Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.419
|
čitano: 2.445.317
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Bez obzira što je kao loša trgovina, ponekad se može uloviti nešto dobro, pa ne vidim razloga zašto se nebi stavile takve akcije. Npr. za xbox se mogao kupiti kontroler za 300kn ili 12mjeseci xbox live za 300kn, sto je sasvim ok ponuda. BTW, ja isto ujutro krenuo u trgovinu po njihov 43 FHD android tv, reko za 1000kn će biti ok, kad veli trgovac nemamo već neko vrijeme a jučer navečer mi drugi rekao da imaju par komada, valjda čuvaju za nekoga. Ljudi ispred masovno kupuju periferiju koja je i do sad bila ma 50%.
14 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
zabranjeniples kaže...

Hangar18, jucer mi rekli da je PS4 pro dostupan u trgovini, danas u 9:25 prodavac kaze razgrabilo jutros.

Na blagajni guzva, nitko ne drzi PS4, a trgovina otvorila u 9.

 

Gluplji sam ja sto uopce razmatram te idiote za ikakvu kupovinu i trosim gorivo za odlazak u tu rupu od ducana.

 City Centar East ZG ili?

U CCE-u je jedan otišao, vidio, imao je Fortnite

 

Ugrabio PS4 kontroler za 275 kn što je super, čak i povoljnije nego za Božić kada sam uzeo jednog za 300 kn.

Powerbank Noa 10 000 Ah, 2 sticka po 32, 2 sd kartice po 32 i BT zvučnik SonicGear. Sve skupa oko 370 kn...

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 12:41 (spiderhr).
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
spiderhr kaže...

 City Centar East ili?

U CCE-u je jedan otišao, vidio, imao je Fortnite

 

Ugrabio PS4 kontroler za 275 kn što je super, čak i povoljnije nego za Božić kada sam uzeo jednog za 300 kn.

Powerbank Noa 10 000 Ah, 2 sticka po 32, 2 sd kartice po 32 i BT zvučnik SonicGear. Sve skupa oko 370 kn...

City Centar One (Split), poslovnica poluprazna, praktički samo periferija, bzv mobiteli i sl.

 

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
spiderhr kaže...

 

Ugrabio PS4 kontroler za 275 kn što je super, čak i povoljnije nego za Božić kada sam uzeo jednog za 300 kn.

 Za BF je SD imala joysticke u svim u tom shopu tada dostupnim bojama po 239,20kn uz plaćanje Master i Maestro karticama ZABA-e.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jako dobra kupnja u Hangaru, tv-a, monitora, printera itd.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

...trazim za frenda najpovoljniji vanjski HDD od 2TB, mora bit u HR.

Nasao ovo - KLIK

 

Ima li sta bolje/jeftinije?

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Wontay kaže...

Jako dobra kupnja u Hangaru, tv-a, monitora, printera itd.

Treba biti takvih akcija još a ne samo na neke datume :D

14 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 Rekao bih da je :)

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
7 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
djigibao kaže...

...trazim za frenda najpovoljniji vanjski HDD od 2TB, mora bit u HR.

Nasao ovo - KLIK

 

Ima li sta bolje/jeftinije?

 

Artikl ne postoji... 2.5" ili 3.5"?

https://www.nabava.net/vanjski-eksterni-diskovi?se=205617%2C210956&kPostavke.vrstaPregledaKategorije=1&tpkp=2

https://geizhals.at/?cat=hdx&xf=6_2000

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 Taj protis je isto postao lagano da se ne uzima više kod njih. Ja naručio 2TB 2.5" disk, kao što je pisalo u opisu artikla na njihovoj stranici.

Dolazi mi 3.5" disk kući, ja gledam i ne vjerujem, idem provjerim na stranicu da li sam ja fulao - I DALJE STOJI 2.5" NA STRANICI!

 

Pisem mail sta rade, da sam ja narucio 2.5", a ne ovo sto su mi poslali i posaljem im link od toga. 5min kasnije oni to promijene na stranici sa 2.5" na 3.5" i pitaju me za broj narudzbe da ja posaljem o svojem trosku da oni to zamijene i opet da placam dostavu da mi vrate.

Pa jeb*te se gadovi... Ovo je zadnji moj soping kod vas bio...

Kovačić
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
acmilan2 kaže... 

Pisem mail sta rade, da sam ja narucio 2.5", a ne ovo sto su mi poslali i posaljem im link od toga. 5min kasnije oni to promijene na stranici sa 2.5" na 3.5" i pitaju me za broj narudzbe da ja posaljem o svojem trosku da oni to zamijene i opet da placam dostavu da mi vrate.

Pa jeb*te se gadovi... Ovo je zadnji moj soping kod vas bio...

 Nadam se da nisi prihvatio taj trošak zbog njihove pogreške. Odgovori im na mail da ne možeš ti snositi trošak za njihovu pogrešku i da ćeš ih prijaviti ako budu zahtijevali da ti snosiš trošak. Vrijeđanjem na forumu ne postižeš baš puno, a prijavom ti njima možeš nanijeti štetu i pomoći drugima da više ne pokušavaju takve fore. Inače, savjet za ubuduće, uvijek specifikacije proizvoda gledaj na službenoj stranici, a ne u opisu naših trgovina koje svašta pišu i kopiraju jedni od drugih. Primjerice, mnogima za masu proizvoda stoji 0.0 kg...

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
veseli777 kaže...
acmilan2 kaže... 

Pisem mail sta rade, da sam ja narucio 2.5", a ne ovo sto su mi poslali i posaljem im link od toga. 5min kasnije oni to promijene na stranici sa 2.5" na 3.5" i pitaju me za broj narudzbe da ja posaljem o svojem trosku da oni to zamijene i opet da placam dostavu da mi vrate.

Pa jeb*te se gadovi... Ovo je zadnji moj soping kod vas bio...

 Nadam se da nisi prihvatio taj trošak zbog njihove pogreške. Odgovori im na mail da ne možeš ti snositi trošak za njihovu pogrešku i da ćeš ih prijaviti ako budu zahtijevali da ti snosiš trošak. Vrijeđanjem na forumu ne postižeš baš puno, a prijavom ti njima možeš nanijeti štetu i pomoći drugima da više ne pokušavaju takve fore. Inače, savjet za ubuduće, uvijek specifikacije proizvoda gledaj na službenoj stranici, a ne u opisu naših trgovina koje svašta pišu i kopiraju jedni od drugih. Primjerice, mnogima za masu proizvoda stoji 0.0 kg...

 Uzeo sam par puta nešto kod njih i sve dok je radilo je ok, kad ne radi, e onda je već problem da ne pazim, da ono da ovo da se izbjegnu neke stvari, pa onda kad ih uvjeris da nisi ti kriv, onda samo kažu tu ti je broj od MR servisa pa se njima javi...

A ovo naravno da nisam htio, riskirao sam još 100kn i kupio kuciste za disk (trebao sam za eksterni disk 2.5" jer sam ga prethodno kupio vec) za 3.5" onda i nisam im više ništa odgovarao niti išta drugo. I onda još oni mene traže podatke, imaš broj narudžbe, imaš sve moje podatke tamo, nego si lijen pročitati još jednom. Ništa, kažem, da budu ne znam koliko jeftiniji, eventualno ću uzimati stvari do 100-200kn da mi ne bude krivo ako krepa, naravno, ako idem direktno u trgovinu jer ovako nije dosta sigurno da će mi poslati pravu stvar...

 

Sori moderatori, znam da nije to ovdje tema, nadovezao sam se samo na prijasnji post tako da neću dalje u detalje, znaju imati dobre popuste, samo što im to znači kad će takvim poslovanjem ići kao extreme digital, da daju 200kn jeftnijie skoro sve, a nitko ne želi kupit kod njih...

Kovačić
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 Imam takav model od 1TB i dobar je, za tu cijenu nemas kaj razmisljati. Da se i rastaviti u slucaju vađenja diska nakon garancije. 

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 nije to nikakva akcija, kad je u drugim trgovinama još jeftiniji - nabava

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
picajzla0707 kaže...

 nije to nikakva akcija, kad je u drugim trgovinama još jeftiniji - nabava

 Jel to nekakav best buy za te novce, baš mi treba jedan?

Have no fear, Vlad is here
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
VladimirLem kaže...

 Jel to nekakav best buy za te novce, baš mi treba jedan?

 ima ih i jeftinijih, samo koji je bolji od kojeg to je pitanje obzirom da svim tim jeftinijim usbima brzina drastično padne čim se potroši keš memorija

na mojem lexaru brzina je stalnih 270/400 bez obzira na veličinu fajla, ali takvih više nema za kupiti, a slični su skupi poprilično

4 godine
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Pozz...ima li tko kakav kod za eKupi, hvala
 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Nema vise kodova, to je bilo samo za pocetak skolske sezone sto su produljili sve do pocetka 11. mjeseca. Dosta cesto imas regularne akcije i popuste za placanje nekom karticom, ali nazalost sve rijedje za hardver :/
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
vana1609 kaže...
Pozz...ima li tko kakav kod za eKupi, hvala

 Imam ja, javi se u pm

Poslano forumašu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2020 22:01 (Pero).
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

pozz

I ja bih trebao kod za ekupi,ako neko ima neka javi.

 

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Poklon bon u iznosu od 35 kn možete iskoristiti na cjelokupni asortiman do 18.3.2020.

 

Kod: 40BD-3LSD-PNN6-D8BN-AMGD

 

Vaš eKupi

8 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

vidim da Mall nudi DHL ParcelShop opciju tj. dostavu na jednu od mnogih adresa koje je moguće odabrati,a po adresama to su poštanski uredi. zanima ma kako to funkcionira, dhl dostavi paket u poštanski ured i ja si tamo podignem taj paket? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Tocno. Samo pazi i to se placa ko normalna dostava skoro.
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Planiram uzet napajanje s Ekupi pa ako ko ima viska kupon/bon i voljan je podjelit inbox. Hvala

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Poklon bon u iznosu od 35 kn možete iskoristiti na cjelokupni asortiman do 18.3.2020.

 

Kod: 40BD-3PEL-PNN6-APP6-S8Z2

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
40BD-SBSL-PNN6-D66E-L2L2

Evo i moj kod za 35kn popusta (ekupi) do 18.3.
Lp
 
1 0 hvala 0
8 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

pitanja u vezi elipsa i odličnih cijena tv-a: kojom dostavnom službom šalju?

                               razlika između b7100 i b7500 serije? gledam 55" i interesira me što ću dobiti doplatom od 400kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Zanima me, po mišljenju kolega, kolika bi trebala biti cijena jedne rabljene 1080Ti bez garancije da bi je se dalo preuzeti ?

Apoc
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice