Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.423
|
čitano: 2.456.428
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
Firestick 4k 22e na prime daysu.
Šalju ako sam dobro razumio samo po DE i AU.
Ako netko ima neku špagu, ja bi uzeo par komada - naravno, platim i proviziju :)
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Možeš i preko mailbox.de. Opet se isplati.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Hexfire kaže...
Možeš i preko mailbox.de. Opet se isplati.

 Znam.

Dali se može više stikova poslati preko mailboxa ili je paket ograničen?

Prime acc se plaća ako se dobro sjećam?

Ali se može registrirati i odjaviti s istog odmah?

13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

negdje sam procitao da mozes uzeti maximalno 2 sticka po modelu.

 

znaci 2x fs 4k +2x 4k max

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ako nisi dosad koristio prime trebao bi imati mjesec dana free. A ako već i jesi koristio ponekad ti daju dodatni mjesec free. Provjeri na Amazon accountu pod Prime membership.

Eh da, što se tiče količine nisam u toku. Jedno vrijeme si čak mogao samo jedan komad naručiti. Ako ćeš naručivati, a može se više komada možda bih uzeo i ja pa podijelimo poštarinu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Hexfire kaže...
Ako nisi dosad koristio prime trebao bi imati mjesec dana free. A ako već i jesi koristio ponekad ti daju dodatni mjesec free. Provjeri na Amazon accountu pod Prime membership.

Eh da, što se tiče količine nisam u toku. Jedno vrijeme si čak mogao samo jedan komad naručiti. Ako ćeš naručivati, a može se više komada možda bih uzeo i ja pa podijelimo poštarinu.

 Uzimao bi sigurno.

Prije je bilo 2 komada po osobi, sada nigdje ne vidim ograničenje.

Ako netko ima prime acc pa da provjeri?

 

 

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
x360gamer kaže...
Hexfire kaže...
Ako nisi dosad koristio prime trebao bi imati mjesec dana free. A ako već i jesi koristio ponekad ti daju dodatni mjesec free. Provjeri na Amazon accountu pod Prime membership.

Eh da, što se tiče količine nisam u toku. Jedno vrijeme si čak mogao samo jedan komad naručiti. Ako ćeš naručivati, a može se više komada možda bih uzeo i ja pa podijelimo poštarinu.

 Uzimao bi sigurno.

Prije je bilo 2 komada po osobi, sada nigdje ne vidim ograničenje.

Ako netko ima prime acc pa da provjeri?

 Max. dva po accountu se mogu narucit.

6 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja sam opet dobio one-month free prime. Prije sam narucio 1 HD i 1 4K, a sad 1 4K Max.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Tvpronlem kaže...
Trle96 kaže...

ljudi može mala pomoć, već nekoliko tjedana tražim apple airpods 2 s kutijicom za punjenje na nekoj akciji ali nikako naići.
Jel zna netko možda na koje trgovine da obratim pažnju?

Slušalice planiram kao poklon i trebam ih nabaviti do 26.7. pa nije prehitno 

 nekidan sam naisa na nekog tipa na marketplace-u

110 eura airpods pro 2 , neotvorene + apple care dodatna godina garancije


otvorim ja to ispred njega, spojim se, sve orginal....ne znam odakle mu to, da li je ukradeno (iako je apple care+ registrirao na svoj mail pa ne vjerujem) ili je samo glupav, al hvala mu 

 

cijena samog apple care+ je 96€ 

 You are not gonna like this ali vjerojatno si kupio dobar kineski fejk. 

EDIT: ne znam smijem li stavljati linkove s reddita ovdje, ali pun je reddit o fake APP/APP2 s Apple Careom. Jedna sitnica, pogledaj si koji ti je zadnji firmware na njima i provjeri na netu koji je trenutno aktualan. Inace se automatski updatea, ali na fejk AP ne mozes updateat. Ako si na starom firmwareu ili kad dode novi, a ti ostanes na starom - 100% da su fake. Ima jos nacina na koji se moze uocit fejk (font na kutiji, gap izmedju poklopca i donjeg dijela kutije u kojoj je sve zapakirano jer Apple uvijek ima sve slozeno na milimetar, onaj metalni dio na kutijici od slusalica na fejku je plasticni, serijski brojevi na lijevoj i desnoj slusalici ne smiju biti isti ili parni - nisam siguran vise itd). 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.7.2023 11:26 (t0ss).
7 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
t0ss kaže...
Tvpronlem kaže...
Trle96 kaže...

ljudi može mala pomoć, već nekoliko tjedana tražim apple airpods 2 s kutijicom za punjenje na nekoj akciji ali nikako naići.
Jel zna netko možda na koje trgovine da obratim pažnju?

Slušalice planiram kao poklon i trebam ih nabaviti do 26.7. pa nije prehitno 

 nekidan sam naisa na nekog tipa na marketplace-u

110 eura airpods pro 2 , neotvorene + apple care dodatna godina garancije


otvorim ja to ispred njega, spojim se, sve orginal....ne znam odakle mu to, da li je ukradeno (iako je apple care+ registrirao na svoj mail pa ne vjerujem) ili je samo glupav, al hvala mu 

 

cijena samog apple care+ je 96€ 

 You are not gonna like this ali vjerojatno si kupio dobar kineski fejk. 

EDIT: ne znam smijem li stavljati linkove s reddita ovdje, ali pun je reddit o fake APP/APP2 s Apple Careom. Jedna sitnica, pogledaj si koji ti je zadnji firmware na njima i provjeri na netu koji je trenutno aktualan. Inace se automatski updatea, ali na fejk AP ne mozes updateat. Ako si na starom firmwareu ili kad dode novi, a ti ostanes na starom - 100% da su fake. Ima jos nacina na koji se moze uocit fejk (font na kutiji, gap izmedju poklopca i donjeg dijela kutije u kojoj je sve zapakirano jer Apple uvijek ima sve slozeno na milimetar, onaj metalni dio na kutijici od slusalica na fejku je plasticni, serijski brojevi na lijevoj i desnoj slusalici ne smiju biti isti ili parni - nisam siguran vise itd). 

 serial number check na stranici od apple-a je prosao
kada ih spojim apple i udem u njih preko settiings-a pise da imaju apple care+....sta se tice pakiranje i same izrade slusalica sve je legite

 

al mislim da fejk ne bi pokazivale u settingsu apple care

5 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Tvpronlem kaže...
t0ss kaže...
Tvpronlem kaže...
Trle96 kaže...

ljudi može mala pomoć, već nekoliko tjedana tražim apple airpods 2 s kutijicom za punjenje na nekoj akciji ali nikako naići.
Jel zna netko možda na koje trgovine da obratim pažnju?

Slušalice planiram kao poklon i trebam ih nabaviti do 26.7. pa nije prehitno 

 nekidan sam naisa na nekog tipa na marketplace-u

110 eura airpods pro 2 , neotvorene + apple care dodatna godina garancije


otvorim ja to ispred njega, spojim se, sve orginal....ne znam odakle mu to, da li je ukradeno (iako je apple care+ registrirao na svoj mail pa ne vjerujem) ili je samo glupav, al hvala mu 

 

cijena samog apple care+ je 96€ 

 You are not gonna like this ali vjerojatno si kupio dobar kineski fejk. 

EDIT: ne znam smijem li stavljati linkove s reddita ovdje, ali pun je reddit o fake APP/APP2 s Apple Careom. Jedna sitnica, pogledaj si koji ti je zadnji firmware na njima i provjeri na netu koji je trenutno aktualan. Inace se automatski updatea, ali na fejk AP ne mozes updateat. Ako si na starom firmwareu ili kad dode novi, a ti ostanes na starom - 100% da su fake. Ima jos nacina na koji se moze uocit fejk (font na kutiji, gap izmedju poklopca i donjeg dijela kutije u kojoj je sve zapakirano jer Apple uvijek ima sve slozeno na milimetar, onaj metalni dio na kutijici od slusalica na fejku je plasticni, serijski brojevi na lijevoj i desnoj slusalici ne smiju biti isti ili parni - nisam siguran vise itd). 

 serial number check na stranici od apple-a je prosao
kada ih spojim apple i udem u njih preko settiings-a pise da imaju apple care+....sta se tice pakiranje i same izrade slusalica sve je legite

 

al mislim da fejk ne bi pokazivale u settingsu apple care

 Kinezi iskopiraju serijski broj od originalnih slusalica, zato ti prolazi check na apple stranici. Tisuce slusalica ima isti serijski broj. Ja sam 99% siguran da si kupio fejk. I da, pokazivale bi Apple Care u settingsima jer ide preko serijskog broja, a kao sto sam rekao, kinezi nekako u MBO ukucaju serijski broj od nekih originalnih slusalica.

Puno ljudi je tak popusilo jer klosari varaju ljude na marketplaceu i njuskalu. Prvo, svi prodaju s fejk profila. Drugo, nitko nema racun. Trece, svi govore da su ih dobili na poklon pa da zato nemaju racun. Da, svi ljudi u Hrvatskoj dobivaju slusalice na poklon - sarkazam. Cetvrto, nije li ti sumnjivo da kupujes slusalice za 110 eura, a samo Apple Care kosta 96 eura? A sigurno nema racun od slusalica niti od Apple Carea?

Naravno, postoje firme koje poklanjaju AP svojim radnicima, ali te slusalice nemaju Apple Care i ti ljudi prodaju s legit accounta.

Evo ti jedan od milijun komentara s reddita.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.7.2023 11:52 (t0ss).
7 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
t0ss kaže...
Tvpronlem kaže...
t0ss kaže...
Tvpronlem kaže...
Trle96 kaže...

ljudi može mala pomoć, već nekoliko tjedana tražim apple airpods 2 s kutijicom za punjenje na nekoj akciji ali nikako naići.
Jel zna netko možda na koje trgovine da obratim pažnju?

Slušalice planiram kao poklon i trebam ih nabaviti do 26.7. pa nije prehitno 

 nekidan sam naisa na nekog tipa na marketplace-u

110 eura airpods pro 2 , neotvorene + apple care dodatna godina garancije


otvorim ja to ispred njega, spojim se, sve orginal....ne znam odakle mu to, da li je ukradeno (iako je apple care+ registrirao na svoj mail pa ne vjerujem) ili je samo glupav, al hvala mu 

 

cijena samog apple care+ je 96€ 

 You are not gonna like this ali vjerojatno si kupio dobar kineski fejk. 

EDIT: ne znam smijem li stavljati linkove s reddita ovdje, ali pun je reddit o fake APP/APP2 s Apple Careom. Jedna sitnica, pogledaj si koji ti je zadnji firmware na njima i provjeri na netu koji je trenutno aktualan. Inace se automatski updatea, ali na fejk AP ne mozes updateat. Ako si na starom firmwareu ili kad dode novi, a ti ostanes na starom - 100% da su fake. Ima jos nacina na koji se moze uocit fejk (font na kutiji, gap izmedju poklopca i donjeg dijela kutije u kojoj je sve zapakirano jer Apple uvijek ima sve slozeno na milimetar, onaj metalni dio na kutijici od slusalica na fejku je plasticni, serijski brojevi na lijevoj i desnoj slusalici ne smiju biti isti ili parni - nisam siguran vise itd). 

 serial number check na stranici od apple-a je prosao
kada ih spojim apple i udem u njih preko settiings-a pise da imaju apple care+....sta se tice pakiranje i same izrade slusalica sve je legite

 

al mislim da fejk ne bi pokazivale u settingsu apple care

 Kinezi iskopiraju serijski broj od originalnih slusalica, zato ti prolazi check na apple stranici. Tisuce slusalica ima isti serijski broj. Ja sam 99% siguran da si kupio fejk. I da, pokazivale bi Apple Care u settingsima jer ide preko serijskog broja, a kao sto sam rekao, kinezi nekako u MBO ukucaju serijski broj od nekih originalnih slusalica.

Puno ljudi je tak popusilo jer klosari varaju ljude na marketplaceu i njuskalu. Prvo, svi prodaju s fejk profila. Drugo, nitko nema racun. Trece, svi govore da su ih dobili na poklon pa da zato nemaju racun. Da, svi ljudi u Hrvatskoj dobivaju slusalice na poklon - sarkazam. Cetvrto, nije li ti sumnjivo da kupujes slusalice za 110 eura, a samo Apple Care kosta 96 eura? A sigurno nema racun od slusalica niti od Apple Carea?

Naravno, postoje firme koje poklanjaju AP svojim radnicima, ali te slusalice nemaju Apple Care i ti ljudi prodaju s legit accounta.

Evo ti jedan od milijun komentara s reddita.

 nema veze
znam tipu ime i prezime i di zivi....lako ga se uvati ako se ispostavi da je fejk

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
t0ss kaže...

 You are not gonna like this ali vjerojatno si kupio dobar kineski fejk. 

 

 Slažem se, ukoliko nemaš kutiju koju si kupio u trgovini, teško da ćeš skužiti na prvu jesu li original ili ne. Evo jedan review sa YT vrlo dobre kopije airpodsa.

 



Tako da.. Sumnjam da je lik glup i da ti je prodao to ispod cijene. Uvjeren sam da su te sve airpodsice koje su oko 100€ na marketplaceu kopije.
Ovaj TigerBuild imaš na aliju za cca 70 eura i za te novce je super ono što dobiješ. Nisu daleko od originala ali najviše se primjeti po mikrofonu i ANC je mrvicu lošiji. Nove verzije čak imaju i FindMy opciju i zvučnik u kutijici za punjenje. Što se tiče ambalaže, opet, teško se može skužiti osim ako nemaš original za usporediti.

Ja sam nekidan zvao oglas sa njuškala gdje lik za 190€ prodaje slušalice koje je dobio od firme za dobro poslovanje. Javim mu se i sve super može, ja ga pitam jel ima kakve papire i jesu slušalice prije bile spajane na iPhone kaže nisu, ali zna da im appleCare+ vrijedi do 4.mjeseca sljedeće godine i da ih je prodao već 5 komada i da mu se nije nitko još požalio. I tu mi je odmah bio red flag, tko dobije 5 pari slušalica za dobro poslovanje firme?  Naravno, odustao sam od svega i jučer naručio s amazona original

I sad, jel te lik zavaljao? Pa je s obzirom da je rekao da su original ali za malo manje novaca si mogao kupiti istu stvar ali bi čekao 3 tjedna pa sad ne znam. Iskreno, ne bih takve ljude smatrao govnarima samo kad bi napisali da je jako dobra kopije, da ima sve feature koje ima original (pogotovo ako imaju jedan par s kojim mogu demonstrirati) i da je zbog toga cijena dosta niža.

P.S. iskreno se nadam da su tvoje original i ne želim nikoga optuživati ali već dugo gledam airpodsice i sumnjam da si naletio na naivčinu.

BUG rula nadmoćno
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.7.2023 15:36 (steve90).
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Osoba kupuje u Njemackoj na bausteli Apple sluslice, nisam siguran za model, po 15 eura. Isto prolaze serial, naravno da su fake ali rade i zvuk je ok. Klinac ih hrpu prodao nasim ljudima.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
THomson kaže...
Ako kupujete PS5 na akciji u Sancti, pretplatite se na newsletter i spustite si još za 15 eura cijenu.

https://www.sancta-domenica.hr/newsletter-prijava

 Uz jednu napomenu - Keš only, di god je na akciji, u bilo kojem storeu, sad baš išao redom provjeravati, ova akcija vrijedi samo za jednokratno plaćanje

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Tvpronlem kaže...
Trle96 kaže...

ljudi može mala pomoć, već nekoliko tjedana tražim apple airpods 2 s kutijicom za punjenje na nekoj akciji ali nikako naići.
Jel zna netko možda na koje trgovine da obratim pažnju?

Slušalice planiram kao poklon i trebam ih nabaviti do 26.7. pa nije prehitno 

 nekidan sam naisa na nekog tipa na marketplace-u

110 eura airpods pro 2 , neotvorene + apple care dodatna godina garancije


otvorim ja to ispred njega, spojim se, sve orginal....ne znam odakle mu to, da li je ukradeno (iako je apple care+ registrirao na svoj mail pa ne vjerujem) ili je samo glupav, al hvala mu 

 

cijena samog apple care+ je 96€ 

 

to su ti fake, 100%, dam ruku u vatru. za koji dan ce ti pocet otkazivat jedna slusalica, ili ti ANC/Transparency uopce nece raditi... serijski broj za provjeriti je najmanji problem kada se isti kopira u stotine primjeraka... nevjerojatno koliko ljudi popusi na njuskalu/marketplaceu jer se polakome ustedjet 50 EUR...

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro; GOG: tormento; Epic Games Store: Tormento_Cro;
18 mjeseci
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stric_Jura kaže...

eh, imaš i Amazon.DE i .FR

 

 

EU, ne ?

OK boomer.

1. Ona tema ne služi za raspravu jer se tako spama i zatrpava tema te pravi linkovi postaju teže vidljivi

2. U EU je drugačija cijena https://www.amazon.de/-/en/dp/B0B9C4DKKG/ref=twister_B0C211XFG7?_encoding=UTF8&th=1

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.7.2023 9:19 (SaintGriz).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Obični bez heatsink-a niti nema na prodaji, tj. nije dostupan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Imali li akcije negdje da Airpods Pro gen 2 budu cca. 200€...gledam po EU storeovima i svugdje su bliže 300€, a toliko se ne bih isprsio...

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
FileFicho kaže...

Imali li akcije negdje da Airpods Pro gen 2 budu cca. 200€...gledam po EU storeovima i svugdje su bliže 300€, a toliko se ne bih isprsio...

Najjeftinije vani su trenutno 240€ u Mindfactoriju, ak se ne varam dosta dugo su bile na popustu u istoj trgovini u mindstar ponudi, pa ak ne nadjes nist jeftinije onda gledaj doticnu trgovinu i mindstar ponudu svakodnevno, jedino dostava nije direkt nego preko mailboxa (pretpostavljam da je za sluske ispod 15€ dostava).

 

Edit: na amazonu se sad vrte od 230€-235€ ali dostava je dosta visoka (30€)

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.7.2023 16:26 (hahhaajaads).
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
FileFicho kaže...

Imali li akcije negdje da Airpods Pro gen 2 budu cca. 200€...gledam po EU storeovima i svugdje su bliže 300€, a toliko se ne bih isprsio...

Najjeftinije što vidim je za ove refurbished sa amazona za 229€ i moraš preko mailboxa jer ne ide dostava izravno u HR.
Ja sam prošli tjedan uzeo nove za 240 i dostava sa mailboxa je bila 12.87€. Nadam se da će doći kroz dan dva. 

200€ su ti prva generacija i sumnjam da ćeš naći jefitnije od ~250€ dokle god ne izađe nova generacija.

BUG rula nadmoćno
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ne znam ni sam evo iskreno hahah

Puno mi je pljunut 250€, a svatko ko ih ima kaže da vrijede svakog centa. Ne znam da li samo opravdavaju svoju kupnju ili su stvarno tako dobre...imam iP 13 tako da su mi Airpodse najlogičniji izbor

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ima li aktivnih kupon kodova/popusta za određene iznose na ekupi ili je to gotova priča?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Dobio neki vaučer od Samsunga pa ako netko može neka iskoristi, ja ne planiram ništa kupovati u skorije vrijeme.

 

U nastavku Vam dostavljamo eksluzivni vaučer za kupovinu novog Samsung uređaja uz popust od 15% na TV&AV i 10% na ostale uređaje.

Zapamtite, Vaš popust vrijedi i na već snižene cijene!

To je naš način da Vam kažemo hvala!

HRZ-DK7H-EL5H-81KH

 

 

BUG rula nadmoćno
Moj PC  
7 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Chriss kaže...

Ima li aktivnih kupon kodova/popusta za određene iznose na ekupi ili je to gotova priča?

 Ekupi BONOVI (IT trgovine) @ Bug.hr Forum

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2023 11:39 (ivan7).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

https://www.ekupi.hr/hr/Elektronika/Televizori-i-oprema/Televizori/HISENSE-50E7HQ%2C-QLED%2C-UHD%2C-4K%2C-Smart-TV/p/EK000471696

 

Ovaj ti je 289 € s popustom QLED

Puno bolji od ovih led, a malo skuplji. Izlistaj si malo recenzije na Google.

Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Pozdrav , ovaj laptop mi je zapao za oko pa me interesuje vaše mišljenje. Nije mi jasno što nema nikakve informacije o grafickoj samo pise da je amd radeon , jel mi neko moze to bolje pojasniti. Jel moguce igrat igrice kakve sa ovim laptopcicem ?
Pogledaj proizvod na eKupi:
https://www.ekupi.ba/p/EK000548723
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

To je integrirana grafička u procesoru (AMD Radeon 610M), nije baš nešto za igre. Za igranje ti treba minimalno nešto sa GTX1650 grafičkom, a to je red rang cijene 1400+ km

 

Ili opcija uzeti stariji laptop, Ryzen 5 5*** seriju koji ima jaču Vega 7 grafičku u sebi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Bok,

 

Nekakvi savjeti za što bolji popust na Aliexpressu od sutra?

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice