Sugestija za podforum exspress procjene

poruka: 1
|
čitano: 6.676
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Sugestija za podforum exspress procjene

Pozdrav, prije cca 3 tjedna sam kupio polovno računalo. Uzeo sam i7 3770k 16 gb ram ddr3 i sve ostalo osim harda i graficke za 2100 kn plus dostava 50 kuna. Sa kupnjom sam prezadovoljan dosad, no do te konfiguracije sam sasvim slučajno došao. Malo je falilo da kupim 2600k i neke jos komponente za 2600 kuna. Jedan forumaš je uzeo malo slobodnog vremena i stvarno mi pomogao da kupim ovu konfiguraciju, te da prođem jeftino. Prije toga sam stavljao u podforum procjene jer stvarno nisam znao što vrijedi koliko. Stoga za nas neupućene baš u cijenu i vrijednosti i komponenata predlažem otvaranje podforuma -ekspress procjene- gdje bi kolege forumaši ekspresno dobili prijedlog , sugestiju i naravno okvirnu vrijednost komponente ili što već kupuju , pošto se nekad radi stvarno o kratkom vremenskom periodu u kojem je moguće kupiti komponentu. Primjer radim , neki kolega koji se ne kuži u vrijednost, tj povoljnu cijenu komponente preda linka oglas sa recimo njuškala u taj podforum i u kratkom roku mu netko odgovori da super ponuda,sjeti se provjeriti ovo i ovo itd. Naravno ovo je samo prijedlog, nešto slično postoji, ali obvezuje pokretanje nove teme. Druge 2 teme povoljnje kupnje i povolnje kupnje PiO postoje isto no nisu baš nešto stalno aktualne. Ovo je samo prijedlog. Hvala na pročitanome tekstu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice