Black Friday 2020 Covid-19 special edition zaključana tema

poruka: 876
|
čitano: 150.495
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
ivanoile kaže...
assassin.st kaže...
McSimon kaže...

Zanimljivo, znaci oni ti platis i posaljes na njihovu adresu, i biras kad da ti posalju sve skupa u HR?
Koliku proviziju traze?

Imaju za svaki primljeni paket processing fee + trošak pakiranja koji su za pakete do 2kg cca 3eur, a za malo vece pakete raste cijena:
https://www.mailboxde.com/pricelist.html

 

 

 

 Samo da kazem iskustvo od danas sa GLS-om preko Mailboxa, kutija tenisica rasparana i tenisice nosene tj. isprobane na necijoj nozi 

 E, a da je dostavljač imao istu nogu kao ti, uopće ne bi došle :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
4 godine
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ne očekujem ništa posebno, barem ne u domaćim shopovima. Akcije kakve se mogu pronaći za vikend i veća sniženja robe pred otpis.

 

Ako uhvatim koju igru za Switch bi bio pogodak, možda pro-controler ili The Last of Us 2 za ps4...ali kao što napisah, očekujem da će me preskočiti.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2020 16:44 (Eric Prydz).
13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
MasterG kaže...

 Samo da kazem iskustvo od danas sa GLS-om preko Mailboxa, kutija tenisica rasparana i tenisice nosene tj. isprobane na necijoj nozi 

 wut the actual f***? 

 Preko Mailboxa imam 20-30 narudzbi godisnje, nikad problema i onda ovo. Kutija razderana i djelomicno ponovno zaljepljena, otvorim i skuzim da je jedna tenisica bila izvađena  Ne znam ni kako prituzbu napisat,a da se netko ne ispara od smjeha  

CyberDemonVZ kaže...

 E, a da je dostavljač imao istu nogu kao ti, uopće ne bi došle :)

Srecom bila bi dostavljacica onda (nisu za mene bile tenisice) 

 

 

 

Inace da nije totalan off-topic. Adidas.de ima blackfriday ponude ako se uclanite u njihov Creators Club, dobijete i 20ak % popusta, skinete njihov app i ostatak znate sami. (Preko mailboxde postu odradite). Zna se pronaci tenisica, hoodica i ostalih stvari za male pare.

Di2 & EPS FTW!
14 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
ivanoile kaže...
assassin.st kaže...
McSimon kaže...

Zanimljivo, znaci oni ti platis i posaljes na njihovu adresu, i biras kad da ti posalju sve skupa u HR?
Koliku proviziju traze?

...

 

  Samo da kazem iskustvo od danas sa GLS-om preko Mailboxa, kutija tenisica rasparana i tenisice nosene tj. isprobane na necijoj nozi 

 Prošli tjedan ista stvar kod mene. Paket od Mailboxa otvoren i ponovno zaljepljen običnom trakom. Kutija je bila Amazonova, dakle nije bila prepakirana kao do sad. Unutra je bio Boschov alat i nije ništa falilo na moju sreću, ali ono wtf!?

Edit: Da nije offtopic, je li ono Links imao prijašnjih godina veliki floop na BF? Lovim nove Logitech G pro x sluške od tamo pa bi bilo super uštediti koju kunu.

Steam: nuketown | PSN: berologic | Facebook: Bernard Šaško
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2020 17:55 (Bernard Huky Hux).
7 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Super su vam iskustva sa mailboxa vidim. Baš mi sa strane stoji otvorena njihova stranica. Mislio sam se sign-inati i pripremiti za prvu amazon narudžbu kad počne BF.
Sudeći po vašim iskustvima, morat ću se još malo raspitati. 

On topic: 

JBL Flip 5 bluetooth zvučnik - 629 kn 

Kolega ga koristio na poslu. Odlična stvarčica, bez problema može poslužiti i za manji party. Čak i uz dostavu (35 kn), jeftinije nego na aliexpressu.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
birra kaže...

Super su vam iskustva sa mailboxa vidim. Baš mi sa strane stoji otvorena njihova stranica. Mislio sam se sign-inati i pripremiti za prvu amazon narudžbu kad počne BF.
Sudeći po vašim iskustvima, morat ću se još malo raspitati. 

 Nije do Mailboxa, vec do GLS-a. Obratio sam se Mailboxu prvom i oni su rekli da je kutija bila zatvorena, a GLS mi je dao potvrdu da je "utvrdeno ostecenje pri isporuci", dakle da se idem zaliti, isao bi GLS-u.

Di2 & EPS FTW!
10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
ivanoile kaže...
birra kaže...

Super su vam iskustva sa mailboxa vidim. Baš mi sa strane stoji otvorena njihova stranica. Mislio sam se sign-inati i pripremiti za prvu amazon narudžbu kad počne BF.
Sudeći po vašim iskustvima, morat ću se još malo raspitati. 

 Nije do Mailboxa, vec do GLS-a. Obratio sam se Mailboxu prvom i oni su rekli da je kutija bila zatvorena, a GLS mi je dao potvrdu da je "utvrdeno ostecenje pri isporuci", dakle da se idem zaliti, isao bi GLS-u.

 Znaci i GLS je polako poceo HPovim stopama...

3 godine
protjeran
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ajd da krenemo s nekim konkretnim popustima 

Shooster ima dosta ok ponudu, Timberlandice već za 300njak kn

https://www.shooster.hr/hr/black/p9/

13 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Kakvi su popusti sta se tice igara? Cekam Tony Hawku da padne cijena, da li epic store daje popuste za BF?

4 godine
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Gledam danas ekupi stavio monitor lg gn850 na 4700 kuna bez trunke srama dok isti monitor se prodaje za 3k kuna na amazon.de.

Očito se spremaju trgovci za balck friday, al na hrvatski nacin... pa kad ga ssnize na 3300 bit ce ŠOK ,NEVJERICA NEĆETE VJEROVATI KAKVE SMO VAM CIJENE PRIREDILI ! 

5 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

jesu bili prosle godine 144 hz, freesync ,1080p, 24"monitori na nekoj akciji kod nas?i ako da, gdje ?

5 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Planiram gledati kako ce se naguravati. Opet od linksa (i ostale bratije s ovih prostora) ocekujem "super" ponude od 1-3 primjerka koje ce popratititi video snimkom. Ove godine bi mozda mogla seve doci u posjetu umjesto lile. Ili oglasa na njuskalu sa hgspot parkiralista netom kupljenog procesora, da ne bi bilo da sam nesto protiv linksa.. Ili... Navodim da nisam procitao sto je bilo koje godine, pa sam mozda promasio/zaboravio nesto.  Ma svi se sjecamo tog jada i bijede kod nas vec godinama. Naravno da nista ne ocekujem, jer nista nece niti biti, a vjerojatno opet necu nista niti kupiti. Niti za black, niti za cyber. Tek ove godine sumnjam u to, jer, ako u dobrim godinama nisu davali nesto, tek sada ocekujem jedno veliko nista.

8 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition
5 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
TheFuryCro kaže...

 Ma ici ce oni sa drugom ponudom za BF. Ovo je onako meh... Mada ono na dnu za 1650/1660 je vrh. Vec od 1099, a kada kliknes bude vec i za 1899

3 godine
neaktivan
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Bok svima.

Radim neki pc setup za gaming i školu već imam većinu spojeno ima mjesec dana ali kako sad dolazi black friday ako bude neki dobar popust kupio bi neku stolicu(do 600 kn sa popustom) pa ako imate neke akcije možete mi ostaviti neki link. Čitao sam prije nešto za amazon i ostale strane online trgovine,ali to nebi. Znači neku stolicu do 600 kn. Što mogu očekivat? I gdje da gledam. 

 

Ps. imali iko white shark legionare jeftinija mehanička tipkovnica od 350 kn. Ona mi je isto u planu za kupiti pa ako iko ima tu tipkovnicu da podjeli iskustva,za tu cijenu mislim da je dobra.

6 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
ma i prije joj je cijena 1660s u linksu 1899kn,nisu ljudi glupi ne prolazi im to tek tako
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2020 13:07 (dejo74).
4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
TheFuryCro kaže...

 Bogu hvala pa postoji nabava.net

 10-20% je njima "black friday" hahaha jebeni
 su mi uvijek sa tim svojim "popustima".

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2020 12:49 (bloodborne).
8 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Jel ima negdje neki Rayzen 5 ili 7 da je dobra ponuda nebitno dali kod nas ili u EU 

 

8 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

https://www.hotukdeals.com/tag/pc-parts

Tu si možete provjeravati dealove, u zadnje vrijeme su na akciji SS i procesori.

6 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ove godine pokušavam uhvatit neki TV konkretno za u sobu. Dijagonala 100-110-120, poželjno Android, do nekih 400€
Preporuke, što je najbolje za tu cijenu, koji model hvatat, gdje pratit?

Gdje inače kupujete tehniku, kod nas ili vani, amazon ili?

Hvala.

15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Bio je prije par dana u temi za hardware. Cini se da si ga fulo.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Evo prva Black Friday kupnja pala, u mall-a novi frižider, 300kn jeftiniji nego inače.

everyday i'm shuffling...
12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Luka123 kaže...

Evo prva Black Friday kupnja pala, u mall-a novi frižider, 300kn jeftiniji nego inače.

Uuuuuuu koja ušteda 

 

 

 

12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
ivbr97 kaže...

Ove godine pokušavam uhvatit neki TV konkretno za u sobu. Dijagonala 100-110-120, poželjno Android, do nekih 400€
Preporuke, što je najbolje za tu cijenu, koji model hvatat, gdje pratit?

Gdje inače kupujete tehniku, kod nas ili vani, amazon ili?

Hvala.

 Xiaomi Mi 4s...imas ga u mobisu. 2500kn.

13 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

jel mi se čini ili je BF ponuda ove godine za kurac?

hvatam ženi sušilcu ali ništa konkrento, nikakva ponuda, barem po onome što sam gledao.

 

ima tko kakve dobre ponude bijele tehnike?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
7 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ima li na amazon.de nekih dobrih popusta

12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
fila2208 kaže...

jel mi se čini ili je BF ponuda ove godine za kurac?

hvatam ženi sušilcu ali ništa konkrento, nikakva ponuda, barem po onome što sam gledao.

 

ima tko kakve dobre ponude bijele tehnike?

 Pa BF je tek 27.11, strpi se malo, bit ce.

13 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Ova tema svake godine sve više gubi smisao. Prvih 1-2 godine se lijepilo popuste i diskutiralo o popustima / onome što kanite kupiti. Sad se (i lani) svelo na molbe da ti netko drugi traži popuste i kukanje kako popusti nisu dobri. Kod nas su pravi BF popusti na kapaljku, svake godine, bez iznimke, ali uz uključena sranja poput famoznog TehnoMarketa prije 3 godine ili Linksa lani. Strane trgovine su bolje po tom pitanju, pogotovo Amazon, Alza i sl.

 

Da ne bude da i ja samo serem, čekajte doslovno tjedan kad je crni petak (BF week) i tjedan nakon (cyber week) za popuste, danas zabilježite cijene stvari koje kanite kupiti i pratite cijene malo dulje. I ne gledaš njihove prekrižene cijene nego gledaš nabava.net. Za amazon imaš camelcamelcamel i keepa. Za slanje s de amazona imaš mailbox.de. Ne sekirajte se ako propustite kupiti nešto u tipa elipsu ili mallu koji imaju cijeli mjesec sniženja, imali su i lani i onda su opet jednaka sniženja dali na BF.

 

Zadnjih godina pozitivci su bili
- Auto Krešo (pozitivna iskustva, brzi, dobri popusti)

- Sancta Domenica (dobri popusti)
- HgSpot (jeftine plejke, više od 0.5 komada)

- Futura (lani 30ak posto na popularne komponente)
- Zara/Mango (50 posto popusta na odjeću)
Negativci su bili (ne znači da ih izbjegavaš ako nešto uspiješ uhvatiti, nego da pripaziš):

- TehnoMarket (cirkus)

- Links (kilometarski redovi s jako malo inventara, BF radi reklame)
- Mall (digli cijene prije BF-a i onda kao spustili)

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
sLim95 kaže...
fila2208 kaže...

jel mi se čini ili je BF ponuda ove godine za kurac?

hvatam ženi sušilcu ali ništa konkrento, nikakva ponuda, barem po onome što sam gledao.

 

ima tko kakve dobre ponude bijele tehnike?

 Pa BF je tek 27.11, strpi se malo, bit ce.

 Znam, ali prošle god do 20tog uhvatio 5-6 aparata za kuhinju, tv, neke komponente...znali su prije bit kao BF weekendi itd.

Nadajmo se kako mjesec ide kraju da će bit korisnoga. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Arto kaže...

Ova tema svake godine sve više gubi smisao. Prvih 1-2 godine se lijepilo popuste i diskutiralo o popustima / onome što kanite kupiti. Sad se (i lani) svelo na molbe da ti netko drugi traži popuste i kukanje kako popusti nisu dobri. Kod nas su pravi BF popusti na kapaljku, svake godine, bez iznimke, ali uz uključena sranja poput famoznog TehnoMarketa prije 3 godine ili Linksa lani. Strane trgovine su bolje po tom pitanju, pogotovo Amazon, Alza i sl.

 

Da ne bude da i ja samo serem, čekajte doslovno tjedan kad je crni petak (BF week) i tjedan nakon (cyber week) za popuste, danas zabilježite cijene stvari koje kanite kupiti i pratite cijene malo dulje. I ne gledaš njihove prekrižene cijene nego gledaš nabava.net. Za amazon imaš camelcamelcamel i keepa. Za slanje s de amazona imaš mailbox.de. Ne sekirajte se ako propustite kupiti nešto u tipa elipsu ili mallu koji imaju cijeli mjesec sniženja, imali su i lani i onda su opet jednaka sniženja dali na BF.

 

Zadnjih godina pozitivci su bili
- Auto Krešo (pozitivna iskustva, brzi, dobri popusti)

- Sancta Domenica (dobri popusti)
- HgSpot (jeftine plejke, više od 0.5 komada)

- Futura (lani 30ak posto na popularne komponente)
- Zara/Mango (50 posto popusta na odjeću)
Negativci su bili (ne znači da ih izbjegavaš ako nešto uspiješ uhvatiti, nego da pripaziš):

- TehnoMarket (cirkus)

- Links (kilometarski redovi s jako malo inventara, BF radi reklame)
- Mall (digli cijene prije BF-a i onda kao spustili)

 Ja mislim da su svi svjesni da nitko za njih nece traziti neki odredeni proizvod, eventualno
 zakeljiti link ako slucajno nalete na taj isti ( trazeni proizvod ). opet random bacat
 linkove meni osobno nema smisla  jer ljudima treba sve od IT-a do bijele tehnike.
 ja recimo kupujem stol za pc imam link u bookmarksima i 2-3x tjedno bacim pogled.
 al ne ocekujem da mi netko ovdje random zakelji link "decki evo jeben radni stol na popustu."
 a meni mozda dimenzijama ne pase, ista stvar je i sa bijelom tehnikom i da ne pricamo o ostalom.
 100 ljudi, 200 želja. ;)

 a najbolji black friday svake godine odnosno barem u vecini slucajeva je nabava.net
 kao sto si ju spomenuo, pratit ducane ne toliko koliko samu nabavu. barem za domaci bf.

 za mall.hr se slazem npr. prosle godine su prodavali neke rame ne sjecam se tocno koje
 sjecam se samo da je kod njih bila prekrizena cijena od 800kn snizeni na 440kn.
 dok je po nabavi ta cijena od 400-440kn bila redovna cijena BEZ popusta.
 tako da, da mall.hr je kao i links napuhan glupostima. ali dok je tu nabava.net
 ima spasa za svaciji novcanik.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2020 10:00 (bloodborne).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice