Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.417
|
čitano: 2.442.524
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
De opiši bolje. Kako?
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ispale iz kamiona

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
hahhaajaads kaže...

Ispale iz kamiona

silvio3105 kaže...
De opiši bolje. Kako?

 Da znam proceduru počeo bi i ja to raditi. But I don't give 0 fuchs about that, kupio sam 3 nova nekorištena Logitech proizvoda po odličnim cijenama. Svaka 2-3 dana gledam njegov profil i čekam da osvane G915 tipkovnica koju ću momentalno kupiti.

LOL: Crobrother
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ibme74 kaže...

Neki popusti ako nekome pomaže:

 

Links - HTLIPANJ do 22% popusta

Ikea - 2104M14720 10% popusta

HNK - HNKHT22 20% popusta za ulaznice

 

Kodovi vrijede do 30. Lipnja

 Pokušao sam na više artikala u Linksa i ne mogu dokučiti na što vrijedi ovaj popust....

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
SHELBY_09 kaže...
ibme74 kaže...

Neki popusti ako nekome pomaže:

 

Links - HTLIPANJ do 22% popusta

Ikea - 2104M14720 10% popusta

HNK - HNKHT22 20% popusta za ulaznice

 

Kodovi vrijede do 30. Lipnja

 Pokušao sam na više artikala u Linksa i ne mogu dokučiti na što vrijedi ovaj popust....

 Na par artikala 

 

https://www.links.hr/promo/dobre-pogodnosti-u-linksu?

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Za te grafe na njuški može se smanjiti rizik na način da tražiš od lika plaćanje pouzećem preko pošte i napomeneš mu da pošta ima mogućnost pregledavanja sadržaja paketa i vraćanja love ako unutra nije naručeni predmet.
Doduše, nemereš provjeriti jel grafa funkcionalna, ali bar nećeš dobiti ciglu. A i lik će 100% odbiti takav način slanja ako je prevarant
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Zasto ne ako je dobra ponuda?

Nisu svi prevaranti. Prosli tkedan sam kupio GTX 1660Ti i covjek mi je poslao graficku pouzecem preko HP.

Kad je paket stigao, otvorio sam ga i pogledao sto je unutra. Je da ne mozes provjeriti je li ispravna ali njuskalo sad nudi i Pay protect sto ipak smanjuje mogucnost prevare. Osim toga, covjek ima vise predmeta u prodaji koji nisu vezani za informatiku a nije niti novoregistriran a to isto nesto znaci.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Uostalom, ako kupuje netko iz Zagreba ili okolice, postoji mogucnost da se nadjete u 4 oka, dodjes kod njega, eventualno probas grafu ak ima komp (a valjda ima s obzirom da ih par prodaje)...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da se nadovezem na Zuti klik i gume, pripazi na DOT guma.
Uzeo sam Conti zimske 16", s ovih 10% ispale najjeftinije u HR ali gume su bile 2 godine na skladistu.
Osobno mene nije smetalo, gume su bile u odlicnom stanju tj. pravilno uskladistene ali vecina ljudi bi sigurno reagirala na takvu informaciju.

 
4 0 hvala 4
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Kosturko1 kaže...

Da se nadovezem na Zuti klik i gume, pripazi na DOT guma.
Uzeo sam Conti zimske 16", s ovih 10% ispale najjeftinije u HR ali gume su bile 2 godine na skladistu.
Osobno mene nije smetalo, gume su bile u odlicnom stanju tj. pravilno uskladistene ali vecina ljudi bi sigurno reagirala na takvu informaciju.

 Vidjet ću koji je, ali mislim da će biti do 1-2 god. jer su te Starmaxx ST582 predstavljene prošle godine. Nije mi toliko bitno za ovo vozilo jer se rijetko vozi, a i trenutno su na njemu ljetne iz 2007. (kupljen auto prošle godine) pa je sve bolje od toga. Inače, ako nekoga budu zanimale i druge dimenzije istog modela Starmaxx-a, to je Petlas grupa (Turska) i njihov ekvivalent model je PT565 koji je predstavljen 2020. Te ST582 su trenutno među najjeftinijim cjelogodišnjim gumama pa pretp. da nisu baš nešto posebno dobre (nisam pronašao testove), ali možda su bolje od ostalih u tom cjenovnom rangu jer su ipak novorazvijene i nekako mi Turska ulijeva više povjerenja od Kine.

 

EDIT: Stigle gume i DOT je 4421 (10. mjesec 2021.)

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.7.2022 18:05 (kiwi_91).
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

dali misli tko kupovati preko amazona?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
lange kaže...

dali misli tko kupovati preko amazona?

 Mislio sam... al stvarno nemam pojma što.. PC komponente ne želim kupovati po ovim cijenama, TV imam.. sitnice i tako idu iz Kine... ako je hitno tražim u dućanima kod sebe..

Nemam pojma  Daj neku ideju, možda mi spomeneš nešto za što nisam ni znao da mi treba 

 

Zašto pitaš? Da se podjele troškovi, ili samo iskustva?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
5 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Bero_ng95 kaže...

Admini uz dužno poštovanje nemojte šerife glumit jer vodite site blago rečeno za ništa...

Ekipa i treba prokomentirati a zašto sad ću vam reći s obzirom da od neke veće koristi niste.

1. U ovo doba što je dostupno za kupnju iz vana za našu državu.

2. Kakva je situacija s pdv om

3. Isplatili se stvar kupiti ili je fake akcija

4. Da li je stvar funcionalna ili je obična kineska igračka.

 

Znači pratim dosta tema na site u i u pola tema nema reda pojedinci se svađaju jer misle da su najpametniji a tamo nema opomena.

I vi baš u temi akcija provodite pravdu.

Razumio bih da stvar koja je na akciji ne pripada temi.

Ako je tako likaj temu kojoj pripada i bit će lakše jer more je novih korisnika.

Nadam se da ćete išta pročitat!!

Miro ne javljaj mi se u pm da mi objašnjavaš kako ova tema nije za komentiranje...

Na vrhu i dnu svake stranice teme za akcije stoji link (vidi sliku). Forumaše se opominje valjda svaka 2 dana, i dalje padobranci poput tebe svjesno idu spamati u temu koja je samo za akcije.

 

Koji dio ti nije jasan?

 

Jesi završio osnovnu da znaš pročitati osnovni zadatak riječima?


Ovo je tema za akcije

ovo je tema za komentare tih akcija

 

Komentari idu u svoju temu. Sve ostalo je sjedi, jedan

 

Ovo je jedna od rijetkih tema koje moderatori još dobro moderiraju, neka tako i ostane, za benefit foruma i nas malo korisnika koji još uvijek znamo čitati

 
13 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
encoding kaže...
...

 

Ovo je jedna od rijetkih tema koje moderatori još dobro moderiraju, neka tako i ostane, za benefit foruma i nas malo korisnika koji još uvijek znamo čitati

  lol

 

I hvala na komentaru ovdje, jer će i moj vjerojatno biti uklonjen od tamo.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
lange kaže...

dali misli tko kupovati preko amazona?

 Kupio prošli tjedan, danas stiglo, ako je na akciji uzeti ću još 1-2 komada.

 

EDIT: €8.90 jeftiniji 256GB nego što sam platio prije nekoliko dana. MicroSDXC su na akciji, moram si kupiti 3x256GB po €30 za GoPro 6 (3 komada imam).

https://www.amazon.de/dp/B07FCR3316?linkCode=gs2&tag=havcamwiltr07-21

 

Ispadne da mi je mediamarkt jeftiniji nego amazon s prime day za GoPro baterije, punjač i SanDisk memorijske kartice.

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.7.2022 21:49 (Najbrži).
3 godine
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
"Important: Please keep in mind that the Prime benefits are only available to customers in Germany and Austria."

 

Ovo vrijedi samo za ove benefitse poput amazon video, music, prime delivery i storage? Cijene budu i dalje prime ako se narucuje u RH? I ako se cancela prime prije 30 dana ne treba platiti ni ovih 7.99e?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kupio sam kućni robot MUM5 koji je na primeu imao cijenu 150€. Iz nekog razloga su umjesto standardnih 10€ dostave za HR naplatili nekih 8€ extra kod checkouta tako da je sve skupa skupa izaslo 168€ . Naručeno je preko Austrijskog prime accounta i plaćanje austrijskom karticom. Ne razumijem logiku od ovih 8€ ali mozda pomogne..

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.7.2022 10:43 (Penzija).
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Penzija kaže...

Kupio sam kućni robot MUM5 koji je na primeu imao cijenu 150€ sa dostavom za Split. Iz nekog razloga su umjesto standardnih 10€ dostave naplatili nekih 8€ extra kod checkouta. Naručeno je preko Austrijskog prime accounta i plaćanje austrijskom karticom. Ne razumijem logiku od ovih 8€ ali mozda pomogne..

 Tih 8€ je razlika u PDV-u (njemački->hrvatski).

15 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da, ovisno o iznosu nekada je bolje naručiti na mailbox (ja uvijek naručujem sa njemačkog amazona) jer je unutar njemačke najčešće dostava besplatna, i onda platiš mailboxu njihovu uslugu a razlika u PDV-u ti ostane. Opet, svatko za sebe treba procijeniti za koju razliku mu se isplati zafrkavati s tim jednim korakom više.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
steve90 kaže...

Da, ovisno o iznosu nekada je bolje naručiti na mailbox (ja uvijek naručujem sa njemačkog amazona) jer je unutar njemačke najčešće dostava besplatna, i onda platiš mailboxu njihovu uslugu a razlika u PDV-u ti ostane. Opet, svatko za sebe treba procijeniti za koju razliku mu se isplati zafrkavati s tim jednim korakom više.

 nisam se bavio time, znači naručiš na njemačku adresu i onda njima platiš da ti dostave?

koliko u prosjeku košta takvo šta?

 

hvala

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
fila2208 kaže...

 nisam se bavio time, znači naručiš na njemačku adresu i onda njima platiš da ti dostave?

koliko u prosjeku košta takvo šta?

 

hvala

 mailboxde.com - shipping calculator

Za male pakete (mobitel, SSD/HDD, miš...) oko 12.5€.

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
SHELBY_09 kaže...
fila2208 kaže...

 nisam se bavio time, znači naručiš na njemačku adresu i onda njima platiš da ti dostave?

koliko u prosjeku košta takvo šta?

 

hvala

 mailboxde.com - shipping calculator

Za male pakete (mobitel, SSD/HDD, miš...) oko 12.5€.

 30.6.2022 - Unfortunately, Deutsche Post has discontinued the Small Package.

 

šta ovo znači, to su oni pismo paketi jel?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 Dosadno je više ove grafe stavljati u dobre ponude, jedan dan 2200 cijena, drugi dan 1900 pa onda 2100 pa evo 1999...i tak, koliko već mjesecima...danima?


Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Za ovu Gigabyte pripazite/provjerite koja je revizija. Imao sam rani model i grijala se kao luda.

Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.7.2022 16:29 (kratos091).
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ove grafe iz gsm centra su otvarane i vjerovatno su minerske tako da ja to nebi preporucivao, to nije dobra firma za kupovanje mobitela i komponenti

Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

I meni to smrdi na to, nema šanse da je to novo za tu cijenu.

Još kako vidim, pošalju ti grafu bez ikakve dodatne ambalaže...samo nakelje naljepnicu na kutiju od dostavne službe...pa nikada nisam tak dobio paket od nikoga.

 

Ima netko da je kupio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kolege iz RI lako svrate i provjere.

Survivor - eye of the tiger
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Šogi je pred cca mjesec dana kupio od njih jednu od 2060 na akciji.

Kaže da je kutija definitivno bila otvorena ali da je kartica djelovala nekorišteno...

Meni stiže, mislim sutra ili u ponedjeljak, pa ćemo vidjet...

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
I ja mislim da je to rabljeno nema šanse da je novo po toj cijeni za rtx2060
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ali opet, tih 1800-1900 kn je super cijena. I za grafu pretpostavljam da dobiješ punu garanciju.

 

Dok s druge strane, u trenutku dok je bila nestašica grafi, poznati naši dućani su po tada velikim cijenama isto prodavali korištene raspakirane grafe koje su im prije toga rudarile u rigovima.

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice