Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.413
|
čitano: 2.439.072
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Meni je vec spremno 5 paketa na mailbox, plus sto cu vjerojatno narucivati jos stvari, tako da svakako cu platiti dodatno konsolidaciju paketa pa da mi posalju sve u jednom paketu, kad zavrsi black friday week.

 

Prije je islo preko rodjaka iz DE, ali sad je korona zezla stvar.

 

Ja necu uzimat ovaj fire stick, ali ako ima ko iz ST, mozemo se dog da se posalje na moj racun pa da podijelimo troskove slanja. Ako niste iz ST eventualno bih mogao poslati sve negdje na sjever pa da si dalje dijelite.

 

EDIT: ako ce vas vise narucivati najbolje je da jedna osoba narucit sto vise komada jer mailboxde za svaki paket naplati fixnu naknadu za processing plus pakiranje pa sto je manje paketa, manje kosta :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 20:56 (assassin.st).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

A onda bolje 2 po paketu nego jedan..

 

Sad sam bas provjeravao, naplate cca 2 eur za procesiranje plus shipping koji je oko 10eur ovisno sto se odabere.. ako bi se skupili u paket onda bi za max 5 eur dalo rjesit sve..

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ovaj televizor je Serije 8 Samsunga.
Prosle godine sam uzeo u Elipsu 140sm verziju i mogu reci da sam prezadovoljan (bio 4000kn na 12 rata, ubjedljivo najniza cijena tada a i danas koliko pratim).
OS je Tizen.


Ako nekom cijena odgovara svakako dobra kupnja s aspekta korisnika.

 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
don4ld kaže...
Ja sam naručio, ali sam malo skeptičan jer bi mogli imati toliko narudžbi da me nebi uopće čudilo da dobijem mail kako nemaju dovoljno zaliha

 

Kakav je to shop? Mene sad isto svrbi da narucim zbog cijene mada mi realno ne treba 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Moj PC  
4 0 hvala 3
8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ibme74 kaže...
don4ld kaže...
Ja sam naručio, ali sam malo skeptičan jer bi mogli imati toliko narudžbi da me nebi uopće čudilo da dobijem mail kako nemaju dovoljno zaliha

 

Kakav je to shop? Mene sad isto svrbi da narucim zbog cijene mada mi realno ne treba 

Firma ima sjedište u Solinu i ima 5-6 prodajnih centara uglavnom po dalmaciji....Nešto kao pokojni Pevec ili Bauhaus....

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jel imaju gdje full specke od tv-a? Kad otvorim Samsung stranicu nema specki nigdje, samo manual za koristenje...

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2020 12:24 (ibme74).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ibme74 kaže...

Jel imaju gdje full specke od tv-a? Kad otvorim Samsung stranicu nema specki nigdje, samo manual za koristenje...

 Neka čudna serija, ja sam prošli Božić uzeo od njih isto Samsung s popustom 1000kn al je bio poznati 50RU7172 i za sada sve dobro. Možda bi trebalo malo pogledat bolje o ovom konkretno modelu mada ja nisam do sada nikakve imao probleme s njim (bilo je problema s plaćanjem jer je skinulo sredstva, a kod njih kao nije transakcija "prošla", pa je tu bilo posla s zabom i moderatorima al sve prošlo na kraju dobro uz malo natezanja).

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Pero kaže...
ibme74 kaže...

Jel imaju gdje full specke od tv-a? Kad otvorim Samsung stranicu nema specki nigdje, samo manual za koristenje...

 Neka čudna serija, ja sam prošli Božić uzeo od njih isto Samsung s popustom 1000kn al je bio poznati 50RU7172 i za sada sve dobro. Možda bi trebalo malo pogledat bolje o ovom konkretno modelu mada ja nisam do sada nikakve imao probleme s njim (bilo je problema s plaćanjem jer je skinulo sredstva, a kod njih kao nije transakcija "prošla", pa je tu bilo posla s zabom i moderatorima al sve prošlo na kraju dobro uz malo natezanja).

 

Našao sma neku češku recenziju, kad se prevede na engleski dosta je "precizno", ne cini se los

 

https://www.televizniweb.cz/2020/07/televizor-samsung-ue50tu8072u-nabidne-dobry-obraz-i-vybavu-za-vybornou-cenu/

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja sam ga (TV) kupio pa kud puklo da puklo za tu lovu mislim da će biti ok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Kosturko1 kaže...

Ovaj televizor je Serije 8 Samsunga.
Prosle godine sam uzeo u Elipsu 140sm verziju i mogu reci da sam prezadovoljan (bio 4000kn na 12 rata, ubjedljivo najniza cijena tada a i danas koliko pratim).
OS je Tizen.


Ako nekom cijena odgovara svakako dobra kupnja s aspekta korisnika.

Uglavnom mu je mana spor procesor, što se odražava pogotovo u prebacivanju programa i u menu.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ibme74 kaže...

Jel imaju gdje full specke od tv-a? Kad otvorim Samsung stranicu nema specki nigdje, samo manual za koristenje...

 https://www.prompt.lv/en/catalog/peripherials/monitors/large-format-displays/samsung-led-tv-ue50tu8072u-50inch.html

 

https://www.dateks.lv/en/cenas/televizori/526741-samsung-ue50tu8072u-50-

 

https://www.euronics.lv/t-en/118594/tvs-and-home-cinema-systems/50-ultra-hd-led-tv-samsung/ue50tu8072uxxh

 

Mislim da ti je to isti model ko ovaj samo pod drugim imenom

 

https://www.displayspecifications.com/en/model/e7061df7

 

svkako pogledaj ciji je panel ak nades jel je to nestandardni panel(50 incha)

7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Zna li itko pouzdanu stranicu na ebay za kupnju win10 kljuca? Mora li biti enterprise ako već imam taj? 
Ili da i dalje svakih par mjeseci samo upalim kmspico pa nek ide zivot :)


Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

To i mene interesira, nemam više pravo na ove prek faksa. A kak sa KMS-om radi? Sve normalno updata?

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
R4zOR229 kaže...

To i mene interesira, nemam više pravo na ove prek faksa. A kak sa KMS-om radi? Sve normalno updata?

 Mislis na Office 365 prek faksa?

Di2 & EPS FTW!
13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
birra kaže...

Zna li itko pouzdanu stranicu na ebay za kupnju win10 kljuca? Mora li biti enterprise ako već imam taj? 
Ili da i dalje svakih par mjeseci samo upalim kmspico pa nek ide zivot :)


 kupovao sam u više navrata i svaki put kod nekog drugog. nikad problema.

jednom je key bio "invalid" pa sam se javio prodavacu i bez problema je poslao novi key.

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ivanoile kaže...
R4zOR229 kaže...

To i mene interesira, nemam više pravo na ove prek faksa. A kak sa KMS-om radi? Sve normalno updata?

 Mislis na Office 365 prek faksa?

 Nope, windowse. Office imam, windowse nemam iz nekog razloga. Ove kaj sad imam sam uzeo kad je buraz bio na FSB-u.

13 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pozdrav, ovaj model TV-a je na akciji 1000kn na plaćanje zabom

https://gradja.hr/proizvod/tv-samsung-ue50tu8072u/

 

Planiram uskoro uzeti IPTV kod reddevilsa, nisam ekspert pa želim biti 100% siguran prije no što kupim.

 

Dakle ovo je smart tv, ne treba firestick ili xiaomi tv box za gledanje IPTV? Programe koji su potrebni za gledanje njegove liste mogu preko samsung storea skinuti? Hvala :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
birra kaže...

Zna li itko pouzdanu stranicu na ebay za kupnju win10 kljuca? Mora li biti enterprise ako već imam taj? 
Ili da i dalje svakih par mjeseci samo upalim kmspico pa nek ide zivot :)


 Uzeo ovdje Link sebi win 10 key, curi win 10 i office. Ima god dana i dalje sve radi bez problema.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
bloodborne kaže...
birra kaže...

Zna li itko pouzdanu stranicu na ebay za kupnju win10 kljuca? Mora li biti enterprise ako već imam taj? 
Ili da i dalje svakih par mjeseci samo upalim kmspico pa nek ide zivot :)


 Uzeo ovdje Link sebi win 10 key, curi win 10 i office. Ima god dana i dalje sve radi bez problema.

 Previše para

 

Ebay win10 i office 365 lifetime 5TB sam platio $2 prije 2 god, još radi

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2020 8:28 (qwertYxoZ).
4 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

jbg, ja uzeo na nekom black friday popustu to ne sjecam se vise cifre.

15 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Marko_95 kaže...

Pozdrav, ovaj model TV-a je na akciji 1000kn na plaćanje zabom

https://gradja.hr/proizvod/tv-samsung-ue50tu8072u/

 

Planiram uskoro uzeti IPTV kod reddevilsa, nisam ekspert pa želim biti 100% siguran prije no što kupim.

 

Dakle ovo je smart tv, ne treba firestick ili xiaomi tv box za gledanje IPTV? Programe koji su potrebni za gledanje njegove liste mogu preko samsung storea skinuti? Hvala :)

 A preko ćega misliš gledati, ovo ti nije andoid os i nema onda kodi i slične aplikacije. Preko weba nije neka sreća navigirat sa strelicom miša preko daljinskog.

8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
smartiptv aplikacija najjednostavnije
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Pero kaže...
Marko_95 kaže...

Pozdrav, ovaj model TV-a je na akciji 1000kn na plaćanje zabom

https://gradja.hr/proizvod/tv-samsung-ue50tu8072u/

 

Planiram uskoro uzeti IPTV kod reddevilsa, nisam ekspert pa želim biti 100% siguran prije no što kupim.

 

Dakle ovo je smart tv, ne treba firestick ili xiaomi tv box za gledanje IPTV? Programe koji su potrebni za gledanje njegove liste mogu preko samsung storea skinuti? Hvala :)

 A preko ćega misliš gledati, ovo ti nije andoid os i nema onda kodi i slične aplikacije. Preko weba nije neka sreća navigirat sa strelicom miša preko daljinskog.

 Mene je zapravo iznenadilo kad sam vidio koliko aplikacija postoji za Samsung Tizen televizore. Ali, onda me razočarao da ne postoji Kodi.

Ali, velika je vjerojatnost da postoji neka aplikacija za IPTV (kolega gore je nešto spomenuo, meni osobno još nije trebalo). 

 

@Marko_95, ja bi na tvom mjestu pitao onog od koga uzimam listu. Lik ima sigurno iskustva s aplikacijama koje mu koriste korisnici.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
SIPTV aplikacija. Dostupna za Android, LG i Samsung televizore.
Znači da kolega gore može gledati liste preko iste aplikacije ako uzme taj Samsung.
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
qwertYxoZ kaže...

 Previše para

 

Ebay win10 i office 365 lifetime 5TB sam platio $2 prije 2 god, još radi

 Preko cega si Office 365 uzeo?

Di2 & EPS FTW!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ivanoile kaže...
qwertYxoZ kaže...

 Previše para

 

Ebay win10 i office 365 lifetime 5TB sam platio $2 prije 2 god, još radi

 Preko cega si Office 365 uzeo?

 Isto Ebay, platio 1$ dobio u ebay poruci od sellera login mail i password (neki edu studentski). Logirao se na https://www.office.com/ i promijenio password te skinuo office 365

 

Isto tako dobio 5TB cloud storagea na one driveu

 

Nikad bolje prošo :D

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
qwertYxoZ kaže...
ivanoile kaže...
qwertYxoZ kaže...

 Previše para

 

Ebay win10 i office 365 lifetime 5TB sam platio $2 prije 2 god, još radi

 Preko cega si Office 365 uzeo?

 Isto Ebay, platio 1$ dobio u ebay poruci od sellera login mail i password (neki edu studentski). Logirao se na https://www.office.com/ i promijenio password te skinuo office 365

 

Isto tako dobio 5TB cloud storagea na one driveu

 

Nikad bolje prošo :D

 Ali tako uvijek imaš nekog administratora ustanove koji ti može pristupiti tvojim datotekama, zar ne? 

 

Ja sam sebi uzeo za 4 eura office 2019 lifetime licencu aktiviranu preko microsoft hrvatska tako da sam miran. Jest da nije 365 (nema cloud), ali za offline potrebe je odličan.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dmanz kaže...
qwertYxoZ kaže...
ivanoile kaže...
qwertYxoZ kaže...

 Previše para

 

Ebay win10 i office 365 lifetime 5TB sam platio $2 prije 2 god, još radi

 Preko cega si Office 365 uzeo?

 Isto Ebay, platio 1$ dobio u ebay poruci od sellera login mail i password (neki edu studentski). Logirao se na https://www.office.com/ i promijenio password te skinuo office 365

 

Isto tako dobio 5TB cloud storagea na one driveu

 

Nikad bolje prošo :D

 Ali tako uvijek imaš nekog administratora ustanove koji ti može pristupiti tvojim datotekama, zar ne? 

 

Ja sam sebi uzeo za 4 eura office 2019 lifetime licencu aktiviranu preko microsoft hrvatska tako da sam miran. Jest da nije 365 (nema cloud), ali za offline potrebe je odličan.

 Possibly, da, zato što se tiče škakljivih stvari stavljam na google drive, a ostalo ide na onedrive i externi hdd, valjda neću ostat bez obe stvari u isto vrijeme 

7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-windows-10-professional-cd-key-compare-prices/

Ovdje imate nekoliko ponuda, stranica komparira cijene. Imate i Office, igrice itd....

Do sada kupovao, nikada problema. Vecina radi preko paypala.

 
4 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice