Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.417
|
čitano: 2.442.608
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
kratos091 kaže...
Jesu li Sennheiser HD559 dovoljno dobre i je li Realtek ALC892 chipset dovoljno loš da se primjeti razlika? :)

 Tu bi se DAC svakako isplatio. Tipa ALC1220 bi bio druga priča, mada i za njega sumnjam da se nosi s takvim DACom. Pretpostavljam da ti Sennheiserice bolje zvuče na mobitelu nego računalu. S malo pomoći to bi se trebalo promijeniti. :)

 

I druga stvar: dobar zvuk sada je dobar i za par godina. Slabo što se mijenja kod te tehnologije, tako da je dugoročno bolja investicija od bilo koje druge komponente. 

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
E jbg, dok sam se ja odlucio, prosla baka sa kolacima.
Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

To je vjerovatno promasena investicija osim ako vam ne treba bas zbog dimenzija, bolje vam je uzet audio interface/usb zvucna karticu,  imate fizicke kontrole glasnoce em vise ulaza izlaza, tipa behringer um2 (sad ce audiofili kamenje bacat ) oko 300kn kosta , ako vam se pak ne svidi uvijek ga mozete prodat pogotovo sad kad svako zeli strimat ili nekom za gitaru prikopcat na pc snjimit.  Iako to je ono najeftinije ako se pak moze birat mislim da je audient EVO 4 sad bolji odabir za oko 800 -900 krznenih zivotinja.

 

 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Teško da bi za 200tinjak kn to nazivao promašenom investicijom, no slažem se s ostatkom i mogu potvrditi za Behringera. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja sam ga dobio.

Prednost u odnosu na FX Audio DAC-X6 je daleko jači amp, ali dalekoooo.

Kvaliteta samog zvuka slična.

Minusi su što je FX Audio DAC-X6 višenamjenski uređaj i ima kontrolu za zvuk, a ovaj USB nema.

Za 20e je ovo super kupovina ko hoće izvući max iz svojih slušalica i koristi dronjave integrirane zvučne sa matičnih ploča.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2020 21:49 (Silent horror1992).
 
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
kratos091 kaže...
E jbg, dok sam se ja odlucio, prosla baka sa kolacima.

 Ja isto htio kupiti, taman dogovorio s prijateljem koji je u Njemackoj da na njegovu adresu narucimo i nema vise ni na ebayu ni na njihovoj stranici, sve se rasprodalo nazalost...

Kovačić
11 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ako netko ima kod za popust na ekupi da bi ga poklonio nek pošalje u inbox . kupujem lego setove za poklon za Božić. preko 1000 kn je račun pa bi popust dobro došao. hvala

Moj PC  
0 3 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Evo, š..ci is sante, diners akcija 50%, sony slušalice. Nabili cijenu od 1076 kn, pa onda evo vam 50%, a inače kod njih koštaju 699kn.

 

 

 

 

bunch
Moj PC  
10 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Primijetio i ja za Bluetooth zvučnike. Jučer su bili malo iznad 200 kn, a danas s popustom 214 kn
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
bunch kaže...

Evo, š..ci is sante, diners akcija 50%, sony slušalice. Nabili cijenu od 1076 kn, pa onda evo vam 50%, a inače kod njih koštaju 699kn.

 

 

 

 

 Ovo je za prijavu. Ako imaš par minuta slobodno ih prijavi. Da sam ja namjeravao kupit te slušalice, sad bi dobili prijavu pa da vidimo jel bi opet izvodili takve vratolomije.

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Tako je, ista stvar kod svijet medija pri akciji Logitech!

Digli neku cifru i onda snizeni kostaju kao godinama vidjane normalne cijene, ne nasjedajte.
Survivor - eye of the tiger
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
veseli777 kaže...
bunch kaže...

Evo, š..ci is sante, diners akcija 50%, sony slušalice. Nabili cijenu od 1076 kn, pa onda evo vam 50%, a inače kod njih koštaju 699kn.

 

 

 

 

 Ovo je za prijavu. Ako imaš par minuta slobodno ih prijavi. Da sam ja namjeravao kupit te slušalice, sad bi dobili prijavu pa da vidimo jel bi opet izvodili takve vratolomije.

 Ja sam poslao, barem da ih ubuduce odvrati od pokretanja ovakvih "laznih" akcija

3 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Isto su napravili i za tv, ali je netko spremio screenshot i priprijetio im da ide prijava i nakon toga su priznali grešku i na kraju je cijena tc-a bila 5500, a ne 6250. Navodno da će i oni koji su kupili po 6250 dobit povrat razlike.

Edit:

"jutros smo imali privremeni problem sa kašnjenjem sinkronizacije Web i ERP sustava pa je neko vrijeme bila prikazana kriva viša cijena, što je korigirano. sve pristigle narudžbe će biti provedene po ispravnoj cijeni 10.999 - 50%. Ako ste zainteresirani za kupnju, zamolili bi Vas da požurite sa narudžbom jer se količine brzo tope, te s obzirom na atraktivnost ponude, gotovo je sigurno da će artikl biti uskoro rasprodan do isteka zaliha, nakon čega ga više neće biti moguće naručivati. ispričavamo se radi jutrošnjeg krivog prikaza i hvala na komentaru. lp"
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 20:49 (foofajter).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
foofajter kaže...
Isto su napravili i za tv, ali je netko spremio screenshot i priprijetio im da ide prijava i nakon toga su priznali grešku i na kraju je cijena tc-a bila 5500, a ne 6250. Navodno da će i oni koji su kupili po 6250 dobit povrat razlike.

Edit:

"jutros smo imali privremeni problem sa kašnjenjem sinkronizacije Web i ERP sustava pa je neko vrijeme bila prikazana kriva viša cijena, što je korigirano. sve pristigle narudžbe će biti provedene po ispravnoj cijeni 10.999 - 50%. Ako ste zainteresirani za kupnju, zamolili bi Vas da požurite sa narudžbom jer se količine brzo tope, te s obzirom na atraktivnost ponude, gotovo je sigurno da će artikl biti uskoro rasprodan do isteka zaliha, nakon čega ga više neće biti moguće naručivati. ispričavamo se radi jutrošnjeg krivog prikaza i hvala na komentaru. lp"

 Naravno pa kasnije obrisana objava na fejsu, drago mi da moja prijetnja uspjela, mada se vadili na kao  "gresku" 

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Očigledno im web i ERP još uvijek kaskaju.,..

 

 

bunch
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pises gluposti ko i onaj padobranac za zvucnik. redovne cijene su bile iste za sve artikle osim za tv sto su sje... Podjeli 1076kn sa 35posto kolko se dobije unosom koda i dobit ces 699,4kn ko sa nabave.znaci ti bi na akcijsku cijenu jos 50 posto dolje? lijepo pise na stranici da promocije nije moguce kombinirat il uzmi 35 il 50 posto ha da.. Kaze padobranac za zvucnik bio malo iznad 200kn a bio 299 sa unosom koda za 30 posto inace redovna 428kn znam tocno za zvucnik jel sam vec kupio jedan u 9 mjesecu i pratio cijenu danima. Isto je i na kupivozi bilo 50 posto na redovne cijene i tako ce svagdje bit ko je lud da daje na akcijske cijene 50 posto to nema nigdje.

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Bravo padobranac, pokazao si da ti ide postotni račun, što je za svaku pohvalu.

Isto tako su mogli staviti cijenu od 10000kn, tebi je bitno da ti postotak štima.

 

Bitno je da se nabije cijena i da ti računica štima, samo izvoli i kupuj.

bunch
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kakvo nabijanje cijena? Jesi li stvarno toliko lijen da ti je problem provjeriti cijenu u ostalim dućanima, osobito onima vani već ako ne vjeruješ domaćima? MSRP im je $199, na amazon.com su oko $150. Uvijek sam za prozivke onih koji varaju s popustima ali dajte prijem barem skupite neke osnovne dokaze.

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
bunch kaže...

Bravo padobranac, pokazao si da ti ide postotni račun, što je za svaku pohvalu.

Isto tako su mogli staviti cijenu od 10000kn, tebi je bitno da ti postotak štima.

 

Bitno je da se nabije cijena i da ti računica štima, samo izvoli i kupuj.

 Pa daj dokaz da su nabili cijenu? sta mlatis praznu slanu! Nabava vuce akcijske cijene., da bi ostvario cijenu kolko je na nabavi moras upisat promo kod.Postas na forum slusalice i lijepo pise iznad njih da se promocije nemogu kombinirat. ko i onaj padobranac registrira se na forum da bi popljuvo trgovinu smijesno. Nevalja mu zvucnik za 214 sa dostavom a slijedeci najeftiniji u emmezeti na akciji sa dostavom 336,23kn sto je preko 50 posto skuplje a sve ostale trgovine sto imaju zvucnik jos su skuplje. Stavi printscreen na forum da je redovna cijena dan prije bila manja ne akcijska nego redovna.

3 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ko prvo, nisam padobranac, više godina sam tu, ali me je ekipa zbog neke gluposti banala jer su me zamijenili s nekim drugim korisnikom. Kao drugo, nađi u mojoj poruci di sam ja popljuvao trgovinu. Samo sam napisao da sam primijetio da su digli cijenu, ali očito mi je promaknulo da je prije toga bilo na akciji, moja greška.

Ko treće, zadnjih dana sam imao posla s mikešima, ne trebam još i s tobom, prepametni ste.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 19:04 (foofajter).
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Bok.

Ako moze pomoc za mailboxde...

Nesto mi previse traze nakon konsolidacije, jesam negdje pogrijesio?

Stavio sam da mi za 3eur sve spoje...

Netko je pisao kad se to trazi da se pojedinacna obrada paketa ne naplacuje...

Ima preko 10 paketica i paketa...

Poslao sam im ovo:

Why is the total price 57,83 EUR?

- The shipping is 13,25 EUR
- One time consolidation/process at once 3 EUR
- XL Groupage Box is 3.97 EUR
- Holding 1package more than 60days not more than 1 EUR
= 21,22 EUR

Znaci nisu napisali da ne stane sve u xl groupage pa nez sto moze biti, jedino ako naplacuju procesiranje za svaki proizvod sto sam mislio da izbjegavam spajanjem svega za 3eur?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Chriss kaže...

Bok.

Ako moze pomoc za mailboxde...


Stavio sam da mi za 3eur sve spoje...

Netko je pisao kad se to trazi da se pojedinacna obrada paketa ne naplacuje...

Ima preko 10 paketica i paketa...

Čekaj, to se može na mailbox.de? 
Zar nije bilo da ako želiš više od jednog artikla moraš platiti neku godišnju naknadu od 12-13€ prvo? 

Ako netko ima informacije, neka javi.. Naručio bih par stvari s Amazon.de, pa ako ih mogu spojit na mailbox.de, sigurno će mi se isplatiti..
I ukoliko je spajanja paketa moguće, bez godišnje pretplate, molim vas javite ako tko zna koje su dimenzije tog velikog paketa u koji bi sve spajali? 
Puno hvala.

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

13.50€ kosta godisnja naknada za konsolidaciju, bez toga ta opcija nije niti moguca.

 

Processing fee se svaki put naplacuje, a kako vidin bila je i lezarina u pitanju jer preko 60 dana se placa po danu i to ispada dosta skupo.

 

Mene je npr ispalo 45€ za 13 paketa, al tu je bilo njih 3 malo tezih i jos 3,4 preko 1kg, taj svaki kosta od 2-4€ processing fee. Ali svakako na svakom od tih oaketa (ako je amazon u pitanju) se dosta ustedi na razlici PDVa i postarine, tako da se opet isplati.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 22:18 (assassin.st).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
birra kaže...
Chriss kaže...

Bok.

Ako moze pomoc za mailboxde...


Stavio sam da mi za 3eur sve spoje...

Netko je pisao kad se to trazi da se pojedinacna obrada paketa ne naplacuje...

Ima preko 10 paketica i paketa...

Čekaj, to se može na mailbox.de? 
Zar nije bilo da ako želiš više od jednog artikla moraš platiti neku godišnju naknadu od 12-13€ prvo? 

Ako netko ima informacije, neka javi.. Naručio bih par stvari s Amazon.de, pa ako ih mogu spojit na mailbox.de, sigurno će mi se isplatiti..
I ukoliko je spajanja paketa moguće, bez godišnje pretplate, molim vas javite ako tko zna koje su dimenzije tog velikog paketa u koji bi sve spajali? 
Puno hvala.

 

assassin.st kaže...

13.50€ kosta godisnja naknada za konsolidaciju, bez toga ta opcija nije niti moguca.

 

Processing fee se svaki put naplacuje, a kako vidin bila je i lezarina u pitanju jer preko 60 dana se placa po danu i to ispada dosta skupo.

 

Mene je npr ispalo 45€ za 13 paketa, al tu je bilo njih 3 malo tezih i jos 3,4 preko 1kg, taj svaki kosta od 2-4€ processing fee. Ali svakako na svakom od tih oaketa (ako je amazon u pitanju) se dosta ustedi na razlici PDVa i postarine, tako da se opet isplati.

 

- Za konsolidaciju nije potrebna godisnja naknada, meni je proslo s 3eur spojiti preko 10paketa, znaci pricekati da se paketi skupe i onda u jednu od pristiglih posiljki pod "individual requests" upisati:

"Consolidate all my shipments for 3 EUR"

 

Evo citiram kolegu i mailboxov mail:

 

"Napokon sam dobio i njihov odgovor na pitanje o spajanju pošiljki:

You have two choices of consolidation:

  1. The annual consolidation fee for 12.50 EUR. This enables you to use the consolidation service how many times you want within 1 year for this price. You order by clicking the "Buy the consolidation for 1 year" button in Received shipments section.
  2. Pay 3 EUR for one time consolidation. You order this in the Individual request section right under the shipment details. Ffind the blank text box there and write there: Consolidate all my shipments for 3 EUR. Save it.


Prema ovome opcija 2 znači da za 3€ spakiraju sve pakete koje trenutno imam u sandučiću."

 

 

Nego sad vidim da sam izgleda krivo razumio kolegu s drugog foruma, nije pricao o naknadi za procesiranje nego je on konsolidirao svaki paket zasebno i svaki mu dodatno naplacivalo...

 

 

- Sto se lezarine tice, to je nebitno, 2dana po 25centi...

 

 

9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Silent horror1992 kaže...

Ja sam ga dobio.

Prednost u odnosu na FX Audio DAC-X6 je daleko jači amp, ali dalekoooo.

Kvaliteta samog zvuka slična.

Minusi su što je FX Audio DAC-X6 višenamjenski uređaj i ima kontrolu za zvuk, a ovaj USB nema.

Za 20e je ovo super kupovina ko hoće izvući max iz svojih slušalica i koristi dronjave integrirane zvučne sa matičnih ploča.

 

Također, jučer stigao. Nakon malo isprobavanja, ODUŠEVLJENJE!   Slažem se za jači AMP u odnosu na X6, kojeg bi na 80% trebalo pojačat za takvu glasnoću. 

Kod mene na DT990 ne stvara apsolutno nikakvu distorziju kod veće glasnoće. Dodao bih da je bass nekako jači, ali ne nabija bezveze. Ne znam opisati drugačije. Separacija instrumenata možda čak mrvicu bolja nego kod X6, svakako nije gora. U gamingu nisam isprobavao. 

U stvarima koje slušam (trance, classic rock) jako lijepo zvuči. Tko si želi ivuči max iz slušalica, svakako preporučam.

Ispočetka (prvih 2-3 sata) nije mi baš sjeo najbolje, baš zbog bassa jer zadnjih mjesec dana sam bio na onboard zvučnoj sa H310 ploče (nebih to nazvao ni srednjom žalošću). Ali sad nakon cca 10tak sati slušanja, moram priznat, da za ovih 200 kn, no-brainer. 

Regularnih 150 € (ili 79€ na amazonu) za nas sirotinju je puno, prosječnom Europljaninu (Nijemcu, Britancu, Nizozemcu) po meni, i za regularnu cijenu je dobra kupovana (slažem se sa reviewerima). 

 

Ne znam gdje drugje staviti ovaj kratki osvrt, obzirom da je tu bila kratka rasprava, reko, neka se tu nađe. Ak' koga nekaj zanima, slobodno pitajte. 

 

 

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jel se primjeti bolja kvaliteta kada slusas glazbu recimo preko Spotify ili je to slucaj samo kod FLAC fileova ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
AmonZero kaže...

Jel se primjeti bolja kvaliteta kada slusas glazbu recimo preko Spotify ili je to slucaj samo kod FLAC fileova ?

Ne koristim Spotify, a li na youtubeu se osjeti i na "normalnim" i na "HQ" deklariranim videjima/spotovima. Zapravo ovo sam i pisao samo za youtube, ostalo ne stignem trenutno isprobavati (na poslu koristim).

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 10:30 (Karlek_19).
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Uz besplatnu dostavu na sve na ekupi, ima li kakvih kupon kodova?

 

Ja na mailu ne vidim...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kako se uopce dojde do tih bonova? Ja sam u zadnje vrijeme dosta kupovao na ekupi ali nisam nista dobio...

Jel se to dobije po kupovini ili?

I believe Wi can Fi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice