Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.720.883
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
15 godina
online
Re: Kodi Addonsi

Zašto mi PVR Stalker uvijek izbacuje Authentication failed?

14 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Zivcho kaže...
Kada se instalira addon, u folderu .kodi-addons-pvr-stalker-resourse postoji file setting.xml. U njemu su neki default podaci. Kada se prvi put pokrene Kodi, on napravi na folderu .kodi-userdata-addondata-pvr.stalker drugi file settimg.xml
To je taj file kojeg kao korisnik mozes mjenjati.
U mom buildu na folderu addons ima vise foldera koji pocinju sa pvr.
U njima, u podfoleru resoursces je file setting.xml, sa mojim podacima.
Iskopiraj taj file u onaj folder .kodi-addons-pvr.stalker-resources
Mozda je do toga. Na linuxu, androidu o winsu to radi ok, a mozda na libreeleku nece. Uvijek su u pitanju nekakve sitnice. Prate me cijeli život

 Ja sam unio MAC, server i XML adresu iz posta više ali nije radilo, isto imam RP2 i Libreelec.

Tek kad sam promijenio active portal sa 1 na 2 je proradilo.

Imam samo pitanje a guide bi trebao biti za sve kanale ili samo za balkanske?

Jer meni rade samo balkanski.

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Nekada, poneki portali postanu neaktivni. Posle nekog vremena, ponovo se akriviraju. Promjenom portala, kanali se ucitavaju ponovo. Evo ti xml file sa 11 portala. Tu ima i vise epg klijenata. Kada budem imao vremena, napravicu neku automatiku za portale. Ovako, ili unesi rucno podatke, ili iskopiraj xml u addon_data folder. Na portalu 1 u ovoj listi epg ima i na drugim kanalima.
https://archive.org/download/zivchobuilds/settings.xml

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 18:54 (Zivcho).
5 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kodi Addonsi

Trazim preporuku nekog addona za live kanale. Najvise me zanimaju UK (BBC One).

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Pvr Stalker klijent. Pogledaj, prijašnje objave o ovome.
15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Istalirao na kodi koji se nalazi na firestick. Nakon isprobavanja svih verzija na kraju sam trebao a32 verziju. Ocekivao sam da ce se addon pojavit, ali onda sam skuzio da se zapravo putem channels sekcije pojavi lista kanala koju pretpostavljam taj client ekspoza.

Zasad radi super.
Budem testirao jos. Hvala na linku
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Ovaj file cu da azuriram redovno. Tu su podaci o 11 portala za stalker. File se moze iskopirati addon_data folder, ili ga iscitati sa text editorim, i rucno unijeti podatke za mac adresu i server adresu. To je dovoljno da se kanali ucitaaju. Ako zelis, unesi i podatke za epg, mada nisu nesto pouzdani. Ne gledam tv, pa ne pratim.
https://archive.org/download/zivchobuilds/settings.xml
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
Zivcho kaže...
Ovaj file cu da azuriram redovno. Tu su podaci o 11 portala za stalker. File se moze iskopirati addon_data folder, ili ga iscitati sa text editorim, i rucno unijeti podatke za mac adresu i server adresu. To je dovoljno da se kanali ucitaaju. Ako zelis, unesi i podatke za epg, mada nisu nesto pouzdani. Ne gledam tv, pa ne pratim.
https://archive.org/download/zivchobuilds/settings.xml

 Drug

Ima li neki slican program kodiju da se može ovo tvoje ubaciti?

Imam kodi sa balkan green addon radi solidno.

 

Treba mi alternativa, koristim Amazon fire tv stick 2 generacije.

Hvala na odg

13 godina
offline
Kodi Addonsi

Zivcho jel tvoj wizard iskljucivo za kodi 18? radi li taj PVR stalker i na 17 ili mi treba jaci uredjaj? :)

 

ili jos bolje... moze li to nekako direkt raditi na starom Fire Tv sticku bez kodija? ima li neka app za njega direkt

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2020 13:39 (MarioArt).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Samo za 18. Probao sam na 17, stalker ne radi. U pitanju je binarni adonn, pa je zeznuto.

Probaj instalirati 28 na taj

https://www.firesticktricks.com/install-kodi-on-firestick.html
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2020 13:55 (Zivcho).
13 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
@Zivcho jučer sam instalirao tvoj Wizard na Android TV (verzija 9 Androida) i PVR-Stalker nije se instalirao. Ručno sam ga instalirao iz repozitorija, prebacio settings.xml u direktorij koji si napisao i sada sve radi. Ne pišem zbog prigovaranja nego zbog drugih koji naiđu na isti problem.
Stručnjak za odmaganje...
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
https://archive.org/download/zivchobuilds/settings.xml

Ako vam me rade kanali iskopirajte ovo u addon_data stalker foldet.

Na portalu 3 radi oko 6000 kanala.
Uskoro i u svim bildovima.
Moj PC  
0 0 hvala 2
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Zanima me, kada udes u folder userdata-addon_data stalker, koji ti je folder stvorio. Jer za svaki system pravi odgovarajuci folder. Kada odes u konfiguraciju samog addona, tada se napravi setting.xml, inace ga nema. Tako on radi. Na linuxu mogu da sve izmjenim u source codu, ali da bi to sve uradio na svim platformama, morao bi da imam sav taj hardver. Ovako se dovijam u virtuelnim masinama, pa promakne i neka greska. Za stare Kodi-jevce nije nista problem, ali novi nek onstaliraju build.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2020 14:25 (Zivcho).
13 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Zivcho kaže...
Zanima me, kada udes u folder userdata-addon_data stalker, koji ti je folder stvorio. Jer za svaki system pravi odgovarajuci folder. Kada odes u konfiguraciju samog addona, tada se napravi setting.xml, inace ga nema. Tako on radi. Na linuxu mogu da sve izmjenim u source codu, ali da bi to sve uradio na svim platformama, morao bi da imam sav taj hardver. Ovako se dovijam u virtuelnim masinama, pa promakne i neka greska. Za stare Kodi-jevce nije nista problem, ali novi nek onstaliraju build.

E slikaj ga. TV nije moj pa ne mogu provjeriti. Osoba kojoj sam instalirao ne kuži baš najbolje o čemu se radi.

Stručnjak za odmaganje...
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Za androide sam napravio 2 addona.
Kad se instalira build u my-addons pvr-client ce biti Stalker Client Android64 ili 32. Mozda je samo disabled, pa se mora uraditi enable.
Kod tih androida je opsta zbrka. Ne mozes sve predviditi.
15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Jedno noob pitanje, kako da ovaj addon instaliram na kodi u winowsima i je moguće preko nekog programa instalirati na Lg webos?
''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
https://archive.org/download/zivchobuilds/pvr.stalker-all.zip

Skini ovaj zip, raspakuj ga. Tu je 7 verzija. Uradi install from zip i potrazi svoj odgovarajuci zip u download folderu. Na kraju naziva zip-ova stoji w64 za windpws 64-bit, a64 za android 64-bit itd.
14 godina
neaktivan
offline
Kodi Addonsi

Konacno nakon malo više štimanja sam utrpao od kolege sa foruma @Zivcho  wizzard burst.

 

Dosta mi je i Zivcho pomogao privatnim porukama.

 

Uglavnom fecera na Amazon fire tv stiku 2 gen

 

Jedina mana ucitavanje pvc kanala po 3-5 minute nakon pokretanja, sve ostalo cista desetka :)

 

Nadam se novim updateima wizzarda od Zivche

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Samo prvo ucitavanje traje duze. Posle se ucitavaju sa lokalnog diska. Kada dodje do promjena u listi, ponovo se ucitava ispocetka, sa servera

5 godina
offline
Kodi Addonsi

Na prvom portalu se promjenila mac adresa i ponovo imate preko 12000 kanala

 

mac:    00:1a:79:57:30:d2

server: http://portal.geniptv.com:8080/c/

 

xml file: https://archive.org/download/zivchobuilds/settings.xml

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2020 6:45 (Zivcho).
Moj PC  
0 1 hvala 1
10 godina
offline
Kodi Addonsi

Svi spominju PVR Staker a ja kad sam instalirao Zivcho wizard "no limit" verziju tv kanali su mi se pojavili pod TV u Kodiju. Ispocetka sam trazio addon pod nazivom PVR Staker i nikako da ga nadjem, tek kad sam pogledao pod TV vidim da imam sve te kanale pa me to malo zbunjuje. Je li to i kod ostalih tako? Imam andorid 9 box Kodi 18.x 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Pvr klijenti su posebni addon-i. I mogu se vidjeti u my-addon-pvr
Kada se uspjesno ucitaju kanali sa pvr klijenta, u Kodi-ju se aktivira meni TV.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2020 8:03 (Zivcho).
10 godina
offline
Kodi Addonsi

A kod instaliranja Wizarda koju je od opcija:

-No limit

-All on one

-Basic

Najbolje instalirati? Ili koje su razlike?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Razlike su u skinu-masci. Broju instsliranih addona. U svakom je instaliran Stalker klijent. Ostalo je stvar ukusa i jacine uredjaja na koji se instalira. Preporuka za Androide, je Buster i Basic, jer su laksi. CleanTV build je za one koji hoce da sacuvaju svoje addone i setup, i preporucuje se 'Install' opcija u wizardu, umjesto 'Fresh install'.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2020 9:04 (Zivcho).
10 godina
offline
Kodi Addonsi

Oprosti jos samo jedno pitanje. Vidim da se spominje Elementum add-on (u tvojim video tutorijalima) koji koristi torrente. Mozes li se on disable-ati a da radi TV i add-onovi sa filmovima/serijama?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Moze, ili ga nemoj koristiti ako su kod tebe torrenti zabranjeni.
10 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
10alex kaže...

 Mozes li se on disable-ati a da radi TV i add-onovi sa filmovima/serijama?

 

Također se može i onemogućiti.

 

Živčo, hvala na svim pomoćima :) Ovaj tvoj build zbilja roka do ibera.

Onako, s tehničke strane, čisto me zanima ovisi li valjanost buildova o jednoj osobi ili osobama koje ga održavaju ili o pojedinačnim komponentama koje ga čine?

 

Pitam zato što, recimo, iste stvari koje rade u tvom buildu više ne rade u Phoenix buildu. Pokušavam shvatiti misterij (ne)funkcioniranja Kodija :)

 

I zna li netko pravni lijek protiv gubitka zvuka u Kodiju? Dogodilo se naglo, iz čista mira, ne radi čak ni zvuk uvodne špice u Phoenix buildu, ako netko zna kako to izgleda.

 

Mislim, očito rješenje je Clear Data i instlacija Živča, ali eto, jedna od zanimljivijih pojava :)

9 godina
online
Re: Kodi Addonsi
Zivcho kaže...

Na prvom portalu se promjenila mac adresa i ponovo imate preko 12000 kanala

 

mac:    00:1a:79:57:30:d2

server: http://portal.geniptv.com:8080/c/

 

xml file: https://archive.org/download/zivchobuilds/settings.xml

 

 

 

 ovo je famozna GOTIT lista, licno volim one gdje su ex yu drzave svaka posebice...

10 godina
offline
Kodi Addonsi

Od svih zemalja u regiji jedino Hr ima HBO, Cinemax, Cinestar,... tako da je meni sada najbolji taj odabir. ;-)

 
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice