Black friday 2019

poruka: 1.141
|
čitano: 201.433
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Black friday 2019
G502 kaže...

Ja sam na isti nacin narucio slusalice i stigle jutros

 da li si mislio na HG Spot, kojom sluzbom su ti dosle? I da li si primio neki mail/sms ili nešto?

everyday i'm shuffling...
13 godina
offline
Re: Black friday 2019
VladimirLem kaže...

Cyber Monday danas u Linksa je bio čisto solidan, stvarno je bilo dobrih popusta iako samo po par komada. Ako netko ima prijedlog neke dobre hrane za psa na akciji neka linka.

 Ja ti naručujem sa stranice Best4Pet besplatna dostava i dođe kroz dan, dva. 

9 godina
online
Black friday 2019

 na mall.hr je xbox joystick 280 kn, zajedno sa usb za win 10 bežično. više puta sam razmišljao uletiti u taj joystick al nikad nisam, a ovo mi se čini kao stvarno dobra ponuda, jel je tako?

13 godina
online
Re: Black friday 2019

Odlična cijena, ja sam kupio prije mjesec dana za oko 370 (inače cijena). Samo seruckaju s ovim popustom od 50%.

10 godina
offline
Re: Black friday 2019
Cansee kaže...

 na mall.hr je xbox joystick 280 kn, zajedno sa usb za win 10 bežično. više puta sam razmišljao uletiti u taj joystick al nikad nisam, a ovo mi se čini kao stvarno dobra ponuda, jel je tako?

 odlicna, ja ga kupio pocetkom godine za 320

5 godina
neaktivan
offline
Re: Black friday 2019
Luka123 kaže...
G502 kaže...

Ja sam na isti nacin narucio slusalice i stigle jutros

 da li si mislio na HG Spot, kojom sluzbom su ti dosle? I da li si primio neki mail/sms ili nešto?

 Da kod njih sam uzeo isto u pol 2 mail je doso jedino od GLS-a kad su preuzeli

16 godina
offline
Black friday 2019

Da li je netko narucivao sa Geekbuying?

Da li stvarno imaju skladiste u EU?

 

Dobre ponude su trenutno - KLIK

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
12 godina
offline
Re: Black friday 2019
G502 kaže...
Luka123 kaže...
G502 kaže...

Ja sam na isti nacin narucio slusalice i stigle jutros

 da li si mislio na HG Spot, kojom sluzbom su ti dosle? I da li si primio neki mail/sms ili nešto?

 Da kod njih sam uzeo isto u pol 2 mail je doso jedino od GLS-a kad su preuzeli

 Danas dobio poziv od HG-Spot-a, nemaju na lageru PS4 od 500GB, da će mi poslati verziju od 1TB sa 3 igre, ako je uredu ja ono je uredu je. Poklopim nisam mogo vjerovati.
Za sat vremena stize mail od GLS-a stize paket sutra ujutro između bla bla po cijeni 999,00kn

everyday i'm shuffling...
12 godina
offline
Black friday 2019

Ja uzeo u Jysku onu zelenu crnu gaming stolicu za 850kn, bio izbor između te i neke u hangara za 1000kn pa se odluičio na ovu i nisam nimalo požalio.

12 godina
offline
Re: Black friday 2019
Luka123 kaže...
G502 kaže...
Luka123 kaže...
G502 kaže...

Ja sam na isti nacin narucio slusalice i stigle jutros

 da li si mislio na HG Spot, kojom sluzbom su ti dosle? I da li si primio neki mail/sms ili nešto?

 Da kod njih sam uzeo isto u pol 2 mail je doso jedino od GLS-a kad su preuzeli

 Danas dobio poziv od HG-Spot-a, nemaju na lageru PS4 od 500GB, da će mi poslati verziju od 1TB sa 3 igre, ako je uredu ja ono je uredu je. Poklopim nisam mogo vjerovati.
Za sat vremena stize mail od GLS-a stize paket sutra ujutro između bla bla po cijeni 999,00kn

Ti si pobjednik ove "black friday" manifestacije!
btw svaka cast HG Spotu.

14 godina
offline
Black friday 2019

e to je pošteno...

 

prodaja nije samo "marketing" nego i planiranje nabave, vođenje skladišta, otpremanje...

 

svaka čast HG Spotu, nisu mi omiljena trgovina, ali ak zajebeš u planiranju, izvoli pregrist govno i daj čovjeku i bolje ako nemaš reklamirano....

 

Luka, još samo javi koje igre si dobio

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Black friday 2019

Ako gledaju svaka čast hg-spot zahvaljujem se puno. Ispali ste najbolji IT dućan ove god. za Black Friday. Pošteni i iskreni prema kupcu, uopće mi nije žao što sam čekao paket 2,3 dana više razumijem gužve i koliko ste sigurno narudžbama bili zauzeti.

A za ostatak ekipe evo i fotke da vam oči namažem malo još (šala), igre su rachet&clank, uncharted 4, te the the last of us remastered:

Cijena je bila 999,00 kn

 

everyday i'm shuffling...
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2019 12:05 (Luka123).
8 godina
offline
Black friday 2019

Prejebeno. Svaka  čast HG Spotu. Uživaj u plejki ;)

13 godina
offline
Re: Black friday 2019
Ima di dobar gaming miš na akciji, svi linkovi iz teme su vec istekli
9 godina
offline
Re: Black friday 2019
Evo meni stigao Tv QE55Q60R iz Svijeta medija, stigla mi je poruka na viber i na mail, a dostavljac me je nazvao i pomogao unijeti tv u kuću.
Citao sam da jedan kolega nije dobio nikakvu obavijest. Meni sve ok proslo.

Sad vezano za tv... Nemam HD Signal 😟 Neznam zašto na 43 kanalu mi pise nema signala, tv podržava hevc ali očito nemam sreće. Probat ću ažurirati tv pa javim.
4 godine
protjeran
offline
Re: Black friday 2019
Volume kaže...
Ima di dobar gaming miš na akciji, svi linkovi iz teme su vec istekli

 

12 godina
offline
Re: Black friday 2019
Volume kaže...
Ima di dobar gaming miš na akciji, svi linkovi iz teme su vec istekli

 Gotov Black friday i Cyber monday.

Sad ostaju normalne akcije :D

 

Tražiš žični ili bežićni? Do koliko love?

 

S ovim ne možeš fulati:

https://www.amazon.de/dp/B07SF1RCYF

Kasnije nabaviš i podlogu koja ga puni i više nikad ne moraš kupovati baterije za njega.

 

P.S. al nije na akciji 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
5 godina
neaktivan
offline
Black friday 2019

Ja sam lijepo danas od ekupi ,na dan kad je trebao biti dostavljen laptop , dobio mail da ga ipak nemaju na skladistu i ponudili 3 laptopa u zamjenu koji su ispod nivoa specifikacija narucenog...sto reci:/  sad kad su prosle sve bf i cyberm akcije 

12 godina
offline
Re: Black friday 2019
bloodborne kaže...
Volume kaže...
Ima di dobar gaming miš na akciji, svi linkovi iz teme su vec istekli

 

 Definitivni best buy - G203

15 godina
offline
Re: Black friday 2019

Evo meni stigao Tv QE55Q60R iz Svijeta medija, stigla mi je poruka na viber i na mail, a dostavljac me je nazvao i pomogao unijeti tv u kuću.
Citao sam da jedan kolega nije dobio nikakvu obavijest. Meni sve ok proslo.

Sad vezano za tv... Nemam HD Signal 😟 Neznam zašto na 43 kanalu mi pise nema signala, tv podržava hevc ali očito nemam sreće. Probat ću ažurirati tv pa javim.

 

 

 

Prebaci zemlju na Češku. Ni meni nije LG davao sliku na novim kanalima. No kad sam prebacio zemlju na Češku radi bez problema.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2019 19:56 (Alfredo nr.2).
9 godina
offline
Re: Black friday 2019
Prebacio na Cesku i sve isto :(
13 godina
offline
Re: Black friday 2019

Probaj prebaciti na Njemačku i Austriju. Kakvu antenu koristiš?

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2019 21:37 (Marko :D).
9 godina
offline
Re: Black friday 2019
Imam sobnu antenu i obicno signal mi je oko 90 posto. No hd ne hvatam nema uopce signala. Njemacka ne pise. Probao sam slovenija, slovacka, ceska i nema promjena
12 godina
offline
Re: Black friday 2019
Meni je proradilo kada sam dodao sobno pojačalo. Zaključak: za HD kanale treba jači signal. SD kanali su mi imali kvalitetu signala 100% i prije pojačala.
15 godina
offline
Re: Black friday 2019
Alfredo nr.2 kaže...

Evo meni stigao Tv QE55Q60R iz Svijeta medija, stigla mi je poruka na viber i na mail, a dostavljac me je nazvao i pomogao unijeti tv u kuću.
Citao sam da jedan kolega nije dobio nikakvu obavijest. Meni sve ok proslo.

Sad vezano za tv... Nemam HD Signal 😟 Neznam zašto na 43 kanalu mi pise nema signala, tv podržava hevc ali očito nemam sreće. Probat ću ažurirati tv pa javim.

 

 

 

Prebaci zemlju na Češku. Ni meni nije LG davao sliku na novim kanalima. No kad sam prebacio zemlju na Češku radi bez problema.

 I meni je stigla iz svijeta medija,sinoc postavio riblju kost..HD signal na 100 posto i sve uredno radi..

7 godina
protjeran
offline
Black friday 2019

Navalite, akcija u Mediamarktu.

5 godina
offline
Re: Black friday 2019
Čitatelj kaže...

Navalite, akcija u Mediamarktu.

 Ovi su barem iskreni....

6 godina
offline
Re: Black friday 2019
Cri.Lu99 kaže...

Ako ko zna možda. Išao sam dovršit narudžbu na mall.hr i trebalo me odvesti na plaćanje jer sam mislio sa karticom na par rata, ali onda se otvorio taj prozor i piše "invalid request", a na mail mi je došlo da mi zahvaljuju na predanoj narudžbi. Poslao sam im mail, ali ne odgovaraju cijeli dan.

 Update. Čua sam se s njima. Uglavnom, ne prolazi im plaćanje na rate kada se upiše promo kod. Znači jedino je moguće plaćanje pri preuzimanju, a za plaćanje jednokratno karticom nisu sigurni hoće li proći 

4 godine
protjeran
offline
Re: Black friday 2019
Čitatelj kaže...

Navalite, akcija u Mediamarktu.

 Podsjetilo me na jednu akciju od prije par mjeseci zao mi je sto vise nemam sliku.

 Di je majica od hilfigera bila snizena sa 450,60kn na 450,00kn to sam im cak i na zid na fejsu zaljepio.

 Sramota.

5 godina
offline
Re: Black friday 2019
bloodborne kaže...
Čitatelj kaže...

Navalite, akcija u Mediamarktu.

 Podsjetilo me na jednu akciju od prije par mjeseci zao mi je sto vise nemam sliku.

 Di je majica od hilfigera bila snizena sa 450,60kn na 450,00kn to sam im cak i na zid na fejsu zaljepio.

 Sramota.

 Bolje nego crnogorski popust. Jedna lezaljka 2 EUR a 2 su 5 EUR ;)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice