Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.717.251
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
14 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Ja imam Exodus koji mi je top plus Seren i Magic Dragon vise mi netreba nikakvu buildovi sa 1000 addona. Imam jos i IPTV listu sa svim programima nasim i stranima mislim da bolje nemoze sta gdo pozelim gledam.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
offline
Kodi Addonsi

čestitke kolegi Switch 

 

 

 
3 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
zaboravni12 kaže...

Disorder, malo sam provjerio kod sebe dal ima za seriju The Wire linkova. Ja imam instalirane Tempest, Venom, Crew i Covenant. Prije sam probao Seren i nije mi nešto, i svašta nešta. Od ovih koje imam trenutno mi je najbolji Covenant, pa Tempest (al mislim da je on na zalasku), Venom i najlošiji Crew. Ako tebi ne otvara ništa od 1080, onda nemaš dobro posložene opcije u kodiju ili adonu (provjeri). Ja imam real debrid. Konkretno The Wire - Tempest - desetak 1080 linkova od 2-4 gige, Covenant - dvadesetak od 1080. Svima preporučam Covenant (novi normalno) neka probaju.

                 Sretno......

 podesia sam sve sad na Serenu, ima linkova, sve je ok.. nekad zatrza kad priskačem scene na videu, al mogu živit s tim.. 

tempest mi izbacuje linkove kao hd a na kraju ne budu, pa odustajem od njega

ostale nemam zasad potrebu probavat

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2019 1:03 (xDISORDERx).
13 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Addoni nalaze linkove a Kodi radi sve ostalo, pa Seren nema veze sa trzanjem.

7 godina
neaktivan
offline
Kodi Addonsi

 

  Dosta sam razočaran s ovim Kodi addons,  tražio sam Hercule Poirot filmove i serije, isprobao addons: exodus ,exodus redux,

   magic dragon, venom,  tempest itd.  pronađu 20-ak rezultata,ali ne radi gotovo ni jedan ,  nema izvora...

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.12.2019 18:11 (rinost).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Dud kaže...

 Izgleda kao tamnija i modernija verzija amber skina, morat ću isprobati. Btw još uvijek sam na Kodiju 18.4 i ne znam da li da idem na 18.5? Mislim ionako trebam jedno dobro čišćenje Kodija. Jel ima način upgrade-a bez brisanja svega? Najgore mi je kaj mi favoritsi nestanu. Addoni ionako nekak brže radi kad ih friško instaliram. A i repozitoriji svako malo mijenjaju adrese pa ne znam više koji je aktualan a koji ne.

 kak se instalira skin

14 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Za te starije serije je tesko naci i ako nades su SD izvori to je i dalje bolje na druge nacine naci pa skinuti.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Hmm, ja sam na Elementumu našao u 90% slučajeva sve što sam tražio, a 4K mi ne treba.

13 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Evo, ja upiknuo voucher. Čisto da vidim kako moj Coreelec box podnosi 4K streaming i kako općenito radi real debrid

 

15 godina
online
Re: Kodi Addonsi

Ja se ni ne sjećam kada sam posljednji put nešto gledao preko Kodija. Koristim samo Stremio.

Kada se aktivira nekoliko Community pluginova (za TPB, RARBG i sl.) radi puno bolje, brže i jednostavnije nego Kodi sa svim silnim addonsima koji malo rade, malo ne rade.

I to sve radi i bez RealDebrida i sličnih servisa.

 

Sve preporuke za Stremio, lijepo izgleda, jednostavan je i brz, ima dosta kvalitetnih linkova (ako neko baš ne pati od nekih 50+GB 4k fajlova) i sve je bolji sa sve više kvalitetnih pluginova.

 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
Widowmaker kaže...

Ja se ni ne sjećam kada sam posljednji put nešto gledao preko Kodija. Koristim samo Stremio.

Kada se aktivira nekoliko Community pluginova (za TPB, RARBG i sl.) radi puno bolje, brže i jednostavnije nego Kodi sa svim silnim addonsima koji malo rade, malo ne rade.

I to sve radi i bez RealDebrida i sličnih servisa.

 

Sve preporuke za Stremio, lijepo izgleda, jednostavan je i brz, ima dosta kvalitetnih linkova (ako neko baš ne pati od nekih 50+GB 4k fajlova) i sve je bolji sa sve više kvalitetnih pluginova.

 

 Hvala ti puno za Stremio desktop app za moj laptop jer TVZion imam preko MAG 425A spojen na velikom  TV i na android mobitelu.

Al pošto je TVZion baziran na androidu nisam ga imao za desktop  ili laptop išao je jedino preko emulatora ali to nije to ,a inače mi je TVZion zakon.

Stremio je odlična zamjena.

5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Izgleda da je ovaj link pukao. Evo vam link  Uradite download, pa instal from zip, i trazite ga na download folderu. :

 

https://archive.org/download/zivchowizard/skin.horizonzv.test-1.18.0.42.zip

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.1.2020 19:00 (Zivcho).
5 godina
offline
Kodi Addonsi

Odlican sajt za filmove i serije. Ne preporucuje se google. Ja koristim Firefox.

 

https://www.cinebloom.org/

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.1.2020 19:22 (Zivcho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
Zivcho kaže...

Odlican sajt za filmove i serije. Ne preporucuje se google. Ja koristim Firefox.

 

https://www.cinebloom.org/

 

 

 

 

 

 Ma slabo je to, nemoš ubacit nikako titlove i nemoš povezat sa OpenSubtitles accountom.

Najbolji su po meni TVZion, ovaj Stremio i Kodi addonsi kao Serena,The Crew ili slični u njima možeš sve posložit kako Bog zapovida ovdi nemoš.

5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Moze subtitle, ako izaberes M(beta) server, pa iz liste servera (gore desno) izaberes mystream. On ima button cc, i mozez uvezati titl. Ovo je dobro kada nesto na Kodi-ju zeza, kao prva pomoc.
15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Nego kad ukljucim hr titlove na prikazuje mi neke od nasih znakova, tipa š i ž. Dok recimo neke prikaze poput č, ć.

Probao u postavkama language mijenjat, al ne promaze. Imate vi prijedlog kako rijesit tak da se svi znakovi vide?
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Kodi Addonsi

Settings - Player - Character set : odabrati Central Europe (Windows)

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
gregorypek kaže...

Settings - Player - Character set : odabrati Central Europe (Windows)

Dok sam bio gledo film (prije nego sam vamo postao) i skinio titl otisao sam malo mrdat po postavkama kako bi osposobio ove znakove.

Prebacio sam upravo na ovaj settings i vratio se nazad na film da vidim dal je fixano i nije bilo.

 

Kontam da sam trebo resetirat KODI da se ovo primjeni. Testiram danas.

Hvala na tipu.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
5 godina
neaktivan
offline
Kodi Addonsi

Pozdrav, zanima me kako postaviti ovaj real debrid, kodi i sve to? Može li me netko malo uvesti u sve to, inaće filmove i serije uvijek skidam, a bilo bi mi bolje gledati ovako online, imam 100mb brzinu. Barem neki skraćeni postupak što sve redom treba instalirati da mogu gledati filmove i serije bez problema. Vidio sam isto neku aplikaciju Cinema tv koja se spaja isto sa real debrid serverom, dobro izgleda, ima netko iskustva?? Samo me zanima filmovi, serije. Hvala 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi

Rijesio, napravio kodi, addons exodus i real debrid, titlovi i sve radi za sada dobro. 

4 godine
offline
Kodi Addonsi

Pitanje u vezi torrent addonova, gdje se skida taj torrent file?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Ako koristis exodus, seren itd. Sa real debridom onda se skida na server od njih a ti stremea ne torrent nego direktno fajl sa servera od real debrida.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi

Jel se može bez vpn u njemačkoj, da ne bi došla kazna? 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
CroVandal kaže...

Ako koristis exodus, seren itd. Sa real debridom onda se skida na server od njih a ti stremea ne torrent nego direktno fajl sa servera od real debrida.

 Jel se može bez vpn u njemačkoj, da ne bi došla kazna? 

14 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Moze ako koristis RealDebrid.doduse VPN ti nekosta puno ja platim mislim 40dolara za godinu.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
9 godina
offline
Kodi Addonsi

Ekipa, vdim da spominjete RD...gledam preko Cinema HD aplikacije i ima dosta 720 linkova i ponekad 1080...kako sad imam 4k TV, interesira me da li bi dobio dosta 4k linkova sa RD accountom? Kako se najviše isplati uzeti RD account? Ako imam account, jel mogu ispovremeno traziti linkove na TVu i na mobitelu?

 

hvala, znam da nije RD tema, no znam da ima u ovoj temi clanova koji znaju odgovore...:)

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.1.2020 13:06 (Dan1234567890).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
Dan1234567890 kaže...

Ekipa, vdim da spominjete RD...gledam preko Cinema HD aplikacije i ima dosta 720 linkova i ponekad 1080...kako sad imam 4k TV, interesira me da li bi dobio dosta 4k linkova sa RD accountom? Kako se najviše isplati uzeti RD account? Ako imam account, jel mogu ispovremeno traziti linkove na TVu i na mobitelu?

 

hvala, znam da nije RD tema, no znam da ima u ovoj temi clanova koji znaju odgovore...:)

 Na RD imaš dosta 4K linkova , samo trebaš imat dobar net da to dobro streama, ja sa 50/10Mbps mogu samo one 4K webrip-ove od 20tak GB.

Dok ove 4K prave ripove od 50-90GB nema šanse jedino ako budem imao brzinu veću od 100-150Mbps. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.1.2020 15:21 (Wizards).
9 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Wizards kaže...
Dan1234567890 kaže...

Ekipa, vdim da spominjete RD...gledam preko Cinema HD aplikacije i ima dosta 720 linkova i ponekad 1080...kako sad imam 4k TV, interesira me da li bi dobio dosta 4k linkova sa RD accountom? Kako se najviše isplati uzeti RD account? Ako imam account, jel mogu ispovremeno traziti linkove na TVu i na mobitelu?

 

hvala, znam da nije RD tema, no znam da ima u ovoj temi clanova koji znaju odgovore...:)

 Na RD imaš dosta 4K linkova , samo trebaš imat dobar net da to dobro streama, ja sa 50/10Mbps mogu samo one 4K webrip-ove od 20tak GB.

Dok ove 4K prave ripove od 50-90GB nema šanse jedino ako budem imao brzinu veću od 100-150Mbps. 

 imam coax na BNet-u od 150Mbit/s u downloadu, tako da to nije frka...gdje je napovoljnije uzeti RD? na njihovom web site-u https://real-debrid.com/? ovo na 3 mjeseca mi se čini ok za 9€?

14 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Kod njih direkt skupljas one bodove i kasnije mozes mjesec besplatno uzet. Za pravi 4k treba min. 100Mbps jedino je problem sto kodi neprovodi HDR kako treba navodno kodi 19 ce to raditi kako treba za sada za pravi HDR treba kemijat sa MadVR i eksternim playerom.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice