Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.417
|
čitano: 2.442.481
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Kontrast nije samo crna boja, kontrast utječe na boje i cijelu sliku. Pogledaj kako izgleda oled ekran zbog kontrasta,, koliko su žive boje, va nije toliko bolji no opet ima kontrast bar 300% bolji od ips i modeli s dobrim bojama izgledaju dosta bolje od ips modela.
Doduše zna se potrefiti lošiji model i onda bude sranje, ali to se događa i kod ips, pogotovo kod jeftinijih gdje su bleed i ostala isijavanja gotovo pravilo
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Imaš Cloud Recertified za istu lovu, ali meni više ne nudi opciju dostave za HR već samo neki vodič ''where to buy'' pa do Linksa hehehe.

 

Prije je sigurno išla dostava kod nas, ne znam u čemu je sada kvaka.

 

https://shop.westerndigital.com/en-ie/products/recertified/cloud-storage/wd-my-cloud-recertified#RWDBCTL0030HWT-EESN

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.2.2021 15:09 (Doktor Rambaudi).
 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

iz nekog razloga je on na where to buy, al evo ovaj mybook 4tb 65 eura prošao bez problema

6 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pozdrav ekipa i ja sam naručio mybook od 4tb za 65 ojra. Hvala na info 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nedavno je ovaj od 6Tb bio za 75eur, al nikako da dode na stock, tak da sam i ja uzeo ovaj od 4TB jucer.

Imam onaj portable koji sam kupio prije nekoliko godina i super me sluzi.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kad smo vec kod tih WD diskova.

Da li netko zna, ovaj My Book Duo 4TB ima kod kupovine odmah u sebi 2 x2TB ili nekako drugacije?

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
AmonZero kaže...

Nedavno je ovaj od 6Tb bio za 75eur, al nikako da dode na stock, tak da sam i ja uzeo ovaj od 4TB jucer.

Imam onaj portable koji sam kupio prije nekoliko godina i super me sluzi.

Jesu li ti diskovi zalemljeni na USB konektor ili ih se može izvaditi iz kućišta i koristiti kao SATA diskove? 

Gledam te!
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Veliki Brat kaže...
AmonZero kaže...

Nedavno je ovaj od 6Tb bio za 75eur, al nikako da dode na stock, tak da sam i ja uzeo ovaj od 4TB jucer.

Imam onaj portable koji sam kupio prije nekoliko godina i super me sluzi.

Jesu li ti diskovi zalemljeni na USB konektor ili ih se može izvaditi iz kućišta i koristiti kao SATA diskove? 

 Ja sam kupio baš da koristim ko SATA disk

Koliko čitam po netu, mogu se koristiti, al obično treba prekriti jedan pin na konektoru sa trakom :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Mos ih izvadit i koristit. Brdo ljudi to radi jer je jeftinije doc tako do HDD. Cak ima i neki specijalni naziv za tu metodu vadjenja diskova iz tih prijenosnih kucista. Nesto sa S
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
4 godine
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

To Shuck, shucking

 

https://www.ifixit.com/Guide/How+to+Shuck+a+WD+Elements+External+Hard+Drive/137646

 

Koliko vidim većina 2.5" wd diskova ima samo usb konektor kad se izvade, tako da se preporučuje naći neki tear down točnog modela kojeg se kupuje.

Povrh toga ne bi me čudilo da se kupljeni disk razlikuje od modela na teardown od prije godinu dvije jer je prozvođač u međuvremenu optimizirao troškove.

 

Ako se kupuje vanjski disk za bilo što zahtjevnije od backupa, konzultirajte tablice SMR diskova, npr https://www.truenas.com/community/resources/list-of-known-smr-drives.141/

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2021 10:46 (pero322).
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Dosada sam izvadio nekoliko diskova i koristio po potrebi, ps ,PC, lap. Sada sam uzeo WD 2tb rc, izvadim ga ,  , USB konektor.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Wontay kaže...

Dosada sam izvadio nekoliko diskova i koristio po potrebi, ps ,PC, lap. Sada sam uzeo WD 2tb rc, izvadim ga ,  , USB konektor.

Ja sam nedavno schuckao 3.5" mybook 12 tb.

My book se otvara kreditnom karticom prerezanom u 4 dijela bez da se polome pinovi. Kartice se guraju dozdola i izvuče se ladica prema gore. ima na youtubeu metoda. 

Taj moj disk (EDAZ-helium) radi bez pin moda na sati i CMR je (svi iznad 8 tb bi trebali biti AFAIK).

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Boris grozni kaže...
2700 kn je Intelov 10c/20t comet lake i9 10900 , nije ni čudo što ga prodaje😁🤔

Nije lijepo lagat, 2850kn je taj Intel iz ipona (2775 + 70kn) dostava, ako gledas najjeftinije na nabavi. Za jedan 5800X nije losa cijena + mozda bi islo jos kojih 100-200kn dolje, nikad ne znas. O razlikama necu pricat, dovoljno su dugo oba na trzistu, sve se zna i svako moze za sebe prosuditi, procijeniti.. Btw. da 5600X ima normalnu cijenu ovog nebi ni linkao, al reko mozda nekom treba blize 3K umjesto 4K.

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
AmonZero kaže...

Nedavno je ovaj od 6Tb bio za 75eur, al nikako da dode na stock, tak da sam i ja uzeo ovaj od 4TB jucer.

Imam onaj portable koji sam kupio prije nekoliko godina i super me sluzi.

Just for info.

Dosao danas popodne. Obicna smedja kutija sa malo one pjene izmjedju koje se nalazi HDD i kablovi.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

takodjer, dobro upakirano po mom misljenju, a i vidi se da ups pazi na pošiljke jer izgleda ko da je tek upakirana

 

mašina radi i već bekapira

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

E ne znam dal je i kod tebe tako, al kod mene kad radim transfer fileova iz kucista samog uredjaja dolazi zvuk ko da je unutri neki mini covjek koji lupkau mini drveni stol. Nista glasno, al et primijetio sam.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
djigibao kaže...

 

Ima jedna stranica/trgovina koja bi trebala biti prijavljena (https://www.svijet-svjetiljki.hr/) ali sam zaboravio na koju adresu to treba ici?

 

Radi se da prodaju stvari koje uredno stignu ali kad ih trebas kontaktirati (za povrat ili slicno) onda se ne javljaju (na mail samo stigne genericka poruka da su zaprimili mail, a broj telefona je ne postojeci).

 

Nazovite nas: +385 (0)13 000 974

 

!!!birali ste broj koji se ne koristi!!!  

 

Isprike za jos jedan OFF, ali samo da vam pokazem kako je zavrsila prijava.

Dobio odgovor od drz. inspektorata (slika)

 Zivjela HR!

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2021 18:43 (djigibao).
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
AmonZero kaže...

E ne znam dal je i kod tebe tako, al kod mene kad radim transfer fileova iz kucista samog uredjaja dolazi zvuk ko da je unutri neki mini covjek koji lupkau mini drveni stol. Nista glasno, al et primijetio sam.

 da da, al to mi se čini normalno s obzirom da se radi o hard disku pa se vjv igla cuje dok piše po njemu

14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Set volan + pedale Thrustmaster T300 RS GT 299 € na amazon.de. (Dispatched from and sold by Amazon.)

 

Thrustmaster T300 RS GT Edition (Steering Wheel + 3 Pedal Set, Force Feedback, 270° - 1080°, Eco-System PS4 / PS3 / PC): Amazon.de: Games

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Del_Boy97 kaže...
AmonZero kaže...

E ne znam dal je i kod tebe tako, al kod mene kad radim transfer fileova iz kucista samog uredjaja dolazi zvuk ko da je unutri neki mini covjek koji lupkau mini drveni stol. Nista glasno, al et primijetio sam.

 da da, al to mi se čini normalno s obzirom da se radi o hard disku pa se vjv igla cuje dok piše po njemu

Iako je dijelom sličan gramofonu, ipak nema igle :) ... glave za čitanje/pisanje lebde iznad ploča a ono što se vjerojatno čuje je pomicanje aktuatora ("ruke", "ručke gramofona") dok traži zadanu lokaciju sa podacima na pločama.

Jedan od češćih kvarova je upravo kad se te glave pretvore u igle, odnosno padnu na ploče i zagrebu po njima.

 

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
FLes kaže...

Set volan + pedale Thrustmaster T300 RS GT 299 € na amazon.de. (Dispatched from and sold by Amazon.)

 

Thrustmaster T300 RS GT Edition (Steering Wheel + 3 Pedal Set, Force Feedback, 270° - 1080°, Eco-System PS4 / PS3 / PC): Amazon.de: Games

 Svugdje je 300€ tak da nije neka ponuda...

14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Do prije par dana je na amazonu bio 319, a drugdje po 329 i više. Naručio sam jedan, pa stavio i tu ako nekog bude zanimalo zbog nove, niže cijene.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
berzerker kaže...

Ponovno dostupna Lemilica Pinecil za 25 dolara + 12 dolara shipping za Hrvatsku

 

https://pine64.com/product/pinecil-smart-mini-portable-soldering-iron

 

 Jel ima netko ovo i da koristi neko vrijeme ? Jel valjda sta ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
AmonZero kaže...
berzerker kaže...

Ponovno dostupna Lemilica Pinecil za 25 dolara + 12 dolara shipping za Hrvatsku

 

https://pine64.com/product/pinecil-smart-mini-portable-soldering-iron

 

 Jel ima netko ovo i da koristi neko vrijeme ? Jel valjda sta ?

 

 

reviewovi hvale, očekivanja ipak treba prilagodit s cijenom ali ne vidim zašto ne bi valjalo

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Čitatelj kaže...

Meni 15€, iz drugih trgovina unutar AT mi je do 9€ postarina - jedino sa Amazona Prime mi je free, inace 4€.

Tak da mi opet ispadne jeftinije nego kupiti mis po punoj cijeni.

 

 I što mi točno imamo od toga što tebi ispadne tako u AT ako smo mi u RH?  Svako malo od tebe neke "Dobre ponude"  koje vrijede samo za de/at 

Moj PC  
13 0 hvala 3
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

prijedlog organizacije kupnje više ljudi za ovaj miš od 15 eura mi je VRH

 

Moj PC  
7 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Del_Boy97 kaže...

prijedlog organizacije kupnje više ljudi za ovaj miš od 15 eura mi je VRH

 

 Zašto? Miš košta 50 €, trenutno je 16 € (68% jeftinije). Dakle, to je miš u vrijednosti od 50 €, a ne 15, kako si naveo.

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
darkborg kaže...
Čitatelj kaže...

Meni 15€, iz drugih trgovina unutar AT mi je do 9€ postarina - jedino sa Amazona Prime mi je free, inace 4€.

Tak da mi opet ispadne jeftinije nego kupiti mis po punoj cijeni.

 

 I što mi točno imamo od toga što tebi ispadne tako u AT ako smo mi u RH?  Svako malo od tebe neke "Dobre ponude"  koje vrijede samo za de/at 

 Čitatelj Pa ne možeš samo tako objaviti dobru ponudu na koju naiđeš! Moraš kupiti VPN ako si izvan RH (predivne nam naše) i vidjeti kakva bi bila cijena našim zahvalnim forumašima. Kako se samo usuđuješ bez nultog koraka objavljivati takve provokativne objave!? Drugi puta zadrži to za sebe!

 

P.S. ja sam u DE i meni je link zanimljiv. Sjeo mi k'o bugovom forumašu šamar.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.4.2021 12:15 (Idealist).
7 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sta fali? Grupna kupnja, fino vas 7-8 uzme misa, jos lupite kod "ABANDONEDCART10" i dobijete dodatnih 10%,

dakle mis ispadne bagatela - senzor je odlican, za te novce se prodaju MS Industrial sroteksi.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 3 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice