Pay pal registracija i kupovina zaključana tema

poruka: 16
|
čitano: 17.558
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Pay pal registracija i kupovina

regao sam se na pay pal i rece mi da cu dobit 4znamenkasti pin,ali od njega nista,ko se je regao molim da mi rece kako je proslo!

NIŠTA PAMETNO!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pay pal registracija i kupovina

itko?

NIŠTA PAMETNO!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pay pal registracija i kupovina
šiloman kaže...

regao sam se na pay pal i rece mi da cu dobit 4znamenkasti pin,ali od njega nista,ko se je regao molim da mi rece kako je proslo!

 meni kod plaćanja traži samo email i pass koji sam upisao kod registracije
15 godina
offline
Pay pal registracija i kupovina

da,ali ja sam se regao i pise mi na paypal to do listi,da cu mailom dobit to

NIŠTA PAMETNO!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pay pal registracija i kupovina

ako je potrebna ručna aktivacija računaj na to da su oni u americi, pa možda još ni ne rade...

 

15 godina
protjeran
offline
RE: Pay pal registracija i kupovina

to ne dobijes mejlon nego di dodje na ispis transakcija, daklem gledaj na net benkingu ili idji u banku da ti ispisu sve transakcije

 

bar je meni tako bilo sa mozda se cagod prominilo u zadnji godinu - dvi iako ne virujen

nu, glamac, djava ga odnija
15 godina
offline
Pay pal registracija i kupovina

di ste vi dobili nesto od 4 znamenke,moram upisat i onda pise da cu dobit 1.85 dolara,a kako da pare stavim,na kartici imam 200eura  a neam na pay palu

NIŠTA PAMETNO!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pay pal registracija i kupovina
šiloman kaže...

di ste vi dobili nesto od 4 znamenke,moram upisat i onda pise da cu dobit 1.85 dolara,a kako da pare stavim,na kartici imam 200eura  a neam na pay palu

 s tinm sam  4-znamenkastim kodom mučil mjesec dana dok  mio frend nije objasnil u čemu je štos...taj 4-znamenkasti kod dobiješ u izvještaju za tvoju kreditnu karticu uz uplatu od 1 dolara s paypal-a....ak imaš internet bankarstvo, sad si odmah pogledaj izvještaj tvoje kreditne kartice(ili čekaj kad ti dođe izvještaj poštom ili sutra u banku da ti oni očitaju ak nemreš čekati izvještaj) i kod te uplate od
1$ (ili  1,85...valjda su digli uplatu :)) ti je i taj kod..to utipkaš i voila...
15 godina
protjeran
offline
RE: Pay pal registracija i kupovina

benti iruda jel citas ca san ti napisa gori, odji na net benking i gledaj ispis transakcija, ako nimas net benking unda aj u banku i reci da ti isprintaju taj ispis transakcija, na ispisu ces imat jednu paypal transakciju u cijen imenu, naslovu (kako os) ima taj 4 znamenasti kod

taj kod tj ransakciju triba cekat par dana da se pokaze

 

jel triba i nacrtat?

nu, glamac, djava ga odnija
15 godina
offline
Pay pal registracija i kupovina

ehvala,probam pa javim

NIŠTA PAMETNO!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pay pal registracija i kupovina

preko koje kartice je najbolje uplacivati na pay pal ...ja sam otvorio visa electron u banci ali ne na ziro racun nego mi je stavila devizni u eurima...

da li ima to kakve veze??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pay pal registracija i kupovina

evo ja sam uzeo u zagrebackoj visa electron avenue mall poklon karticu i sve sljaka zasad dobro su to odradili..

uzeo sam 100kn i platio 108kn tih 8kn je neka naknada..

i normalno pridodao na paypal hrvatski jedino sto su uzeli 1.95$ i morao sam unijeti 4-znamenkasti broj od te transakcije tzv paypal code i nazvao zgb i zena mi je najnormalnije dala i sve 5 vec sam skoro i potrosio :D

e sad jos samo cekam da vidim jel ce mi vratit tih 1.95$ :P

a ako se ne potrosi preko paypala cijeli iznos moze se najnormalnije potrosit u trgovini ili otic u zgb i podic cijeli iznos ili 99kn kunu si opet uzmu heh 

cheers

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pay pal registracija i kupovina

.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.10.2010 11:54 (john_ryder).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pay pal registracija i kupovina
thabigjc kaže...

evo ja sam uzeo u zagrebackoj visa electron avenue mall poklon karticu i sve sljaka zasad dobro su to odradili..

uzeo sam 100kn i platio 108kn tih 8kn je neka naknada..

i normalno pridodao na paypal hrvatski jedino sto su uzeli 1.95$ i morao sam unijeti 4-znamenkasti broj od te transakcije tzv paypal code i nazvao zgb i zena mi je najnormalnije dala i sve 5 vec sam skoro i potrosio :D

e sad jos samo cekam da vidim jel ce mi vratit tih 1.95$ :P

a ako se ne potrosi preko paypala cijeli iznos moze se najnormalnije potrosit u trgovini ili otic u zgb i podic cijeli iznos ili 99kn kunu si opet uzmu heh 

cheers

 To odnedavno ocito Pay Pal prizna i Zagrebacku banku jer meni prije cca 3 mjeseca nije htjelo uvazit.

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
15 godina
neaktivan
offline
Pay pal registracija i kupovina

evo napokon sam regao karticu na pay pal(PBZ Visa)

 

E sad piše da trebam broj nekakav...ja inače nedobivam ispis transakcija..jel to znači da moram u banku tražiti ispis??? kako to ide??? kojoj teti se moram javiti na šalteru?

 

 

Jel vraćaju tih 1.95$ što su uzeli nisam dobro skužio ?

MMA is not game , MMA is life!!!
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
RE: Pay pal registracija i kupovina

Hrvojestr kaže...


evo napokon sam regao karticu na pay pal(PBZ Visa)


 


E sad piše da trebam broj nekakav...ja inače nedobivam ispis transakcija..jel to znači da moram u banku tražiti ispis??? kako to ide??? kojoj teti se moram javiti na šalteru?


 


 


Jel vraćaju tih 1.95$ što su uzeli nisam dobro skužio ?




Morat čaš otiči u banku po izvod ili vidjeti na e bankarstvu,samo ne moj iči isti dan nego za 3 do 4 dana dok se ne proknjiži u banci.Na toj transakciji ti piše CODE XXXX(4 broja)to prepišeš na paypal i kartica ti je onda autorizovana i možeš je koristiti na paypalu.Kad upišeš cod za 3 do 4 dana vračaju ti1,95 $

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice