Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.413
|
čitano: 2.439.123
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
xiaomi007 kaže...
MasterG kaže...

 ima predstavništvo kod nas...donedano su imali i fizički dućan...komotno možeš vidjeti cijene extreme digitala na nabava.HR...od mongolskih dućana ništa za sad...ajd čkomi i poklopi se ušima

 Nemaju nikakvo predstavništvo i ne znam što to bi to trebalo značiti "predstavništvo", molim te da ne lupetaš gluposti, nemaju ništa s hrvatskom osim jezika na svojm sajtu.

Fizički dućan u hr nemaju već dobrih 6-7 godina, ako je to tebi donedavno onda no comment.

Na nabavu se može izlistati svaki dućan na svijetu koji plati da bude tamo.

 Kritično si nesposoban...prvo kažeš da nemaju predstavništvo, a onda kažeš da nemaš pojma što to uopće znači...a čitam dalje da nisi samo u ovoj izjavi kontradiktoran sam sebi...

 

evo ti slika ispod sa njihove stranice HRVATSKI e-mailovi (sa HRVATSKIM domenama), sa HRVATSKIM brojem za službu za korisnike...dakle morali su registrirati broj u HRVATSKOJ, dakle FIZIČKI moraju imati predstavništvo...btw evo ti i fotka sa registarskog suda kao prilog 2...

 

za ovo drugo boldano nemam komentara...

 

isključi si internet i nemoj se više javljat, samo napadaš ljude praveći ih glupima,a jedino ti ispadaš takav.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ma lik nema veze o cemu prica i ne zna citati sa razumijevanjem i logika mu je nula.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2019 9:31 (thebatman).
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
MasterG kaže...

 Kritično si nesposoban...prvo kažeš da nemaju predstavništvo, a onda kažeš da nemaš pojma što to uopće znači...a čitam dalje da nisi samo u ovoj izjavi kontradiktoran sam sebi...

 

evo ti slika ispod sa njihove stranice HRVATSKI e-mailovi (sa HRVATSKIM domenama), sa HRVATSKIM brojem za službu za korisnike...dakle morali su registrirati broj u HRVATSKOJ, dakle FIZIČKI moraju imati predstavništvo...btw evo ti i fotka sa registarskog suda kao prilog 2...

 

za ovo drugo boldano nemam komentara...

 

isključi si internet i nemoj se više javljat, samo napadaš ljude praveći ih glupima,a jedino ti ispadaš takav.

 Stvarno si specijalac, daj malo gledaj to što "istražuješ"...

Ako si već otišao na sudski registar onda si trebao vidjeti da je pod tim oibom registran Bravostore d.o.o. , a NE extreme digital!

Bravostore je brick.hr i to je prodaja lego kocaka koja je od istog vlasnika kao extreme digital.

To je sve bilo pod jednom firmom, a ksniej se ED povukao i ostala je samo prodaja lego kocaka!

Lupetaš konstantno, extreme digital nema ama baš nikakve veze s HR državom, sjedište je u mađarskoj i tamo je registrirana firma i zato ne podliježe nikakavim našim zakonima.

Broj telefona, domena i sl su totalno nebitne stvari !

 

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
xiaomi007 kaže...sključi si internet i nemoj se više javljat, samo napadaš ljude praveći ih glupima,a jedino ti ispadaš takav.

 Stvarno si specijalac, daj malo gledaj to što "istražuješ"...

Ako si već otišao na sudski registar onda si trebao vidjeti da je pod tim oibom registran Bravostore d.o.o. , a NE extreme digital!

Bravostore je brick.hri to je prodaja lego kocaka koja je od istog vlasnika kao extreme digital.

To je sve bilo pod jednom firmom, a ksniej se ED povukao i ostala je samo prodaja lego kocaka!

Lupetaš konstantno, extreme digital nema ama baš nikakve veze s HR državom, sjedište je u mađarskoj i tamo je registrirana firma i zato ne podliježe nikakavim našim zakonima.

Broj telefona, domena i sl su totalno nebitne stvari !

 

  - piše prodaja električnih aparata, službena stranica edigital (svi znamo tko je to, ok očito ne svi)...on kaže prodaja lego kocaka i to je Brick.hr...a da nisi možda slučajno svojim sposobni guglanjem kliknuo na LEGOstore koji je brick.hr??? hahaha ...daj nemoj više molim te

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
5 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
xiaomi007 kaže...

 Stvarno si specijalac, daj malo gledaj to što "istražuješ"...

Ako si već otišao na sudski registar onda si trebao vidjeti da je pod tim oibom registran Bravostore d.o.o. , a NE extreme digital!

Bravostore je brick.hr i to je prodaja lego kocaka koja je od istog vlasnika kao extreme digital.

To je sve bilo pod jednom firmom, a ksniej se ED povukao i ostala je samo prodaja lego kocaka!

Lupetaš konstantno, extreme digital nema ama baš nikakve veze s HR državom, sjedište je u mađarskoj i tamo je registrirana firma i zato ne podliježe nikakavim našim zakonima.

Broj telefona, domena i sl su totalno nebitne stvari !

 

 Neces ti dugo biti tu na forumu sa tim "nickom". Cudim se da te jos nisu protjerali. Malo sam pogledao sto si pisao. Ti u 90% poruka u ova 2 tjedna koliko si ovdje jedino vrijedjas i svadjas se. Buduci da "poznajes" stjepanja sa 2 tjedna staza, novi forumas sigurno nisi. Ne vidim poantu dolaziti na bugov forum i lijeceti svoje frustracije, ali to sam samo ja.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2019 12:16 (SamoPitam3).
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

u pravu si...brick.hr je legostore hrvatska...a pod istim MBS-om su još i dvije tvrtke, među kojima je i edigital...sa istom adresom...

 

koja također ima fizičku trgovinu, korisničku podršku, domenu, račun, registrirana je u hr, ima adresu u hr, koriste isto skladište i sve ostalo kao i edigital (za koji si i sam rekao da je "bio" , a još uvijek je, dio iste firme)...dakle da se vratimo na početak diskusije gdje si napao čovjeka bzvze, trgovina je U NAS najlošija...a mi sa mozgom možemo zaključiti da je sve to jedan vlasnik/firma/sustav

 

 

al gotov sam više raspravljati sa tobom...trebaš potražiti profesionalnu pomoć.

 

 

BTW volio bih vidjeti neki rating korisnika foruma...tipa koiliko ima TD i/ili TU i/ili Hvala, ili nešto treće...baš me zanima za pojedince...a ovaj bi mogao biti neko rekorder po user ratingu XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2019 12:56 (MasterG).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Koji je kupon za h18 za ove telke?
Autoclimb kills more people than AIDS
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Svrzic kaže...
Koji je kupon za h18 za ove telke?

 

Isto kao i prije 30UHLADU

4 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
MasterG kaže...
al gotov sam više raspravljati sa tobom...trebaš potražiti profesionalnu pomoć.

 Ti stvarno nisi zdrav, ED nema ništa s hr, tek kad budu ovdje registrani i odavde slali proizvode onda će to biti "u nas".

Oni su u Budimpešti, tamo je sjedište, otamo šalju, tamo je servis i tamo su registrirani, jel ti to treba nacrtati? Bolje šuti....

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
...
Autoclimb kills more people than AIDS
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Promjeni nacin placanja

6 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ne znam ni koliko se isplate ti NOA televizori. Vjerojatno je bolje iskesirat jos 500 kuna za neki normalan brand, ali možda nisam u pravu jer ne znam kakvi su im uređaji.

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Imajte samo na umu da ako je firma stv pred zatvaranjem (a vjr jeste cim rasprodaju sve zivo) kupujete robu bez jamstva...

Moj PC  
5 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ibme74 kaže...

Imajte samo na umu da ako je firma stv pred zatvaranjem (a vjr jeste cim rasprodaju sve zivo) kupujete robu bez jamstva...

 :facepalm:

Svaki artikl se može uredno servisirati u ovlaštenom servisu/kod uvoznika.

Ako ovi propadnu onda će problem biti isključivo s njihovom robnom markom (Noa) jer su oni proizvođač/uvoznik.

Nastavljaš ti s biserima od postova....

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pa o Noi i pricam fejspalemeru, vidis da covjek gore spominje noa televizore na njegov post se i nadovezujem.

 

Ajde sad odfejspalmiraj na neki drugi forum, malo da i negdje drugdje lijecis frustracije, ovdje te svi vole kao Joffreya iz GoT 

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ibme74 kaže...

Ajde sad odfejspalmiraj na neki drugi forum, malo da i negdje drugdje lijecis frustracije, ovdje te svi vole kao Joffreya iz GoT 

 Hahhahahaha e ovo me nasmijalo, stvarno dobro

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Mambinjo kaže...

Ne znam ni koliko se isplate ti NOA televizori. Vjerojatno je bolje iskesirat jos 500 kuna za neki normalan brand, ali možda nisam u pravu jer ne znam kakvi su im uređaji.

ne isplati...

8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ovo nude na sluzbenom.

Trebalo bi tustranicu dobro razmotrit kako ne bi upao u zamku.

A vidi ovo,

Lifetime 10TB za 100$

https://shop.interestingengineering.com/sales/degoo-premium-lifetime-backup-plans-10tb

Mechanical Engineer★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.8.2019 17:17 (Gamerx:)xxx).
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Vidjeli da se ovaj ssd prodaje pa odmah podigli cijenu.

https://www.mall.hr/ssd-diskovi/pny-ssd-disk-cs3030-500gb-m280mm-pci-e-30x4nvme-3d-tlc

To sve govori o firmi kakva je....😒

Mechanical Engineer★★★★★
 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
To radi aspolutno svaka IT HR firma, ako bolje pogledas. Dobra stvar je sto se ne radi o posebnom poskupljenju.
12 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Redmi Airdots za 20 eura nisu dobra ponuda već pljačka. MSRP u Kini im je 99 Yuana (15 USD) i na ebayu imate hrpu ponuda u tom rangu, najniže koliko vidim je 12 USD.

 

Jedina prednost kupnje u EU je brža dostava, no ako vam nije ekstra hitno nema smisla ne uzeti iz Kine.

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Vezano za cafago shop (vidim da se preporuca za kupnju slusalica), kod njih ne bih zvaku kupio.

Cesto imaju te kao "dobre" ponude, ali nakon narudzbe se prave grbavi.

Natezao sam se s njima danima, jer mi ni nakon 7-8 dana nisu poslali sto su trebali i svaki put su imali drugaciju pricu.

Na kraju su vratili lovu nazad, ali sam ih prekrizio za sva vremena.

 

U svakom slucaju, ne preporucam trgovinu s njima, bez obzira o koliko "dobroj" ponudi se radilo 

Moj PC  
4 0 hvala 5
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Onaj njemacki ducan ne salje u Hr.

Kakve su te Xiaomi sluške za slušanje glazbe? Srednja žalost ili ok izbor?

Know your limits.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Po recenzijama su solidne za taj price range. Naručio sam jučer pa ćemo vidjeti.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja sam ih naručio nedavno za šogora upravo preko Cafago shopa. Stigle za 9 dana i mogu reći da su slušalice vrhunske. Kvaliteta izrade i zvuk su odlični. Definitnivno po meni vrijede više od 20$ koliko sam ih platio.

FC Bayern Munchen
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

https://www.rb-afl.com/

Fake or Real ?
Više mi izgleda fake, pa da ju uvrstim u fake stranice.

Sorry za offtopic (nije hardver, neznam gdje drugdje pitat)

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.8.2019 18:40 (Rabbit).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Rabbit kaže...

https://www.rb-afl.com/

Fake or Real ?
Više mi izgleda fake, pa da ju uvrstim u fake stranice.

 100% fake

 

https://www.scamadviser.com/check-website/rb-afl.com

14 godina
moderator
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
guls kaže...

computeruniverse Crosshair VI Hero - 99€ - samo danas.

 

Kod nas najjeftinije 1200kn

 900kn ispadne s poštarinom, dobar deal 

http://www.bug.hr/forum/topic/sluzbene-obavijesti-pravila/pravila-foruma/96209.aspx
Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
XXX-Man kaže...
guls kaže...

computeruniverse Crosshair VI Hero - 99€ - samo danas.

 

Kod nas najjeftinije 1200kn

 900kn ispadne s poštarinom, dobar deal 

 Da li su napokon počeli slati u HR ?!

everyday i'm shuffling...
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice