Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.419
|
čitano: 2.445.205
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
kiwi_91 kaže...

Na Banggoodu danas u 20 h (raspoloživo 5 komada) možete kupiti Blitzwolf 2.1 20 W zvučnike za 150 kn (besplatna dostava iz CZ). Koliko vidim, kod nas je takvo nešto slično raspoloživo tek od 200-300 kn. Na ovom linku imate dolje recenzije korisnika.

 stigli, još jednom fala kolega na pronalasku

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ver0n kaže...
Kant kaže...

Neke muljaže od strane naših kupaca pa nac na black listu frknuli?

 Odma glupi zaključci kako smo mi najgori na svijetu...

Nemaju radne snage, smanjuju opseg posla, režu troškove, problem s prijevoznicima... itd, može biti milijun razloga, neće ti ga sigurno reći niti trebaju.

Bezveze spamaš temu u kojoj se trebaju komentirati akcije i dobre ponude.

 Što, i ti si pokušao muljati?

AMD Ryzen 3900X; asrock B450 Pro4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; Nvidia GeForce Palit 2080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
picajzla0707 kaže...
kiwi_91 kaže...

Na Banggoodu danas u 20 h (raspoloživo 5 komada) možete kupiti Blitzwolf 2.1 20 W zvučnike za 150 kn (besplatna dostava iz CZ). Koliko vidim, kod nas je takvo nešto slično raspoloživo tek od 200-300 kn. Na ovom linku imate dolje recenzije korisnika.

 stigli, još jednom fala kolega na pronalasku

 Pa to nisu zvučnici sa linka ili? Ovo su nekakvi gamerski 

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
roby27 kaže...

 Pa to nisu zvučnici sa linka ili? Ovo su nekakvi gamerski 

jbga, krivi citat 

evo pravi

kiwi_91 kaže...

Zvučnici Edifier R1600TIII 2.0 60 W na Banggoodu za cca. 570 kn (besplatna dostava iz CZ) s kodom " BG2b3dbc ". Navodno je iskoristiv 100 puta (do 31.07.), ali nigdje ne piše koliko je još preostalo. Može se još malo skinuti cijena s Allowance kuponima, tj. meni je raspoloživa opcija 4 $ pa je cijena onda nekih 540 kn.

 

3 godine
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
picajzla0707 kaže...
roby27 kaže...

 Pa to nisu zvučnici sa linka ili? Ovo su nekakvi gamerski 

jbga, krivi citat 

evo pravi

kiwi_91 kaže...

Zvučnici Edifier R1600TIII 2.0 60 W na Banggoodu za cca. 570 kn (besplatna dostava iz CZ) s kodom " BG2b3dbc ". Navodno je iskoristiv 100 puta (do 31.07.), ali nigdje ne piše koliko je još preostalo. Može se još malo skinuti cijena s Allowance kuponima, tj. meni je raspoloživa opcija 4 $ pa je cijena onda nekih 540 kn.

 

 Javi dojmove i jel sve stima

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.7.2022 0:36 (Boris grozni).
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Boris grozni kaže...

 Javi dojmove i jel sve stima

 odlični su, zvuk je baš dobar, pogotovo u odnosu na uglavnom 2.1 sustave pc zvučnika koje sam imao 

doduše nisam ja baš neki znalac za audio, iako sam znao kod frendova poslušat svakakvih čudesa

 

jedino nisam stigao pogledat detaljno jel ima kakvih fizičkih nedostataka, to ću sutra

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
picajzla0707 kaže...
Boris grozni kaže...

 Javi dojmove i jel sve stima

 odlični su, zvuk je baš dobar, pogotovo u odnosu na uglavnom 2.1 sustave pc zvučnika koje sam imao 

doduše nisam ja baš neki znalac za audio, iako sam znao kod frendova poslušat svakakvih čudesa

 

jedino nisam stigao pogledat detaljno jel ima kakvih fizičkih nedostataka, to ću sutra

 Hvala kolega na info. Trazio sam bas nesto takvo, vizualno mi inace nije favorit, ali otisao sam na link, dobio jos neki ekstra allowance discount, ispalo me 460kn (EUR 61,09) pa nisam dvojio ni sekunde.

Kill or be killed!
2 godine
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
0 2 hvala 0
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ima netko neki kupon za E kupi? Uzimamo skolske udzbenike pa se nakupilo :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Kosturko1 kaže...

Ima netko neki kupon za E kupi? Uzimamo skolske udzbenike pa se nakupilo :)

 mozda ovo jos radi - PRIBOR20

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Moj PC  
12 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 Nedavno kupio auto za te novce 

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da se osvrnem na popuste u SD na samung monitore.

QHD Odyssey Gaming Monitor G55T 27incha im je prije te akcije bio cca 2000kn i to vidio baš cijenu, sjecam se jed sam uspoređivao aa cijenom sa samsung.com gdje se isti monitor mogao kupit za 1500-1600kn ne sjecam se točno iznosa.

Sad kad uneses kod za popust dobiješ upravo regularnu cijenu tog monitora prije akcije.

Da rezimiramo. 

SD su smecari sa fake popustima.

 

 
37 0 hvala 8
6 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Silent horror1992 kaže...

Da se osvrnem na popuste u SD na samung monitore.

QHD Odyssey Gaming Monitor G55T 27incha im je prije te akcije bio cca 2000kn i to vidio baš cijenu, sjecam se jed sam uspoređivao aa cijenom sa samsung.com gdje se isti monitor mogao kupit za 1500-1600kn ne sjecam se točno iznosa.

Sad kad uneses kod za popust dobiješ upravo regularnu cijenu tog monitora prije akcije.

Da rezimiramo. 

SD su smecari sa fake popustima.

 

 Točno tako, većina monitora nema ni blizu cijenu koju oni imaju navedenu pod "normalnu". Fake kao i obično kod SD.

15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
kiwi_91 kaže...

Opet ja s Banggoodom, ali za cca. 520 kn s dostavom iz Češke ima visokotlačni perač Mensela PW-W1 od 2100 W (max. 165 bara; radni tlak 100 bara). U trenutku pisanja su preostala još 4 komada.

Mislim da je ok ponuda s obzirom da za tu cijenu obično idu slabiji modeli od 1500-1700 W, a i uglavnom nemaju toliko dodatne opreme + motalicu za crijevo. Iskustva korisnika možete pročitati ovdje

 

Inače, u Lidlu je od ponedjeljka isto bio visokotlačni perač za 1111 kn (2400 W).

Najveći problem ovih jeftinijih perača su plastične pumpe zbog kojih je životni vijek tih uređaja jako mali. I Karcher jeftinije serije također imaju plastične pumpe.
Ovaj u Lidla ima aluminijsku pumpu i definitivni je best buy. Imam doma jednog i stvarno vrijedi te pare.

Moj PC  
2 0 hvala 8
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Samo sto je taj parkside miniwash prije inflacije i rata bio u lidlu po 899kn dok je na lidl.de jos stara cijena

https://www.lidl.de/p/parkside-hochdruckreiniger-phd-170-b2-2400-w-170-bar/p100343658

 

 

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Da, ja sam ga kupio za tih 900 al vrijedi on i trenutnih 1200. Je li ovoliko povecanje cijene neopravdano i bezobrazno, je.
3 godine
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Boris grozni kaže...

 

Ma herci sami po sebi odnosno ta razlika mi nije bitna ali negdje sam vidio da je na 165Hz srgb na 99% a ovaj od 120Hz na 66%, ima toliko verzija u Legiona, 120, 144, 165... pa vise ne znam.

 

Inace, ovaj bi se koristio za video, možda foto obradu pa zato.

13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Chriss kaže...
Boris grozni kaže...

 

Ma herci sami po sebi odnosno ta razlika mi nije bitna ali negdje sam vidio da je na 165Hz srgb na 99% a ovaj od 120Hz na 66%, ima toliko verzija u Legiona, 120, 144, 165... pa vise ne znam.

 

Inace, ovaj bi se koristio za video, možda foto obradu pa zato.

lagano provjeriš: https://psref.lenovo.com/

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
popo kaže...

Nije hardver, ali korisno

 

IKEA Od 15.8.-28.8.2022. iskoristi popust do 20 % na uredske stolice.

 

https://www.ikea.com/hr/hr/search/products/?group=Vremenski%20ograni%C4%8Dena%20ponuda%20od%2015.8.-28.8.2022.

 

 

 

 

 

Gledam sad ovo i... zar nije Makrus kostao 1000kn normalno? Meni u sjecanu. Da se ljudi ne zahebu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
tigerija kaže...

Gledam sad ovo i... zar nije Makrus kostao 1000kn normalno? Meni u sjecanu. Da se ljudi ne zahebu.

dobro se sjećaš, oko soma kuna je bila, a na akciji, prije godinu i pol ili dvije, uzeo sam je za cca 700 kuna

3 godine
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
tigerija kaže...
popo kaže...

Nije hardver, ali korisno

 

IKEA Od 15.8.-28.8.2022. iskoristi popust do 20 % na uredske stolice.

 

https://www.ikea.com/hr/hr/search/products/?group=Vremenski%20ograni%C4%8Dena%20ponuda%20od%2015.8.-28.8.2022.

 

 

 

 

 

Gledam sad ovo i... zar nije Makrus kostao 1000kn normalno? Meni u sjecanu. Da se ljudi ne zahebu.

 neotvara mi link, ja sam svoju platio 1100, normalno da su sad skuplje kao i sve! an akciji su bile po 700 no to je bilo dok je bog hodao zemljom

16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

sve cijene u ikei su isle gore, tako da ne cudi sta nije ista cijena kao i pred par godina

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

realno, više ne bi trebalo uspoređivat cijene od prije godinu/dve i danas (ne samo IT stvari, već u globalu i ostalo sobni elementi,hrana i sl.)

Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nekada su ljudi znali čekati da bude na akciji pa prođu jeftinije, danas je "kupi prije nego opet poskupi"...

Moj PC  
20 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ziga_ST kaže...

Evo kod 1d8ac7 5% popusta na Extrema digital ako nekome treba

 ne radi, ili je za kupovine veće od 500 kuna

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
picajzla0707 kaže...
Ziga_ST kaže...

Evo kod 1d8ac7 5% popusta na Extrema digital ako nekome treba

 ne radi, ili je za kupovine veće od 500 kuna

 I ja sam dobio kupon za rođendan, poslao kolegi s foruma i on mi kaže da ne radi.

Ili svatko može koristiti samo svoje kodove, il su ovi nešto zeznuli i to ne radi već mjesecima.. i nitko im ne javlja :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ma nema veze, uzeo sam neki hoover usisivač za cca 400 kuna, pa i nije neka velika ušteda

samo sam napomenuo kad sam vidio da ne radi

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice