Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.419
|
čitano: 2.443.402
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
kratos091 kaže...

perkoxcar "Koliko vidim po novom jamstvo je 1god, prije je bilo 12mj."

 Od svih prevara koje su ljudi prijavljivali na forumu mislim da je ovo najveća 

11 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
kratos091 kaže...

perkoxcar "Koliko vidim po novom jamstvo je 1god, prije je bilo 12mj."

 

ovo me podsjetilo na ono: "krenuo sam piti nove tablete za mrsavljenje, u zadnjih 14 dana sam izgubio 2 tjedna" 

7 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

I pare

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Apocalypso722 kaže...

Postavio sam pitanje da uvjerim starce koji inače nikada ne plačaju preko neta da plačanje karticama ovako nije toliko nesigurno koliko im se činilo na prvi pogled.


Mama htjela iskoristit ove popuste i popust na Maestro, al skoro odustala kad je vidla kako se plača. 

 

 

Edit: ne kužim čemu TDovi, al ok.

 Mama ti ne vjeruje Ekupi ali će vjerovati šta piše ekipa na nekom forumu?

Dođi sebi dok još imaš kome
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Striko2009 kaže...

To je kliknuo jutros kad je krenuo u dostave 

Valjda ce ti se pojaviti tijekom dana 

 skočio sam do pošte platit račune, stavio ga je za dostavu za sutra i ostavio kod sebe

nazvala ga žemska iz pošte i presreo sam ga na putu doma, tako da sam konačno uhvatio faking ssd

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

preseli se na moj teren pa ces dobivat uvijek postu i pakete na vrijeme...kod mene ljudi na terenu nemaju takvih problema

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
perkoxcar kaže...

Ako nekome treba eksterni disk WD Recertified je restockano danas.

 

Ja uzeo MyBook 6tb za 75€.Koliko vidim po novom jamstvo je 1god, prije je bilo 6mj.Imam doma vec par takvih i rade godinama tako da nema previse straha za neki media storage/sekundarni backup.

 

https://shop.westerndigital.com/en-ie/products/external-drives/wd-my-book-2018-usb-3-0-hdd-recertified#RWDBBGB0060HBK-EESN

 

Pokupovali sve forumasi vec....

 

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
perkoxcar kaže...

Ako nekome treba eksterni disk WD Recertified je restockano danas.

 

Ja uzeo MyBook 6tb za 75€.Koliko vidim po novom jamstvo je 1god, prije je bilo 6mj.Imam doma vec par takvih i rade godinama tako da nema previse straha za neki media storage/sekundarni backup.

 

https://shop.westerndigital.com/en-ie/products/external-drives/wd-my-book-2018-usb-3-0-hdd-recertified#RWDBBGB0060HBK-EESN

Ja ne vjerujem. Sad zavrsio s poslom i imam sta vidit na forumu.

Znaci fulam prije koji tjedan akciju, dodam da me notificiraju kad se restockaju i danas akcija ponovo i dobijem sipak od notifikacije.

Nema vise ovog od 6GB

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 16:58 (AmonZero).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
AmonZero kaže...
perkoxcar kaže...

Ako nekome treba eksterni disk WD Recertified je restockano danas.

 

Ja uzeo MyBook 6tb za 75€.Koliko vidim po novom jamstvo je 1god, prije je bilo 6mj.Imam doma vec par takvih i rade godinama tako da nema previse straha za neki media storage/sekundarni backup.

 

https://shop.westerndigital.com/en-ie/products/external-drives/wd-my-book-2018-usb-3-0-hdd-recertified#RWDBBGB0060HBK-EESN

Ja ne vjerujem. Sad zavrsio s poslom i imam sta vidit na forumu.

Znaci fulam prije koji tjedan akciju, dodam da me notificiraju kad se restockaju i danas akcija ponovo i dobijem sipak od notifikacije.

Nema vise ovog od 6GB

 I meni nema notifikacije! 

Hvala kolegi da je javio na forum!! Odmah sam naručio jer znam kako brzo odu, imam dosta iskustva s njima.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
mariolla79 kaže...

preseli se na moj teren pa ces dobivat uvijek postu i pakete na vrijeme...kod mene ljudi na terenu nemaju takvih problema

 gdje je tvoj 'teren' 

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

u zagrebu...heinzelova parna strana..banjavciceva i lj posavski..

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
5 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Sirotinja kaže...
Apocalypso722 kaže...

Postavio sam pitanje da uvjerim starce koji inače nikada ne plačaju preko neta da plačanje karticama ovako nije toliko nesigurno koliko im se činilo na prvi pogled.


Mama htjela iskoristit ove popuste i popust na Maestro, al skoro odustala kad je vidla kako se plača. 

 

 

Edit: ne kužim čemu TDovi, al ok.

 Mama ti ne vjeruje Ekupi ali će vjerovati šta piše ekipa na nekom forumu?

 Hej, uspjelo je  zna kolko pratim sve to, i čitam rasprave po temama o kupovini, pa mi vjerovala da "znam gdje pitat".

 

Ne ozb, došli smo već da kraja s narudžbom, i pojavi se formular za unos podataka s kartice pa joj velim nek si ju pripremi, a ona me polu-zbunjeno pogleda, pita "a kaj ne bu to na onakav način kak ti tata dela?" (Paypal), pa joj objašnjavam da oni to nemaju itd itd. i odmah "a onda ništa, prazni košaricu..." Nakon još nagovaranja i komentara od ford eleanor je konačno samo unjela podatke, pa odahnula kad je vidla da i u račun od banke mora ući i potvrditi kupovinu haha

Moram ih naučit gdje i šta koristiti sami pošto više ne živim s njima.

Apoc
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
mariolla79 kaže...

u zagrebu...heinzelova parna strana..banjavciceva i lj posavski..

 hvala ne bi, poštar zapravo i nije toliki problem da bi se lišio ovoga

EDIT: hebem ti bug uploader i izvrtanje slika

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 20:29 (picajzla0707).
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

lijepo lijepo....nisu svi postari losi..ali zbog losih mi dobri ispastamo...sorry na off topicu admini

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
mp3david kaže...
Santa domenica ima oneplus8 za 3555kn uz visu premium. 
Pa ako ima koga da bi mi htio ucinit uslugu,jer ja nemam tu visu,neka mi se javi u inbox.hvala

Treba imati i novce osim Vise premium x) Napisi barem otkud si, nekakve podatke di se mozes naci s covjekom koji ti radi uslugu itd.

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Blizu Valpova,Osijeka.
Ma zato sam mislio ako ima koga nek se javi porukom
Dobra je ponuda,a neznam kako ta visa premium funkcionira.
Zbilja mi je nepotrebno da placam naknade za tako neke kartice sto bih par puta tako nesto kupio
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Funkcionira tako da ti je prva god besplatna, a dalje placas 250 kn/god naknadu. Fora je u rewards programu koji kosta 120 kn/god (prva god isto besplatna) i onda ako skupis neki broj bodova kasnije dobijes kupone. Mislim da je 100.000 bodova, tj. potrošenih kuna, 1000kn kupon, tako nesto. Fora je naravno i u popustima, Sancta Domenica, Ekupi i dr. njihovim partnerima.. Sve zavisi koliko trosis godisnje, ali mislim da se isplati, tj. u slucaju kupnje tog mobitela bi ti se isplatila godisnja clanarina s tim popustom.

15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
monsieur kaže...

Logitech G304/305 sa Aliexpressa. 31€ sa 25% pdv sto ce nasi mozda zaracunati je 290 kn, najjeftiniji na nabavi 370 kn. Valjda je ok akcija posto nisam siguran je li official store. Takoder ima jos nekih ponuda na istome shopu.

Kao prvo pitanje dal je official store.

Kao drugo ak ode na carinu, zaracunat ce ti 80kn + 25% pdv i kad na kraju uzmes u obriz kolko ces cekat paket i dal je proizvod uopce originalan, uopce se ne isplati zezat i to kupovat sa alija.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
acmilan2 kaže...
kratos091 kaže...
E jbg, dok sam se ja odlucio, prosla baka sa kolacima.

 Ja isto htio kupiti, taman dogovorio s prijateljem koji je u Njemackoj da na njegovu adresu narucimo i nema vise ni na ebayu ni na njihovoj stranici, sve se rasprodalo nazalost...

 Ako te još zanima, ja bi možda svog prodao za iste pare, stoji mi još uvijek na stolu neotpakiran  A i nešto sam čitao da USB na mojim G430 služi već kao zvučna kartica, pa ne znam ako opće ima smisla otvarat

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Zanima, javi mi se u pm molim, jos danas ti uplatim!

Kovačić
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
AmonZero kaže...
monsieur kaže...

Logitech G304/305 sa Aliexpressa. 31€ sa 25% pdv sto ce nasi mozda zaracunati je 290 kn, najjeftiniji na nabavi 370 kn. Valjda je ok akcija posto nisam siguran je li official store. Takoder ima jos nekih ponuda na istome shopu.

Kao prvo pitanje dal je official store.

Kao drugo ak ode na carinu, zaracunat ce ti 80kn + 25% pdv i kad na kraju uzmes u obriz kolko ces cekat paket i dal je proizvod uopce originalan, uopce se ne isplati zezat i to kupovat sa alija.

Nisam znao da racunaju jos i 80 kn. Pretpostavljam troskovi carine?

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Tako je. Nedavno kupio stvar sa Alija, kostala 200kn, oslo na carinu i oni mi zaracunali jos 120kn.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
AmonZero kaže...

Tako je. Nedavno kupio stvar sa Alija, kostala 200kn, oslo na carinu i oni mi zaracunali jos 120kn.

Koja cijena je pisala na paketu od te stvari koju si kupio?

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ak se dobro sjecam seller je stavio 10$, al oslo je na carinu i trazili su me racun tak da sam im poslao pravi iznos kolko sam platio.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
3 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Cijena na paketu je nebitna, nema ni na carini takvih budala koje bi povjerovale u cijenu koju covid napiše.
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

The_Fichek kaže...
AmonZero kaže...

Tako je. Nedavno kupio stvar sa Alija, kostala 200kn, oslo na carinu i oni mi zaracunali jos 120kn.

Koja cijena je pisala na paketu od te stvari koju si kupio?

 Evo racuna poziva i kolko kosta postupak mater im lopovsku.... stvar je s alija bila i nesta sitno preko 22 eura kolko je granica... ukupan racun je bio 105 kuna... od toga 19.5 poziv koda na jebeni mars salju, i 37.5 pregled, do 2 kg... znaci 57 je samo njima za zajebanciju....

VenAtoR#2231
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
jocommb kaže...

 

The_Fichek kaže...
AmonZero kaže...

Tako je. Nedavno kupio stvar sa Alija, kostala 200kn, oslo na carinu i oni mi zaracunali jos 120kn.

Koja cijena je pisala na paketu od te stvari koju si kupio?

 Evo racuna poziva i kolko kosta postupak mater im lopovsku.... stvar je s alija bila i nesta sitno preko 22 eura kolko je granica... ukupan racun je bio 105 kuna... od toga 19.5 poziv koda na jebeni mars salju, i 37.5 pregled, do 2 kg... znaci 57 je samo njima za zajebanciju....

Kolko su vam veliki bili ti paketi Amon i jacommb?

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Zadnji koji mi je otisao na carinu je bio velicine domacice i malo deblji. Problem je u tome sto je na paketu pisao i bio mini projektor. Tak da vjerovatno cim su oni procitali 10$ i mini projektor odmah su ga poslali na carinjenje.

Zast se toliko raspitujes o carini, sto te brine?
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Meni bi trebao uskoro doci proc koji sam platii 180 dolara.. najskuplja stvar koju sam kupio na Aliju. Bio sam svjestan rizika, ali tad nisam znao za ovaj novi zakon. Prije toga, prosle god, su to bili RPi 4 i Anne Pro 2 tipkovnica i na oboje nisam placao carinu.
14 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Novi zakon?

Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice