Black Friday 2020 Covid-19 special edition zaključana tema

poruka: 876
|
čitano: 150.809
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

in time

4 godine
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Evo upravo sam dobio ovaj email od Megastora.... inače artikli su naručeni 26.11. u 16.30h, plaćanje pouzećom.


Poštovani,



zbog prevelike potražnje i kupovine na našem webu, naručeni artikli:

ZVUČNICI SONICGEAR SPACE 3, M.Grey, 2.1, Snaga: 20W 3 kom

HDD 1TB VERBATIM STORE´N´GO USB3.0 2,5" EXT 1 kom

nažalost više nisu dostupni.

Šaljemo sve osim toga ili otkazujete narudžbu?


PS. pošto mi je otpao ovaj HDD ima li tko preporuku za neki HDD do 2TB prostora? Ne treba mi za igrice, nego za pohranu slika,videa i kojih filmova i serija za TV.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Kalisto kaže...

Koja dostavna služba ti je dostavila paket iz Megastorea?

 meni fedex

16 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ovaj mega store je enigma i predobar show.

Nisam planirao naručiti jer su tu svi red flagsi ali ipak sam uzeo par sitnica pouzećem. Ako dođe, bit će dobar poklon pod bor.

Ja sam naručio nakon crnog petka i dobio sam samo mail o potvrdi narudžbe.

Ima ljudi koji su naručili nakon mene pouzećem i već su dobili paket a ima ljudi koji su naručili prvom polovicom jedanaestog mjeseca i unaprijed platili a još ništa nisu dobili. Nema nikakvog pravila.

Nemojte se truditi zvati i slati mailove jer nam samo usporavate slanje paketa 

14 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

evo momci, u Megastoreu ima 800 narudžbi još za odraditi, biti će....

Ju je je? Je ju je!
11 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ja ocito nemam srece sa tim megastorom , otkazali mi vec dva puta (mob prije 6 mjeseci ,kao nema) i sada ovaj hard od 1tb (zbog prevelike potražnje i kupovine na našem webu, naručeni artikl nažalost više nije dostupan bla.bla) 

 

Necu vise ni pokusavati...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Stric_Jura kaže...

evo momci, u Megastoreu ima 800 narudžbi još za odraditi, biti će....

 
Ako ima još 800 narudžbi za odraditi mnogi će izvisiti jer već par dana javljaju kupcima da robe nema...

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 22:56 (IH2010).
14 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Narucio sam slušalice iz se-marka jos 26.11 i naravno ne dolaze. Posalo im mail gdje je zapelo ne odgovaraju. Vise ih ni ne želim jer su poklon za rođendan a ocito nece stic na vrijeme. Stavio sam plačanje pouzečem i sad me zanima mogu li ja to otkazati ili jednostavno se napraviti lud?

Na potvrdi koju sam dobio piše da je dostava u roku 5 dana, što se naravno nije dogodilo.

4 godine
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
DISPLAY kaže...

Narucio sam slušalice iz se-marka jos 26.11 i naravno ne dolaze. Posalo im mail gdje je zapelo ne odgovaraju. Vise ih ni ne želim jer su poklon za rođendan a ocito nece stic na vrijeme. Stavio sam plačanje pouzečem i sad me zanima mogu li ja to otkazati ili jednostavno se napraviti lud?

Na potvrdi koju sam dobio piše da je dostava u roku 5 dana, što se naravno nije dogodilo.

 Jednostavno ne moraš preuzeti robu

16 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Imate na eKupi 10% na sav asortiman plus 10% ako plaćate Master ili Maestro karticom. Da se super stvari ubosti, npr zimske gume za auto su mi sada s tim popustima 100kn po komadu jeftinije nego sam ih do sada našao, monitor se da jeftino uzeti, svašta nešto, za neke stvari je ovo bolji popust nego za BF kada je bio.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
12 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Je li doslo kome jos sto sa megastore?

16 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Zasad samo njima prijave inspektoratu i policiji.

10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
60nine kaže...
shadowlapy kaže...

@60nine sorry nisam uopce vidio poruku. Postarina 7£, 3-6 radnih dana dostava shipa se iz UK, tako im pise na webu a ne sjecam se koliko je dugo trebalo da stigne. 

Sto se tice kvalitete zadovoljan sam i svaka se jos super drzi. Ne tiskaju oni vec je to sluzbeni merch tako da nisu sve majice iste.

nije frka :)

u međuvremenu sam već naručio neke stvari :D hvala svejedno... 

 

da, shiping me ispao 7,99€ - piše da je dostava kak si i rekao... skužio sam da je to stranica tipa Europosteri i slične koje vjerojatno prodaju isti službeni merch i ostale stvari...

 

@shadowlapy - da citiram sam sebe - naručio sa Zavvi-a 30.11.2020 - i dalje nula bodova od dostave, a narudžba na njihovoj stranici i dalje u "processing"... 

naravno, poslao sam im mail da pitam kaj se dešava - dobio klasičan odgovor da su bili prenatrpani narudžbama zbog BF-a...

 

mogu to razumjeti do neke granice, ali da se 16 dana nije ništa pomaklo - to baš i ne mogu... samo se nadati da će sve stići prije Božića jer su unutra neki pokloni...

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 11:38 (60nine).
6 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Zavvi ti ima godinama sporu dostavu i prije nego smo u EU jedina razlika što je tad bila besplatna a sad uzmu 6.99 gbp nažalost a i dalje je spora
5 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Meni nije, iako sam poslao 2 maila sa upitom kada ce se to poslati..

Nisu mi nista odgovorili, mislim barem da su poslali kakav mail ili telefonski me nazvali i ispricali se da nemaju na stanju sve sta sam narucio, ali ovako prejadno i neozbiljno.

Nisam nista ocekivao/trebao od narudzbe tako da mi nije ni bitno toliko

12 godina
odjavljen
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Daj, ne kupuješ valjda gume na eKupi?
10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
dejo74 kaže...
Zavvi ti ima godinama sporu dostavu i prije nego smo u EU jedina razlika što je tad bila besplatna a sad uzmu 6.99 gbp nažalost a i dalje je spora

 

eh, ne znam - ja sam za njih u biti prvi put čuo tu na forumu oko BF-a pa reko - idem probat jer je bilo zgodnih stvarčica na akciji, što za mene, što za poklone...

 

još je čovjek tu napisao da mu je došlo za 10ak dana, što mi je skroz ok... ali da se baš ništa nije pomaknulo već treći tjedan - to mi je malo bzvz...

9 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Evo i meni se danas javili iz Megastorea i otkazali narudžbu "zbog prevelike potražnje". No, nekako nisam ni očekivao kako će mi dostaviti 2.1 zvučnike za 14 kn :)..Stavio sam bio plaćanje pouzećem pa nisam realno ništa ni izgubio.

16 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Dex.pwn kaže...
Daj, ne kupuješ valjda gume na eKupi?

 U čemu je problem, 100kn po komadu jeftinije nego kod najjeftinijeg vulkanizera, došle danas, dot 4120, znači nove da novije praktički ne mogu biti.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
7 godina
protjeran
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Moj paket je GLS zagubio... sad pregovaram sa Mediamarktom, hocu li dobiti novi HDD po istoj cijeni.

Za sada su mi samo poslali bon on 10%, za kupnju iznad 200€, sto mi ne znaci nista u zivotu,

jer taj disk je ispod 200€ sad, dakle i da ga kupim, tih 10% mogu bacit.

 

Ako nista, trazit refund i ko ga jebe.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
9 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
sibica kaže...

Evo i meni se danas javili iz Megastorea i otkazali narudžbu "zbog prevelike potražnje". No, nekako nisam ni očekivao kako će mi dostaviti 2.1 zvučnike za 14 kn :)..Stavio sam bio plaćanje pouzećem pa nisam realno ništa ni izgubio.

 Kojeg datuma si napravio narudzbu?

6 godina
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
sibica kaže...

Evo i meni se danas javili iz Megastorea i otkazali narudžbu "zbog prevelike potražnje". No, nekako nisam ni očekivao kako će mi dostaviti 2.1 zvučnike za 14 kn :)..Stavio sam bio plaćanje pouzećem pa nisam realno ništa ni izgubio.

 kad si naručio?

13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Čitatelj kaže...

Moj paket je GLS zagubio... sad pregovaram sa Mediamarktom, hocu li dobiti novi HDD po istoj cijeni.

Za sada su mi samo poslali bon on 10%, za kupnju iznad 200€, sto mi ne znaci nista u zivotu,

jer taj disk je ispod 200€ sad, dakle i da ga kupim, tih 10% mogu bacit.

 

Ako nista, trazit refund i ko ga jebe.

Zar ne bi GLS u tom slučaju trebao platiti neki odštetu?

7 godina
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Da, onom tko salje paket - Mediamarktu.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
12 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

13. sam naručio mob sa ekupi, 15. su napisali da je poslano u dostavu, i na mom profilu stavili oznaku isporučeno. Rok dostave je od 15. do 17. no do danas nisam dobio nikakvu poruku od dostave, ni da su zaprimili ni ništa, da pišem ekupi ili čekam još danas? Da subar napislai kome su dali u dostavu, vjerojatno pošti 

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Dud kaže...

13. sam naručio mob sa ekupi, 15. su napisali da je poslano u dostavu, i na mom profilu stavili oznaku isporučeno. Rok dostave je od 15. do 17. no do danas nisam dobio nikakvu poruku od dostave, ni da su zaprimili ni ništa, da pišem ekupi ili čekam još danas? Da subar napislai kome su dali u dostavu, vjerojatno pošti 

 

eKupi ima i svoju dostavu. Inace s njima i isporukom nikad problema tako da bi ja jos pricekao danas.

13 godina
online
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Kakvu svoju dostavu, u zadnje vrijeme sve od njih mi dolazi HP-om.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

eKupi koristi Hrvatsku poštu za dostavu. Na profil stave isporučeno čim oni predaju na dostavu, tako da te to ne mora brinuti. A HP je em sporiji od konkurencije, em ima zbilja loše riješen tracking. Doći će, bez brige.

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
sosta kaže...

Kakvu svoju dostavu, u zadnje vrijeme sve od njih mi dolazi HP-om.

 

Nedavno narucio susilicu vesa i dosla je s njihovim kombijem.

10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
gamer34 kaže...
sosta kaže...

Kakvu svoju dostavu, u zadnje vrijeme sve od njih mi dolazi HP-om.

 

Nedavno narucio susilicu vesa i dosla je s njihovim kombijem.

Dođe njihova dostava ako uzmeš brzu dostavu ili dostavu u stan. Ako uzmeš klasičnu ide preko pošte. 

 

 

Danas došao mail sa Megastorea da je moja narudžba obrađena(poslano 27.11) i zahvaljuju na kupnji. Iznos odgovara onome koji je bio kad sam predala narudžbu(plaćanje pouzećem) i svi artikli su na računu tak da ću izgleda dobiti sve naručeno. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice