Najljepše računalo na facu

poruka: 4
|
čitano: 2.993
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Najljepše računalo na facu

evo jedna grupa koju smo osnovali ja i moj frend odabir najljepešeg računala na facebooku odn u to grupi, bodovi se skupljaju putem "lajkova" odn kolko se ljudima sviđa tvoja fotgrafija to si bliže pobjedi,,nagrade nema (nažalost tražimo sponzora xD) al da vidite i sami kakav je vaš kompjuter jel bolji ljepši od drugih xD. p.s stavljaju se slike od komplet računala može se staviti samo neki djelovi npr. ekran kučište,miš, može se i staviti kako izgleda vaš deskopt i kakve su performanse vašeg komp,, dosta interesantno barem meni xD evo to je link:http://www.facebook.com/group.php?gid=104807146228110&ref=ts    pa ko ima face neka se slobodno pridruži i stavi neke slikice zovite frendove da se i oni ukušaju u tome evo može me dodati i na facu za frenda ime mi je Dario Darac Martinčević tako da uživajte xD 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najljepše računalo na facu
Ajd super, bar tema ne počinje sa 'Svi mi koji...' :D
Šalim se, eto i Facebook napokon dobio kutak za geekove :D
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
14 godina
offline
RE: Najljepše računalo na facu
Šef kaže...
Ajd super, bar tema ne počinje sa 'Svi mi koji...' :D
Šalim se, eto i Facebook napokon dobio kutak za geekove :D

hehhe pa da xD mislim ja na nas comp fanove xD

15 godina
neaktivan
offline
Najljepše računalo na facu

Gotovo je.

Sada kada je to dospjelo na fejs računala više službeno nisu sredstvo za rad nego komad namještaja koji mora biti savršeno dizajnerski.

Šalim se. Sretno.

btw. čemu tema u softwareu?

Davorka Ručević - Kasandra... forever :)
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice