T-Com pokloni za produženje ugovora izdvojena tema

poruka: 3.570
|
čitano: 1.849.686
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ako mi je ugovorna obveza istekla, da li onda imam pravo na tablet ukoliko se odlučim za neki od max paketa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Samo sam ovdje našao da korisnici govore o njemu.

 

http://forum.benchmark.rs/showthread.php?311045-Osvezeni-Vivax-TPC-7151&s=cfb1822058b4e19f59333d5aabc8664d

 

Ako ti se ne sviđa prodaš na oglasniku (koliko vidim 600 kn je najniža cijena). Znači da ga daš za 500 vjerovatno bi lako prodao i dodaš za neki koji ti je bolji.

 

Po meni (za 250 kn) je i više nego dobar, ionako rijetko tko radi nešto pametno na tabletu :)

15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
DnL kaže...

Ako mi je ugovorna obveza istekla, da li onda imam pravo na tablet ukoliko se odlučim za neki od max paketa?

tablet imaju pravo korisnici koji nemaju jednu od navedenih usluga: adsl ili maxtv, znaci mora uzet novi adsl ili maxtv.... primjer ak imas sam adsl i sad uzmes maxtv imas pravo na tablet, takoder vrijedi i obrnuto....nevrijedi za korisnike koji samo hoce produziti ugovornu obvezu

10 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
dado16 kaže...
DnL kaže...

Ako mi je ugovorna obveza istekla, da li onda imam pravo na tablet ukoliko se odlučim za neki od max paketa?

tablet imaju pravo korisnici koji nemaju jednu od navedenih usluga: adsl ili maxtv, znaci mora uzet novi adsl ili maxtv.... primjer ak imas sam adsl i sad uzmes maxtv imas pravo na tablet, takoder vrijedi i obrnuto....nevrijedi za korisnike koji samo hoce produziti ugovornu obvezu

Shvacam ovo ali opet cista glupost od strane t-coma. Znaci ja iskljucim uslugu jednu i onda je ponovno ukljucim i dobijem tablet >.<

13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Ma debili...sad namjerno neću uzet ništa od njih nego prelazim na Total mix gdje sve Internet flat+telefon+total tv televiziju dobijem za 299 kn. a da ne govorim koliko je osnovni paket total tv bolji od max tv 

12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Imao sam max tv na tri mjeseca (onaj probni rok za 1kn), vratio sam ga prije isteka ta tri mjeseca onaj tamo čovjek je rekao da je sve uredu i to je to, eto prošlo mjesec dana od toga, a na računu dobio nekih 43kn i piše mjesečna naknada za max tv osnovni paket, zašto je to tako?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

sad bi trebo produziti max adsl ugovor i koliko čitam ne daju nikakve poklone? jel zna netko mozda otprilike jel ce u skorijoj buducnosti davati neke poklone za produljenje da ipak malo pricekam..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
dado16 kaže...
DnL kaže...

Ako mi je ugovorna obveza istekla, da li onda imam pravo na tablet ukoliko se odlučim za neki od max paketa?

tablet imaju pravo korisnici koji nemaju jednu od navedenih usluga: adsl ili maxtv, znaci mora uzet novi adsl ili maxtv.... primjer ak imas sam adsl i sad uzmes maxtv imas pravo na tablet, takoder vrijedi i obrnuto....nevrijedi za korisnike koji samo hoce produziti ugovornu obvezu

Zapravo možeš ti uzet MAX 3 paket i ako imaš adsl i max tv, na slici koju sam stavio odabereš prvu stavku i ponudi ti tablet, ali bez one mobile net tarife koja nosi popust i ispadne te tablet 900kn.

 

15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
robimarko kaže...
Stvar je da je taj tablet daleko gori od gtaba 3

Ne pretjeruj, usporedi im jos jednom specifikacije i onda pokusaj ponoviti tu rijec: "DALEKO GORI"

 

Evo ti specifikacije tog Vivaxa

 

http://www.iskon.hr/extra/Tablet-VIVAX-TPC-7151

 

Ugl, Iskonova ponuda je bolja kada se sve zbroji i oduzme

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2013 0:26 (lovac82).
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ja sam 14.11 potpisao ugovor preko telefona sa MAX 3 paket i uzeo sam tablet, max tv samoinstalacijski paket je došao u utorak, a tablet ni na vidiku. Kada ih pitam kada mogu očekivati tablet oni mi odgovore. " U roku od 30 dana."!

Pa ne ide taj paket iz Australije da mu treba 20 dana da dođe, kada su vama došli "pokloni"? Koliko dana nakon potpisa?

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Nekima je tablet došao u roku 30 dana, a neki su čekali i po par mjeseci. 2-3 mjeseca. Sve ti ovisi {#}

 

 

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
15 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

da ne bi zavrsio kao ja. nakon 3mj zovem sto je s produljenjem i tabletom, a zena meni odgovori: "kakvo produljenje gospodine? nemam zabiljezen nikakav nalog za produljenje ugovora {#}".

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
KiX777 kaže...

Ja sam 14.11 potpisao ugovor preko telefona sa MAX 3 paket i uzeo sam tablet, max tv samoinstalacijski paket je došao u utorak, a tablet ni na vidiku. Kada ih pitam kada mogu očekivati tablet oni mi odgovore. " U roku od 30 dana."!

Pa ne ide taj paket iz Australije da mu treba 20 dana da dođe, kada su vama došli "pokloni"? Koliko dana nakon potpisa?

Pa nisi jedini u hrvatskoj,uostaalom ionako ti ga nece naplatit dok ga nedobijes.

10 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Pozdrav.

dosad sam koristio samo internt i telefon u t-comu, sad sam mislio uzeti paket neki i onaj tablet. Vidim da uz taj tablet se mora uzeti neka mobilna tarifa pa me zanima jel se to nešto dodatno plaća mjesečno?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
zarate kaže...

Pozdrav.

dosad sam koristio samo internt i telefon u t-comu, sad sam mislio uzeti paket neki i onaj tablet. Vidim da uz taj tablet se mora uzeti neka mobilna tarifa pa me zanima jel se to nešto dodatno plaća mjesečno?

Da, pretplata ti je 25 Kn mjesečno ako uzmeš tu tarifu, a to ti je za SIM karticu u Tabletu kako bi mogao koristiti mobilni internet preko tableta.

Twitter: @191x7
14 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

bok.. trenutno plcam internet i telefon s 60 minuta besplatnih, 230 kn i sad sam zvao sluzbu za korisnike i kaze mi lik da ima intrenet, telefon neogranicene minute besplatne (prema t-comu naravno) i probin rok maxtv-a 3 mjeseca za 240... jel dobivam kakve poklone ako pređen na ovu drugu opciju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Sta se sad nudi jel se zna? istice ugovor za desetak dana pa bi volio znati :)
Som la gent blaugrana
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
maxy0 kaže...

bok.. trenutno plcam internet i telefon s 60 minuta besplatnih, 230 kn i sad sam zvao sluzbu za korisnike i kaze mi lik da ima intrenet, telefon neogranicene minute besplatne (prema t-comu naravno) i probin rok maxtv-a 3 mjeseca za 240... jel dobivam kakve poklone ako pređen na ovu drugu opciju?

koliko vidim to je max 3m paket, i ako prvi put uzimas maxtv, to jest ak ga dosada nisi ukljucio imas pravo na tablet za 299 kn, ako uzmes max3m+ ili L, imas pravo na 199kn

15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
rookica19 kaže...
Sta se sad nudi jel se zna? istice ugovor za desetak dana pa bi volio znati :)

za produzenje ugovora trenutno nema nista, ako imas sve 3 usluge...

14 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Ima!

Trenutno davaju samsung galaxy tab po nešto sniženoj cijeni uz produljenje ugovora na neku od MAX3 tarifa

Ja sam se raspitao za MAX3 M i cijena taba je 899kn, a za MAX3 L 799kn

15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
to nisam ni mislio spominjat, posto nijedan dosad korisnik koji mi se javio nije htio uzet za 799 a kamoli za 899...
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Da, i ja sam danas bio i rekli su mi da je 800 kn tablet, nista od toga
Som la gent blaugrana
14 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ovo je najočajnija Božična ponuda T-Com-a ikada, ne daju apsolutno ništa, Max tv - nula, ADSL - nula , jedino za pakete a ni to nije neka opcija

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Pozz ... istekao mi je ugovor sa T comom.. pa sada kontam ponovo produziti ... pa me zaniama jer ima kakvih poklona ? ili vece brzine za iste pare ? inace imao sam paket, Flet / 4 MBit/s

Finger Up
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Možeš dobiti veću brzinu 2 mjeseca, ako već nisi imao. Daj broj u privatnoj poruci pa ti provjerim. I tablet je u igri ako uzimaš maxtv novi.

Bit će!
14 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Napisao si da je tablet za MAX tv a koliko je meni poznato tablet je za MAX pakete

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.1.2014 13:00 (Wontay).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
tablet je za max paket kad se uzme al moras imat barem novi adsl ili novi maxtv
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

za produženje max 2 paketa dobiješ galaxy tab 3 7 inca za 999kn...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
ima jos tko ovdje da radi u tcomu?
11 godina
protjeran
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

ko još potpisuje ugovore s t-com?????  ma da mi daju ferarija za ugovor nebi se petljao više s njuma...prevaranti !!

Moj PC  
2 9 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice