[Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefona

poruka: 377
|
čitano: 217.901
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefona

Navodno su SE telefoni na androidu u Tele2 svi otključani..

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
[Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefona

Pozdrav. Dal se da sony ericsson w595 besplatno otkljucati.. Neki u temi govore da vise nemoze,a  neki da moze..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefona

nemoze, zadnji modeli koju mogu free su db2020 (k800, k810)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: [Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefon
Dudum48 kaže...

Navodno su SE telefoni na androidu u Tele2 svi otključani..

 

istina. kupio sam sebi xperiu mini i bez probe odnio na otkljucavanje. kupio curi isti i bio je otkljucan tako da sam prisparao 150 krznenih prijatelja.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
16 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefona

može li se SE xperia ray otključati besplatno preko ovih tutorijala ili je nužno odnijeti je u servis?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefona

nemože

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefona

Dekodirao sam moj Sony Ericsson W302 sa Vipa na T-Mobile. Jel mi netko može reći kako da odem na internet, tj. t-zones? Jer na Meniju imam samo ponuđen Vodafone live koji naravno ne radi. Ima li neki način?

“Out of anger comes controversy, out of controversy comes conversation, out of conversation comes action.” ― Tupac Shakur
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefona

Trebaju ti postavke za internet =)

http://tzones.t-mobile.hr/pomoc ako je t mobile u pitanju

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefon
Zoran kaže...

Trebaju ti postavke za internet =)

http://tzones.t-mobile.hr/pomoc ako je t mobile u pitanju

tnQ, znači nazovem službu za korisnike, dam im broj i oni mi pošalju SMS? :)

“Out of anger comes controversy, out of controversy comes conversation, out of conversation comes action.” ― Tupac Shakur
16 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefon
Mozes i tako :-)
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefon

Evo, ne mogu dekodirati mobitel K800i na sve mreže. Sa Omniusom sam probao, ali znam, treba kupiti licencu. Pola linka za downloadanje nisu dostupna ili su izbrisana, pa sam ih googlao i skinuo. Što to znači modanje i flashanje?

11 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefona

moze jedna pomoc. hitno mi treba da otklucam SE s500i trazio sam po google-u isprobao dosta nacina ali ni na jedan nisam uspio otkljucat mobitel,  svoj android sam otkljucao bez ikakvih problema u roku 4-5 minuta a ovaj nemogu nikako. molio bih za pomoc ako itko zna. hvala...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefon

Imam problem - prijatelj kupio Arc S, prodavač izgubio račun (garanciju ima) i sada ga ne može otključati sa T-mobilea na Tele2. Probao sam preko ovog Omniusa, ali ne funkcionira (da, da, spojio sam TP kako treba i imam kredit). Nakon toga se ne želi probuditi, pa ga malo išamaram S1Toolom da ga vratim u život. 

 

T-mobile mu ne želi dati SIM kod, premda je ugovor odavno istekao, jer nema račun.

 

Serviseri traže od 100-300kn za otključavanje, i kažu d aće im trebati min. tjedan dana a ne mogu zagarantirati da će uspjeti... Ima li kakav način, šta sa tom Omnijom, hoće li ona profunkcionirati (server)?

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2013 0:57 (Danyel).
12 godina
protjeran
offline
Re: [Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefon
Danyel kaže...

Imam problem - prijatelj kupio Arc S, prodavač izgubio račun (garanciju ima) i sada ga ne može otključati sa T-mobilea na Tele2. Probao sam preko ovog Omniusa, ali ne funkcionira (da, da, spojio sam TP kako treba i imam kredit). Nakon toga se ne želi probuditi, pa ga malo išamaram S1Toolom da ga vratim u život. 

 

T-mobile mu ne želi dati SIM kod, premda je ugovor odavno istekao, jer nema račun.

 

Serviseri traže od 100-300kn za otključavanje, i kažu d aće im trebati min. tjedan dana a ne mogu zagarantirati da će uspjeti... Ima li kakav način, šta sa tom Omnijom, hoće li ona profunkcionirati (server)?

Nađi na YT video od "BlueChip" frajera, ako ko zna, zna on. Vec je bilo o tome i kolko se sjecam dođe te nekih 10 eura otkljucavanje. Bas zato jer je S i ima drugaciji bootl.

daniel
13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefona

može li se sony ericsson w705 besplatno otključat?

by Težak
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefona

Pozdrav,
koji je najbolji nacin za otkljucat arc s, trenutno je zakljucan na vip...?
hvala 

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Otključavanje Sony Ericsson telefona

tko zna kako otključati početni zaslon na sony ericsson y630?????

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice