Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.419
|
čitano: 2.444.062
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

@marinn95 Računajte i mene bude li se naručivalo tih stickova. Baš gledam ubacit neki android box na tv u sobi, al pretpostavljam da je ovaj amazonov firestick povoljniji i bolji za kodi i netflix!?

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.11.2021 23:11 (birra).
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
birra kaže...

@marinn95 Računajte i mene bude li se naručivalo tih stickova. Baš gledam ubacit neki android box na tv u sobi, al pretpostavljam da je ovaj amazonov firestick povoljniji i bolji za kodi i netflix!?

 I mene također, treba mi jedan za stari polusmart Samsung tv

8 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stric_Jura kaže...

a do koje love se gleda?

 

 bok, ako mene pitaš ... 8.000 kn +- par sto

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
@marinn95 Ja sam već tako tu s ekipom pred 2 godine naručio i svakog je ispalo cca 230 Kn na BF-u preko Amazona. Ako se bude naručivalo i ja sam za još jedan za na more 😉
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.11.2021 13:14 (David87).
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Okej eto onda, ako nas se dovoljno skupi i ako bude neka olakšica, naručujemo :D

Cest la vie, mon amie...
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
DanM kaže...
Stric_Jura kaže...

a do koje love se gleda?

 

 bok, ako mene pitaš ... 8.000 kn +- par sto

 pa onda 

 

https://www.ekupi.hr/hr/Računala/Računala-i-periferija/Stolna-računala/Gaming-stolna-računala/MSG-stolno-računalo-GAMER-i247/p/EK000413819

 

ili

 

https://www.ekupi.hr/hr/Računala/Računala-i-periferija/Stolna-računala/Gaming-stolna-računala/MSG-stolno-računalo-GAMER-i246/p/EK000413821

 

i pazi ide 10% dolje na ZABA kartice

Ju je je? Je ju je!
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
qwertYxoZ kaže...
birra kaže...

@marinn95 Računajte i mene bude li se naručivalo tih stickova. Baš gledam ubacit neki android box na tv u sobi, al pretpostavljam da je ovaj amazonov firestick povoljniji i bolji za kodi i netflix!?

 I mene također, treba mi jedan za stari polusmart Samsung tv

+1, ako pricamo o Firesticku :)

7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
David87 kaže...
@marinn95 Ja sam već tako tu s ekipom pred 2 godine naručio i svakog je ispalo cca 230 Kn na BF-u preko Amazona. Ako se bude naručivalo i ja sam za još jedan za na more 😉

 Ja doslovno naslijepo naručujem, parola 'kud svi tu i mali mujo',ne znam ni šta je točno firestick. 
Pretpostavljam da ih je više vrsta, a taj za 230 kn je najjeftiniji? Kako te služi? Je li u stanju streamati netflix u većoj rezoluciji od 480p i jesi li probao gledati Kodi ili neki ip tv preko njega? Hvala

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sto je onda bolje za polusmart tv koji imam u sobi firestick ili mi stick? Sad je mi stick u mi shopu 299kn...trrba mi samo za netflix u spavacoj

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Firestick 4K je sigurno genijalan uređaj, ali koliko sam čitao ovdje mi stick je također ok. Vjerojatno nećeš pogriješiti koji god da uzmeš.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
mariolla79 kaže...

Sto je onda bolje za polusmart tv koji imam u sobi firestick ili mi stick? Sad je mi stick u mi shopu 299kn...trrba mi samo za netflix u spavacoj

 

Mi stick nema 4k, ako je cijena ista bolje uzeti firestick. 

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Fire stick je definitivno najbolji za cistu multimediju... Malo je banana sto nema usb, al to se rijesi sa otg kabelom za 2 dolara... Lan mu netreba jer ima stvarno kvalitetan wifi... Cak i kda nije na akciji neznam bas dal ima nesto za 60 eura da mu je blizu po performansama i kvaliteti hardvera... Govorim o 4K modelu naravno... Ima sideloader, ako ni to nije dovoljno na xda ima za one koji zele vise...
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
Nagovorili ste me. 😁
+1 firestick 4k
Mislio sam chromecast uzeti, ali vidim da je estetski još bolje firestick 4k napravljen pošto ne visi.
A pošto bi koristio samo za smart tube i IPTV, onda mi nema razlike firestick ili Chromecast, pa ako ide za te pare, uzet ću firestick.
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
marinn95 kaže...

Ima ga ovdje na prodaju u RH za 584,69 kn, i to jedini dućan prema jeftinije.hr koji ga prodaje. Ako se bude naručivalo izvana tipa preko mailbox.de, kad budu možda Božićni popusti, I'm in.

 

Ima ga i jeftinije na "nabava.net" nego na "jeftinije.hr"  klik

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ibme74 kaže...
marinn95 kaže...

Ima ga ovdje na prodaju u RH za 584,69 kn, i to jedini dućan prema jeftinije.hr koji ga prodaje. Ako se bude naručivalo izvana tipa preko mailbox.de, kad budu možda Božićni popusti, I'm in.

 

Ima ga i jeftinije na "nabava.net" nego na "jeftinije.hr"  klik

 38€ samo daljinac nema tipke za netflix itd.

 

klik

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.11.2021 8:40 (qwertYxoZ).
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Oprez ako bude tko narucivao iz Linksa, frend naručio prošli tjedan i umjesto 4k verzije stigla mu obična tako da duplo provjerite koju imaju. 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 3
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jel valja sto taj ekwb 240 aio..jer s popustima za 101 euro je kradja..ima tko ekwb?

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
mariolla79 kaže...

Jel valja sto taj ekwb 240 aio..jer s popustima za 101 euro je kradja..ima tko ekwb?

 trebalo bi biti ok...iako bih preporučao 360

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Neznam jel bi mi stao 360 u corsair 4000 airflow..mozda naprijed

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Bolja kupnja je 55BX3 hdmi 2.1, 120hz, vrr, jer 55A13 je 60hz, treba ga izbjegavati jedino ako nije puno jeftiniji, a obično nije.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
T-bone's kaže...
Bolja kupnja je 55BX3 hdmi 2.1, 120hz, vrr, jer 55A13 je 60hz, treba ga izbjegavati jedino ako nije puno jeftiniji, a obično nije.

Di si vidio da je 55BX3 120Hz ?

https://www.lg.com/hr/televizori/lg-oled55bx3lb

Video koji reklamira 2.1 i 120Hz usred specifikacija mi se vise cini kao LG reklama, nego sama specifikacija bas tog TV-a.

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
The_Fichek kaže...
T-bone's kaže...
Bolja kupnja je 55BX3 hdmi 2.1, 120hz, vrr, jer 55A13 je 60hz, treba ga izbjegavati jedino ako nije puno jeftiniji, a obično nije.

Di si vidio da je 55BX3 120Hz ?

https://www.lg.com/hr/televizori/lg-oled55bx3lb

Video koji reklamira 2.1 i 120Hz usred specifikacija mi se vise cini kao LG reklama, nego sama specifikacija bas tog TV-a.

 Rtings displayspecifications

 

Nije ni BX3 savršen, ali svi unazad 4 godine oledi su 120hz, ovo im je prvi "jeftini" Oled.

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Okej, hvala na linkovima i objasnjenju. Budem si sejvo TV, mozda bude na akciji za Black friday u drugim ducanima.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ekwb je goat u vodenim hladenjima. aio su im jedni od najboljih na tržištu 

Mods By KNDZ
3 godine
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ako udjete na onaj link za aio par puta dobit cete pop up prozor gdje unesete mail i dobijete kod za dodatnih 10e popusta jer vam ga je netko preporucio pa ako netko uzima da zna :))

Mods By KNDZ
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
birra kaže...
David87 kaže...
@marinn95 Ja sam već tako tu s ekipom pred 2 godine naručio i svakog je ispalo cca 230 Kn na BF-u preko Amazona. Ako se bude naručivalo i ja sam za još jedan za na more 😉

 Ja doslovno naslijepo naručujem, parola 'kud svi tu i mali mujo',ne znam ni šta je točno firestick. 
Pretpostavljam da ih je više vrsta, a taj za 230 kn je najjeftiniji? Kako te služi? Je li u stanju streamati netflix u većoj rezoluciji od 480p i jesi li probao gledati Kodi ili neki ip tv preko njega? Hvala

 Radi se o Firestick 4K koji super radi. Imaš već Netflix instaliran, no sve si možeš dodatno instalirati preko Stora ili Downloadera. bio je 50% off na Amazone.de pa smo naručili oko 10 komada.

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dalja46 kaže...

Oprez ako bude tko narucivao iz Linksa, frend naručio prošli tjedan i umjesto 4k verzije stigla mu obična tako da duplo provjerite koju imaju. 

 

 

 A kaj piše na računu? Ako je uzeo običan sam si je kriv, jer na 4K uređaju na kutiji piše da je taj...

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pozz ekipa...jel li netko od vas mozda kupovao ili gledao u zadnje vrijeme iPad Pro 11" gdje ga je najpovoljnije za kupiti?

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sad ima i novija još jača verzija Firestick-a, "Fire TV Stick 4K Max" LINK pa bi i njega bilo dobro pripazit za popuste.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
To čekamo crni petak ili kako?
Tko je od forumaša zadužen za narudžbu?
Hoćemo keksnut lovu ili uplatiti negdje? :D
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice