15.rođendan-što da pripremim? zaključana tema

poruka: 46
|
čitano: 29.449
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
15.rođendan-što da pripremim?

Ovako.....sutra slavim 15.rođendan i neznam što da napravim za njega.....doći će mi oko 15.prijatelja koji su oko mog godišta(+/- 2-3 godine)i neznam što da radimo....kaj,da se igramo s loptom :/ ?

real master for every game
13 godina
offline
15.rođendan-što da pripremim?

Igrajte poker na skidanje {#}

BF:BC2 ingame: Sapko ///// Steam: Sapko ///// Xf: shapina
15 godina
neaktivan
offline
15.rođendan-što da pripremim?

Ovisi o financijama, možete na pizzu ili u kinu, pa poslije malo popiti u parku i to je to, svima bude dobro.

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
14 godina
offline
15.rođendan-što da pripremim?

Samo pobrini da bude cuge, ideje će same sjedati....

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
13 godina
neaktivan
offline
15.rođendan-što da pripremim?

Odite van pit.

15 godina
neaktivan
offline
15.rođendan-što da pripremim?

Gitara,roštilj,piva (u umjerenim količinama )...

13 godina
neaktivan
offline
15.rođendan-što da pripremim?

trenutno imam problema s financijama.....mislio sam na nešto iz "kučne radinosti".....neki film skinut pa pogledat ili tak nešt....

real master for every game
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2011 14:18 (master4games).
14 godina
protjeran
offline
15.rođendan-što da pripremim?

Nouuuu,slavite veceras pocnite u 8 nek zavrsi negdje u 3 sata a u 12 slavite pravo proslavu...neka bude cuge,neka bude cura i kad se malo napijete povatajte se :)

13 godina
neaktivan
offline
15.rođendan-što da pripremim?

Pa valjda češ skupiti nešto para za rođendan. Ako skupiš 200-300kn to ti je dosta za počastiti frendove.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2011 14:21 (Jabulani).
13 godina
protjeran
offline
15.rođendan-što da pripremim?

Nek bude torte, balona možda koja runda šaha i ako budeš dobar roditelji ti možda gazirana pića daju, al samo po čašu {#}

Skype: antonio.andelic96
13 godina
offline
Re: 15.rođendan-što da pripremim?
thuglife kaže...

Ovisi o financijama, možete na pizzu ili u kinu, pa poslije malo popiti u parku i to je to, svima bude dobro.

 

što će u Kini raditi?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
15.rođendan-što da pripremim?

budite na bug forumu... :)

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | bfbc2: rebels1e
15 godina
neaktivan
offline
Re: 15.rođendan-što da pripremim?
master4games kaže...

trenutno imam problema s financijama.....mislio sam na nešto iz "kučne radinosti".....neki film skinut pa pogledat ili tak nešt....

Ako vas je 15 podijelite financije,skupo je da ti jedan častiš njih 15 cijelu večer.

14 godina
neaktivan
offline
15.rođendan-što da pripremim?

kazes da ti ne kupuju poklone nego da ti svako donese npr 20-30-50kn i odete van proslavit ... i poslije svako svojoj kuci...

 

ili igrajte sah...

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | bfbc2: rebels1e
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2011 14:27 (rebelsy).
14 godina
neaktivan
offline
15.rođendan-što da pripremim?

isto šta si radio i za 14-ti rođendan

Na sreću nitko nije preživio (c) Saša Kopljar@@@@@@@@ http://www.youtube.com/user/0rdreSacre?feature=mhum
14 godina
odjavljen
offline
15.rođendan-što da pripremim?

Ne mogu vjerovat da to moraš pitat na forumu... {#}

15 godina
neaktivan
offline
15.rođendan-što da pripremim?

Financije problem?

15 ljudi, neka svatko donese koliko može ( 30-50 kn ), i ti ubodeš 200-300 i eto vas.

Samo umjereno s alkoholom, u toj dobi se često zna pretjerati na zabavama.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
offline
15.rođendan-što da pripremim?

do kad mozes uopce slaviti? starci ce biti doma? gle, malo ti je previse 15 ljudi....ja sam slavio isto tako, bilo nas je 8, malo komp malo wii onda jelo, vani zujimo i prodje vrijeme brzo...nije sve u cugi{#}

Gamers Don't Die, They Respawn. xD
13 godina
offline
15.rođendan-što da pripremim?

Igrajte ruski rulet!!!

Ajmoooooooo!!!!!!!!!!
14 godina
protjeran
offline
Re: 15.rođendan-što da pripremim?
sako9800 kaže...

Igrajte ruski rulet!!!

Kad bi se to kako moglo okrenuti da bude nesto perverzno :D

13 godina
protjeran
offline
Re: 15.rođendan-što da pripremim?
sako9800 kaže...

Igrajte ruski rulet!!!

bez metaka :D

Skype: antonio.andelic96
13 godina
protjeran
offline
Re: 15.rođendan-što da pripremim?
FiCoO kaže...

do kad mozes uopce slaviti? starci ce biti doma? gle, malo ti je previse 15 ljudi....ja sam slavio isto tako, bilo nas je 8, malo komp malo wii onda jelo, vani zujimo i prodje vrijeme brzo...nije sve u cugi{#}

Nešto je i u drogi {#}

Skype: antonio.andelic96
13 godina
protjeran
offline
15.rođendan-što da pripremim?

Pokupi pare i istiraj ih van...

Šalim se, malo roštilja, malo torte, malo (ali malo) cuge, malo muzike i to je to, nemas sto filozofirati.

Eee...kuda ovaj svijet ide...di su vremena kad je sex bio siguran, a utrke opasne?
13 godina
protjeran
offline
15.rođendan-što da pripremim?

Prvo odite negdje van nabaciti neki roštilj "malo" cugnut i pojesti onda se prebacite kod tebe u stan navite mjuzu u jednoj sobi,a u drugoj stavite neki film,a u nekoj trecoj hmh xD.Uglavnom pobrini se da svi imaju nesto za radit :))) Ali tebi su problem financije pa sad neznam kako ces ovo izvesti bas :((

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2011 15:20 (Fenrzy).
14 godina
neaktivan
offline
Re: 15.rođendan-što da pripremim?
Ovisi kakva je ekipa,što vole raditi...Najbolje bi bilo da ti svatko dofura do 50 Kn,ti daš malo više(oko 200-300),odete van,okreneš koju rundu i dobro se zabavite.

Druga solucija je da doba organiziraš roštilj ako imaš prostor.

Ali kažem ti,ako stvarno nisi u mogućnosti organizirati nešto ekstra,odi na prvu soluciju.Tako je moj dobar prijatelj napravio kada je slavio 18.rođendan;prvo smo otišli na piće a poslije u pivnicu na večeru i pivo.Nije nas bilo 15,ali oko desetak je.S tim nemreš fulat.
alrighty then
14 godina
neaktivan
offline
15.rođendan-što da pripremim?

Pozoveš 15ak cura i imaš 15ak pica{#}

:)
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2011 15:52 (alexspalato).
14 godina
protjeran
offline
15.rođendan-što da pripremim?

Osim familije, meni nitko drugi na rodjendan nije ni dosao (pic related).

 

P.S.

 

Ne znam zasto si takvo nesto izabrao, zar nije bolje odvuci 3 prijatelja na malo kulturnije mjesto i pojesti nesto vilicom i nozem? Ili mozda neku zenu, ne znam kako to danas ide.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
14 godina
odjavljen
offline
Re: 15.rođendan-što da pripremim?
Mentalist kaže...

Osim familije, meni nitko drugi na rodjendan nije ni dosao (pic related).

 

P.S.

 

Ne znam zasto si takvo nesto izabrao, zar nije bolje odvuci 3 prijatelja na malo kulturnije mjesto i pojesti nesto vilicom i nozem? Ili mozda neku zenu, ne znam kako to danas ide.

Slažem se, ali možda je malo premlad, ja sam svake godine pozivao sve manje ljudi (prvi razred osnove - 25, prva godina faksa - 0 )

14 godina
protjeran
offline
15.rođendan-što da pripremim?

Pa odvedeš ih fino u Kino da pogledate neku komediju,eventualno skineš sa neta neki film ako će gledati,možeš ih odvesti u lokalnu pizzeriju na čevape,pizzu i ostalo.A ako nemaš para za ništa navedeno onda fino doma organiziraj,malo grickalica,nekih homemade sendviča(krastavci,čajna i majoneza jum) i fino igre na kompu u dvoje FIFA,PES,NBA Live,NBA 2k11 itd..itd.. Nakon što se izdovoljite odite malo do kvarta prošetat malo se zezat još i natrag doma kod tebe na tortu i onda neki film i to je to.

Kralju Dmitre Zvonimire, u tamnici tvoji su vojnici!
14 godina
protjeran
offline
Re: 15.rođendan-što da pripremim?
Mentalist kaže...

Osim familije, meni nitko drugi na rodjendan nije ni dosao (pic related).

 

P.S.

 

Ne znam zasto si takvo nesto izabrao, zar nije bolje odvuci 3 prijatelja na malo kulturnije mjesto i pojesti nesto vilicom i nozem? Ili mozda neku zenu, ne znam kako to danas ide.

Pa ti možeš jedino i dovuć tri prijatelja kad više ni nemaš.Socializiraj se ili crkni ;)

Kralju Dmitre Zvonimire, u tamnici tvoji su vojnici!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice