Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.716.477
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
5 godina
offline
Moj PC  
4 0 hvala 8
13 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Živčo, imaš li settings.xml za Coreelec varijantu stalkera?

Koju god stavim ne šljaka, već moram ručno unositi portale.

13 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Na CoreElec ne prolazi instalacija CoD-a: dependency failed to install!

5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Ovaj xml iskopiraj u 'userdata-addon_data' i u tvoj pvr.stalker folder https://archive.org/download/zivchobuilds/settings.xml

 

Mozes skinuti onaj moj pvr.stlker-all.zip. Raspakuj ga. u svakom od onih 10 zip-ova imas folder 'resources' i u njemu setting.xml file.

 

Taj  xml iskopiraj u svoj Kodi folder 'data-addons-pvr.stalker-resources'

 

Oba imaju isto ime, ali im je struktura drugacija, a ovaj xml sto ja objavljujem i sto stoji u 'userdata-addon_data' se formira kada promjenis portal.

 

Ovaj xml u 'data-addons-pvr.stalker-resources' je inicijalni i u slucaju da se onaj drugi obrise, ucitace se podaci i ovoga.

 

 

 

13 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Zivcho kaže...

Ovaj xml iskopiraj u 'userdata-addon_data' i u tvoj pvr.stalker folder https://archive.org/download/zivchobuilds/settings.xml

 

Mozes skinuti onaj moj pvr.stlker-all.zip. Raspakuj ga. u svakom od onih 10 zip-ova imas folder 'resources' i u njemu setting.xml file.

 

Taj  xml iskopiraj u svoj Kodi folder 'data-addons-pvr.stalker-resources'

 

Oba imaju isto ime, ali im je struktura drugacija, a ovaj xml sto ja objavljujem i sto stoji u 'userdata-addon_data' se formira kada promjenis portal.

 

Ovaj xml u 'data-addons-pvr.stalker-resources' je inicijalni i u slucaju da se onaj drugi obrise, ucitace se podaci i ovoga.

 

 

 

Hvala, sada ću probati tako.

 

Ali nisam shvatio, što sada u budućnosti radim (kada objaviš nove podatke)?

Raspakiram neki od 10 zipova i izvučem settings.xml pa skopiram u pvr.stalker.resources i ništa više? Ne moram ništa kopirati u userdata-addon_data?

 

Isto tako, u podešavanju CoreElec stalkera ima postavka za broj portala (od 1 do 10). Da li, ako stavim npr. 10, to znači da vuče podatke isključivo s portala 10 ili da koristi svih 10 portala, pa koji prvi "upali"? Kako stalker bira koji će portal koristiti?

 

 

 

15 godina
offline
Kodi Addonsi

Btw blizi se 25.12. Proslih godina je Real Debrid nudio super cijene za svoju uslugu tak da se nadam da ce i ovu istu ponudit.

Ja sam ga krenio koristit prosle godine u ovo doba i sad ne mogu zamislit koristit kodi i addone za gledanje filmova/serija bez njega.

 

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
Ekipa pozdrav ,pitanje ..postoji li neki kvalitetni " build" ili " wizard" za Kodi , gdje je sve aut.podeseno za ugl exYu TV programe i gledanje istih..
Kodi ver 18.9. je na Android TV 9.0 ,
Ako ima tako nesto moze li preporuka ..hvala
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2020 13:10 (blackE-1).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Blacke1 , kod kodija ti ne može nitko garantirati nikaj dugoročnoga.

Buildovi se pojavljuju i nestaju, izvori ( linkovi ) danas rade a već sutra možda nebu radili pa trebaš tražiti nove i tako ukrug....

Ako koristiš besplatne bildove i rješenja, onda je to kompromis.

A ako bi plaćao uslugu onda možeš i bez kodija.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
**bunker - hvala Ti na javljanju

Vjerujem da su to ugl .instant rješenja kako si mi pojasnio ali eto.. nisam neki neki napredni i zahtj.korisnik , tu i tamo bi pogledao i neke exYu programe ( SR i BiH ugl ) pa sam isao pitati za " build i wizard " opcije koje su besplatne a koje su navodno i aut.vec podesene jer se sa Kodi ne snalazim bas pretjerano
8 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Imaš Green Reborn grupu na Facebooku. Imaju izvrstan build za gotovo sve platforme.
Ako te prime u grupu, pročitaj objave, educiraj se.
8 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Zivcho
Izvrsna serija je Gangs od London, pomalo i brutalna.... doslovno
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2020 14:43 (fijaker).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
*fijaker * hvala za info👍 ali ne koristim FB jos od 2009 god 😃
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2020 14:45 (blackE-1).
8 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Onda ukucaj na YouTube install Green build ili ThunderBuild ili nešto slično
8 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Onda ukucaj na YouTube install Green build ili ThunderBuild ili nešto slično
3 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
**fijaker ..upravo pretrazujem na YT , hvala jos jednom na savjetu
5 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kodi Addonsi

Hmmm, https://www.rottentomatoes.com/m/im_your_woman/reviews?type=user

50% audience na rottenu je.... blago rečeno... malo

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 4
8 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Blagoslovljen Božić svima koji slave i koji će ga tek slaviti.
Fala za nove MAC-ove
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Sacuvajte stare mac-ove u Android app, Iptv Stalker player-u. Tako mozete brzo, provjeriti, da li mac radi.

 

Verzija za PC (Windows)

 

https://iptvmonster.blogspot.com/2020/04/download-stalker-portal-player-for-pc.html

 

https://archive.org/download/zivchobuilds/stalker%20player%20v4.0.rar

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.12.2020 17:38 (Zivcho).
3 godine
offline
Kodi Addonsi

hvala

jel zna netko šta se događa sa mytv.fun serverima?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
00:1a:79:5e:34:0f
3 godine
offline
Re: Kodi Addonsi

nije stvar u mac-u nego uopće ne radi server

3 godine
offline
Re: Kodi Addonsi
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
00:1a:79:39:20:b9
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

00:1a:79:39:20:b9

 

Desi se. Padne server, pa se digne. Tako je to. Don't panic!

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 14:41 (Zivcho).
16 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Zivcho kaže...

Podesi Elementum, tako da, u polju 'Download storage type' , umjesto 'Use memeory' üpostavi 'Use files'. Dole nize u polju 'Download path' unesi mediu, ili  drive i folder gdje ce se smjestati filmovi. Kada pustis film u Elementumu, i pritisnes stop, Postavice ti se pitanje da li zelis da nastavis sa download-om. Potvrdis sa yes, i download 'radi' u pozadini. U glavnom meniju Elementuma u 'Torrents' ce biti prikazani svi aktivni torrent-i.

 

 

 

Podesio sam Elementum kako si napisao u ovom postu, ali sada mi u pozadini stalno skida neke fajlove (filmove). Kako mogu prekinuti dowload, ili podesiti da kad skine film, prekine downlad kad ponovno pokrenem Kodi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 17:43 (zvir12).
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Idi na  Torrents, i tu su ti svi aktivni torrenti. Imas opciju 'delete torrent'. Ostavi torrent koji hoces da gledas, i klikni na njega da ga gledas. Film i torrenti se nalaze u folderu koji si unio u podesavanju Elementuma. Kada odaberes torrent koji ces gledati, na kraju, kada izlazis iz filma sa 'stop', pita ce te, da li zelis brisati toorent. Potvrdi sa yes, i obrisaces ga.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2020 7:10 (Zivcho).
5 godina
offline
Kodi Addonsi

Ima li neko iskustva sa Amazon Firestick i kako radi Kodi na njemu. Zanima me gdje drzi file koji je download-ovan. Pitam za druga u Americi, i htio bi mu pomoci da instalira jedan moj build. Zanima me, da li moze u Firefox-u pokrenuti Youtube i tamo kliknuti na download link za moj ZivchoWizard, i gdje ga smjesta zip file u Firestick. Nemam iskustva sa ovom spravicom, osim sto znam da je Android kompatibilan.

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2020 8:43 (Zivcho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Kodi Addonsi
Skini downloader iz amazonove trgovine i omogući instaliranje iz nepoznatih izvora u postavkama. Downloader ima ugraden browser ili moš zalipit direktni link, a folder u koji skida apk mos minjat u postavkama.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice