Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 2.775
|
čitano: 873.164
|
moderatori: Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
7 godina
Re: Kodi Addonsi

mislim da me nisi razumia, ne želim download, želim lokalnu pretragu titlova na računalu.. s tom opcijom recimo u Elementumu nemam problema, prikazuje mi datoteke koje sam dodao u librirary u Kodiu

9 godina

Nemam iskustva sa tim ali da mi treba, ako drugačije ne ide, pokušao bi staviti subtitlove u folder 'My files' (path je na dnu prozora).

7 godina

palo mi je to napamet, ali ne znam kako tome uopće pristupiti

9 godina

Ako imaš box vjerojatno imaš neki file explorer pa možeš sa njim npr. kopirati sa sticka u taj folder. Možeš i preko mreže direktno sa pc-a na android - pogledaj kako na forumu ili netu.

7 godina

ne razumin o čemu pričaš, navea sam da koristim računalo, nemam ni box niti gledam priko andorida.. šta bi točno treba napisati u windows file explorer ili chrome pretraživač da pristupim lokaciji, jer ako samo prepišem ovu iz kodija, to nije to

9 godina
19 mjeseci
Kodi Addonsi

Instalirajte PVR Stalker klijent in Kodi repo-a. Podesite portal kao na slikama i imate 12000 kanala. Ex-Yu kanali pocinu od broja 1264

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2020 6:34 (Zivcho).
Moj PC  
3 0 hvala 1
7 godina
Loša je slika, pa je Server address izgleda nepotpuna...
Hajde napiši slovima... :-)
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2020 14:07 (Darko150).
19 mjeseci

Iskopiraj ovaj folder u kodi folder 'userdata, addon_data'

https://drive.google.com/drive/folders/1X21BqFhifezGhUrDRAvpU4_EivkCRnim?usp=sharing

tu je sve ukucano

Na General tab-u podesi active portal, i stavi broj portala u kojem su podaci.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2020 21:42 (Zivcho).
7 godina
Kodi Addonsi

jel postoji max tv addon? znam da je prije bilo, ali sad nemogu pronać.. ova max tv aplikacija je očajna za pc, čupa previše resursa, pa bi volia vidit kako je priko kodia

0 0 hvala 0
5 godina
Kodi Addonsi

Ima li netko problema s real-debridom.Korstim seren i crew ,nađe mi torente i onda vrti više torenata ali ne otvara, kaže nema faila.

0 0 hvala 0
19 mjeseci
Kodi Addonsi

Jos jedan PVR-Stalker portal sa 4000 kanala. Probajte!

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
hajduk1962 kaže...

Ima li netko problema s real-debridom.Korstim seren i crew ,nađe mi torente i onda vrti više torenata ali ne otvara, kaže nema faila.

Trenutno imaju problema: realdebrid

11 godina

Sta ce nam dat koji dan gratis ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
9 godina

a full week will be added

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice