Sony Xperia U

poruka: 2.057
|
čitano: 729.053
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Sony Xperia U

Odg na pitanje iznad - nema free načina.

 

Nego, jel netko zna zašto mi se zvuk svih notifikacija skroz stišao? Sve je na max ali i dalje se ništa ne čuje a npr. Youtube i sve ostalo radi normalnom glasnoćom tj. zvučnik je ispravan. Resetirao, gasio, palio, jedino što ga nisam išao flashati. Ima netko ideju?

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony Xperia U
Da nisi ugasio xloud mozda ako si na stocku
robimarko@gmail.com
15 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia U

Nakon još 2-3 reseta proradilo. Bug u TerraRomu, valjda.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
14 godina
offline
Sony Xperia U

Evo jedan problem koji sam riješio na interesantan način. Imam POS bluetooth mobilni printer (Zebra MZ220) za koji piše da je testiran s aplikacijom koju koristim za ispis računa. I nakon što bih ga upario i unutar aplikacije pokušao ispisati testnu stranicu, događale su se same greške: Connection refused kod paralelnog porta i Service discovery failed kod OBEX komunikacije. Kod bluetooth komunikacije preko paralelnog porta stalno se ponavljao zahtjev za uparivanjem iako je već bio uparen.

 

Prije ovoga svega sam imao Bixolon SPP-R200II koji se ponašao jednako osim sa Bixolon aplikacijom preko koje je uredno printao sve što sam napisao. To me jako zbunilo jer sam onda pretpostavio da je sa bluetoothom sve u redu i okrivio aplikaciju. Međutim, bug se događa kod serial port komunikacije koju koristi većina aplikacija za ispis, pa tako i ove naše za fiskalizaciju.

 

Onda sam po stranim forumima naišao na slične probleme sa spajanjem različitih uređaja preko bluetootha i saznao da su na IceCreamSandwich-u neki mobiteli pogođeni bugom koji se zove bluetooth pairing loop koji se dogodio nakon prelaska sa Gingerbreada na ICS. Problem nije riješen ni sa najnovijim firmware-om. Onda sam se ja na svojoj Xperii U vratio na Gingerbread i problem se riješio sam od sebe.

Dakle, Android! Nije bio problem ni u printeru niti u aplikaciji, a ni u mobitelu.

 

Eto, dosad nisam ni znao za taj problem jer mi nikad nije trebao bluetooth. Dakle, u ovom dvoboju pobjednik nad ICS-om je stari dobri Gingerbread...

 

Pozdrav!

 

P.S. Skinuo sam ga odavde i flashao.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1979704

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

I tako ja odlazim odavde..

Prodao sam Xperia U sa full pakovanjem, kutija, garancija još par mjeseci.. oklop se ne može fino zatvoriti, 2 sitna oštećenja po rubovima..jako sitna parnica na zvučniku koja je hajmo reći nebitna, da je serviser nije ni primjetio.

Prodao za 75€ i dobio bezvezni dumb phone da imam zvati dok si ne kupim neki.. s3 ili lumia 920, vidjet cu, sta vi mislite, ili cak iphone 4s?

ŽIVOT je kao pozornica, dođeš, vidiš, odeš. .
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony Xperia U
Nažalost i ja ću uskoro najvjerovatnije napustiti Sony-ev tabor.
Samo da se vratim s ljetovanja i stavljam je u prodaju
robimarko@gmail.com
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia U
Prilika kaže...

I tako ja odlazim odavde..

Prodao sam Xperia U sa full pakovanjem, kutija, garancija još par mjeseci.. oklop se ne može fino zatvoriti, 2 sitna oštećenja po rubovima..jako sitna parnica na zvučniku koja je hajmo reći nebitna, da je serviser nije ni primjetio.

Prodao za 75€ i dobio bezvezni dumb phone da imam zvati dok si ne kupim neki.. s3 ili lumia 920, vidjet cu, sta vi mislite, ili cak iphone 4s?

 

4s ako imaš para. ja sam prezadovoljan s galaxy s3 mini.

Galaxy SIII Mini / Bonbon
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia U
Zoran kaže...
Prilika kaže...

I tako ja odlazim odavde..

Prodao sam Xperia U sa full pakovanjem, kutija, garancija još par mjeseci.. oklop se ne može fino zatvoriti, 2 sitna oštećenja po rubovima..jako sitna parnica na zvučniku koja je hajmo reći nebitna, da je serviser nije ni primjetio.

Prodao za 75€ i dobio bezvezni dumb phone da imam zvati dok si ne kupim neki.. s3 ili lumia 920, vidjet cu, sta vi mislite, ili cak iphone 4s?

 

4s ako imaš para. ja sam prezadovoljan s galaxy s3 mini.

Zašto ga predlažeš?

ŽIVOT je kao pozornica, dođeš, vidiš, odeš. .
16 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Od svih smarphonenova do sada jedino s 3GS nisam imao problema. i sad evo sa s3 mini.

Galaxy SIII Mini / Bonbon
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony Xperia U

Evo i moja je Xperia U na prodaju za 1000kn
Pa ako je netko zainteresiran neka me kontaktira na 098/762763

Prodana za 900kn

robimarko@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.8.2013 20:11 (robimarko).
15 godina
odjavljen
offline
Sony Xperia U

Ako je netko ipak zadržao taj mob, ima jedan dobar ICS-based custom za lockani/unlockani BL.

 

JB eXperience. Brz, fluidan, bolji od TerraROMa.

 

Stavite zadnji ICS (.54 minimalno), stavite CWM i slijedite upute. FW je zbilja dobar. I dobro su napisali, 200 MB slobodno nakon setupa. Baterija standardno jadna (12-16 sati, 3G on, auto sync) ali bar ne lagga kao ostali.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sony Xperia U
Kako se moze provjeriti simlock?
U service meniu mi je sve 5 pod sim lock,ali nema x u kvadraticu pokraj
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Sony Xperia U

Koliko se može dobiti za ovaj mobitel? Kupljen u 11 mjesecu prošle godine, otključan na sve mreže.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
online
Re: Sony Xperia U

oko 800 kn...{#}

TL-za zahvalu klikni hvala
13 godina
offline
Re: Sony Xperia U
robimarko kaže...
Evo i moja je Xperia U na prodaju za 1000kn
Pa ako je netko zainteresiran neka me kontaktira na 098/762763

Prodana za 900kn

robimarko kaže...
Kako se moze provjeriti simlock?
U service meniu mi je sve 5 pod sim lock,ali nema x u kvadraticu pokraj

Ispada da nije bila zaključana

Tomo53nja kaže...

oko 800 kn...{#}

Više oko 900kn iako sam imao ponudu za pouzeće za 1000kn,a moja je bila 1 godinu stara

robimarko@gmail.com
12 godina
protjeran
online
Re: Sony Xperia U
robimarko kaže...

Prodana za 900kn

Tomo53nja kaže...

oko 800 kn...{#}

Više oko 900kn iako sam imao ponudu za pouzeće za 1000kn,a moja je bila 1 godinu stara

Bome si ti svoju lijepo utopio...Ja sam nabavio za 700 kn tako da si ti lijepo prosao...Na njusci ili tu na oglasima???

TL-za zahvalu klikni hvala
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.8.2013 23:53 (Tomo53nja).
13 godina
offline
Re: Sony Xperia U
Ma na njušci naravno,još je tip došao iz Belog Manastira do Tenje kraj Osijeka da vidi mob i kupi ga
robimarko@gmail.com
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U
Imam jedan problem na Xperi U mi ne radi 3G mreza.
Ne znam sta da radim od jucer mi ne radi, na WIFI mrezu mi je hoce spojit ali 3G ne radi imam megabajte i sve al opet nece ne pokazuje gore 3G oznaku kad ga upalim. :S

Molim vas pomozite mi sto je prije moguce!

HVALA!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

restartirao?

Galaxy SIII Mini / Bonbon
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U
nisam jer imam vaznih stvari na mobitelu zato nisam a i nisam siguran da ce to pomoci :S
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

ne reset, nego restart :D

ono ugasi i upali, provjeri jel ti valjaju APNovi. I da šalješ u servis prvo će ti napraviti facotry reset, pa ako ništa ne pomaže backup i reset.

Galaxy SIII Mini / Bonbon
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U
Sry nisam razumio, jesam restartiro sam ga vise puta al nista.

Pokusao sam napraviti novu VPN tocku al ni to nije pomoglo jer nikad nisam gledao te postavke i da se nesta poremetilo ja nemam pojma!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Kakav VPN

 

Odi u postavke mobilne mreže i potraži nazive pristupnih točaka (APN). Probaj ih obrisati i zatražiti od operatera da ti ih nanovo pošalje ili unesi sam, ko ti je uopče provider?

ako je bon bon onda pošalji praznu poruku na 700 i prati upute

t mobile http://faq.hrvatskitelekom.hr/pages/category.xhtml?question=51

Galaxy SIII Mini / Bonbon
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2013 9:17 (Zoran).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Ma to sam mislio APN jucer sam napravio novu APN tocku i opet nece.

Ja sam t-mobile provider i evo napravio sam novu APN tocku po uputama koje si mi poslao i nece. :SSS

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2013 17:31 (3Y3ct.).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Jel ti data enabled? 

Galaxy SIII Mini / Bonbon
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Evo sve sam napravio kako si rekao, ne znam zasto nece! -.-'

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2013 1:29 (3Y3ct.).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

preostaje ti onda backup i factory reser. ako i daš na servis, oni će prvo to napraviti.

Galaxy SIII Mini / Bonbon
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U
Aha, ja bi to napravio da znam. :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Backup možeš s aplikacijama s google playa napraviti

npr za SMSove https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riteshsahu.SMSBackupRestore&hl=hr

 

kompletan SD kopiraš na PC.

 

settigns > privacy > factory data reset (ili tako nekako)

Galaxy SIII Mini / Bonbon
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U
Ako ja sa SD prebacim sve datoteke na PC i kad napravim backup kako vratit te podatke natrag na mobitel ili se to ne moze. :P

Sto mislis na ovaj video?


Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice