili će popraviti.

 

Mislim da neće nitko dobiti iz megastore-a po onim jeftinim cijenama. Ali nek se jave ako su dobili, nikad ne znaš baš 100%. Mislim da oni te narudžbe i ne gledaju.

6 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
nekinik kaže...
bloodborne kaže...
gamer34 kaže...
bloodborne kaže...

 znam, kazem to im je valjda dovoljan poticaj da se pokusaju spasiti

 okej uslugom i opet ne takvim muljazama. doduse kad politicar osteti drzavu

 onda nikom nista :D

 

 frend je tad bio zadovoljan, a afera koja je bila u tijeku nije bila znana tada javnosti.

 nisam osobno nikad nista kod njih kupio. jer se drzim tih nekih ducana sa kojima

 ako sam imao problema bili su minimalni. kao npr. ( svijet medija, links, ronis, tu i tam hg spot, elipso,
 futura, adm ) ducani/web shopovi koje izbjegavam ( e.digital, mobileshop, abrakadabra, instar i slicni klaunovi )

 

Prije bi rekao da pokusavaju izvuc lovu koliko jos mogu prije likvidacije poduzeca i bok.

 

Inace kakvih si losih iskustava imao s Instarom pa da iz izbjegavas? Ja samo pozitivna iskustva s njima.

 kupio unazad par godina kod njih lg g3 ( da skratim pricu sta je bilo s mobom kak se to sve odvilo )

 10 dana imam mob rikne maticna i ode baterija ( rijeci iz agrama ) okej g3 je imao famozni bootloop.

 umjesto da mi ponude novi mob, zamjenu, povrat sto sam i ocekivao oni meni oce popravit taj mob.

 reko jebi se ocu novi mob.

 

 frend kupi pc kod njih dodemo kod njega doma, spojimo pc komp se ne pali vratimo njima dobije ispriku

 da je kolega krivo spojio graficku i riknula je, daju mu novu bolju. fura doma komp, odluci nakon 2 tjedna koristit

 opticki pogon ( nije mu trebao do tad ) otvara ladicu ladica na pola stane nejde van, al se vraca unutra.

 opet furaj pc, opet isprike bla bla bla...

 

 to mu nije bilo dosta kupi kod njih lenovo legion da 6500 za laptop, pol tipki unutar mj dana

 jednostavno ostalo uvuceno pod kuciste, ctrl mu je cak i ispao.

 

 kad se na to sve sjetim njihovih pocetaka na nasem trzistu i promoviranje i silovanje Razer ( smeca ) perfierije

 kao da je klesana od ruku grckih bogova odma mi se pocne povracati od njih.

 Links proda pokvareno i neda novac nazad, nego popravlja i čekaš mjesec dana da ti kaže da popravak nije moguć i onda želi da kupiš višestruko skuplji proizvod i konačno jedva vrati novac jer tog proizvoda nema. Više od mjesec dana ne znaš hoćeš kupovati drugi proizvod ili će popraviti.

 

Mislim da neće nitko dobiti iz megastore-a po onim jeftinim cijenama. Ali nek se jave ako su dobili, nikad ne znaš baš 100%. Mislim da oni te narudžbe i ne gledaju.

 ja sam u cetvrtak narucio dosta toga ,poslao im jucer mail kakav je status narudzbe.Ni odgovora ni robe za sad,isto si nekak mislim nebu nis od svega toga.

4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

sve ja njih u suštini gledam kao govnare i rijetko kad branim na kritike.

volim proizvod ne moram volit onog tko ga je proizveo odnosno kasnije prodao.

zasad jos sa linksom nisam imao problema, ali moj trenutno telefon koji je kupljen

kod njih i na reklamaciji servisira tech doctor, a po onome sto sam citao ceka me

rjesenje dobro kao i ova cijela godina. al necu jos nista sudit ni zivcirat se dok mi se ne jave.

mob je kod njih od 21.10. racunam do kraja tjedna bi mogao dobiti rjesenje nekakvo.

13 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ljudi, govorimo o Linksu. Čemu čuđenje? Pa sjetite se prethodnih BF kod njih, odmah vidite kakva su trgovina.

11 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Marko :D kaže...

Ljudi, govorimo o Linksu. Čemu čuđenje? Pa sjetite se prethodnih BF kod njih, odmah vidite kakva su trgovina.

 

Generalno svi su oni slični.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
bloodborne kaže...
dejo74 kaže...
bloodborne kaže...

ne vjerujem da bi trebalo biti s njima nekih problema. cine se sasvim okej,

ne tako davno dok su jos pored A1 imali poslovnicu u mall-u sam naletio

na kolegu s faxa da tamo radi, bilo mu je okej sve osim plaće. :D

 di ok brate mili kaznena prijava protiv gazde za friziranje stanja oko dobivanja kredita,zatvaranje svih poslovnica u RH 

Novac - Vlasnik Hangara 18 lažnim podacima u poslovnim knjigama oštetio banku za 7 milijuna kuna? (jutarnji.hr)

 

 znam, kazem to im je valjda dovoljan poticaj da se pokusaju spasiti

 okej uslugom i opet ne takvim muljazama. doduse kad politicar osteti drzavu

 onda nikom nista :D

 

 

 
https://danica.hr/gotovo-je-hangar-18-ide-u-stecaj-a-svi-radnici-na-burzu/

7 godina
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Vjerovatno ista fora sa HG-Spotom, samo se malo promjeni ime u HG-Shop i rijesen i dug i problem.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
13 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Oglasili se na webu Megastora
*OBAVIJEST*

Prvo, želimo svima zahvaliti na iskazanom povjerenju i velikom interesu za naše proizvode 🙂
Drugo, zbog ogromnog broja zaprimljenih narudžbi za Black Friday, želimo se unaprijed ispričati za eventualna kašnjenja pri isporuci. Naime, naši zaposlenici vrijedno rade te zasebno pakiraju i dezinficiraju svaki paket kako bi stigao siguran na vašu adresu.
Hvala na razumijevanju.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
roby27 kaže...

 Nazalost jutros dobio mail od svijet medija da su mi stornirali narudzbu jer ga vise nemaju raspolozivog kod dobavljaca, stavio sam placanje gotovinom i preuzimanje u poslovnici da ne placam dostavu jer sam u Zagrebu a pisalo je da je raspolozivo za web kupnju, cigani.

 Meni u statusu piše da je predano na dostavu. Jučer navečer naručio i platio karticom. Danas su me iz nekog razloga tražili potvrdu o uplati. Čekam da vidim dal će stvarno stići.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Nije informatika, ali evo Nike patike za 100 i kusur kuna.

https://www.sportvision.hr/tenisice/697051-nike-tenisice-sb-charge-cnvs

Prilikom registracije dobije se kupon za -15% pa se može odma i on iskoristiti za kupnju.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
dinos3 kaže...

Nije informatika, ali evo Nike patike za 100 i kusur kuna.

https://www.sportvision.hr/tenisice/697051-nike-tenisice-sb-charge-cnvs

Prilikom registracije dobije se kupon za -15% pa se može odma i on iskoristiti za kupnju.

 

hvala na informaciji.

 

mislim da kupon ne vrijedi za te patike kao ni ostalu robu na akcijskim cijenama, jedino za "normalna" sniženja.

ja sam naručija bez tog kupona jer mi nije prolazilo.

4 godine
protjeran
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition
10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
@bloodborne vidi koji je broj ostao 😅
4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

dok sam ovo postao bilo je jos 43.5 forumasi pokupaovali sve zadnje primjerke.

16 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ja iz sport visiona ne bi naručivao da sam na vašem mjestu.

 

Dužni su mi preko 800 kn. Novac je skinut s računa, narudžba nije prošla i novac nikad nije vraćen i ne žele ga vratiti unatoč dokazima iz banke.

 

Krajnje su nesposobni i loše rješavaju probleme. Dva puta sam imao problema s povratom novaca, tj. nisu mi vratili novce u roku i vjerojatno ne bi da se nisam žalio.

 

Poslali su mi jednom krivi boju trenirke. Gornji dio sivi a donji crni. Još im odnesem u dućan da ti što prije riješimo. Opet stane. Na kraju dobijem zamjenu i dođe mi gornji dio flekavi. Idem u dućan reklamirati i kažu mi da je sad već istekao prvotni rok i da je komplicirano i ne znaju da li mogu uzeti povrat. Na kraju sam uzeo jer se ta trenirka rasprodala a donji dio ne bi uzeli natrag. 

 

Ovo nije jedna greška ili neugodna situacija. Služba za korisnike im je katastrofa. Više puta mi se desilo da mi kažu da će mi se javiti drugi dan a prođe pet dana i ništa.

 

U neku ruku si prisiljen na web shop jer su cijene na web shopu jeftinije nego u dućanu ali ako nešto uzimate uzmite isključivo pouzećem jer bi novci mogli nestati.

 

Webshop/program im je loš. Koliko sam skužio, samo jednom dnevno ažuriraju podatke. To je problem kad je npr. crni petak i imaju rasprodaju.

Kupiš patike, jaknu, trenirku, šta već na webu, platiš, odmah skinu novce i onda čekaš.. i čekaš.. i čekaš.. pa ih kontaktiraš. Kažu da je sve ok. Ili da će provjeriti. Ili da će se javiti. Na kraju nakon dva tjedna ispadne da se roba fizički prodala u dućanu a oni su duplo prodali na webu. 

 

Ti računaš da si nešto kupio i to propadne. U međuvremenu prođu sve akcije pa negdje drugdje moraš tražiti istu stvar puno skuplje.

Ne možeš uzeti npr. drugi model patika ili broj jer su se u međuvremenu rasprodali.

 

Ovo mi se desilo nekoliko puta i nisam jedini.

 

Katastrofalna firma.

 

4 godine
protjeran
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

ne znam jako rijetko kupujem kod njih gotovo nikad. a i kad kupujem odem u fizicki shop.

opcenito robu volim isprobati ne narucivati online. buraz me nekad pita kad sebi

narucuje nesto iz hollistera da li hocu i ja stogod, i evo sad ove dvije majice iz hervisa.

 

ali pretezno nikad 10% robe mi je web shop mozda i manje.

i vecinom pohodim iste ducane, duge veste tom tailor jer je hilfiger postao smece.

hlace europa, trenirke dechatlon, adidas, puma, itd. a dukse isto gdje naletim.

cjenovno varira nekad prodem super, nekad solidno. da je jefitno kako kad i kako sta.

14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Jimmy kaže...

Ja iz sport visiona ne bi naručivao da sam na vašem mjestu.

 

 

 Ista stvar se meni desila na proljece.Doduse vratili mi novce.

4 godine
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

pozz, namjeravam mami i tati kupiti za bozic nove mobitele jer su im trenutni koma, koriste mobitel za pozive, poruke, malo prolistat fejs i tu i tamo koju slikicu i to je to.

budet mi je cca do 1700 kn za svaki mob, dal se isplati kupiti rabljeni mob pa malo bolji (iPhone 7/8) ili neki novi iz ducana pa slabiji? kaj bi bilo dugorocnije i isplatljivije?

gledao sam malo Samsung Galaxy A21 i cini mi se okej

ne pratim bas nesto prodaju moba i to posto imam iphone 8 (radi savrseno od prvog dana kad sam ga kupio a star je 2 god) pa cekam da izade iphone 15 da mogu kupit X

jel ima ko sta za preporucit, savjet itd? 

13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Mislim da je netko spomenuo Nokia 5.3 da je na akciji. Samo ne znam da li je još aktualna ponuda.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice