Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 9.780
|
čitano: 1.887.310
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
10 godina
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &

Mali off..? Stari fula si prakticno cili forum. :D

Survivor - eye of the tiger
12 godina
Znam, ali uvijek se nađe ovdje netko koji ima dodatno znanje van HW i SW
10 godina

Istina, tu bude dobrih info o kojecemu, al slucajno cini mi se.

Bas bi se zacudio da ovdje dobijes preporuku, cak full on -topic postovi budu pasivni.

Sretno, a kod vode, sto skuplje, to bolje.

12 godina
Onda idem na Franke i bok :)
Eto, bio si koristan da nisi ni htio
9 godina

nekaj slično sam vidio u Ferotermu nedavno kad sam išao po neki dio za slavinu. Pogledaj kod njih, brijem da je bilo oko 600-700kn (j-shape, tuš na izvlačenje)

ps: nisam stručLJak za pipe, al činila mi se ok :)

8 godina

sorry, možda je offtopic...al jel mi netko može objasnit mailbox.de pliz?

htio bih naručiti webcam i stalak sa amazon.de, ukupno 33eur..al nemam pojma kako XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
9 godina
MasterG kaže...

sorry, možda je offtopic...al jel mi netko može objasnit mailbox.de pliz?

htio bih naručiti webcam i stalak sa amazon.de, ukupno 33eur..al nemam pojma kako XD

Doslovno napravis racun, dobijes svoju DE adresu koju upises za dostavu na Amazonu.

Kada ti paket stigne kod njih dobijes obavijest i onda im platis koliko traže za poštarinu da ti paket proslijede na tvoju adresu u HR

Ovdje imas sve sto te interesira od pitanja: https://www.mailboxde.com/faq.html

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.3.2022 20:33 (qwertYxoZ).
12 godina
Ima netko možda nekakav kod za popust na Edigital?
12 godina
x360gamer kaže...
Ima netko možda nekakav kod za popust na Edigital?

@lordnibbler mi je naručio sa svojim popustom artikl, te mu se ovim putem zahvaljujem!

11 godina
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

malo je offtopic ali zna li netko neku alternativu za mailboxde?

Ovi su totalno poludili s cijenama, kad se narucuje s amazona ako dode u vise paketa naplate 15 Eura godisnji fee za spajanje paketa u jedan i onda jos za svaki paket poseban procesing od 4-5 eura....

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
zelenbic kaže...

Ovi su totalno poludili s cijenama, kad se narucuje s amazona ako dode u vise paketa naplate 15 Eura godisnji fee za spajanje paketa u jedan i onda jos za svaki paket poseban procesing od 4-5 eura....

slažem se...kpuio stvar od 25eur + još jednu stvar od 10eur...na kraju platio poštu još 22eur za dva paketa

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.3.2022 11:09 (MasterG).
10 godina
zelenbic kaže...

Ne vidim tocno u cemu je problem, svaki put ces platit procesing fee, slao ga u kombiniranom ili zasebnom paketu. 

Uglavnom je stvar u tome da treba tipa 6,7 ili do 10 paketa da ima smisla to placanje. Onda te kosta oko 4-5€ po paketu u prosjeku. Naravno, ako imas dosta tezih paketa, onda ce to biti skuplje.

Alternative nema, osim jos skupljih od njih.

5 godina

ibme74 upoznat sam ja sa ovom temom. Ali još ne znam zašto mi se obriše komentar u kojem ljudima naglasim da kolega poviše mene nije skroz u pravu jer je stavio link sa druge stranice i rekao da je tu sve jeftinije, što nije bilo točno. Na mome linku doslovno ljudi uštede 10$ na određenom artiklu (a 10$ na ukupnih 40$ nije zanemarivo). Zar to ne spada u Popusti/akcije/dobre ponude? 

Ako se već brišu komentari, nek se obrišu svi vezani uz to, a ne 1 od 3. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

birra gledam sad malo njihovu aliexpress stranicu i reko mogo bi si piknut soundcore 3, kad ono taj isti zvucnik samo 20kn skuplji kod nas a kod njih je tobože 26 posto popusta

Moj PC  
10 0 hvala 1
3 godine

Ne znam baš kako ovaj Bazzar funkcionira, a zanima me jamstvo za npr. ovaj TV. Gdje bi to mogao pronaći?

Apoc
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina

''Garancija kvalitete. Svi proizvodi u ponudi su originalni, novi i nekorišteni. Surađujemo s vodećim domaćim i europskim uvoznicima i distributerima koji garantiraju autentičnost proizvoda''. Vjerovatno direktno od dobavljaca je garancija.

5 godina
Del_Boy97 kaže...

birra gledam sad malo njihovu aliexpress stranicu i reko mogo bi si piknut soundcore 3, kad ono taj isti zvucnik samo 20kn skuplji kod nas a kod njih je tobože 26 posto popusta

Pa super, drago mi je da si našao bolju ponudu i napisao ljudima. Što se mene tiče, taj komentar je slobodno mogao u onu temu. Dakle i na aliexpressu i eu.soundcoure i u hrvatskim dućanima je kako koji artikl povoljniji i ljudi bi to trebali znati. Ako netko uzima nešto od Ankera, očito se isplati i utipkati na nabava.net! 

Inače, u komentaru koji mi je izbrisan sam spomenuo upravo to - da se Anker zvučnike još najviše isplati uzeti u hrv dućanima (hg spot,mikronis..) 

Zar nije taj komentar mogao biti ostavljen tamo, nego da ljudi trebaju 3 podforuma i 4 polusvađe proć da bi saznali tu informaciju? Nema veze, ne treba duljit. Drago mi je ako je netko uspio proć najpovoljnije moguće.

10 godina

Netherwind cijena i tipkovnica !!!

.....ali onda mali ENTER!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina

Imas u oglasima sa velikim enterom prodaje covjek. A i nije najbolja low-profile sigurno, ima puno boljih izbora vani nazalost u Hr bas i ne. 1600 kn po redovnoj cijeni za abs tipke koje ce se izlizati sigurno, a izbor za zamjenu je nikakav.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.4.2022 19:59 (monsieur).
6 mjeseci

Najbolja WIRELESS low-profile vjerojatno jest.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.4.2022 23:48 (Netherwind).
6 mjeseci
metallic kaže...

Netherwind cijena i tipkovnica !!!

.....ali onda mali ENTER!!!

Ma zanemari slike, na jednoj je veliki enter a na drugoj mali, trebalo bi ih nazvati i pitati.

10 godina

Pise u opisu da je US layout, hr print. Odustao sam.

8 godina
neaktivan

Ne znam u kojem svemiru je to najbolja mehanicka tipkovnica. Za tu lovu na candykeys se naruci puno, puno kvalitetnija stvar sa switchevima koje hoces. Sto je iduce? Logitech zvucnici po mnogima najbolji zvucnici?

6 mjeseci
nhooydz kaže...

Ne znam u kojem svemiru je to najbolja mehanicka tipkovnica. Za tu lovu na candykeys se naruci puno, puno kvalitetnija stvar sa switchevima koje hoces. Sto je iduce? Logitech zvucnici po mnogima najbolji zvucnici?

Nauči se čitati s razumjevanjem, napisao sam po mnogima najbolja BEŽIČNA LOWPROFILE mehanička tipkovnica. To je jedna vrlo uska niša tržišta koje zanima manji broj ljudi. 

6 godina
Preporučujem svima da daleko u širokom luku izbjegavaju supernet. Narudzba narucena u petak čim je nabava net notifikacija došla. Sada javljaju nedostupno. Ili nikad nisu ni imali, ili su imali maksimalno jednu grafičku dostupnu bez ažuriranja stanja.

2 0 hvala 1
12 godina
Jure123321 kaže...
Preporučujem svima da daleko u širokom luku izbjegavaju supernet. Narudzba narucena u petak čim je nabava net notifikacija došla. Sada javljaju nedostupno. Ili nikad nisu ni imali, ili su imali maksimalno jednu grafičku dostupnu bez ažuriranja stanja.

i cinilo mi se da bi bilo previse dobro da bi bila istina 3700 naso najeftiniju da bi ova 2.557,50 kn bila lol

6 godina
Update:
U petak za vrijeme radnog vremena sve raspoložive artikle kupila jedna osoba. Radno vrijeme od 8 - 16:00
Na internetskoj stranici stavili ažuriranu cijenu u 18:00 u petak.

1 0 hvala 0
21 mjesec

Ja uzeo 3 komada

1 0 hvala 0
9 godina
redragonNG kaže...
Jure123321 kaže...

i cinilo mi se da bi bilo previse dobro da bi bila istina 3700 naso najeftiniju da bi ova 2.557,50 kn bila lol

3158kn je cijena inace ,a ne 3700.btw uskoro ce cijena svuda bit 2500 tak da nisi nis propustio i ne znam cemu takva navala i drame.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.4.2022 21:06 (njuskac).
7 godina
njuskac kaže...
redragonNG kaže...
Jure123321 kaže...

3158kn je cijena inace ,a ne 3700.btw uskoro ce cijena svuda bit 2500 tak da nisi nis propustio i ne znam cemu takva navala i drame.

Imas dojavu kad tocno posto si toliko uvjeren?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice