Local disk a error

poruka: 13
|
čitano: 2.314
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Lockal disk a error

Kada upalim računalo piše mi A disk read error occurred

                                              Press Ctrl+alt+del to restar  i pritisnem to komp mi se samo restarta i opet mi to piše. Da li je netko mozda imao taj problem i zna li riješiti to?  

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lockal disk a error

netko??

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lockal disk a error

Probaj postaviti postavke u biosu na Default (Load Setup Defaults).

Restartaj racunalo.

No matter how fantastic your latest and greatest PC is, you will be able to buy it for half the price in 12 months
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Lockal disk a error

Disable-aj floppy ili ga zamijeni.

MA78G-DS3G, Athlon64 X2 5000+, 2x2 GB DDR2 800 MHz, 8600 GT 256 DDR3, 2x160 GB SATA WD HDD
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lockal disk a error

probao sam ali nista ne pomaze. da li je moguće da mi se disk formatirao

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Lockal disk a error

Teskho, moj prijedlog, pogledaj konektorske kablove od Diska.Meni je bilo problema radi presavijenih kablova koji idu na HDD, tako da ako je previjen, onda mi izbacuje isti error.Nemoguce da ti se HDD sam formatira, jedino ak nije kaka opasna pozahebana baj upala u tvoj komp pa ti rasturila sve fajlove na HDD.Tj da ti je virus formatirao HDD.

Otvori kantu, iskljuci prije tog sve iz struje da ne bi osto nasmijan, iskljuci kabal od napojne, prikljuci ponovo, pogledaj da nema kakvih prekida ispada ili nekih rupica na kablu.Upali komp, ako nece opet probaj iskljucit DVD/CD kabal i priljucit ga na HDD.Pa nam javi jel to to.

http://creazy.listen2myradio.com
14 godina
neaktivan
offline
Lockal disk a error

ljudi pomagaj te kako znate ovako imam jedan jako veliki problem

 

1.A Disk Read Error Occurred CTRL+ALT+DEL to restart   to mi pokazuje kad upalim komp aj ga resetira m i on poet nakon vise resetiranja isto pokazuje   kad ubacim drugi hhd   sve radi normalno tako da nije do klablova u kompu nego je bas do hdd .

hhd radi

2. ali sma ja kad sam rusio sustav nesto jako zezno ociti sam nesto stsno i on od tada nece da radi nikako

 

ako mi mozete kako pomci

 

hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Lockal disk a error
pinki007 kaže...

ljudi pomagaj te kako znate ovako imam jedan jako veliki problem

 

1.A Disk Read Error Occurred CTRL+ALT+DEL to restart   to mi pokazuje kad upalim komp aj ga resetira m i on poet nakon vise resetiranja isto pokazuje   kad ubacim drugi hhd   sve radi normalno tako da nije do klablova u kompu nego je bas do hdd .

hhd radi

2. ali sma ja kad sam rusio sustav nesto jako zezno ociti sam nesto stsno i on od tada nece da radi nikako

 

ako mi mozete kako pomci

 

hvala unaprijed

Skoro si mi sam odgovorio.Ponovo srusi sistem, formatiraj i trebo bi radit, ako nece onda ce bit da tvoj HDD treba zamjenu, tj spucala ga struja:(

http://creazy.listen2myradio.com
14 godina
neaktivan
offline
Lockal disk a error

da ali kad ga ocu ponovo rusit sve krene ide i kad se treba pojaviti onaj plavi ekran on tu stane i bude sve crno

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Lockal disk a error

Pokusaj uzeti drugi HDD sa vec instaliranim sistemom, prikljuci taj sto ne radi podesi jumpere i uvezi ih, pa vidi da li ti prepoznaje HDD, ukoliko ti prepozna formatiraj disk kao da formatiras particiju.

http://creazy.listen2myradio.com
14 godina
neaktivan
offline
Lockal disk a error

e hvala stari neznas koliko mi je ovo trebalo suznik sam ti

 

jos jednom HVALA TI :-)

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Lockal disk a error

NishtaSmijeh nije neka mudrost, logikaIzlanuo se

http://creazy.listen2myradio.com
14 godina
neaktivan
offline
Lockal disk a error

a sta ako je formatirana particija a?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice