Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.717.475
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
9 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Ja koristim Cinema HD app (ne Kodi) i gledam kroz MX Player...ne znam kakva je tu situacija sa HDRom...

 

Edit: evo samo kratka dopuna - uzeo sam RD na 3 mjeseca i ima 4k linkova za nove filmove (npr pokrenuo sam Jockera, cca 40GB datoteka), radi mi bez trzanja (mislim da mi je kabel iz TVa do routera 100Mbit/s, jer speed test na TVu nikad ne ide preko 100, a imam 150, ali nije bilo štekanja) i ono najbitnije, TV ga prikazuje u HDRu, tj. upali se HDR mode prilikom reprodukcije kroz MX player i slika izgleda kao ovi 4k HDR materijali sa YouTube-a koje sam prije gledao - tj jaaako dobro. Vidit ću s vremenom koliko ima takvih linkova, ako ih ima RD se sigurno isplatio :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.1.2020 8:50 (Dan1234567890).
12 godina
offline
Kodi Addonsi

Pozdrav,

Imam Kodi na nekoliko uredaja, 2 laptopa, stolni komp, Raspberry Pi spojen na TV.

Svi „vuku“ videe sa NAS diskova i sve super radi.

 

Jedino sto mi fali je Kodi scrobbling tj. tracking filmova ili epizoda serija koje sam pogledao.

Ako pogledam npr. prve dvije epizode Rick and Morty na Kodi laptopu taj progress se nece evidentirati na ostalim Kodi uređajima. Na ostalim uredajima ce te dvije epizode ostati zabiljezene kao nepogledane.

Ima li Kodi add-on ili neko rjesenje za traccking pogledanih epizoda na vise uredaja?

Kodi cloud? Kodi account?

 

Imam TRAKT no u free opciji podrzava samo jedan uredaj; u mom slucaju RPi Kodi spojen na TV.

 

hvala

!B
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Kodi Addonsi

There are many Kodi Addons that offer great movies and TV shows. If you want the latest and oldest collection of movies and TV shows, I recommend these Kodi Addons to watch your favourite content. Follow this link for an updated list weekly - https://www.firetvtricks.com/best-kodi-addons/

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 23:40 (moviefreak).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Halo#Bing kaže...

Pozdrav,

Imam Kodi na nekoliko uredaja, 2 laptopa, stolni komp, Raspberry Pi spojen na TV.

Svi „vuku“ videe sa NAS diskova i sve super radi.

 

Jedino sto mi fali je Kodi scrobbling tj. tracking filmova ili epizoda serija koje sam pogledao.

Ako pogledam npr. prve dvije epizode Rick and Morty na Kodi laptopu taj progress se nece evidentirati na ostalim Kodi uređajima. Na ostalim uredajima ce te dvije epizode ostati zabiljezene kao nepogledane.

Ima li Kodi add-on ili neko rjesenje za traccking pogledanih epizoda na vise uredaja?

Kodi cloud? Kodi account?

 

Imam TRAKT no u free opciji podrzava samo jedan uredaj; u mom slucaju RPi Kodi spojen na TV.

 

hvala

 ja kad povezem trakt sa bilo kojim addonom, sve sto zabiljezi je automatski vidljivo i na ostalim uređajima...tak da neznam kak tebi to ne radi

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
dado16 kaže...
Halo#Bing kaže...

Pozdrav,

Imam Kodi na nekoliko uredaja, 2 laptopa, stolni komp, Raspberry Pi spojen na TV.

Svi „vuku“ videe sa NAS diskova i sve super radi.

 

Jedino sto mi fali je Kodi scrobbling tj. tracking filmova ili epizoda serija koje sam pogledao.

Ako pogledam npr. prve dvije epizode Rick and Morty na Kodi laptopu taj progress se nece evidentirati na ostalim Kodi uređajima. Na ostalim uredajima ce te dvije epizode ostati zabiljezene kao nepogledane.

Ima li Kodi add-on ili neko rjesenje za traccking pogledanih epizoda na vise uredaja?

Kodi cloud? Kodi account?

 

Imam TRAKT no u free opciji podrzava samo jedan uredaj; u mom slucaju RPi Kodi spojen na TV.

 

hvala

 ja kad povezem trakt sa bilo kojim addonom, sve sto zabiljezi je automatski vidljivo i na ostalim uređajima...tak da neznam kak tebi to ne radi

 ne znam :( 

imam povezani TRAKT s RPiom (LibreEllec) i to radi. Na ostale Kodi playere ne mogu ukljuciti Trakt AddON jer u free verziji podrzava samo jedan uredaj.

ili?

!B
15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Ne, radi na vise uredaja ja imam na dva tva i racunalu i laptopu i sve se sihronizira izmedu
battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
Kodi Addonsi

Ekipa imam problem.

 

Znaci imam Kodi na amazon firesticku. Sve sljaka kak treba, al vec mi se dva puta (danas ujutro ponovo) dogodilo da mi se Kodi nece pokrenit. Tipa dode do loga Leia i baci me nazad na home screen od firesticka. I kad ponovo udjem u kodi onda imam samo sivkast ekran prikazan i nakon nekog vremena se ponovo vrati na home screen od firesticka.

 

Force stop i clear cache napravio, al to mi samo omoguci da ponovo vidim Leia logo prije neg me baci van.

Ista stvar mi se dogodila prije nekoliko tjedana i tada sam napravio reset Kodija i ponovno instalirao addone i napravio cijeli setup.

 

Jel se jos netko susreo sa istim problemom ? Zasad ne vidim drugi nacin rjesavanja ovog problema osim resetiranja na tvornicke postavke i ponovne instalacije svega.

Kontam da ne instaliram svaki addon rucno napravit jednom setup, spremit taj cijeli build negdje tako da ak mi se iduci put ponovo ovo dogodi da jednostavno samo iz builda povucem sve postavke i addone.

 

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Meni kodi radi vec mjesecima bez problema (firestick 4k). Mozda te neki od addona zeza. Nisi napiso pa cu pitat jesi proubao jednostavno restart firesticka?

15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Jesam, to je bila medju prvim stvarima koje sam napravio.

 

Zadnja stvar koju sam jucer korisito prije negdo mi danas nece otvorit kodi je bio Rising Tides kad sam gledao tekmu.

A prosli put sam gledao neku seriju preko Numbersa.

 

Prakticki imam samo 2-3 addona instalirana i to je to.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
offline
Kodi Addonsi

molim koji kodi dodatak za snimke nba utakmice 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kodi Addonsi

Koji addon skinut ili repository da rade arenasport HR programi?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Ja koristim Crew addon. U njemu, idite na iptv - Swift Streams - Sports TV. Tu imate 5 Arena i 3 Sport kluba. Svi rade. Provjereno prije minut

 

https://www.firesticktricks.com/crew-kodi-addon.html

 

Koristio sam ovaj url: https://team-crew.github.io/

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2020 10:06 (Zivcho).
13 godina
offline
Kodi Addonsi

Ima li rješenja za UFC snimke?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kodi Addonsi

Bok

Prije sam koristio Osijek build, no vidim da je taj projekt umro. Ima preporuka nekog builda ili koje addone stavit za gledanje live nasih kanala. Kak u sobi nemam tv, dobro mi dode da si na kompu pustim.

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Kodi Addonsi

Balkan green pogledaj. Imaju više buildova, sve ovisi šta preferiraš

13 godina
offline
Kodi Addonsi

Da li postoji kakav Addon za gledanje Eurosporta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
C64 kaže...

Da li postoji kakav Addon za gledanje Eurosporta?

 Nije addon,ali meni je super Eurosport player.Cijena je par eura mjesečno,a dobiju se obadva kanala + premotavanje,videoteka i sl..

Super je i što npr. prenose skijaške trke od prvog do zadnjeg skijaša,dok na drugim programima prekinu prijenos oko 30.-40. skijaša..

6 godina
neaktivan
offline
Kodi Addonsi

Ekipa, koristim Tempest, skupa s Real Debridom. Nekako mi se čini da više nema tako puno linkova (4k i 1080) kao što je nekad bilo..??

Jel treba možda nešto podesit u postavkama Tempesta..? Tamo sam samo aktualizirao svoj račun na Real Debridu.

Kupio sam Android TV pa sam to sve ispočetka radio..pa si mislim da nisam nešto fulao kod postavljanja.

Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Johntra kaže...

Ekipa, koristim Tempest, skupa s Real Debridom. Nekako mi se čini da više nema tako puno linkova (4k i 1080) kao što je nekad bilo..??

Jel treba možda nešto podesit u postavkama Tempesta..? Tamo sam samo aktualizirao svoj račun na Real Debridu.

Kupio sam Android TV pa sam to sve ispočetka radio..pa si mislim da nisam nešto fulao kod postavljanja.

Hvala unaprijed.

 Ja sam se prebacio na The Crew addon upravo iz tog razloga jer nema više toliko linkova.

4 godine
offline
Re: Kodi Addonsi

Ja i dalje koristim Tempest i nisam primjetio drastičnu razliku od prije. Probao sam i Crew i nije mi se pokazao nešto bolji. Preporučam Covenant. Pogledaj si u postavkama adona dal imaš uključeno i debrid linkove i torent linkove. Ako nemaš uključi.

15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
trenutno najbolji addon je fen, sve sto imaju crew,tempest covenant ima i fen, i usto pretražuje cachove od torrenta i ostalih stvari na real debrid serveru...
battletag:MasnaKrvavic#2275
4 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
dado16 kaže...
trenutno najbolji addon je fen, sve sto imaju crew,tempest covenant ima i fen, i usto pretražuje cachove od torrenta i ostalih stvari na real debrid serveru...

 Je Fen je odličan addon.

4 godine
offline
Re: Kodi Addonsi

Probaču i Fen. Možeš li molim te objasniti što se dobiva tim pretraživanjem cachova i ostalih stvari? Za nas koji nismo baš toliki znalci.

15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
zaboravni12 kaže...

Probaču i Fen. Možeš li molim te objasniti što se dobiva tim pretraživanjem cachova i ostalih stvari? Za nas koji nismo baš toliki znalci.

 to znaci da je na real debrid serveru film serija sta god...kad u realdebridu stavis torrent da ti pokrene on sprema ta cache na realdebrid server, i moras pricekat dok skine, a u ovom slucaju on odma pretražuje sve skinute i ne moras nista cekat i video ti se otvara instant, uglavnom pojednostavljeno više linkova za tebe nego li u drugim addonsima

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Kodi Addonsi

Znate li jel se mogu u Fenu i The crew-u ugasit torrent provideri? Imam spori internet pogotovo upload, a pošto torrent odmah radi i upload onda mi stvara probleme.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Ja koristim Numbers i super mi je. Ima koja prednost Fena u donosu na Numbers ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Dud kaže...

Znate li jel se mogu u Fenu i The crew-u ugasit torrent provideri? Imam spori internet pogotovo upload, a pošto torrent odmah radi i upload onda mi stvara probleme.

 torrent provideri u fenu defualtno funkcioniraju kao i debrid servisi, samo ti download radi jer vuces sa servera rd-a, znaci ne radi ti upload i ne bi ti trebalo raditi probleme...jedino ako si u postavkama fena stavio uncached torrents da ti pronalazi onda u tom slucaju u isto vrijeme i skidas i uploadiras....najvjerojatnije je tak i za the crew

battletag:MasnaKrvavic#2275
4 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
dado16 kaže...
Dud kaže...

Znate li jel se mogu u Fenu i The crew-u ugasit torrent provideri? Imam spori internet pogotovo upload, a pošto torrent odmah radi i upload onda mi stvara probleme.

 torrent provideri u fenu defualtno funkcioniraju kao i debrid servisi, samo ti download radi jer vuces sa servera rd-a, znaci ne radi ti upload i ne bi ti trebalo raditi probleme...jedino ako si u postavkama fena stavio uncached torrents da ti pronalazi onda u tom slucaju u isto vrijeme i skidas i uploadiras....najvjerojatnije je tak i za the crew

 Jako dobro pojašnjeno! Ni sam nebi znao bolje objasnit, vidi se da si dugo ko i ja u ovome.

11 godina
offline
Kodi Addonsi

kako instalirati web browser u KODI

 

Molim pomoć

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
koliko znam nema sluzbeno nikakvog addona sa web browserom i ono malo što ima jako loše radi...ima jedino aplikacije koje pokrenu sastrane chrome ali za tako nesto pretpostavlja se da moras imati android ili windows sustav...bar koliko sam upucen no mozda se nesto promjenilo u zadnje vrijeme
battletag:MasnaKrvavic#2275
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice