Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 9.527
|
čitano: 1.787.717
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
3 godine
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
zagarac_ kaže...
Homer J. Simpson kaže...
zagarac_ kaže...
slazem se, jednom imao flagship model sljaomija i bome niakd vise

kad u moderno digitalno doba netko napiše za nešto "nikad više" računam da ili umire kroz par tjedana ili nema pojma o čemu priča

losa ti matematika onda.. zasto bih opet riskirao i uzeo sljaomija kad postoji toliko drugih, boljih opcija?

Nema veze s matematikom nego zdravim razumom: sam sebe ograničavaš i za 2 generacije kad Samsung ne bude imao dobar mid ranger, ti ćeš uzeti A152 koji duva jaja Xiaomiju Mi 13 Lite za iste pare, zato jer "nikad više"

Takvi su i ljudi s telekomima "Nikad više A1/HT/Telemach".... dok ne istekne ugovor od 2 godine i onda opet ispočetka.

Ne postoji "dobar" operater/marka mobitela. Postoji ono što je najbolje tad kad kupuješ. I to uzmeš

22 mjeseca
encoding kaže...

Nema veze s matematikom nego zdravim razumom: sam sebe ograničavaš i za 2 generacije kad Samsung ne bude imao dobar mid ranger, ti ćeš uzeti A152 koji duva jaja Xiaomiju Mi 13 Lite za iste pare, zato jer "nikad više"

Takvi su i ljudi s telekomima "Nikad više A1/HT/Telemach".... dok ne istekne ugovor od 2 godine i onda opet ispočetka.

Ne postoji "dobar" operater/marka mobitela. Postoji ono što je najbolje tad kad kupuješ. I to uzmeš

generalizaciju ostavi za sebe, ja sam samo napisao svoje misljenje

14 godina
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

To je kao da je netko imao korejski automobil 1989. i rekao nikad više :-D A danas su ti auti 100 puta isplativiji nego njemački.

Moj PC  
5 2 hvala 0
12 godina
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
Geekmaxi iskustva?
Čini se ko provjeren site?
11 godina
x360gamer kaže...
Geekmaxi iskustva?

kupio mobitel prije par godina, dosao UPSom(nisam ni znao da imamo UPS u hrvatskoj). 

Nemam iskustva s povratima i reklamacijama, ali nije neki fake webshop.

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
12 godina
x360gamer kaže...
Geekmaxi iskustva?

Ako se nevaram na preporucamo.com ili geek.hr stavljaju kad bude neka akcija i s tog shopa... pa pretpostavljam da je ok....

VenAtoR#2231
9 godina
d4r1x1512 kaže...

Miš LOGITECH Gaming G PRO Wireless 

799,00kn

9 komada ostalo do 31.01.

Navodno se još samo danas može dobiti i za istu cijenu Logi Gaming G Pro X Superlight uz kod " dabarvolilogi ". Link

Nisam ga kupio, ali kôd prolazi pa pretp. da još uvijek vrijedi.

Moj PC  
2 0 hvala 2
16 mjeseci
Ovaj Sandisk ssd je đabe, kod nas je 1600kn😂😂😂😂

2 0 hvala 0
13 godina

Kako bi bilo najbolje uzeti taj SSD? Preko mailboxa ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 mjeseci
Rade nemoj, doznao sam da je taj disk smece i nepouzdan od jedne firme za spasavanje podataka.

3 0 hvala 4
9 godina
@dejo74, taj kod as500, jel se da koristiti za druge proizvode?

Probao sam na hp laptopu od cca 3,5k kuna i ne radi. Ako tko zna neki drugi kod na ekupi koji bi mogao raditi za laptope javite
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
picajzla0707 kaže...
@dejo74, taj kod as500, jel se da koristiti za druge proizvode?

Probao sam na hp laptopu od cca 3,5k kuna i ne radi. Ako tko zna neki drugi kod na ekupi koji bi mogao raditi za laptope javite

AS250

250 kn popusta za narudžbe u vrijednosti od 2.500 kn do 4.500 kn

AS500

500 kn popusta za narudžbe u vrijednosti većoj od 4.500 kn

9 godina
Zahvaljujem kolega
4 godine

Pozdrav, je li netko možda uzeo Onda Oliver, laptop koji A1 daje uz produđenje ugovora za 40 kuna mjesečno/24 mjeseca. Uživo sam ga imao priliku nakratko isprobati, kvaliteta izrade nije nešto, zanima me samo kakav je u uobičajenom korištenju, internet, uredski poslovi, Office i slično. Znam da se za 960 kuna ne može nešto puno očekivati, ali nameće se pitanje je li možda bolje sveukupno preskočiti. Koristio bi se kao sekundarno računalo, tu i tamo umjesto PC-ja. Ne mogu pronaći pametne recenzije za taj model što nije baš ohrabrujuće. Ako netko ima iskustva ili savjet, unaprijed hvala :D

0 0 hvala 0
9 godina

bilo za uporabu bilo za prodati, ako ionako uzimaš pretplatu isplati se

Beerman

0 0 hvala 0
6 godina

Zna li itko ima li negdje na popustu https://mi.hr/mi-curved-gaming-monitor-34 monitor?
Znam da je bio do negdje prije na ~2500kn 

0 0 hvala 0
11 godina
8 godina

Gago4  bilo bi dobro da si priznao kako si plaćen za ovo sranje od ponude koje dijeliš

https://prnt.sc/26gfghd

Moj PC  
14 0 hvala 0
12 godina
Del_Boy97 kaže...

Gago4  bilo bi dobro da si priznao kako si plaćen za ovo sranje od ponude koje dijeliš

Ne znam jesam li ikad vidio toliko dislike nego na njegovom postu...

Čak ni na nekim yt videima. 🤣

9 godina
Del_Boy97 kaže...

Ne triba kolegu suditi zbog ponude, vec neznanja na IT forumu.

Razmisliti o odjavi profila nakon ovoga.....

Nadam se da nema budala koje ce te grafe kupiti.

Survivor - eye of the tiger
8 godina
darkborg kaže...
6500xt za 1600kn, koliko god da je loša, u svakom slučaju je bolja kupovina od izgaženih 480/580ki po istoj cijeni na oglasima

https://www.instar-informatika.hr/graficka-asus-amd-radeon-rx6500xt-dual-4gb-gddr6-promo/0001246225/product/

Sve je to super, ali je zalosno da cekamo nekakvu budget friendly grafu recimo ranga gtx 1070 za 2000kn (umjesto da bude blize 1000kn) u 2022.

Na kraju se veselimo toj 6500XT.. Ne kazem da nije dobra kupovina, ali sve skupa je to zalosno jednostavno, barem meni.

Da se barem ne ganjaju tolko pare i da Nvidia i dalje proizvodi dobru staru Pascal arhitekturu na kojem got proizvodnom procesu..

10 godina
Ma slažem se skroz. Katastrofa je šta nam uvaljuju zbog ove trenutne situacije. Grafa u rangu mid-rangea od prije 5-6 godina po istoj cijeni kao i one. I najgore i je to što nam je ovo super cijena jer su cijene svih drugih grafa daleko gore.

Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
deephouse kaže...

Pozdrav, 

ovo je oke cijena , da li je netko naručivao i znate li za koliko dodje kada se naruči. Ako netko ima prijedlog za 1tb ssd kod nas :)

https://www.amazon.de/-/en/Samsung-Internal-Solid-State-MZ-V8V1T0BW/dp/B08TJ2649W/ref=sr_1_4?keywords=Samsung+PM9A1+MZVL22T0HBLB&qid=1645350150&sr=8-4

Koliko se sjećam, s Amazona su mi u pravilu dolazile stvari u roku od tjedan dana pa vjerujem da je precizan procijenjeni datum dostave (28.02.). Ako ti SSD ne treba za prijenose velikih datoteka, provjeri je li Exceria dostupna kod nas za tih 650-700 kn (laptopi.hr je jeftinija dostava, tj. ima pick-up u ZG i ČK). Također vidim da se A2000 (od 760 kn) i SN550 (od 750 kn) mogu pronaći kod nas za sličnu cijenu kao i Samsung u DE. Po testovima Samsung ima bolje rezultate/brzine, ali ovi svi za razliku od njega imaju DRAM pa bi možda pri određenim aktivnostima u Windowsima i programima to donijelo prednost u odnosu na Samsung.

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
Moj PC  
0 4 hvala 0
5 godina
The_Fichek kaže...

Sve je to super, ali je zalosno da cekamo nekakvu budget friendly grafu recimo ranga gtx 1070 za 2000kn (umjesto da bude blize 1000kn) u 2022.

Ma to je vise nego smijesno. Ja ne znam ni za koga oni izbacuju nove igre. Evo ovaj Elden Ring izađe, u minimum requirements stoji 12gb ram, to mi je bilo dovoljno.. Pa ko igra te igre? Pola balkana je još na gtx1050 ili polovnoj 1060ici. Ekipa prodaje one najgore radeonke, rx460 za min 800kn vjerojatno. Ko je tu lud? Tu grafu sam prodao za 200kn prije 3 godine. 

Žalosno. Svi koji slažete pc trenutno - nemojte!

11 godina
birra kaže...
The_Fichek kaže...

Ma to je vise nego smijesno. Ja ne znam ni za koga oni izbacuju nove igre. Evo ovaj Elden Ring izađe, u minimum requirements stoji 12gb ram, to mi je bilo dovoljno.. Pa ko igra te igre? Pola balkana je još na gtx1050 ili polovnoj 1060ici. Ekipa prodaje one najgore radeonke, rx460 za min 800kn vjerojatno. Ko je tu lud? Tu grafu sam prodao za 200kn prije 3 godine. 

Žalosno. Svi koji slažete pc trenutno - nemojte!

Mislim da je to definitivno najizrazenije samo kod grafickih kartica. Sve ostale komponente su sada vjerojatno najjeftinije ikad. RAM, SSD, Procesori... za dosta male pare se da slozit jako dobar PC - izuzev graficke, njihove cijene su presmijesne i neznam tko to sada kupuje.

12 godina
Renoviram kuhinju. Zna netko gdje povoljno do Samsung ugradbenog frižidera, perilice i mikrovalne?
Ne znam šta je s tim svim. Svako malo kao "popusti" a skuplje nego prije pola godine redovno.
Mikrovalna košta više nego pećnica s pirolizom.
5 godina

Ja sam također u sličnoj situaciji i mogu ti reci da je sve poskupilo unazad par mjeseci. Uhvati sad neki popust i nemoj čekati vise, cijene su lude i imaju problema sa dobavom određenih uređaja.

12 godina
x360gamer kaže...
Renoviram kuhinju. Zna netko gdje povoljno do Samsung ugradbenog frižidera, perilice i mikrovalne?
Ne znam šta je s tim svim. Svako malo kao "popusti" a skuplje nego prije pola godine redovno.
Mikrovalna košta više nego pećnica s pirolizom.

Evo tu si vidi: ZRINKO TEHNO d.o.o. Ja sam ko njega dosta uređaja kupio, daje i na rate.

edit: imaš i na njuški s opisom aparata

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.2.2022 8:27 (rokonja).
12 godina
Mali off, ali zna li netko možda gdje kupiti slavinu za kuhinju?
Crna, moderna, u obliku J naopačke. Tuš izvlačni obavezan.
Do 1200 kn max.
Što jeftinije to bolje, ali bi volio sam tko se razumije u to. Da ne kupim mačka u vreći
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice