Xiaomi MI3W - review

poruka: 1.470
|
čitano: 256.002
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Xiaomi MI3W - review

Dajte netko kak da ubacim TWRP ili bilo koji Custom recovery?? Pa yebem se već par dana s tim i đubre ga uopće ne želi ubacit, probal sam i preko ažuriranja da odaberem zip file tu baca neki error, tj. veli došlo je do pogreške i preko fastboot-a, tu sve prođe ali nula bodova, ostane njegov originalni

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi MI3W - review
11 godina
offline
Re: Xiaomi MI3W - review
imam Miui v7 5.9.17 i ne radi mi kalendar kad udem izbaci prisilni prekid.
kako da popravim to?
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi MI3W - review

Ako si na multilanguage, kod instalacije prvo treba na engleskom pokrenuti mob, otvoriti kalendar, pa tek kasnije mjenjati jezik. Probaj prebaciti na engleski, otvoriti, pa onda promjeniti jezik, trebalo bi sve šljakati

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
11 godina
offline
Re: Xiaomi MI3W - review
probao i opet nista
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
16 godina
offline
Re: Xiaomi MI3W - review

stavi na eng

clear app data u installed apps

pokreni kalendar/ugasi ga

promjeni jezik i pokreni kalendar

MI4W
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi MI3W - review
Pacoo kaže...
imam Miui v7 5.9.17 i ne radi mi kalendar kad udem izbaci prisilni prekid.
kako da popravim to?

 Pozdrav.

Ako si slijedio majdine upute s 18.stranice za programe koje mozes obrisati i obrisao calendar storage to ti moze praviti probleme. Meni se to događalo dok nisam vratio calendar storage..

 

BTW. Bio sam prodao svog 16gb mi3 i uzeo mi4i za 1900 sa honorbuya.. Prodao ga jer se pregrijava i lošiji je od mi3 i opet uzeo mi3 ali 64gb  za 1600kn sa merimobilesa iz kine sa Euroline shippingom da izbjegnem carinu.. Tako da ako neko planira uzimat, merimobiles ima dobru ponudu.

Xiaomi Mi3W 16gb
12 godina
offline
Re: Xiaomi MI3W - review
karlogd kaže...

 Pozdrav.

Ako si slijedio majdine upute s 18.stranice za programe koje mozes obrisati i obrisao calendar storage to ti moze praviti probleme. Meni se to događalo dok nisam vratio calendar storage..

 

Ne zaboravite uzeti u obzir da je taj tutorial napisan prije malo vise od godinu dana..  Tada je bio aktualan drugi ROM, i da sam tad bio osobno na njemu sve navedene stavke istestirao, i mogle su se brisati bez beda. Kod novijih verzija treba naravno sam provjeriti što i kako smije se brisati, osnove eto imate tamo na 18-oj stranici. 

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2015 0:10 (majdo).
11 godina
offline
Re: Xiaomi MI3W - review
uspijeo sam rijesit. Hvala Majdo :)
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi MI3W - review

jel tko isporbavao koji noviji rom? još sam na ivanu 5.1, pa me zanima ako ima nešto novo i provjereno

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi MI3W - review

Imam problem s mi3-om. Naime stalno mi je prikazana ikonica headphones da su prikopčane. Malo sam surfao šta napraviti čistio sam onaj jack s štapićima za uši (vatom) i to sve nije pomoglo. Pa sam ga izvadio van (jacka) i uključio mobitel no i dalje je ikonica bila tu iako je jack izvan matične. Tada sam probao pomoću programa Soundabout namjestiti da mi media samo preko speakera pušta a ne preko slušalica no zvuka nema, dok kod opcije headphones zvuka ima uredno ako slušalice prikopčam. Software nije sigurno kriv jer sam napravio reset i stavio najnoviji rom gore Miui7 gore. I da napomenem mobitel je prijašnjem vlasniku padao (padavičar neki) što je i sam rekao i vidi se na maski da je  pukla dolje desno, no to nije problem lako zamjenim masku novom. Što se tiće mikrofona i on ne radi kod recordinga, no otkrio sam da kad snimam poziv, znači u tijeku razgovora koji samo preko slušalica mogu vodit mikrofon radi jer se čuje zvuk na snimci (slušalice nemaju mikrofon svoj).

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi MI3W - review

Da nije audio čip na matičnoj otišao na vječna lovišta od padova i pomicnja?

15 godina
offline
Re: Xiaomi MI3W - review
bubimir13 kaže...

Da nije audio čip na matičnoj otišao na vječna lovišta od padova i pomicnja?

 I kako da to rješim onda?

15 godina
offline
Xiaomi MI3W - review

Malo sam proučavao i vidim postoji taj audio čip i još jedan koji služi samo za jack switch.

Stavio sam u prilogu slike, jack switch je pod brojem 12. I kolko vidim to je manje od 1cm, ako treba zamjenit umjesto starih to treba biti doktor s lemilicom da uspiješ.

Link

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi MI3W - review

Ako je netko zainteresiran, AOSP Preview Android M by Ivan 

Navodno ima buggova, gapps ne rade, ali ima sve na xda-forumu za detalje

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi MI3W - review

Hvala za info o Androidu 6, ali trebat će sačekat da ga malo ispoliraju.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi MI3W - review

Ljudi moze hitna pomoc


kupio sam prije 3 mj MI3 sve normalno radilo do jutros
mobitel mi nece da ucita karticu probam ga restartirat radi normalno 30-tak sec i samo izbaci da nema SIM kartice (bonbon mreza)
probam prebacit karticu u drugi mobitel i sve normalno radi
probam stavit drugu bonbon karticu u MI3 i ona isto radi jedno vrijeme i isti slucaj

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi MI3W - review
Pacoo kaže...

Ljudi moze hitna pomoc


kupio sam prije 3 mj MI3 sve normalno radilo do jutros
mobitel mi nece da ucita karticu probam ga restartirat radi normalno 30-tak sec i samo izbaci da nema SIM kartice (bonbon mreza)
probam prebacit karticu u drugi mobitel i sve normalno radi
probam stavit drugu bonbon karticu u MI3 i ona isto radi jedno vrijeme i isti slucaj

 Factory reset/ promjena roma. Ako to ne pali onda je hardwarski problem.

11 godina
offline
Xiaomi MI3W - review

rijeseno

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2015 17:24 (Pacoo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi MI3W - review
Ekipa tribala bi mi pomoć tj. savjet..

Na mobitelu, zapravo utor za punjenje, pukle su mi unutra ove mini zice ili vec sto je..
Mobitel sam odnjela na popravak di mi je lik stavio zamjenski taj mini dio, medutim mobitel nece idalje da se puni, da bi iz kine narucio novi dio, stavio ga komblet taj cjeli dio (slike), i opet nece da puni, pokazuje kontakt, crveno svjetlo, ali nece da puni... help

Jel ima smisla nositi ga drugom serviseru? Ako da, kojem?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi MI3W - review
Ekipa tribala bi mi pomoć tj. savjet..

Na mobitelu, zapravo utor za punjenje, pukle su mi unutra ove mini zice ili vec sto je..
Mobitel sam odnjela na popravak di mi je lik stavio zamjenski taj mini dio, medutim mobitel nece idalje da se puni, da bi iz kine narucio novi dio, stavio ga komblet taj cjeli dio (slike), i opet nece da puni, pokazuje kontakt, crveno svjetlo i to je to..help

Jel ima smisla nositi ga drugom serviseru? Ako da, kojem? Ili vec sto? ZD-ZG lokacija :D
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi MI3W - review

Ekipa tribala bi mi pomoć tj. savjet..

Na mobitelu, zapravo utor za punjenje, pukle su mi unutra ove mini zice ili vec sto je..
Mobitel sam odnjela na popravak di mi je lik stavio zamjenski taj mini dio, medutim mobitel nece idalje da se puni, da bi iz kine narucio novi dio, stavio ga komblet taj cjeli dio (slike), i opet nece da puni, pokazuje kontakt, crveno svjetlo i to je to..help

Jel ima smisla nositi ga drugom serviseru? Ako da, kojem? Ili vec sto? ZD-ZG lokacija :D

 

Ako moderator moze obrisati, mob mi zablokirao i 3x puta poslao ovo, sorry

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2015 22:28 (Miki_16).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi MI3W - review
Ekipa tribala bi mi pomoć tj. savjet..

Na mobitelu, zapravo utor za punjenje, pukle su mi unutra ove mini zice ili vec sto je..
Mobitel sam odnjela na popravak di mi je lik stavio zamjenski taj mini dio, medutim mobitel nece idalje da se puni, da bi iz kine narucio novi dio, stavio ga komblet taj cjeli dio (slike), i opet nece da puni, pokazuje kontakt, crveno svjetlo i to je to..help

Jel ima smisla nositi ga drugom serviseru? Ako da, kojem? Ili vec sto? ZD-ZG lokacija :D
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi MI3W - review
Ekipa tribala bi mi pomoć tj. savjet..

Na mobitelu, zapravo utor za punjenje, pukle su mi unutra ove mini zice ili vec sto je..
Mobitel sam odnjela na popravak di mi je lik stavio zamjenski taj mini dio, medutim mobitel nece idalje da se puni, da bi iz kine narucio novi dio, stavio ga komblet taj cjeli dio (slike), i opet nece da puni, pokazuje kontakt, crveno svjetlo i to je to..help

Jel ima smisla nositi ga drugom serviseru? Ako da, kojem? Ili vec sto? ZD-ZG lokacija :D
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi MI3W - review
Miki_16 kaže...

 

Ako moderator moze obrisati, mob mi zablokirao i 3x puta poslao ovo, sorry

 

Nije 3, 5 je, ali dobro, tko jos broji :D haha

Sto se kvara tice, ako daje signle sto se tice lampica, jesi probao s nekim drugim punjacem?

Pada mi na pamet jedino opcija ako je los taj novi dio, tipa kako na ajfonim nece fejk punjaci, u tom smislu..

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
12 godina
offline
Re: Xiaomi MI3W - review

Ev probala, lampica blinka samo i to je to... :-/

12 godina
offline
Xiaomi MI3W - review

zar nitko? :-/

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi MI3W - review

Gdje je nestalo ono kad sam mogao muziku skidat za dzabe preko music app-a?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi MI3W - review
glikoprotein kaže...

Gdje je nestalo ono kad sam mogao muziku skidat za dzabe preko music app-a?

 Taj feauture je dostupan samo za kinesko tržište već neko vrijeme.

Jedna od alternativa na koju sam naišao je NetEase Music.

Xiaomi Redmi 1S + Mi Band - MIUI Device Team
12 godina
offline
Xiaomi MI3W - review

Ako je netko zainteresiran, može se prijaviti kao Beta tester za Android M based MIUI 7.

 

http://en.miui.com/thread-197475-1-1.html

Xiaomi Redmi 1S + Mi Band - MIUI Device Team
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice