T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?

poruka: 34
|
čitano: 12.520
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?

Pozdrav. Zanima me postoji li za ovaj mobitel originalni T-Mobileov ROM sa Sense-om i Androidom 2.1? Ako da, gdje ga mogu naci i kako ga mogu instalirati?

Fenestro Vulgaris
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?

http://www.htcheroblog.com/2010/03/17/htc-hero-android-2-1-update-schedule-leaked/

 

evo ti tu odgovora mada se HR nažalost ne spominje Plač

14 godina
neaktivan
offline
T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?

 

rootaj g2 touch pa flashaj 2.1 ROM.

 

na xda forumima se nalaze upute. neki dan sam to obavio i sada imam SenseHERO 2.1 ROM. odličan je.

Brz, ne troši previše bateriju i podržava bluetooth :)

potrebno je 5-6 sati prčkanja i nije posebno rizično. radio sam na win 7 i koristio sam slot za sd(micro-s adapterom) karticu.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?
Razmisljao sam o tome, ali ne znam kako backupati sadasnji ROM... Jos jedno pitanje, jel ima nesto sto ne radi?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?
squax kaže...

 

rootaj g2 touch pa flashaj 2.1 ROM.

 

na xda forumima se nalaze upute. neki dan sam to obavio i sada imam SenseHERO 2.1 ROM. odličan je.

Brz, ne troši previše bateriju i podržava bluetooth :)

potrebno je 5-6 sati prčkanja i nije posebno rizično. radio sam na win 7 i koristio sam slot za sd(micro-s adapterom) karticu.

Znaš li možda kada izlazi novi ROM za T-Mobile G2 Touch ?

 

Ako se ne varam, trebao je izaći još polovicom četvrtoga mjeseca, ali još uvijek ga nema...

 

 

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?

Ja sam vidio da je vec izasao za GSM Hero, a sudeci po nekim starijim rokovima (iz 4. mjeseca) u drugoj polovici izlazi za britanski G2, pa ce vjerojatno krajem 6. - početkom 7. izaći za naše 'rvacke Ge Dvojke :D Ali to su opake špekulacije i nagađanja, tako da ovo što sam rekao uzmi sa 3 kile soli.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2010 21:19 (Proz0r).
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?

još uvijek odugovlače. mislim da je u nekim eu zemljama stigao update, ali kod nas još nije, koliko znam.

nekako sam razočaran t-mobileom. već je izašao froyo za n1, a oni nisu sposobni ni update na 2.1 napraviti..

 

čim se froyo prilagodi za hero, stavljam ga gore. :)

 

trenutno imam cyanogenmod 2.1. rom za hero i sve radi pristojno.

jedino imam problema s kamerom, malo je bugovita i spora, ali fotka bez problema.

16 godina
offline
RE: T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?
Moja poruka

Zanima me kada će izaći 2.1 nadogradnja softvera temeljena na Android platformi za T-mobile G2-Touch. Pošto vidim da je u Velikoj Britaniji, Francuskoj, Njemačkoj i drugim zemljama nadogradnja već izašla nadam se da će uskoro i kod nas.

 

NJihov odgovor

 

Poštovani,

zahvaljujemo na Vašem upitu, te Vam niže dostavljamo odgovor. Ujedno se ispričavamo radi dužeg čekanja na odgovor.

Ovim putem Vas obavještavamo da nadogradnja operativnog sustava Android 1.5 još uvijek nije testirana od strane HT d.d. te shodno tomu nije niti dostupna, nažalost trenutno ne raspolažemo informacijom kada će biti dostupan na službenim internet stranicama T-Mobilea.

Međutim, sukladno navedenom, a potaknuti željama i zahtjevima naših korisnika, Hrvatski Telekom d.d. ulaže dodatne napore kako bi svojim korisnicima smanjili vrijeme čekanja u vezi mogućnosti nadogradnje operativnog sustava Android 1.5.

Slijedom navedenog, ljubazno Vas molimo za Vaše cijenjeno strpljenje i razumijevanje, te Vas srdačno pozdravljamo.

Za sva dodatna pitanja ili poteškoće, bit će nam zadovoljstvo ako nas kontaktirate na niže navedene adrese i kontakt brojeve.

S poštovanjem

Voditelj u Sektoru za usluge privatnim korisnicima
Ivan Pavlić

  Evo odgovora od strane T-coma na update sa 1.5 na neki visi. Ma mamicu im nece taj update izaci jos 2 godine.

Dajte mi samo recite ako ja rootam karticu jel gubim garanciju na uredaj ili?

WTF?!?...I'm...going....Home
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?

Rootas uredjaj a ne karticu, ne?

Ali da, gubis garanciju.

:D
15 godina
neaktivan
offline
T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?

Dosao je sluzbeni 2.1 za G2!!!! Samo provjerite na mobu dali ima nekih updeata i on ce vam ponuditi 2.1!!! JA ga upravo instaliram (ima 79mb)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?
meni jos nista ne nudi iako vec 2 ljudi ga je instaliralo preko update. Ima li neko neki savjet?
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?

Probaj pomaknuti datum na mobu npr. mjesec dana unaprijed i onda idi na system softvare updates i check now. Samo budi spojen na net, naravno...

 

Javi dal ide...

13 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?
ne pomaze s datumom. Gdje se nalazi trazenje update jer ja imam samo postavku da li da skida automatski ili da pita prije preuzimanja. Prekopao sam sve postavke i ne vidim uopce tu opciju.(znam da zvuci suludo ali mozda stvrno negdje grijesim uslijed neznanja). Da li moram biti spojen na wifi ili mogu i preko 3g?
15 godina
neaktivan
offline
T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?

Mozes i preko 3G mreze, ali je update dosta velik pa ce ti mozda naplatiti dosta para.

Ovako. U Velikoj Britaniji je islo 2 update paketa. Jedan je update za OTA klijent, znaci nije pravi update, a drugi je bas pravi. Prvi omogucuje tu opciju koju ne mozes naci i omogucuje download tog paketa te sadrzi YouTube fix. Drugi update je pravi 2.1 update. Ne znam kako je kod nas, jel ide sve u jednom paketu ili je isto tako podijeljeno, ali je rucni check nemoguc prije nego se dobije prvi paket, nego se to automatski radi nakon odredjenog vremenskog intervala (koliko sam skuzio). Zato bi promjena vremena mogla raditi.

:D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?
Bule14 kaže...
ne pomaze s datumom. Gdje se nalazi trazenje update jer ja imam samo postavku da li da skida automatski ili da pita prije preuzimanja. Prekopao sam sve postavke i ne vidim uopce tu opciju.(znam da zvuci suludo ali mozda stvrno negdje grijesim uslijed neznanja). Da li moram biti spojen na wifi ili mogu i preko 3g?

U setings-ima sam postavio da automatski nadograđuje update (pogledaj pod sim), onda sam promjenio datum na 1.10.2010. Prvi ide update od 3,5 MB a nakon toga odmah ide drugi update opd 75 MB.

13 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?
Ovo je i meni upalilo. Hvala svima na pomoci.
15 godina
offline
T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?

Jucer mi je ponudio update, napokon :)

Ovo je dosta bolje, i bluetooth prijenos podataka radi, također napokon!

 

A.D.
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?

Wooow i meni skida konačno Cool

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?

Da li se zna da li će doći 2.2 verzija za njega?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?

Tko zna. Negdje pise da cak i nece, a drugdje da bi mogla uskoro. Po mom misljenju, nece uopce osim custom ROM-ova.

:D
15 godina
offline
T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?

Da i ja sam cuo da nece uopce ponudit 2.2. za Hero - Tmobile G2 touch. :(

Dobro je i ovo...

A.D.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?

Ima i raznih custom 2.2 ROM-ova koji dosta dobro rade i iz dana u dan su sve bolji, tako da izbora itekako ima.

:D
13 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?
Jedini bed je da se onda gubi garancija.... Ipak bi volio imati ver 2.2 radi app2sd. Steta...
16 godina
offline
RE: T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?
Bule14 kaže...
Jedini bed je da se onda gubi garancija.... Ipak bi volio imati ver 2.2 radi app2sd. Steta...

Možete li mi reći da li sam dobro pročitao da se može sa nekim programom imati ovu funkciju na 2.1 verziji?

15 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?

Mislim da se to moze samo na rootanom Heroju koristiti ali nemam pojma kako... Ima na VillainROM forumima pa potrazi tamo. Uglavnom, rootati moras.

:D
13 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?
Moze li malo pojasniti neko ovo onako na razini tuduma?
15 godina
neaktivan
offline
T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?
Koje? Proces updateanja, verzije Androida, rootanje uredjaja, Apps 2 SD...?
:D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?
kako dobiti app2sd, i da li je stvarno istina da nece biti upgrade na ver 2.2
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?

Apps 2 SD ne znam kako dobiti, mislim da telefon treba biti rootan na 2.1 verziji da bi se to ostvarilo, nista drugo ne znam o tome buduci da to ne koristim. A ovo za 2.2, to su sve neke spekulacije, ne zna se nista. Ali svejedno sumnjam da ce biti sluzbenih upgradeova.

:D
13 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile G2 Touch - Android 2.1?
imam ver 2.1 i nema opcije app2sd. moje skromno misljenje je da to ima samo ver 2.2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice