Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.417
|
čitano: 2.442.752
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Svako gleda na svoj nacin, kuzim tvoju logiku.

 

No ipak nisi uopce imao novi HW.

 

To je ipak nekakva razlika, bez obzira na cijenu.

Survivor - eye of the tiger
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
metallic kaže...

Svako gleda na svoj nacin, kuzim tvoju logiku.

 

No ipak nisi uopce imao novi HW.

 

To je ipak nekakva razlika, bez obzira na cijenu.

 pa vecina nas gledamo proci sto jeftinije za nas novac. zato i postoji trziste rabljene robe. i svi mi koji to tako gledamo moramo napraviti neku vrstu kompromisa. 

 

kompromis je taj da za manje novaca uzimas robu koja nije nova. ja osobno nemam potrebu imati nove komponente, pa me ni ne smeta to sto necu biti prvi koji ce skinuti foliju ili sto vec.. zato netko drugi koji to mora ce dati +20% vise na cijenu za novu komponentu.  tako da meni to u principu ni nije kompromis nego jednostavno bonus. pogotovo ako proizvod ima jos vise od godine dana garancije..

 

iznimka u mom pcu je novi procesor koji sam kupio na amazonu prakticki za 15 eura vise nego sto se kod nas prodaje rabljeno. u takvim slucajevima cu onda i dat za novo..ali kad je razlika visa od 60+ eura i imam opciju uvjeriti se u ispravnost uredaja, te opciju solarnog placanja onda nema razmisljanja. sve ostalo u mom pcu je rabljeno. i radi isto kao i sto bi novo radilo

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Rekao bih da vecina ipak kupuje novo, jer onda vi(navodna velicina) ne bi imali sto kupiti rabljeno.

 

Opet kazem kuzim te, ne moras pisati nasiroko da sebe objasnis i opravdas.

 

Elektronika i IT nisu tip robe koju bi uzimao rabljeno, al ti uzivaj. Samo ne reklamiraj kao novo, jer nije.

 

Lps

Survivor - eye of the tiger
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pa ne kupuješ rabljene gaće koje je netko nosio nego grafičku karticu.

Moj PC  
9 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
kuleee kaže...

 Ja da tražim grafulju, uzeo bih bez problema RTX2060 za 1100kn-1300kn pa makar majnala 3 godine unazad. Možda je nezahvalno malo od mene da tu serem što bih kupio i za koje pare, ali 1000 i sitno kuna mi se čini kao dobar deal za grafičku pod tim uvjetima. Varam li se?

 

Za 1.300-1.500kn sam po oglasnicima viđao RX6600, kartica koja je još relativno "nova" i jača od RTX2060 te je manja mogućnost da je majnala + što ih je lakše naći pod jamstvom nego RTX2060 koja je izašla još u 1. mj 2019.godine.

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

NIje to konzola, pa da je idiot proof. Ljudi cackaju, bude krivog rukovanja.

Kome se kupuje, samo napred, al lipse mi je novo.

Gday

Survivor - eye of the tiger
14 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
metallic kaže...

Rekao bih da vecina ipak kupuje novo, jer onda vi(navodna velicina) ne bi imali sto kupiti rabljeno.

 

Opet kazem kuzim te, ne moras pisati nasiroko da sebe objasnis i opravdas.

 

Elektronika i IT nisu tip robe koju bi uzimao rabljeno, al ti uzivaj. Samo ne reklamiraj kao novo, jer nije.

 

Lps

 ma ne opravdavam, samo kazem kakva je situacija. 

 

ja se apsolutno slazem s tobom da bez ljudi koji kupuju novo, ne bi bilo nas koji kupuju rabljeno. ali nemaju svi da kupuju sve novo. da imam prihode koji bi mi omogucavali da kupujem novo bez gledanja, to bi tako i bilo. bez pogovora. ali kad moram gledati svaki euro i probati sto vise vrijednosti uglaviti u taj budzet, onda definitivno rabljeno dolazi u obzir. kad pogledas cijene grafickih u ducanima i cijene na njuskalu, meni je matematika jednostavna...ocu li imati gtx 1650 za 265 eura novu ili recimo rtx 2060 super za 240 eura rabljenu. razlika ulozeno dobiveno je enormna. pocevsi u performansama, a onda sve ostalo.

 

no usli smo u offtopic, pa cu ja tu zavrsiti sa svojiim. 

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.2.2023 15:10 (lollik91).
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
metallic kaže...

NIje to konzola, pa da je idiot proof. Ljudi cackaju, bude krivog rukovanja.

Kome se kupuje, samo napred, al lipse mi je novo.

Gday

 Više sam kupio polovnih nego novih grafa. za neku sigurnost gledao sam kupiti grafu sa još barem par mjeseci garancije ak je neka lova u pitanju, ak je nebitna lova onda i bez garancije. U zadnjih trideset godin još se nisam opekao.

Tek jednom sam kupio polovnu matičnu koju sam morao rerlamirati jer se napuhnuo kondenzator, ali to se moglo dogiti i da sam ju kupio novu. U biti sve gledam kupiti polovno ak se ispalti, npr, trenutni miš G903 sam kupio par mjeseci star za 350 kn dok j enovi u dućanu koštao 1150 kn.

Kupim novo ak je bezobrazno dobra akcija, npr. trenutnii novi monitor za 1400 kn, ili zvučnike za male pare i sl. I CPU sam kupio polovni za 1500 kn dok je novi koštao 2800 kn. Evo radi sve bez problema. Isto tak prodam dalje dok je ispravno.

edit; baš danas uzeo u Protisu 2X8 gb ddr 4 3200 mhza za 360 kn, to mi se ne isplati ni gledat polovno, nek bude u kompu 32 gb zlu ne trebalo :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.2.2023 16:52 (forumaš).
9 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

gledam sad u kućištu šta je novo kupljeno...ssd, cpu cooler (jer sam htio baš taj)... iiii to je to... eh da i kućište

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

sad ste me malo naveli da čak i odem kupit rabljenu grafičku.

 

recimo jel bi se isplatilo uzeti ovu 2080 super sa njuškala?

koliko vidim pa benchmarku ova grafička je puno bolja od recimo rtx 3060 koju sam namjeravao kupiti?

 

trenutno imam 1660 super...kaj mogu dobit za nju? cca 1100kn?

 

Steam ID: Engineer ; Origin ID: DadEngineer
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nula bodova, RTX 3070 s garancijom nađeš za 400€, možda i manje ako se cjenkaš.

 

Stavi tu na forum oglas da kupuješ 3070 za 370€ i netko će ti se javit 100%

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Na ekupi Motorola Edge 30 Pro za 3751kn.
Cini se sa rasprodaju stare modele.
Ovo je vrh ponuda, imate top procesor Snapdragon 888 za povoljne pare

https://www.ekupi.hr/hr/Elektronika/Mobiteli-i-dodaci/Mobiteli/Motorola-Edge-30-Pro-5G-12GB-256GB-plava%2C-mobitel/p/EK000501883
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

500€ za mob je "vrh ponuda"? Radije laptop sa sim karticom na uho naslanjam.

Vele da ima tik-tok i na laptopu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2023 23:07 (miki_the_pirat).
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
TibzzX kaže...

Nula bodova, RTX 3070 s garancijom nađeš za 400€, možda i manje ako se cjenkaš.

 E pa kad se nije javio na oglas i otišla je kolegi lollik91 za tu cijenu + poštarina.

LOL: Crobrother
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

To si napisao ko da si jedini koji prodaje tu karticu za tu cijenu.

 

Plus vidio sam da si ju nedavno kupio, i bolje da ti se nije javljao jer očito nešto smrdi oko te kartice.

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
TibzzX kaže...

To si napisao ko da si jedini koji prodaje tu karticu za tu cijenu.

 

Plus vidio sam da si ju nedavno kupio, i bolje da ti se nije javljao jer očito nešto smrdi oko te kartice.

Nisam našao oglas baš te Strixice 3070 za baš tu cijenu od €400

Da smrdi jer je bila 4 dana u kompu jer sam kupio 3090 za cijenu koja se ne odbija.

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2023 12:32 (Najbrži).
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ag008  Molim te, javi rezultate benchmarka tog SSD-a kad ti stigne.

Izgleda kao dobar disk za oživiti stare laptope, te ostale spore stvari poput backupa.

The planet broke before the Guard did!
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
imsonotgonnatellyoumyname kaže...

Ag008  Molim te, javi rezultate benchmarka tog SSD-a kad ti stigne.

Izgleda kao dobar disk za oživiti stare laptope, te ostale spore stvari poput backupa.

 

Ne moraš čekati rezultate, imaš slike testova u reviewsima kod tog prodavača. Brzine očekivane s obzirom na cijenu. 

 

 

Ako trebate jeftinije SATA SSD-ove od 1TB za pohranu i igre ima ih kod nas za 56€ klik

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.3.2023 22:39 (ibme74).
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ibme74 kaže...
imsonotgonnatellyoumyname kaže...

Ag008  Molim te, javi rezultate benchmarka tog SSD-a kad ti stigne.

Izgleda kao dobar disk za oživiti stare laptope, te ostale spore stvari poput backupa.

 

Ne moraš čekati rezultate, imaš slike testova u reviewsima kod tog prodavača. Brzine očekivane s obzirom na cijenu. 

 

 E ne znam, neki šalju slike brzina od parsto MB/s.

neki samo 20MB/s.

Nek' javi što dobije pa opet razmislim o kupovini.

The planet broke before the Guard did!
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Može. Vjerojatno brzina ovisi i o kapacitetu koji se uzme
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kod mene...

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Blagi 

 

Kupujem MacBook Pro i na Amazonu je 700€ jeftiniji nego kod nas (HR vs DE). Više puta sam naručivao sa Amazona i nikad do sada nisam imao problema. Zanima me samo postoji li mogućnost negdje iz vana naručiti MacBook sa hrvatskom ili engleskom tipkovnicom da je tako cijena povoljnija. Ima na apple.de, ali je, naravno, puna cijena MacBooka...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

@Pero Dinamit 

 

jel ovaj mx keys ima BT reciver u kutiji, google kaze negdje da, na njihovim stranicama pise ne

 

posto na maticnoj nemam BT

 

 

jel ovaj USB prijemnik dovoljno za povezat komp bezicno

 

SADRŽAJ PAKIRANJA

  • MX tipke
  • Tipkovnica
  • USB prijemnik
  • USB-C kabel za punjenje (USB-A, USB-C)
  • Korisnička dokumentacija
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ne dolazi ni BT niti novi, Logi Bolt USB prijemnik s njima ! - EDIT - s POP Keys definitivno ne dolazi, ali s MX Keys MOŽDA dolazi (navodno ovisi o tržištu) novi Bolt prijemnik.

 

Logi Bolt prijemnik je kompatibilan s starijim Logi Unifying uređajima, ali ne i obrnuto (Unifying prijemnik s Bolt uređajima)!

 

ovo je Bolt oznaka:

 

 

 

a ovo je Unifying oznaka:


 

 

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.3.2023 15:25 (Stric_Jura).
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

quickr  pa i nije im neka ponuda, u drugim trgovinama je regularna cijena oko 260€.

Recimo na Mall.hr je cijena 262€ a trenutno ima akcija -15% uz kod 23MDC3HR137 i onda cijena iznosi 223€.

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ibme74 kaže...

quickr  pa i nije im neka ponuda, u drugim trgovinama je regularna cijena oko 260€.

Recimo na Mall.hr je cijena 262€ a trenutno ima akcija -15% uz kod 23MDC3HR137 i onda cijena iznosi 223€.

 Kaj da? Ooops. Izgledalo je kao dobar deal, nisam baš u tom "periferija điru". Sorry

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Alex Shop ima akciju "BEZ PDV-a" na cijeli asortiman.
Isplati se kupiti neke Reolink kamere ili nekakav alarmni sustav, svašta imaju:

 

Nije bez pdv-a. Staviš u košaricu i na zadnjem koraku cijena je ista.

Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Probao sam sad i skida pdv kad uđeš u košaricu ali ako kupujete kamere ima još bolji popusti direkt s Reolink stranice, traje još oko 3 sata pa požurite. npr. Argus 3 pro + solarni panel sa Reolink stranice je 136€ a s Alex shopa 160€. Besplatni shipping iz Njemačke.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.3.2023 20:35 (vrinho).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
vrinho kaže...

Probao sam sad i skida pdv kad uđeš u košaricu ali ako kupujete kamere ima još bolji popusti direkt s Reolink stranice, traje još oko 3 sata pa požurite. npr. Argus 3 pro + solarni panel sa Reolink stranice je 136€ a s Alex shopa 160€. Besplatni shipping iz Njemačke.

Meni ne skida pdv.

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pogledaj dal ti je unešen kupon bezpdv u košarici, inače treba biti automatski, ako nije unesi ga.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.3.2023 1:34 (vrinho).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice