Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.423
|
čitano: 2.454.750
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
jozef kaže...

Jesu li cijene u WD storeu konačne ili se na njih još obračunava PDV?

 Obriši taj dio pitanja i kupi :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Narucio sam sa WD storea jedan eksterni, dobio tracking number za UPS ali ne mogu nista s njim, napravio sam account ali za promijeniti vrijeme dostave ili doslovno bilo sto drugo napraviti sa paketom prije nego stigne treba biti registriran na "UPS My Choice" no to sranje mi baca gresku svaki put kad prodem formu za prijavu(upisem adresu i broj telefona, svi podaci su ispravni i ne javi nikakvu konkretnu gresku). Ima netko da je narucivao pa da zna proceduru ako nisam doma kad dode UPSov "postar"?

U životu je bitno samo jedno, a to su dvije stvari: red, rad i disciplina
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pricekaj malo, prema mojem iskustvu tracking broj nikad nije bio aktivan odmah cim sam ga dobio.

8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Aktivan je i mogu pratiti posiljku, neda mi da se registriram za My Choice, nema to veze sa tracking brojem. Nakon upisivanja broja u trazilicu mi nade posiljku ali ne mogu odabrati vrijeme dostave, to je problem koji opisujem.

U životu je bitno samo jedno, a to su dvije stvari: red, rad i disciplina
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Dobra, tko bas zeli grafu iz HR, ali hladnjak je bas tanak tanak sto je kompenzirano agresivnom fan krivuljom, tj. povecanom brzinom okretaja ventilatora. Da se to tweakati, ali kome ne smeta izvana ima bolje: https://www.mindfactory.de/search_result.php?select_search=0&search_query=5600+xt ili neki drugi ducan. Pulse je provjereno dobra, a npr. tamo je Red Devil trenutno 275 eura koja ima doslovce 2x deblji heatsink od Challenger sto se vidi na 4:40 drugog videja u usporedbi s 1:20 prvog videja:

Lako moguce da je Red Devil jos bolja od Pulse, iako mi ventilatori na Pulse izgledaju bolje. Memory clock kod novije verzije bi trebao biti 14Gbps, video je malo star.

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
RuBiK kaže...

Aktivan je i mogu pratiti posiljku, neda mi da se registriram za My Choice, nema to veze sa tracking brojem. Nakon upisivanja broja u trazilicu mi nade posiljku ali ne mogu odabrati vrijeme dostave, to je problem koji opisujem.

nakon koliko vremena su ti poslali?
Ja u subotu obavio kupnju s popustom iz ove teme i pisalo je rok isporuke 3-5 radnih dana. Danas je 3. radni dan a status narudžbe je još uvijek "in process". Ne znam kakva drugi imaju iskustva. Za disk piše da ga imaju na stocku (1TB SN550).

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja sam narucio kad sam i objavio. Vec je nekoliko dana na putu.

 

Pocni brinuti 6. dan od narudzbe.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2020 17:00 (CyberDemonVZ).
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Naručio sam prekjučer navečer SN550 1TB, po tracking broju koji je stigao danas popodne na mail paket je krenuo iz Utrechta prije 15 minuta, možda mi se posreći pa stigne u petak ali nije bed ako i neće. Dobra cijena i hvala Homeru za dodatni popust kod

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2020 19:43 (vrinho).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
vrinho kaže...

Naručio sam prekjučer navečer SN550 1TB, po tracking broju koji je stigao danas popodne na mail paket je krenuo iz Utrechta prije 15 minuta, možda mi se posreći pa stigne u petak ali nije bed ako i neće.

Dobra cijena i hvala Homeru za dodatni popust kod

 Baš gledam, nabacao je popusta više nego je Epic poklonio igara, a dobio samo desetak zahvala.

Nije u redu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

A dobro, u 2 posta 16 kodova i 14 zahvala. Bilo je i puno gorih situacija.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ljudi, ne treba se sada zavaditi oko količine lajkova, mene to ne opterećuje- ako je kome dobro došlo super, ako kome treba ima još  :) 

Beerman
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2020 22:05 (Homer J. Simpson).
 
6 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
mene danas zvala zena iz WDa, da su malo pobrkali narudjbe pa je provjeravala adresu za dostavu... da ce mi sutra poslati. Homer, hvala!
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2020 22:03 (balbazor).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
balbazor kaže...
mene danas zvala zena iz WDa, da su malo pobrkali narudjbe pa je provjeravala adresu za dostavu... da ce mi sutra poslati. Homer, hvala!

 Valjda im nikad nije stiglo toliko narudžbi iz HR pa ih zbunilo 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Stigao WD Blue!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
CyberDemonVZ kaže...

Stigao WD Blue!

 Od kuda kolko para?

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
amd freak kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Stigao WD Blue!

 Od kuda kolko para?

 Pogledaj u glavnu Ponuda Hardver temu.

Ravno iz WD EU.

1TB, 900kn. 5 godina garancije, nvme.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2020 10:09 (CyberDemonVZ).
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Zato te i pitam jer je kod nas 1086kn..znači čekam da to padne na 100 eura

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Sretno s cekanjem. Cijene SSDa ti inace rastu. Ovo je valjda najbolja trenutna ponuda 1TB SSDa kome treba..
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja sam vidio u futuri najniže za 1130kn + dostava.

Znači, 300kn razlike, meni dovoljno da uzmem ako mi treba.

 

Već dugo pratim cijene SSDa i jedini diskovi od 1tb kojima je bila ovako niska cijena su bili najlošiji 2.5" s 3 godine garancije.

Pretpostavljam da imamo još puno da možemo uzeti m.2 1tb za 100 eur. Nadam se da sam u krivu :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Gle imam problem kaj imam 4 hdd diska po 2tb...punih sveg i svačeg i htio bi ih izvadit i po potrebi koristit eksterno preko adaptera i ostavit samo 2 ssda, jedan od 256 za Os i jedan od 1tb za igre i programe. Jer su spori i čuju se kaj me nervira.

 

Međutim ubija me činjenica da 1tb ssd dođe soma kuna, a za tu lovu dobijem 6tb klasičnog prostora :D Zato sam cicija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

pa kupi neki NAS i udri... makneš ga od kompa u špajzu, WC, susjedovu spavaću sobu...

 

i uživaš u tišini

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ma da i to je jedno od riješenja, ali i dalje košta financijski.

 

Najgore je kaj ne koristim toliko često te diskove, jer su puni raznih kolekcija videa i igara, a redovito igram možda 2 igre.

 

 

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
amd freak kaže...

Ma da i to je jedno od riješenja, ali i dalje košta financijski.

Najgore je kaj ne koristim toliko često te diskove, jer su puni raznih kolekcija videa i igara, a redovito igram možda 2 igre.

 Jesi pogledao i one mrežne diskove od WDa koje sam linkao?

Za 400-tinjak kuna s onim popustom možeš dobiti terabajte i terabajte mrežnih ili usb diskova.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
CyberDemonVZ kaže...
amd freak kaže...

Ma da i to je jedno od riješenja, ali i dalje košta financijski.

Najgore je kaj ne koristim toliko često te diskove, jer su puni raznih kolekcija videa i igara, a redovito igram možda 2 igre.

 Jesi pogledao i one mrežne diskove od WDa koje sam linkao?

Za 400-tinjak kuna s onim popustom možeš dobiti terabajte i terabajte mrežnih ili usb diskova.

 Možeš navesti primjer? Ne vidim tako nešto za samo 400 kn, dosta toga je out of stock trenutno. 

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ne mogu. Nemam trenutno vremena.

Ako je rasprodano, mora se čekati. Može se uloviti stvarno dobra prilika.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kakav im je ovaj ssd?

 

Cisto da sebi uzmem 240gb a tati bi dao ovaj

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
amd freak kaže...

Gle imam problem kaj imam 4 hdd diska po 2tb...punih sveg i svačeg i htio bi ih izvadit i po potrebi koristit eksterno preko adaptera i ostavit samo 2 ssda, jedan od 256 za Os i jedan od 1tb za igre i programe. Jer su spori i čuju se kaj me nervira.

 

Međutim ubija me činjenica da 1tb ssd dođe soma kuna, a za tu lovu dobijem 6tb klasičnog prostora :D Zato sam cicija.

amd freak kaže...

Ma da i to je jedno od riješenja, ali i dalje košta financijski.

 

Najgore je kaj ne koristim toliko često te diskove, jer su puni raznih kolekcija videa i igara, a redovito igram možda 2 igre.

 pa tko ti brani uzet nekih 250gb za os, dodat tih 1tb za programe/igrice s kojima radiš svakodnevno i ostavit hdd-ove za pohranu

ja trenutno imam 120gb intel 520 za os, što mi je dovoljno i nakon 5-6 godina još je na 100%, imam 275gb crucial za igrice i 2tb wd blue (prepakirani green) hdd za pohranu

hdd se ne pali skoro pa nikad, osjetljiv sam na buku dozlaboga i mogu ti reći da s ovakvim setupom nemam nikakvih problema

 

da, jednog dana ću sve zamijeniti s nvme diskovima, riješit se čak i te povremene buke, svih kablova itd., no do tada je ovo sasvim zadovoljavajuće čak i za picajzlu poput mene

7 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Prvo si provjeri sto mozes najbolje dobiti za najmanje novaca, sa DRAM Cacheom.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ma dogodine bi trebao novi pc jer je ovaj postao katastrofa, tak da bi tad isao i posten ssd, nemre ni za faks vrtit matlab kak spada tak da bi ovo sam uzeo tati da dam svoj, a ovaj bi zavrsio u laptopu...

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2020 12:33 (Tony1999).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ako ti treba SATA SSD, od 240GB ili veci, onda gledaj da bar ima 512MB DRAM Cachea,

jer modeli sa 256Mb ili manje nisu previse povoljniji:

https://geizhals.at/?cat=hdssd&xf=1152_512%7E252_240%7E4643_DRAM-Cache%7E4832_1

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice