Kupovina NordVPN licence

poruka: 7
|
čitano: 11.355
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Kupovina NordVPN licence

Pozdrav,

 

upravo gledam kupiti NordVPN licencu. 3 godisnji plan se moze dobiti za 107.55 dolara a takav servis mi treba. Kada sam dosao na korak sa placanjem vidio sam da cijena nije ista ovisno o tome koja se drzava odabere. Ako se odabere Hrvatska cijena je 134,43 usd i u  to je ukljucen PDV od 25% a ako izaberem drzavu van EU npr BIH onda mi je cijena 107.55. Dali u sljedecem koraku ima nesto sto bi me vezalo da izaberem drzavu HR ili mogu izabrat neku drugu i samim time proc jeftinije ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kupovina NordVPN licence

Skini si PureVPN koji ima nekoliko dana besplatnih za testiranje i onda se preko njega prijavi kao da si iz USA i dobiti ćeš prvu cijenu. Slobodno plati s našom karticom sve prolazi OK.

15 godina
offline
Re: Kupovina NordVPN licence

to ovisi o tome trebaš li račun-firma-porez (R1..) ili ne.. tj po pravilima plaćaš pdv, ali ništa te ne spriječava da kupišt bilo gdje online i 'osobno preneseš...' bez poreza. Za zemlje za koje postoji vat-porezni broj automatski se kalkulira ali tebi trgovac ne naplaćuje porez druge zemlje, tj s tim nema ništa i tad je nepotrebno platiti bilo koji porez npr usa 10%.. mada je to manje od našeg 25%.. tj za domaći r1 ti je iznos računa trgovine bez poreza jer ga ne plaćaš u drugoj zemlji, dok našoj poreznoj uplatiš obračunati iznos i tad to tako knjižiš.. tj kad tako moraš-firma.. za kućne jednostavno kupiš jeftinije ili kako želiš :) pa čak i za firmu ako ne misliš knjižiti trošak a nemaš knjigovođu koji zna knjižiti..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Kupovina NordVPN licence

Ljudi tema je stara ravno godinu dana... 

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kupovina NordVPN licence
hyko kaže...

Ljudi tema je stara ravno godinu dana... 

 pa što? Odgovor je i dalje isti :) tj forumske teme mogu biti z ajednokratnu upotrebu ali mogu i ostalima poslužiti kao primjer ili postojeći odgovor. To što je tebi već godina, netko možda upravo sad čita..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
offline
Kupovina NordVPN licence

Ima li netko za podjeliti NORDVpn ? 

dk
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kupovina NordVPN licence
I mene zanima vpn ako tko ima?,hvala(naravno uz naknadu kako se dogovorimo)
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice