Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.717.367
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
3 godine
offline
Re: Kodi Addonsi

to je zbog kodija i njegovog stalker addona,meni na androidu i na pc-u svejedno neki portali jednostavno neće raditi a neki hoće,nema pravila niti sam skužio zašto dok recimo preko ott navigatora portali koji rade rade uvijek, i na mobu i na android tv-u

https://play.google.com/store/apps/details?id=studio.scillarium.ottnavigator&hl=hr

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
Da nece ,evo sad sam probao taj portal koji si naveo.Do sada je bilo stvarno koji god probam u stalker playeru ubacim ga u box radio je.Portal player za provjeru koristim na PC-u Stalker portal player v4.0. A tv box mi je Beelink GT King linux coreelec pvr klijent.Sad i ja ne kontam ista http isti MAC radi u playeru a nece u tv box.Jos cu ga probati ubaciti u android posto imam dual boot na tv boxu.Reci mi taj androig player za provjeru gdje ti radi taj portal jel ti na telefonu ili na tv boxu instaliran?
3 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
Da nece ,evo sad sam probao taj portal koji si naveo.Do sada je bilo stvarno koji god probam u stalker playeru ubacim ga u box radio je.Portal player za provjeru koristim na PC-u Stalker portal player v4.0. A tv box mi je Beelink GT King linux coreelec pvr klijent.Sad i ja ne kontam ista http isti MAC radi u playeru a nece u tv box.Jos cu ga probati ubaciti u android posto imam dual boot na tv boxu.Reci mi taj androig player za provjeru gdje ti radi taj portal jel ti na telefonu ili na tv boxu instaliran?

odose dvije slucajno sorry .Gdje se brisu ?
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2020 20:40 (SinisaBl).
5 godina
offline
Kodi Addonsi

Zahvaljujem se SinisaBL, sto mi je poslao pvr.stalker-e za libreElec i RaspbianOS. Sada ih u ovom zip-u ima ukupno 10.

 

https://archive.org/download/zivchobuilds/pvr.stalker-all.zip

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
SinisaBl kaže...
Reci mi taj androig player za provjeru gdje ti radi taj portal jel ti na telefonu ili na tv boxu instaliran?

 

Radi mi na telefonu, ali to bi trebalo biti isto jer je jedno i drugo Android. Vjerujem da bi mi radilo i na boxu da ga tamo instaliram.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2020 12:25 (Yo Momma).
10 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
gecmali kaže...

to je zbog kodija i njegovog stalker addona,meni na androidu i na pc-u svejedno neki portali jednostavno neće raditi a neki hoće,nema pravila niti sam skužio zašto dok recimo preko ott navigatora portali koji rade rade uvijek, i na mobu i na android tv-u

https://play.google.com/store/apps/details?id=studio.scillarium.ottnavigator&hl=hr

 

 

Super, hvala na informaciji, budem probao!

10 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
gecmali kaže...

to je zbog kodija i njegovog stalker addona,meni na androidu i na pc-u svejedno neki portali jednostavno neće raditi a neki hoće,nema pravila niti sam skužio zašto dok recimo preko ott navigatora portali koji rade rade uvijek, i na mobu i na android tv-u

https://play.google.com/store/apps/details?id=studio.scillarium.ottnavigator&hl=hr

 

 

Evo probao sam. Savršenstvo, to je to. Hvala još jedanput!

 

Još kad skužim kako ubaciti EPG u njega... ali dok radi ovako kako radi, ne žalim se.

15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Upravo isprobavam OTT navigator na Sony Bravia android TVu i otvara sve portale koje sam probao (za sad 6), a koji su navedeni prije.
Čini mi se da Epg iz istog posta nije najtočniji.
Box sa Coreelecom mi malo radi, a malo ne sa istim portalima tako da je nešto u pitanje valjda sa stalker pluginom u kodiju.
Ako ima netko koji link na full free OTT navigatorom može u PM. 119kn za premium je ipak previše
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2020 13:46 (tintin).
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Kodi Addonsi
Yo Momma kaže...
gecmali kaže...

to je zbog kodija i njegovog stalker addona,meni na androidu i na pc-u svejedno neki portali jednostavno neće raditi a neki hoće,nema pravila niti sam skužio zašto dok recimo preko ott navigatora portali koji rade rade uvijek, i na mobu i na android tv-u

https://play.google.com/store/apps/details?id=studio.scillarium.ottnavigator&hl=hr

 

 

Evo probao sam. Savršenstvo, to je to. Hvala još jedanput!

 

Još kad skužim kako ubaciti EPG u njega... ali dok radi ovako kako radi, ne žalim se.

 ideš na provider,odabereš portal/providera kojem hoćeš dodati epg pa onda provider properties i imaš tamo epg source,imaš i u settings epg telegide postavku

 ima hrpa podešavanja,neka su zaključana u free verziji ali ono najbitnije imaš

3 godine
offline
Re: Kodi Addonsi
tintin kaže...
Upravo isprobavam OTT navigator na Sony Bravia android TVu i otvara sve portale koje sam probao (za sad 6), a koji su navedeni prije.
Čini mi se da Epg iz istog posta nije najtočniji.
Box sa Coreelecom mi malo radi, a malo ne sa istim portalima tako da je nešto u pitanje valjda sa stalker pluginom u kodiju.
Ako ima netko koji link na full free OTT navigatorom može u PM. 119kn za premium je ipak previše

 kodi može puno toga ali nažalost upravo zato nije i ne može biti najbolji skoro u ničemu kao neki specijalizirani programi,još jedan takav primjer je recimo netflix plugin,svako malo neki problemi

 probavao sam kodi stalker sa istim podacima portala na 2 pc-a(win7 i win10),android tv-u i android boxu, samo ovaj portal mi je radio uvijek i na svima, nažalost sutra mu ističe licenca:

 http://qqtv.nl:8080/c/
 00:1a:79:22:1f:b9

 ostali samo negdje i samo nekad(znam sve fore sa disable/enable, restart kodija itd.)

 preko ott-a uvijek rade ako je naravno server aktivan, nije istekla licenca, loša internet konekcija ili neka druga viša sila, prebacivanje iz jednog u drugi je jednostavno i brzo

 za mob sam našao još jednu dobru aplikaciju na kojoj isto uvijek rade portali:

 https://apk.support/app/com.advanced.player

3 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
Na tv boxu imam dual boot.Jedan je coreelec kodi i tu nemam nista vise nikakvih addonsa drzim ga cistog bez ikakvih buildova samo coreelecov stalker pvr i osvjezim zivcinom settings.xml listom kad izbaci nesto novo.E sad drugi boot mi je android u njemu bi kodi i sve ostalo izbrisao i instalirao samo neki dobar iptv player.Tako da imam dual boot na linuxu coreelec kodi a na androidu iptv player i nista vise.Sad posto sam do sada samo sa kodijem kuburao ko je provjeravao i instalirao zanima me koji po vama je najbolji za android tv box player dali stalker player ,stb emu ili ovaj sto je u postu maloprije kolega naveo da koristi ili ima nesto jos da je free i da li ide full screen posto stalker player navorno ako nije pro verzija ne dopusta full screen.znaci neka preporuka za dobar stabilan player za android tv box.hvala
3 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
Evo malo cackam po playerima znaci ima i do toga koji se koristi .Http digitalstream ... ista mac adresa na stb emu na telefonu izbaci your stb emu is blocked call your provider a na istom telefonu povezan na isti wifi router isti htto ista mac adresa samo drugi player .iptv stalker player rade kanali i ucitava kao doxa .😀Naravno na kodiju coreelec ni na onaj na androidu ovaj http i mac ni da čuje.failed.Radi samo u stalker playeru i na pc i na android telefonu .Sad cu probati instalirati stalker pkayer i na tv box da vidim.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2020 18:46 (SinisaBl).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

 probavao sam kodi stalker sa istim podacima portala na 2 pc-a(win7 i win10),android tv-u i android boxu, samo ovaj portal mi je radio uvijek i na svima, nažalost sutra mu ističe licenca:

 http://qqtv.nl:8080/c/
 00:1a:79:22:1f:b9

 

A jel? Taman sam jučer zaključio da je to moj sveti gral među portalima!! :)

 

U pravu si što kažeš za Kodi, Katica za sve, ali Jenna Jameson ni za što. Osim naravno za dobavu streaminga.

 

Meni je recimo nevjerojatno da čak ni primarnu funkciju playera ne obavlja čak ni na razini prosjeka. Ja trenutno pokušavam namjestiti Kodi kao izvor sadržaja, ali da mi reprodukciju

izvršava Pot Player.

 

Radim sve prema uputama, ali neće.

 

Inače, ne znam je li netko ikad posjetio Kodijev forum. Ja toksičniju ekipu nisam vidio nigdje osim MOŽDA na League of Legends forumu. Nevjerojatno.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 11:36 (Yo Momma).
3 godine
offline
Re: Kodi Addonsi
Yo Momma kaže...

 probavao sam kodi stalker sa istim podacima portala na 2 pc-a(win7 i win10),android tv-u i android boxu, samo ovaj portal mi je radio uvijek i na svima, nažalost sutra mu ističe licenca:

 http://qqtv.nl:8080/c/
 00:1a:79:22:1f:b9

 

A jel? Taman sam jučer zaključio da je to moj sveti gral među portalima!! :)

 

U pravu si što kažeš za Kodi, Katica za sve, ali Jenna Jameson ni za što. Osim naravno za dobavu streaminga.

 

Meni je recimo nevjerojatno da čak ni primarnu funkciju playera ne obavlja čak ni na razini prosjeka. Ja trenutno pokušavam namjestiti Kodi kao izvor sadržaja, ali da mi reprodukciju

izvršava Pot Player.

 

Radim sve prema uputama, ali neće.

 

Inače, ne znam je li netko ikad posjetio Kodijev forum. Ja toksičniju ekipu nisam vidio nigdje osim MOŽDA na League of Legends forumu. Nevjerojatno.

 

 

 krivo sam vidio,licenca vrijedi do 11.12. a ne 11.11 ;)

10 godina
offline
Kodi Addonsi

A gdje to vidiš, ako smijem pitati :)

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Kodi Addonsi
Yo Momma kaže...

A gdje to vidiš, ako smijem pitati :)

 u onom stalker playeru koji je preporučio Zivcho, ispod "mac adress" imaš "account expiry date", imam ga na pc-u za provjeriti koji portal radi

13 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
SinisaBl kaže...
Na tv boxu imam dual boot.Jedan je coreelec kodi i tu nemam nista vise nikakvih addonsa drzim ga cistog bez ikakvih buildova samo coreelecov stalker pvr i osvjezim zivcinom settings.xml listom kad izbaci nesto novo.E sad drugi boot mi je android u njemu bi kodi i sve ostalo izbrisao i instalirao samo neki dobar iptv player.Tako da imam dual boot na linuxu coreelec kodi a na androidu iptv player i nista vise.Sad posto sam do sada samo sa kodijem kuburao ko je provjeravao i instalirao zanima me koji po vama je najbolji za android tv box player dali stalker player ,stb emu ili ovaj sto je u postu maloprije kolega naveo da koristi ili ima nesto jos da je free i da li ide full screen posto stalker player navorno ako nije pro verzija ne dopusta full screen.znaci neka preporuka za dobar stabilan player za android tv box.hvala

 

SinisaBl, koliko portala imaš u settinzima na coreelec stalkeru? Ja ne mogu imati više od 5.

A, koliko vidim, živčenjakov xml ih ima više.

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
Bude 5 kad se instalira klijent iz coreelec repo,ali zamijenis originalni settings.xml fajl sa zivcinim i restart kodi opciju i dobijes svih 10 portala.pozz
3 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
Ali nek te broj portala ne smara imao 20 ili samo 5 uvijek gledas kanale sa jednog samo onog koji je izabran i koji radi.Sva fora je u pronalazenju dobrog servera koji nije ugusen puno i njegove mac adrese.Mozes imati i 100 portala a da ni na jednom ne mozes nista otvoriti a mozes ubosti dobar stabilan server i mac adresu i mjesecima gledati kanale bez problema na samo jednom portalu.Citam na nekim forumima ljudi imaju neko pogresno misljenje njima je portal nesto nerazumljivo ne znaju nista drugi nego dobiti sve na gotovo i samo ovaj portal radi ovaj ne radi itd.Na taj isti portal koji ne radi promijeni server i mac adresu i radice :-).A sajtova sa free adresama koje se update rade na dnevnom nivou imas koliko hoces samo ti treba strpljenja da ih testiras u nekom plejeru na pc i koji radi ubacis u kodi na neki .Kad biras uvijek preporucujem da se ode na stariji datum recimo od prije mjesec dva jer svi skidaju nove adrese a među starijim na koje niko ne obraca paznju moze se naci server i mac adresa kojima expire istice tamo negdje 2021 godine a nije pretrpan korisnicima i radi savrseno.Eto,sve sto mogu pomoci tu sam lijep pozdrav
10 godina
offline
Kodi Addonsi

Moram istaknuti da u OTT Navigatoru prvi put imam ono što sam u Kodiju tražio godinama, a to je trivijalni fičr

prebacivanja na sljedeći/prethodni kanal jednim klikom kao na "normalnom" TV-u.

 

I jednostavno obožavam kad prebacim na Brazzers, a kad tamo pravoslavni ekvivalent Radio Marije i tako već danima :)

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
Daje li full screen preko tv boxa obicna instalacija ili trazi pro verziju kao stalker player?Ja trenutno stb emu koristim nasao par nekih servera iz naftalina radi kao singerica :-)
5 godina
offline
Kodi Addonsi
Moj PC  
2 0 hvala 8
3 godine
offline
Re: Kodi Addonsi


"Daje li full screen preko tv boxa obicna instalacija ili trazi pro verziju kao stalker player?"

daje

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2020 10:41 (gecmali).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
Pozdrav ljudi.Da li je iko provaljivao jednu stvar i uzrok.Na tv boxu istom instaliran kodi i stb emu,nađem neki server i mac adresu izvucem iz onih free iptv sajtova ubacim u stb emu radi savrseno sve ,sad istu adresu servera i mac ubacim u kodi pvr stalker client na neki portal dobijem normalno poslije restarta kodi kompletnu listu kanala prođe ono ucitavanje bez greske ali ni jedan kanal nece da otvori.Dok isti srver i mac u stb emu otvara bez problema.Isti box ikonice jedna pored druge od kodija i stb emu.Nema mi logike osim da nesto sa playerom kodija ne stima ili nesto treba dodatno podesavati mimo default vrijednosti.pokusao iskljucivati hw accel i isto.Ili je do stalker klijent addona pojma neznam 😀
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi

kod mene je Kodi na laptopu i u boxu(t-95 max).isti portal i mac na boxu ne otvara a na laptopu bez problema.laički kontam da na aplikacijama za box još treba raditi.tako je i sa sahbazom na laptopu fercera ko doxa na boxu ne.ostavio sam na boxu Kodi i Ott Navigator,pokazali su se nekako najbolji.stb emu ako nije pro(kupljeno) isteće ti za 90 dana i ja barem nisam prokužio kako dalje nastaviti sa korištenjem.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
Ma hajd i razumijem radi na pc sa sahbazovim stalkerom a nece na box sa androidom.to sam se uvjetio x puta .Do provajdera nije niti ima veze sa internetom jer je i pc i tv box spojen na isti router lan do lan prikljucak.Vjerovatno je do OS ,na windowsu drugacije radi nego na androidu.Nego mene cudi na potpuno istom os android na jednom boxu kodi i stb emu.Istu adresu servera i mac ukucam u kodi pvr klijent samo isčita kanale uredno i svi su u listama po zemljama ali ih nece da otvori nema slike,dok sa istom adresom na isti android box samo aplikacija druga stb emu ukucam adresu em ocita kanale em otvara sve u trenu i radi savrseno.Za stb emu proguglaj stb emu pro izletice ti mod pro najnoviji na app4downloads skines instaliras i ukines auto update i miran.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi

Do OS je sigurno npr sahbaz za PC je razlika nebo i zemlja sa onim za box.najvjerovatnije je da je i do samih playera,kako zaobilaze te sve zaštite ipak je sve ovo,složićeš se rudarenje i znaš već šta.meni se zna desiti da u ott navigatoru isti portal i mac danas radi ko doxa,već za par sati ili narednog dana neće i obrnuto.pinkovi kanali su čudo za sebe na Kodiju za PC rade a na boxu ima ton ali slike nema ili što je još gore zablokiraju sve pa se jedva iskobeljaš.na PC imam Kodi,sahbaza i SFVIP player(kažu da je the best).

15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Skinut stb emu pro mod...
Kako podesiti taj stb emu?
Učita kanale s portala, ali ne pokrene niti jedan.
Kad u postavkama isključim automatski update isti je nakon ponovnog pokretanja aplikacije opet uključen...može se to kako srediti?
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
Stb emu nisam nesto posebno podesavao samo ukucao adresu servrra i mac i izbrisao serijski broj.To je sve.A sto se tice auto update mozda je to samo auto update check pa ako nađe pitace i samo odbiti uvijek a i pitanje da li taj auto update i ima funkciju ako aplikacija nije instalirana sa play store nego iz diwnload foldera sa boxa.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
SinisaBl kaže...
Stb emu nisam nesto posebno podesavao samo ukucao adresu servrra i mac i izbrisao serijski broj.To je sve.A sto se tice auto update mozda je to samo auto update check pa ako nađe pitace i samo odbiti uvijek a i pitanje da li taj auto update i ima funkciju ako aplikacija nije instalirana sa play store nego iz diwnload foldera sa boxa.

 hajd,nije toliko ni bitno kod mene stb emu kaže da je blocked.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice