Sony Xperia U

poruka: 2.057
|
čitano: 728.905
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Pa kopiraš nazad na SD 

backup and restore iz PC companiona ti ne radi.

 

Skrati si muke, ako ti netreba kolekcija smsova i slično kopiraj si slike ili šta već imaš na memoriji telefona, resetiraj i kopiraj nazad.

Galaxy SIII Mini / Bonbon
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U
Oke onda cu tako napravit. ;)

Nadam se da će radit onda?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Nadaj se. Ako ne, servis ti ne gine. Možeš za početak probat samo settings reset

Galaxy SIII Mini / Bonbon
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2013 19:54 (Zoran).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Xperia U

Hoće tko kupit Xperiu U?

Radi na sve mreže.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony Xperia U

Pozdrav ljudi ;)
Evo, ja imam dotični mobitel (Xperia U) i malo mi je dosadio itd., ali uglavnom želio bi ga prodat ;)
Dakle, zanima me koliko bi (novaca) mogao dobit za njega?
Mobitel je kupljen u 1. mjesecu ove godine (dakle ima garanciju), očuvan je (nema ogrebotina, sve radi savršeno).
Na njemu je još uvijek Android 2.3 Gingerbread (nije upgradean na 4.0), nije ni rootan ni ništa slično. 
Naravno, uz mob ide i punjač, usb kabel, kutija, druga maska (roza i crna dakle).
I, koji bi mobitel mogao kupit kad prodam ovaj (uz nadoplatu max. 200 kn, svejedno jel sa njuškala ili novi)?

EDIT: Zaboravih napomenut da sam na bonbonu, mislim da neradi na sve mreže, ne razumijem se baš u to 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.9.2013 11:58 (leotom).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony Xperia U
Možeš ga prodati za oko 1000kn ako je otključan
robimarko@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia U
leotom kaže...


EDIT: Zaboravih napomenut da sam na bonbonu, mislim da neradi na sve mreže, ne razumijem se baš u to 

ako ti je na bonbonu vjerovatno radi za sve mreze, velika vecina nas koja je uzela mobitel prosle godine od bonbona ga je dobila otkljucanog

Come to the dark side.... we have cookies :)
11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Šta je ljudi,ušutili ste se :) kako rade xperijce ili su vec davno prodane? :D
Mene moja sluša,medutim polako mi dosadila, mozda nesto bolje nabavim ako bude para {#} 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony Xperia U
Prodana još prije preko mjesec dana,sada se zabavljam sa kinezom iOceanom X7 Plus.
I nisam nimalo požalio
robimarko@gmail.com
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia U
robimarko kaže...
Prodana još prije preko mjesec dana,sada se zabavljam sa kinezom iOceanom X7 Plus.
I nisam nimalo požalio

Baš sam cito tvoju recenziju ako se ne varam, cini se dobar mobitel, preko koje stranice si narucio? i kolko kosta sa carinom? {#}

13 godina
offline
Re: Sony Xperia U
Uzeo sam sa banggooda,oko 1700kn je sa PDV-om.
Odličan je mob za te novce,stvarno nisam požalio.
robimarko@gmail.com
15 godina
odjavljen
offline
Sony Xperia U

Živa je i radi. Nisam ju prodao jer je mob sasvim ok nakon malo tweakanja i sa custom ROMom (eXperience 2.0, 4.0.4 based). Reset svakih 2-3 dana i ok. Baterija drži po 12-14 sa upaljenim 3G/WiFi i auto syncom.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U
bas sam se pohvalio kako xperija sluša,i bum. Jucer ugasim mob normalno,izvadim bat.vratim ju i sad ne pokazuje nikakve znakove zivota,pa cak ni kad se puni. Jel zna ko možda kako da ju "probudim" pokušo i volume down,up ništa. Ili da saljem u t mobile?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony Xperia U

Problem: WiFi poslije instaliranja Custom ROM-a i kernela, se kao uključuje, ali se ne uključi do kraja. SS u prilogu.

Ima itko rješenje pouzdano?

Pretpostavka je majka svih zajeba. || To do list....go to Pamplona and run in front of bulls!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

ovako sad, kupio u bonbonu prije godinu i par miseci, sad na nekim mjestima ne radi touch, nekad radi ali vecinom ne radi, napravio factory reset, sad ni wifi ne radi, baterija odlazi u 12 sati sama od sebe, ako mi vrijedi garancija ocu li morat sta platit?

Come to the dark side.... we have cookies :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

To ćeš znati tek nakon servisnog pregleda.

Galaxy SIII Mini / Bonbon
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony Xperia U

Ako ti nije padao ili bio pod utjecajem vode onda da,besplatno je.
Jamstvo vrijedi za sve probleme koji nastanu sami od sebe ne zbog vanjskih utjecaja

Btw na bateriju je jamstvo 12 mjeseci,ali ako ti se baterija trosi zbog neispravnosti telefona a ne same baterije onda nemas problema

prodajem/mjenjam galaxy note vrlo povoljno!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.10.2013 16:17 (maks0806).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Sony Xperia U
Zero Chance kaže...

Problem: WiFi poslije instaliranja Custom ROM-a i kernela, se kao uključuje, ali se ne uključi do kraja. SS u prilogu.

Ima itko rješenje pouzdano?

 

i meni se to desilo sa expirience rom-om ..na forumu su napisali da se reflesha...ja napravio i proradio...jedino mi gps nije radio kak spada..al to sam rucno tj. sa FasterGPS rjesio...

 

inace..i sa tim romom meni se xperia vukla.... al noob kaki jesam..tek sam prije neki dan  "otkri" PimpMyRom https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androguide.pimpmyrom&hl=hr  i mogu reci...nakon pazljivog tweakanja....ovo je NOVI mob..neprepoznatljiv...onak kaki je treba biti od pocetka... ja zadovoljan..konacno...a vec sam gleda kak bi ubo nekog kineza....al necu...dok ova nesudjena ne rikne :)

 

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia U

Meni se isto dogodilo upravo sve ovo šta si opisao.. Poslao mobitel na garanciju (isto bonbon), napisao sve što se događa(maksimalno objasnio) i nakon nekih 3 tjedna dobio mobitel natrag s tim da su mi samo napravili factory reset i vratili mobitel kao na početku.. Kad sam vidio da mi nisu popravili touch screen poludio sam i onda sve ponovno..šalji mobitel ponovno na servis, čekaj 3-4 tjedna i onda su mi ga popravili stavivši novi touch screen..
Sada sve radi odlično i bez problema, ali bio sam bez mobitela nekih mjesec i pol... 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2013 21:22 (Legolas).
15 godina
odjavljen
offline
Sony Xperia U

Dakle... Opet sam mijenjao ROM i ovaj put sam uzeo nešto zanimljivo: ShockGensMod v04.

 

Riječ je o CM9-based ROMu i za divno čudo, radi na mojoj Xperiji sa lockanim BLom. ROM je sasvim OK, "čist" nakon flashanja je imao 104MB RAMa slobodno a sada sa Viberom, Faceom, ebay app-om ima oko 50MB slobodno (u odnosu na stock ICS-based sa sonyevim bloatom koji su imali jedva 20ak MB free, ovo je super).

 

Za bateriju još ne znam kako se drži ali sam mob je poprilično brz, stabilan i ovaj ROM ima podosta zgodnih fičera.

 

I nešto što sam našao - alat za patchiranje FXP i nekih CM-based ROMOva koji omogućuje da se ROM koji je za unlocked BL pokrena i na locked BLu! Ne stvara čuda, ponekad očekujte probleme ali u 99% slučajeva, radi ok. MIUI ROM mu se doduše nikako nije svidio...

Main Main
About About
http://nighthawk-software.blogspot.com/
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

aj daj recenziju kojeg JB roma

Come to the dark side.... we have cookies :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia U

Imam locked BL i ne mogu staviti custom kernel a ne znam kako će se ponašati sa ovim patchem. Mogu probati.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U
Imam priliku da uzmem ovaj telefon (moj Wildfire + 60e) pa me zanima koliko je pametno uzimati ga sad? Tj. sad kad ste mu uocili vecinu mana/prednosti? Pretezno mislim na ogranicenu memoriju od 4gb i ekran od 3.5''. Pored ovog Wildfire-a koristio sam jedno vreme i S4, tako da mislim da bi ovaj Sony trebao biti nesto izmedju, zar ne?
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

dok ga držiš na androidu 2.3 telefon je super. o 4.0 nemoj ni razmišljati jer ćeš usr**i telefon.

 

Ako ti 2.3 ne smeta, uzimaj

Galaxy SIII Mini / Bonbon
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

vratio se mob sa servisa, naravno vratise oni meni GB, promjenio sam na 4.1 JB, sve lijepo, krasno, ali 2 stvari (vjerovatno sam ja sje**o), ekranu mi se ne mjenja svjetlina i neradi illumination bar, jel ko zna kako sta da uradim?

Come to the dark side.... we have cookies :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Bugovi roma? :)

Galaxy SIII Mini / Bonbon
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

rjesio sam, samo sam trebao opet flashat bez wipeanja, sad je sve super, nema nedostataka

Come to the dark side.... we have cookies :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

pozdrav imam sljedeći problem ugasio sam mobitel kako bih promjenio sim karticu i kad sam ga upalio pojavljuje mi se sljedeći problem pojavi se logo sony onda xperia krene lodaing i nece se upaliti i to se ponavlja u krug opet logo sony i opet xperia i tako u krug sve dok ne izvadim bateriju...probao sam uci u mobitel preko tipke za power i volume down al ne pomaze....i problem je sto nisam napravio backup androida..pa ako netko ima kakav odgovor što bi bilo najbolje za učiniti neka me savjetuje...hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Xperia U

jel ga možeš spojiti na komp pa da pokušaš napraviti update ili repair preko PC companiona?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia U

pokušao sam sa repairom preko pc companiona al neće dalje od onoga kad treba ugasiti mobitel i opet ga spojiti na kompjuter jer bilo kako da ga ja uključim ili pokrenem on dalje od onog kad se uključi pa krene sony pa xperia on se vrati opet na sony pa xperia i tako u krug ako me kuzis sto zelim reci...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice