Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.716.236
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
4 godine
offline
Kodi Addonsi

Bok. Otkako mi se kodi updetao na 18.6 ne rade mi serije ako idem preko search. Može li se nekako poništiti zadnji update da se vrati na 18.5, a da ne moram brisati i ponovo instalirati kodi? Ili ima li rješenje za ovaj problem za koji ja neznam? Radi li vama normalno? Hvala.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
zaboravni12 kaže...

Bok. Otkako mi se kodi updetao na 18.6 ne rade mi serije ako idem preko search. Može li se nekako poništiti zadnji update da se vrati na 18.5, a da ne moram brisati i ponovo instalirati kodi? Ili ima li rješenje za ovaj problem za koji ja neznam? Radi li vama normalno? Hvala.

 Koji addon? Probaj updateati addon iz repoa.

Sjedi 1
14 godina
offline
Kodi Addonsi

Pozdrav,

ne radi mi više opcije "Watch trailer". Imam Exodus i Lastship is ve isto.
Startao sam Youtube pa sam morao kreirati API, napravio i youtube sada radi, ali trailer na tim addonovima još uvijke ne radi?!

http://jeftini-top-proizvodi.com
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Kodi Addonsi

prije oko mjesec dana instalirao sam najnoviju verziju kodi leia.uopće nemogu otvoriti.kad pokrenem kodi pojavi mi se crna površina nešto manja od ekrana koja nakon par sekundi nestane. ranije sam normalno koristio verziju 18.5.ima li netko savjet ili sličnu situaciju.pokušavao sam s nizom reinstalacija ali nema pomaka.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
hoz kaže...

prije oko mjesec dana instalirao sam najnoviju verziju kodi leia.uopće nemogu otvoriti.kad pokrenem kodi pojavi mi se crna površina nešto manja od ekrana koja nakon par sekundi nestane. ranije sam normalno koristio verziju 18.5.ima li netko savjet ili sličnu situaciju.pokušavao sam s nizom reinstalacija ali nema pomaka.

 koju tocno verziju? 19.0 ?

battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi

da bila je to 19.0.pokušao sam nakon uninstala instalirati ranije verzije i svaki puta se događa ranije opisana scena.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.4.2020 20:22 (hoz).
15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
hoz kaže...

da bila je to 19.0.pokušao sam nakon uninstala instalirati ranije verzije i svaki puta se događa ranije opisana scena.

 

 19.0 nisi ni trebao stavljat jer ne radi nijedan addon na novom kodiju, jer su prebacili na python 3 a svi addoni su napisani u python 2 i nisu kompaktibilni.... sad je sranje sto ti ne rade vise ranije verzije....izbriši sve gdje je kodi instalirat i izbrisi u appdata/roaming/kodi , a takoder imas od kodi fileova i u appdata/local/kodi , i tu izbriši cijeli folder.....najlakše da dodeš do appdata foldera je da stisnes windows tipku + r i upises %appdata% i stisnes ok, i automatski ce te bacit u taj folder(mozda vec to sve znas pa zanemari ak znas)

battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi

bravo majstore.uspio sam otvoriti kodi.dalje će nadam se ići opet po starom.hvala

9 godina
online
Kodi Addonsi
instalirao sam Gaia addon i povezao sa alldebrid acc, medjutim kad krene da pretrazuje linkove, sve to odradi, izbaci usklicnik gdje pise koliko je strimova nadjeno, ali ne pusta film, instalirao sam step by step po uputama s neta, gdje sam pogrijesio ??? samo vrti onaj krug i nikako da pusti film
ps.
rijesio, uninstall, pa reinstall, sada sljaka za 10, top addon, za serije i filmove povezao sa alldebrid odlicno
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2020 11:20 (dadotb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kodi Addonsi

Koji add on valja za Hbo, cinemax, nat geo, history itd sa titlovima? 

Imam taj liveserbia tv ali nije ok.Sve kanale random izbaci van iz streama. Prelose. Radi super ali dzabe

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
funky boy kaže...

Koji add on valja za Hbo, cinemax, nat geo, history itd sa titlovima? 

Imam taj liveserbia tv ali nije ok.Sve kanale random izbaci van iz streama. Prelose. Radi super ali dzabe

 

Instaliraj Balkan green build - Live tv ( pvr ). Ima sve. Ali sve.

HZV
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi

Jesam vec, ali nije mi okej. Sve sta zelim od tih kanala je sa slovenskim titlovima... Bas steta... 

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
9 godina
online
Kodi Addonsi

instalirao Gaia, Elementu, Exodus, Seren, Convennant i opet na dosta serija nema strimova, jos povezao sa debrid acc, bas bezveze

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Koji Debird imaš i koje ti serije rade problem, da provjerim? Ja korstim Seren sa Real debird-om. Zadovoljan san skroz, jedini problem mi stvaraju serije/filmovi koji imaju nazive na jeziku koji nije engleski, naročito ako ima neko slovo koje nije dio engleske abecede.. za takve stvari onda koristim Elementum

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2020 12:41 (xDISORDERx).
11 godina
neaktivan
offline
Kodi Addonsi

Idete na tinyzone tv stranicu i tjt. Ima svasta, bez reklama, jednostavna sa eng titlovima. 

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Kodi Addonsi
xDISORDERx kaže...

Koji Debird imaš i koje ti serije rade problem, da provjerim? Ja korstim Seren sa Real debird-om. Zadovoljan san skroz, jedini problem mi stvaraju serije/filmovi koji imaju nazive na jeziku koji nije engleski, naročito ako ima neko slovo koje nije dio engleske abecede.. za takve stvari onda koristim Elementum

 all debrid

 

probaj serije 4 blocks i gomorrah npr

4 godine
offline
Kodi Addonsi

Meni je malo dosadno, pa sam pogledao kako stoji Tempest sa Gomorah i 4 blocks. Jako dobro. I inače za serije je Tempest valjda najbolji addon svih vremena. Vjerujte probao sam skoro sve što je bilo aktualno u zadnje vrijeme. Probao sam i Seren i izbrisao ga za par dana. I ja imam realdebrid i uz njega  rade dobro većina addona, al za serije je najbolji Tempest, iako je vjerojatno na zalasku, pa je dobro imati alternativu, a to valjda nije problem.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
zaboravni12 kaže...

Meni je malo dosadno, pa sam pogledao kako stoji Tempest sa Gomorah i 4 blocks. Jako dobro. I inače za serije je Tempest valjda najbolji addon svih vremena. Vjerujte probao sam skoro sve što je bilo aktualno u zadnje vrijeme. Probao sam i Seren i izbrisao ga za par dana. I ja imam realdebrid i uz njega  rade dobro većina addona, al za serije je najbolji Tempest, iako je vjerojatno na zalasku, pa je dobro imati alternativu, a to valjda nije problem.

 i dalje mi fen bolji od tempesta...

battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
dadotb kaže...
xDISORDERx kaže...

Koji Debird imaš i koje ti serije rade problem, da provjerim? Ja korstim Seren sa Real debird-om. Zadovoljan san skroz, jedini problem mi stvaraju serije/filmovi koji imaju nazive na jeziku koji nije engleski, naročito ako ima neko slovo koje nije dio engleske abecede.. za takve stvari onda koristim Elementum

 all debrid

 

probaj serije 4 blocks i gomorrah npr

 radi sve bez greške, 1080 kvaliteta.. ne znam koja je razlika između all debird i real..

probao sam i fen i tempest, nisu mi se svidili jer su mi izbacivali previše SD sadržaja (fen) ili ono što bi pisalo da je HD često ne bi bilo (tempest)

9 godina
online
Kodi Addonsi

cujem da se moze instalirati BS player addon, time se rjesava problem titlova uz titlovi.com i opensubtitles, moram probati i to instalirati

 

p.s.

Instalirao BS ali ne moze da skida titlove iz nekog razloga niti mogu da ga konfigurisem, ne znam razlog

 

p.p.s

 

Radi prevod preko BS, samo treba sacekati par sek da nadje titl, ne izbaci gomilu nasih titlova nego 1 ali onaj koji stima uz seriju/film...

 

Seren je ok addon, hvala kolegi iznad na preporuci, povezao sa alldebrid i odlicno radi, ipak TV zion je za android uredjaje neprevazidjen

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2020 7:41 (dadotb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

mislim da ti je taj addon za BS zastaria i ne znam koliko je pouzdan, možeš pogledati kad je zadnji update bia.. ja koristim addonove za titlovi.com, opensubtitles i podnapisi.. za neke od njih ćeš trebati napraviti korisnički račun na njihovim stranicama kako bi ih moga koristit

9 godina
online
Re: Kodi Addonsi
xDISORDERx kaže...

mislim da ti je taj addon za BS zastaria i ne znam koliko je pouzdan, možeš pogledati kad je zadnji update bia.. ja koristim addonove za titlovi.com, opensubtitles i podnapisi.. za neke od njih ćeš trebati napraviti korisnički račun na njihovim stranicama kako bi ih moga koristit

 uradio sam to davno za titlovi i opensubtitles, u principu sto nude ta 2 imaju i ostali, ako nema na ta 2 nema nigdje 

9 godina
online
Kodi Addonsi

da ne otvaram temu, da li je neko uspio da instalira i pokrene EON app na amazon firestiku ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kodi Addonsi

Android 10

Kodi se ruši na novom androidu 10, na 9 je radio u redu..

Zna li netko nešto o ovome..

Ne netu dosta ljudi se također tuži na ovaj problem, no nema rješenja za sada..Ponovna instalacija aplikacije ne pomaže..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Nisam primijetio ništa neobično, kod mene radi sasvim normalno.
*# @Frk #*/
8 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
dadotb kaže...

da ne otvaram temu, da li je neko uspio da instalira i pokrene EON app na amazon firestiku ? 

 Skini eon na tablet ili mob i zatim skini apps to fire sa app stora i preko nje prebaciš eon ili bilo koju aplikaciju na firestick 

14 godina
offline
Kodi Addonsi

Imam problem s kodijem i ne mogu dokučiti do čega je.

Kad spojim vanjski hdd preko usb-a s tv-om (njegov interni player) slika je savršena (1080p) no kad pustim s kompa preko hdmi-a (preko Kodia) slika je osjetno lošija. Nikako ne mogu dobit tu kvalitetu kao što je s usb-a. Probao sam u kodiju ugasit hardversku akceleraciju i to je donekle popravilo stvar no nije još uvijek to to.

Ima netko ideju što napravit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Kodi Addonsi

koji su vam naaaj addoni zs gledanje serija i filmova, ja koristim Seren, Tempest,Elementum, Gaia, solidni su, ali imaju mana u smislu nenalazenja linkova prilicno..Cak sam neke povezao sa debrid nalogom

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2020 11:33 (dadotb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kodi Addonsi

Da se malo i ja javim Ja koristim samo uss defiant u kombinaciji sa real debrid... Za sve odličan. I filmovi i serije par stotina linkova što u 1080p što 4k.... 

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Kodi Addonsi
Switch kaže...

Imam problem s kodijem i ne mogu dokučiti do čega je.

Kad spojim vanjski hdd preko usb-a s tv-om (njegov interni player) slika je savršena (1080p) no kad pustim s kompa preko hdmi-a (preko Kodia) slika je osjetno lošija. Nikako ne mogu dobit tu kvalitetu kao što je s usb-a. Probao sam u kodiju ugasit hardversku akceleraciju i to je donekle popravilo stvar no nije još uvijek to to.

Ima netko ideju što napravit?

  Ako je UHD TV, a videozapis u nižoj rezoluciji vjerojatno do upscalea kojeg tv bolje odradi.

Ako imaš takav slučaj probaj smanjit rezoluciju Kodija na 1080p pa će TV radit upscale, a kad upališ 4K zapis će automatski podignit rezoluciju.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice