Dobre slusalice i losa zvucna

poruka: 5
|
čitano: 2.075
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Dobre slusalice i losa zvucna kartica

  Pozdrav ljudi, dakle, kupio sam slusalice HyperX Cloud Alpha i ja biser nisam vidio da nemaju svoju audio karticu i da su na 3.5mm,

spajam ih na 3.5mm i stalno imam osjecaj kako to nije to i kako bi mogle bit dosta bolje i sumnjam na integriranu audio karticu na maticnoj od tipa 350 kuna ab350 sa realtek zvucnom.

Sta se moze napravit ako je moguce bez da ista kupujem (ako je moguce nesto softverski), a ako bas moram nesto uzet sta mi preporucate?

jk
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Dobre slusalice i losa zvucna

U čemu je točno problem? Isprobaj slušalice na mobitelu ili na nekom drugom računalu ili laptopu.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Dobre slusalice i losa zvucna
Konkretno nicem, samo sto mi se cini da su malo previsoki tonovi npr u CSGO puske se cuju previse visoko umjesto da imaju neki bas ajmo rec, ista stvar i sa muzikom mislim da je na win 10 bio bolji bas a bas sad na 11 je cudno nekako, mislim da ipak nije do windowsa nego je stvar u maticnoj
jk
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Dobre slusalice i losa zvucna
jaxy1108 kaže...
Konkretno nicem, samo sto mi se cini da su malo previsoki tonovi npr u CSGO puske se cuju previse visoko umjesto da imaju neki bas ajmo rec, ista stvar i sa muzikom mislim da je na win 10 bio bolji bas a bas sad na 11 je cudno nekako, mislim da ipak nije do windowsa nego je stvar u maticnoj

 Nije do windowsa a na dvije razlicite verzije istih se razlicito cuje....

16 godina
online
Re: Dobre slusalice i losa zvucna
Posmatrač kaže...

 Nije do windowsa a na dvije razlicite verzije istih se razlicito cuje....

Možda je imao eq upaljen na desetki. ili je sada nekakav enhancement upaljen. Te slušalice su inače poznate po tome da imaju izraženije srednje i visoke, možda mu ne odgovara njihov zvuk.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice