Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.716.153
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
3 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
Al doslovno ni jedan, ja sam u hrv, dal je mozdando neta. Ne koristim vpn nit nista. Prije tjedan dana je sve radilo. Sas nikakva lista ne radi, niti blue thunder pvr
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
Ucita listu al ne rade kanali
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
I dal da koristim vpn
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Najvjerovatnije zbog preopterecenja. Sto ne znaci da ce proraditi za par sati lili sutra. Predji na drugi portal na kojem rade kanali.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
Probao sam njih nekoliko al neće
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
Naaao sam jedan koji radi, al myportal nece nit ni edan na blue thunder
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Kodi Addonsi
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2021 11:03 (Zivcho).
Moj PC  
2 0 hvala 4
13 godina
offline
Kodi Addonsi

Može preporuka nekog dobrog Addona za dokumentarce i jedan za domaće programe?

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Ja ne znam, opet problemi sa coreelec verzijom stalkera kod mene:

 

stavio sam ovaj zadnji "settings.xml" od 9.2.2021. u "pvr.stalker" i sada stalker javlja da ima probleme s autorizacijom i ne želi pokupiti listu. Pokušao disablati, re-enablati addon, opet isto. Probao dan kasnije, opet isto.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2021 12:41 (dankec).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
Moze link od neke stailne liste, gledam na samoprizren al svakih 2min izbaci, al link u mogucnosti samoprizren jer je odlicna
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
Jos nesto, dal zna ko kad ce update balkan green zato sto je izasao kodi 19. A on nis od balkan greena ne supporta
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Kiko28 kaže...
Jos nesto, dal zna ko kad ce update balkan green zato sto je izasao kodi 19. A on nis od balkan greena ne supporta

Nadogradnju Kodija radim onda kada su dostupni addonovi koje koristim. Izbacit će oni update samo im treba vremena.

Stručnjak za odmaganje...
5 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Ova jos uvjek radi:

 

00:1a:79:39:20:b9

http://mytv.fun:8080/c/

 

16 godina
offline
Kodi Addonsi

Zna li tko kako napraviti Kodi backup. Isprobao sam preko Kodi addona Backup, ali nisam uspio.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Mora ti ic preko toga. Ja sam ga tako napravio.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
zvir12 kaže...

Zna li tko kako napraviti Kodi backup. Isprobao sam preko Kodi addona Backup, ali nisam uspio.

 Ja sam nekad prije to pokušavao kad sam imao svašta na kodiu, ali nije mi baš uspijevalo.Sad sam se ograničio na dva tri addona, pa mi je jednostavnije ići na čisto sve instalirati. Uzmem si sat vremena i sve si posložim natrag. Ali ako imaš puno svega onda kužim da je lakše s nekim bekapom.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
10 godina
online
Re: Kodi Addonsi
zvir12 kaže...

Zna li tko kako napraviti Kodi backup. Isprobao sam preko Kodi addona Backup, ali nisam uspio.

 Daj z detaljnije. Jesi konfigurira Backup i zada mu putanju di će ga spremat?

15 godina
offline
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

 Daj z detaljnije. Jesi konfigurira Backup i zada mu putanju di će ga spremat?

  

Jesam, ali prilikom pokušaja backupa napiše: The destination may not be writeable. Would you like to continue? Inače radi se o firesticku 4k. 

10 godina
online
Re: Kodi Addonsi
zvir12 kaže...

 Daj z detaljnije. Jesi konfigurira Backup i zada mu putanju di će ga spremat?

  

Jesam, ali prilikom pokušaja backupa napiše: The destination may not be writeable. Would you like to continue? Inače radi se o firesticku 4k. 

 Ako pises na vanjsku memoriju probaj je ubost prije nego ga upališ, isto tako u postavkama izgasi komprimaciju...

16 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

 Ako pises na vanjsku memoriju probaj je ubost prije nego ga upališ, isto tako u postavkama izgasi komprimaciju...

 

USB stik je stalno "uboden", a što se tiče kompresije probao sam sa i bez nje, ali bez rezultata.

10 godina
online
Re: Kodi Addonsi
zvir12 kaže...

 Ako pises na vanjsku memoriju probaj je ubost prije nego ga upališ, isto tako u postavkama izgasi komprimaciju...

 

USB stik je stalno "uboden", a što se tiče kompresije probao sam sa i bez nje, ali bez rezultata.

Ugl izgasi firestick pa upali s ubodenim, u backup addonu ga uputi na putanju Android/data/org.xbmc.kodi/files.

16 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
om-prat kaže...

Ugl izgasi firestick pa upali s ubodenim, u backup addonu ga uputi na putanju Android/data/org.xbmc.kodi/files.

 

Firestick je spojen preko utičnice sa sklopkom, dakle ugašen je cijelo vrijeme kad se ne koristi.

15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Ja radim backup na firesticku 4k i nikakvih problema. Otvori neki guide online i prati. Mora ti radit.
Vidi dali si dao aplikaciji prava za write.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
AmonZero kaže...
Ja radim backup na firesticku 4k i nikakvih problema. Otvori neki guide online i prati. Mora ti radit.
Vidi dali si dao aplikaciji prava za write.

 

Molim te objasni mi kojoj aplikaciji dati prava za write.

15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Pa kad prvi put pokreces kodi on te pita dali smije pisati i citati sa tvog sustava i trazi dopustenje.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
16 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
AmonZero kaže...
Pa kad prvi put pokreces kodi on te pita dali smije pisati i citati sa tvog sustava i trazi dopustenje.

 

Možeš li mi objasniti gdje se to konkretno podešava.

10 godina
online
Re: Kodi Addonsi
zvir12 kaže...
om-prat kaže...

 

 

Firestick je spojen preko utičnice sa sklopkom, dakle ugašen je cijelo vrijeme kad se ne koristi.

 Taj dio je jedino bitan da bi sistem 'stvoria' Android folder na vanjskoj pohrani, ako postoji tamo uputi ga na putanju iz predhodnog posta i triba bi radit.

16 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
om-prat kaže...
zvir12 kaže...
om-prat kaže...

 

 

Firestick je spojen preko utičnice sa sklopkom, dakle ugašen je cijelo vrijeme kad se ne koristi.

 Taj dio je jedino bitan da bi sistem 'stvoria' Android folder na vanjskoj pohrani, ako postoji tamo uputi ga na putanju iz predhodnog posta i triba bi radit.

 

Ali ne radi.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice