Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.718.730
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Kakva su vam iskustva sa Gaia addon-om. Na linuxu radi odlicno, ali na androidu, uspori Kodi.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.10.2020 7:42 (Zivcho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Za brisanje.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.10.2020 9:02 (bikloner).
12 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Zivcho kaže...
https://archive.org/download/zivchobuilds/pvr.stalker-all.zip

Skini ovaj zip, raspakuj ga. Tu je 7 verzija. Uradi install from zip i potrazi svoj odgovarajuci zip u download folderu. Na kraju naziva zip-ova stoji w64 za windpws 64-bit, a64 za android 64-bit itd.

 

Samo da pohvalim, instairao sam jučer na Fire Stick 4K i vrlo malo sam imao vremena testirati, ali prema onome što sam vidio, jako jako dobro, u odnosu na sve do sad isprobano (sto se live TV-a tice opcenito).

Na kratko sam samo isprobao npr. HBO, Arena Sport i još 10-ak HR kanala i u usporedbi s bilo kakvim IPTV listama koje sam imao, sve radi bitno bolje (zapravo nikakvih problema nisam uočio), bolja je slika, tv vodič mi je super stvar (prvi put da ga imam u Kodiju) itd. 

 

Tako da Zivcho, svaka čast! :D

 

P.S. 

Samo jedna mala napomena, iako je Fire Stick 4K koliko znam 64 bit, ta varijanta mi nije radila, nego sam morao instalirat 32 bit.

5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Kodi ga tako vidi. Vazno je da radi.
Trazim dobru alternativu za Elementum. Nema vise update, a gaia ima dobre kolekcije, i koristi eležentum za download torrent strimova. Na mom Linux-u radi odlicno, ali kad ga prebacim na android, strasno sporo. Moguce da je cak i neki malware, koji 'prolazi' a linux mu ne da.
13 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Ja još koristim elementum i, na žalost, ne vidim mu zamjenu trenutno!

10 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
10alex kaže...

Od svih zemalja u regiji jedino Hr ima HBO, Cinemax, Cinestar,... tako da je meni sada najbolji taj odabir. ;-)

 

Upravo tako. Ja isto stavim filter kanala na HR i imam praktički sve što mi treba. I puno se kraće učitava vodič kanala.

 

Evo samo da prijavim da Buster build radi skoro savršeno na Android boxu (i to prilično mediokritetnom, ima 4 GB ram-a, ali dosta slab procesor).

Izvrstan, fokusirani build na ono što je bitno. Malo se uspori kada se miješa UI i streamani sadržaj, ali ništa strašno.

 

Ne radi mi jedino onaj history nedavno gledanih kanala koji se pojavljuje kao velike ikone pri vrhu ekrana. Kliknem na njih ali ne pokreće se kanal.

 

Moram priznati da zapravo ne kužim poantu TV vodiča, ok, tamo vidiš što je bilo u prethodnim satima, ali to se ionako ne da premotavati.

 

A trenutno prikazivani sadržaj ionako se vidi na običnom popisu kanala?

 

Volio bih jedino da je malo jednostavnija izrada custom listi. Odabir kanala između njih 6000 malo je...nespretan. Bilo bi fora da mogu samo staviti recimo HR kanale pa između njih birati u svoju prilagođenu listu.

 

Ovo su samo mali kozmetički nedostaci. Ali sve skupa, vrhunski build, najbolji koji sam probao do sad.

5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Klilni desni klik i izace ti meni swich to channel
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Napravite svoju grupu kanala u PVR liveTV
Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Group manager
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Ja sam nakon instalacije wizarda dobio da se moze grupirati po drzavama. Ne znam da li to svi imaju ali moja verzija ima, a i mozda je to zbog: " ovo je famozna GOTIT lista, licno volim one gdje su ex yu drzave svaka posebice"

5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Dobra 'fora' kod Crew addon-a, je sto film, koji ste pronasli u njemu, na desni klik misa, i izborom 'Elementum download', gledate sa Elementumom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kodi Addonsi

Pozdrav svima. Da li bi mi neko pomogao sa nekim repositor linkom na kome radi NOVA BH. Ima utakmica veceras :). Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Poslao sam ti privatnu poruku, kako da instačiras addon.
14 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Svaka cast. Radi. hvala :)

10 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Zivcho kaže...
Dobra 'fora' kod Crew addon-a, je sto film, koji ste pronasli u njemu, na desni klik misa, i izborom 'Elementum download', gledate sa Elementumom.

 

Što se time dobiva? Probao sam jednom Elementum download, ali nisam primijetio da se nešto dogodilo. Kamo on inače sprema te skinute torrente, kada ih skine?

5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
U podesavanj u elementumu, umjsto use memory, stavi lokal disk i dole gdje 'path" unesi folder gje hoces da ide download. Kada kre ne fičm, i kda pritisnes stop, šitsz cete da li zelis nastavito download. Potrvrdis i film se slida u tsj foldet, a Kodi nadtavi sa radom. U tom folderu ce biti i film i torrent file
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Umjesto use memory stavi use files
15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
@Zivcho
Ima koji noviji link za skinuti tvoje stalkere i xml fajlove ?
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2020 10:33 (tintin).
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Kad bude nesta novo, objavicu. Link za moj folder ns archive.org
https://archive.org/download/zivchobuilds
15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Ima koji da radi na coreelecu?
Probao sam l32 i l64, ali ne rade?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Insatirao sam iz coreelec repo-a i stavio tvoj xml i radi super.
Sad još da malo sredim listu kanala.
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
To je linux na arm procesorima, ako se ne varam. Probaj iz libreelec repo-a. Nekome sa foruma je uspjelo da ga instalira na Rp2-LibreElec. Fale mi jos te verzije, pa da komletiram.
15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Sredio sam si listu programa.
Zanima me gdje se ta lista sprema da ju mogu prebaciti na drugi uređaj.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

userdata-Database TV32.db

13 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Potvrđujem.

 

Jedino što na početku treba malo više vremena za procesirati te silne programe. Da li je neko možda "obradio" listu i ostavio samo exyu programe?

 

10 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
dankec kaže...

Potvrđujem.

 

Jedino što na početku treba malo više vremena za procesirati te silne programe. Da li je neko možda "obradio" listu i ostavio samo exyu programe?

 

 

Ako si odabereš samo jednu od lokalnih regija, onda će ti i TV vodič prikazivati kanale samo za tu regiju. E sad, nisam siguran znači li to da će i ono inicijalno učitavanje biti samo za te programe ili ih ipak učitava za sve. No vodič se definitivno puno brže otvara ako odabereš samo HR, recimo.

 

Ja još uvijek pokušavam shvatiti ovo skidanje filmova preko Elementuma. Naime, meni se film krene prikazivati nakon što odaberem download i jedan od sourceva. Također, kako omogućiti skidanje na karticu? Gdje Kodiju dati dopuštenje za to? Ne da mi da na kartici izradim ni folder. Mogu skidati samo u unutarnju memoriju. Odnosno, eto, ne mogu :)

 

Ima li kakva fora za prebacivanje na "sljedeći" kanal bez izlaska u sučelje (tj., na trenutno aktivni popis)? Ono, kao na standardnom televizoru, stisnem neki gumb na daljinskom i prebaci mi na sljedeći viši ili niži kanal na trenutno aktivnoj listi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2020 13:27 (Yo Momma).
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Imas dugme, desno od stop. Zavisi od maske, koju koristis. Probaj u Andoid file manager-u, da napravis folder na toj kartici. Onda u Elementumu podesi 'download path' na taj folder.
11 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Taj tvoj build u odnosu na blue thunder ? 

Bolji, lošiji, stabilniji, nestabilniji ?

Iskreno.

 

 

5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Pustis film, uradis stop, i Ečementum te pita 'keep download?' potvrdis da yes i on nastavi da skida film u pozadini. U glavnom meniju imas opciju torrents, i tu gčedas sve aktivne torrente.
5 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Iskreno, ne kometarisem tudji rad. Stabilnost Kodi-ja generalno ovisi od OS-a na kom radi. Na Linux-u, je nastabilniji rad, a na Windows-ima, ovisi o njegovom stanju.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice