Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.716.361
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
10 godina
offline
Kodi Addonsi

Kako god okreneš ispada da je Kodijev stalker najlošiji izbor. Ako tamo radi radit će svugdje, ali ako tamo ne radi, dobre su šanse da u drugoj aplikaciji hoće.

 
2 0 hvala 0
12 godina
online
Kodi Addonsi

Bok

Ima li koji addon da prenosi Viasat kanale, (Explore, History...)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi

pogledaj Zivchin zadnji post

3 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
Nije on blokiran samo ukucaj pravi server i mac adresu odmah sve proradi
5 godina
offline
Kodi Addonsi
Moj PC  
2 0 hvala 6
15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Generalno na android TV-u najzadovoljniji sam sa ott navigatorom.
Kodi me i tu zeza kao i na boxu.
Jedino kod ott-a nikako ne mogu podesiti epg. Podesim jedan program ne paše drugi...
Ako netko zna rješenje može napisati na PM.
Zanima me ima koji dobar, a free program za LG webos za istu namjenu?
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Zivcho kaže...

 .

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2020 17:16 (JohnnyBlaze).
8 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Na Raspberry Pi 4 s 4 GB imam instaliran LibreELEC i Raspberry Pi OS (nasljednik Raspbiana). Veza je žičana, optička. Za filmove i serije koristim kombinaciju Seren (Exodus Redux u pričuvi) - Real Debrid i vrlo sam zadovoljan.

U instaliranom Kodiju imam instalirane PVR IPTV Simple Client (plaćena lista - 10 kuna mjesečno), Stalker Client i BlueThunder Client - dakle instaliran je i Blue Thunder build (jedan od Balkan Green).
U Stalker i navedeni fork Stalkera ukucavam URL i pripadajuće MAC adrese. Problem je što veoma kratko traju, kao i besplatne m3u liste. Primijetio sam da znadu i emitirati po sistemu pola sata da, pola sata ne. Ali dobro dođe, posebice kada naletiš na MAC koji malo dulje potraje, radi vrlo kvalitetnog EPG-a npr. kod Mytv.fun

Zato sam se i odlučio na trošak od 120 kn godišnje - lista nema EPG za područje EX-YU, sportski kanali su pomalo zbrčkani, izmjenjuju se hrvatske i srpske Arene na istom kanalu, a tako i SK. Prilikom prijenosa utakmice ponovi se u jednostrukoj petlji 10-tak sekundi pa se nastavi s prijenosom (to se dešava i kod listi od 10 Eura mjesečno). Kod utakmice sa Švedskom mislim da se je Nova TV potrudila ometati ovakav način gledanja ali sam to riješio gledajući preko BIH Nova TV :-) Inače uvijek imaju signal i HD kanale.

Što me muči? Želio bih nekako ubaciti EPG xml za kupljenu m3u listu. Vjerojatno bih je morao izraditi i odabrati lokalno upućivanje. Naime, koliko sam informiran, naziv programa i naziv u EPG-u se moraju u potpunosti poklapati, nije dovoljno staviti npr. http://drycloth.... umjesto adrese EPG-a koji sam ja dobio, pa da se "skine" i upari EPG - čini mi se da, rijetko, čak isti URL s različim MAC-om skida različit raspored programa. Izvrstan EPG, https://epg.phoenixrebornbuild.com.hr/ imao je Phoenix Reborn build koji se ne ažurira za IPTV - navodno EPG i dalje funkcionira. Dali su naputak da je bolje skidati direktno s web adrese nego ići lokalno.

Ako netko može pomoći..... Zivcho ili ....
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2020 20:56 (fijaker).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Ranije je taj PVR IPTV Simple Client, bio dosta nestabilan, cesto je zastajkivao ... To se desavalo na ranijim verzijama Kodi-ja. Stalker je dosta stabilniji, ali nista nije savrseno kada je piraterija u pitanju. Srecom sve se vise mac adresa pojavljuje. Neke rade, neke ne, ali uvjek se nadje neki koji 'opstaje'. Za EPG ti je najbolje da pogledas ovde:

 

https://epg.serbianforum.org/

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2020 21:23 (Zivcho).
8 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Hvala, pogledati ću.
Točno je da je Stalker bolji, barem tako kaže većina. Ali s PVR IPTV Simple Client možeš i snimati - uz TvHeadend Server i .....
12 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Imaš li ideju zašto mi neki portali koje sam isprobao bez vpn-a rade samo kad sam bez vpn-a kad upalim vpn ne želi ih loadat. Koristim onaj SFvip player.
I još ako netko zna, balkan green odjeljak filmovi, tj sve njihovo što je na one click jesu to torrenti ili samo direkt s njihovog servera pa radi tak brzo, jel ima tu uploada ili ne?
EDIT: neki portali rade prek vpn-a, a neki ne neovisno o tome kada sam ih prvi put stavio. Valjda zavisi o portalu.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 11:03 (Dud).
12 godina
offline
Kodi Addonsi

Moze mala pomoc oko postavljanja OTT navigatora, tj. kako ispravno dodati provider?

 

Probao sam i kada odaberem neki kanal, dobijem poruku "400 Access denied (incorrect key?). Contact your provider"

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kodi Addonsi

Vjerujem da si pravilno dodao provajdera, samo ti taj portal ne radi. Promijeni u drugi i vjerojatno će raditi. Nema tu nikakve mudrosti, stavi se link pod link, mac pod mac i to je to.

 

Hint: u slučaju portala mytv.fun, koji je meni daleko najbolji, promijeni samo zadnje tri vrijednosti u MAC adresi. Prve tri i link ostaju isti koliko sam skužio.

 

 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Dud kaže...

Imaš li ideju zašto mi neki portali koje sam isprobao bez vpn-a rade samo kad sam bez vpn-a kad upalim vpn ne želi ih loadat. Koristim onaj SFvip player.
I još ako netko zna, balkan green odjeljak filmovi, tj sve njihovo što je na one click jesu to torrenti ili samo direkt s njihovog servera pa radi tak brzo, jel ima tu uploada ili ne?
EDIT: neki portali rade prek vpn-a, a neki ne neovisno o tome kada sam ih prvi put stavio. Valjda zavisi o portalu.

 

Možda je to neka njihova zaštita. Ako si preko VPN-a, ne zna tko si ni odakle dolaziš, odnosno jesi li jedna od onih kažiprstujućih organizacija koje žele anihilirati njihove servere.

8 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Ne znam da li u MAC adresi ima razlike ako se upiše na početku adrese 1A, odnosno 1a. Mytv.fun u kombinaciji s drycloth za EPG ima najbolju listu za EX-YU područje.
Nekada znade i tvoj provaider zezati - ako je važna tekma.
10 godina
offline
Kodi Addonsi

MAC adrese nisu osjetljive na velika i mala slova, tako da to nema veze.

Za provajdere sumnjam da im se da zamarati s ometanjem opskurnih adresa koje se stalno mijenjaju, pa jedva se nama koji gledamo da petljati s tim:)

 

Da, mytv.fun definitivno ima najbolje kanale i najbolje kategorizirane, zato koristim gotovo isključivo njega.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 14:01 (Yo Momma).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Pozdrav ekipa, treba mi hbo addon za kodi, ako netko zna gdje ima za skinuti?
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
Pozdrav ,Ott navigator nekoliko dana probavam i zaista je extra skoro da nema mane.Samo na napuniti sa dobrim serverima i mac adresama kombinujem sto sam nađem i zivcinim listama .Ako prođe i ucita listu to je to.E sad jedna stvar ako nekome ucita listu a nece otvoriti kanale ili kanali rade ali nakon nekog vremena nece dobiju gresku 401 call provider uopste ne znaci da ste blokirani tj vas ip.Desi se da uredim klijenta dodam drugu mac koja otvara i sutradan ubacim isti mac koji je davao error 401 i on opet radi bez problema.Sve dok nije istekao date expire ta lista radi vjerovatno je doslo do prebukiranja tog maca puno se ljudi prikacilo na isti a server koji daje kanale ne moze podnijeti toliko korisnika i onda error.Druga stvar jedino sto mi se povremeno javlja u toku gledanja programa stane sekundu i pise ucitavanje i nastavi sa radom.Ko kubura sa ott navigatorom jel mu provaljivao stimanje mreza i buffer size podesavanja?i drugo gdje sam skontao da se oko toga moze vrtiti su podesavanja kodeka dal provider codec dal uvijek hardverski ili sofrver VLC kodek.Ima li tu kakve veze oko tog sjeckanja povremenog ili i to pripisati samom serveru i njegovoj propusnoj moci i broju klujenata na istom.Brzina interneta neupitna 100Mbps mjereno u samom boxu speed test app.pozdrav
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Kodi Addonsi

Moj je internet jedno 10 puta sporiji od tvog, ali jako rijetko primjećujem buffering.

Tako da mislim da to nema veze s brzinom našeg interneta, nego s opterećenjem njihovih servera ili tako nešto.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
Ma to je to jedina poenta svega ovoga na koliko rasterecen ili opterecen server nabasaš i naletiš ,Ispada nece da otvori baferuje trazi bolji MAC i to je sve :-)Ili mijenjaj komplet url adresu drugi server ako probas dosta MAC adresa istog i zezaju.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 1:20 (SinisaBl).
10 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Ivooh11 kaže...
Pozdrav ekipa, treba mi hbo addon za kodi, ako netko zna gdje ima za skinuti?

 

Nisam siguran što pod time misliš. Ako te zanima live program, od Kodija je za to bolji OTT Navigator. Pregledaj nekoliko prethodnih stranica.

 

Ako misliš na on demand, rekao bih da za to ima puno boljih stvari od hbo-a.

7 godina
offline
Kodi Addonsi

Radi li ikoji video addon na kodi 19? Koristio sam venom i exodus redux, ali nakon updatea, sve je stalo zbog nekompatibilnosti. Rijec je o android tv pa nemam bas volje vracati na staru verziju i sve ispocetka. Osim ako je to jedina opcija. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
ja sam na rasperry pi stavio kodi 19 jer nijedan drugi mi ne radi al nijedan addon mi ne radi na kodi 19....iskljucivo 18 je zadnje zato sto se promjenio python 2.0 na 3.0 i mora se cijeli kod nanovo raditi ako sam ja to dobro shvatio
battletag:MasnaKrvavic#2275
7 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Meni se automatski updateao, sve mi je super radilo do sada. Cak ni sa google playa ne mogu skinuti stariju verziju jer mi je i tamo v19.

5 godina
offline
Kodi Addonsi

Sacekajte sa 19-ticom. Vecina addon-a nije se prebacila na python 3. Kodi develeperi je javno ogradjuju od gotovi svih addon-a, za streaming sa 'zabranjenih lokacija'. Sve to trpaju pod 'pirateriju', ali razumijem ih. Moraju, inace bi ih 'ugasili'. Sad je sve do autora addon-a, da svoje projekte prilagode python3 interpreteru. Ja sam neke sam 'odradio', i rade dobro. Ne stavljam ih u bildove, je ce ih pregaziti update-ovi, koji ce ubrzo da pristizu. Nista strasno, samo malo odvojenog vremena, i 'volja' autora addon-a.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 14:55 (Zivcho).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Imas ovaj instaler, sa kojim mozes instalirati bilo koji apk. Za Kodi je dovoljno da u svojj browser ukucas 'Kodi 18 apk' i uradis download tog apk-a. Pokrenes ovaj program i instaliras Kodi 18.
https://apkinstaller.com/

Imas i Apkpure, koji radi istu stvar.
https://m.apkpure.com/
9 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Yo Momma kaže...
Ivooh11 kaže...
Pozdrav ekipa, treba mi hbo addon za kodi, ako netko zna gdje ima za skinuti?

 

Nisam siguran što pod time misliš. Ako te zanima live program, od Kodija je za to bolji OTT Navigator. Pregledaj nekoliko prethodnih stranica.

 

Ako misliš na on demand, rekao bih da za to ima puno boljih stvari od hbo-a.

 Trebao mi je hbo go plugin za kodi jer na firestick ne mogu instalirati hbo go apk.

Našao sam na githubu plugin koji radi dobro i sve 5.

 

Hvala 

8 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Na Raspberry Pi 4 imam instaliran Kodi 18.9 na LibreELEC-u a na Raspberry OS mi je, mislim, 18.7
Ne volim instalirati beta verzije OS-a jer onda ne znam da li je možda problem i u OS-u. Dobro je pričekati i koji mjesec nakon izlaska stabilne verzije, radi prilagođavanja od strane autora (programera) addonova. Pogotovo kod LibreELEC-a, bitniji je novi kernel 5xxx za njega.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Televizijski program sada gledam i preko evoTV, besplatnih 90 dana. Nema neke razlike u kvaliteti slike, rekao bih nikakve, u odnosu na plaćeni listu ili prikupljene url/MAC adrese. EPG Im nije podržan gotovo kod nijednog dokumentarnog ili filmskog programa (izuzev Cinemastar), nema "gledanja unazad", time je i snimanje moguće samo u trenutku gledanja - kod tih programa.
Razlika je u stabilnosti signala - nema nestajanja signala, te povremenog emitiranja viđenog u trajanju od par sekundi.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

 

Zivcho kaže...
Imas ovaj instaler, sa kojim mozes instalirati bilo koji apk. Za Kodi je dovoljno da u svojj browser ukucas 'Kodi 18 apk' i uradis download tog apk-a. Pokrenes ovaj program i instaliras Kodi 18. 
https://apkinstaller.com/ 

Imas i Apkpure, koji radi istu stvar. 
https://m.apkpure.com/

 

 

Uspio sam se posloziti nekako 😁

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 17:20 (0Chance).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice